Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 4 września 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Dziewczyny wklejam tu, bo nie wiem czy dobrze to interpretuje/.// wyszłam z roboty łapy mi się trzęsą https://zapodaj.net/plik-L8NSVb6UH9

    Chmurka!!!!! Boże same dobre wieści ostatnio, moooocno to buduje 💚💚💚

    Cieszę sie dziewczyny waszymi betami jakby były moje. 🥹🥹🥹❤️

    Chmurka21, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 759 1352

    Wysłany: 4 września 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Dziewczyny wklejam tu, bo nie wiem czy dobrze to interpretuje/.// wyszłam z roboty łapy mi się trzęsą https://zapodaj.net/plik-L8NSVb6UH9

    Piękny wynik jak na 9dpt 🥰🥰🥰

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 4 września 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Dziewczyny wklejam tu, bo nie wiem czy dobrze to interpretuje/.// wyszłam z roboty łapy mi się trzęsą https://zapodaj.net/plik-L8NSVb6UH9
    Chmureczko, ogromne gratulacje! Rośnijcie zdrowo 😊

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1550 2867

    Wysłany: 4 września 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko super wiadomość ❤️ Pięknych przyrostów!

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1391

    Wysłany: 4 września 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️❤️❤️ 🥹🥹🥹🥹

    Elektro miło Cię widzieć kochana. Co tam u Ciebie?

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 964 1537

    Wysłany: 4 września 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko gratuluje cudowna wiadomość ☺️ ja jutro idę powtórzyć zeby sprawdzic przyrosty i w poniedziałek dla kliniki. A Ty kiedy masz dla kliniki ?

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 293 606

    Wysłany: 4 września 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości! Gratulacje ❤️

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1391

    Wysłany: 4 września 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Chmurko gratuluje cudowna wiadomość ☺️ ja jutro idę powtórzyć zeby sprawdzic przyrosty i w poniedziałek dla kliniki. A Ty kiedy masz dla kliniki ?

    Ja już wysłałam im ten wynik mailowo. Bo właściwie to dostałam taką kartkę, gdzie jest napisane krok po kroku co robić. Niby było napisane, że hcg z krwi należy zrobić 10-14 dni po transferze, ale dobra tam, 9 dzień może też ich usatysfakcjonuje. Było napisane, że lekarz się ze mną skontaktuje 😂

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3731

    Wysłany: 5 września 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje bet i kreseczek dziewczyny ❤️‍🔥🥹

    Chmurka21, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Fler Autorytet
    Postów: 550 805

    Wysłany: 5 września 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super! 😍 wielkie gratulacje dziewczyny ❤️

    Chmurka21, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 5 września 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jako matka założycielka tego wątku w kwietniu 2024 roku nie myślałam, że życie mnie tak przeczołga w drodze do macierzyństwa. 🥲 W środę mam transfer. Cykam się strasznie. Chyba bardziej niż stymulacji. Jakoś jak tak czytam to babki są obstawione lekami a ja mam.. utrogestan tylko. 🫠

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 550 805

    Wysłany: 5 września 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny jako matka założycielka tego wątku w kwietniu 2024 roku nie myślałam, że życie mnie tak przeczołga w drodze do macierzyństwa. 🥲 W środę mam transfer. Cykam się strasznie. Chyba bardziej niż stymulacji. Jakoś jak tak czytam to babki są obstawione lekami a ja mam.. utrogestan tylko. 🫠

    Rozumiem całkowicie, że tak się czujesz ale pomyśl o tym, że to już ❤️ a w końcu tyle się przecież naczekałaś także najlepiej to chyba nie czytać i wybrać się na spacer 🥰

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 759 1352

    Wysłany: 5 września 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny jako matka założycielka tego wątku w kwietniu 2024 roku nie myślałam, że życie mnie tak przeczołga w drodze do macierzyństwa. 🥲 W środę mam transfer. Cykam się strasznie. Chyba bardziej niż stymulacji. Jakoś jak tak czytam to babki są obstawione lekami a ja mam.. utrogestan tylko. 🫠

    I bardzo dobrze, że mało leków, organizm dobrze wie co ma robić 🤞🏼będziemy wszystkie trzymały za Ciebie kciuki 🤞🏼🤞🏼

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1391

    Wysłany: 5 września 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny jako matka założycielka tego wątku w kwietniu 2024 roku nie myślałam, że życie mnie tak przeczołga w drodze do macierzyństwa. 🥲 W środę mam transfer. Cykam się strasznie. Chyba bardziej niż stymulacji. Jakoś jak tak czytam to babki są obstawione lekami a ja mam.. utrogestan tylko. 🫠


    No ja niewiele więcej, bo cyclogest i duphaston 😂 a ja świeży transfer, więc to nie jest chyba idealna analogia do cyklu naturalnego? 😂 też myślałam, że coś słabo, ale najwyraźniej wystarczyło.
    Rozumiem Twój strach… u mnie było o tyle dobrze, że to wszystko działo się tak ekspresowo, że ja nawet nie zdążyłam się zastanowić. 12 sierpnia zaczęłam stymulację, a 26 miałam transfer 🫣🫣🫣
    Trzymam za Ciebie kciuki 💪💪💪💪 ZA WAS

    do mnie dzwoniła położna, przedłużyli mi recepty i jakoś w połowie września mam mieć USG 🫣

    Sikoreczkaaa, Fler lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 5 września 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka jak mąż zareagował? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 550 805

    Wysłany: 5 września 2025, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam info, że znalazły się dla nas środki ❤️

    Chmurka21, Wyobraźnia87, Kat84 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 5 września 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler wrote:
    Ja dziś dostałam info, że znalazły się dla nas środki ❤️

    To jakiś dobry dzien dzisiaj. 🥳

    Wyobraźnia masz moze juz wynik drugiej bety?

    Fler, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1391

    Wysłany: 5 września 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Chmurka jak mąż zareagował? :)


    OSZALAŁ 😂 ciągle całuje mi brzuch, masakra 😂😂

    Wyobraźnia - czekamy

    Fler- to super wiadomość!!!

    Sikoreczkaaa, Fler, Wyobraźnia87, Valie05 lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 550 805

    Wysłany: 5 września 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    OSZALAŁ 😂 ciągle całuje mi brzuch, masakra 😂😂

    Wyobraźnia - czekamy

    Fler- to super wiadomość!!!



    Ojej ❤️ pięknie 🥹❤️

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 964 1537

    Wysłany: 5 września 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wynik 71 czyli rośnie 🥹 Sikoreczkaaa lekarze wiedzą co dają! Będzie dobrze, będę bardzo mocno trzymała kciuki 🍀💖

    Chmurka21, Sikoreczkaaa, Fler lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ