X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    teraz chyba jest na urlopie
    Tak jest na urlopu bo czytałam na bocianie

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ciekawa☺jak bede juz po zdam relacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 21:43

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendra a Twoje dziecie ile ma latek?☺

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Lu84 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomijając urlop, ile mniej więcej czasu trzeba czekać? Tydzień? Dwa? Miesiąc?:)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lu84 wrote:
    Pomijając urlop, ile mniej więcej czasu trzeba czekać? Tydzień? Dwa? Miesiąc?:)
    Oj to różnie czasem tydzień czasem dłużej. Musialabys zadzwonic zapytać ale podejrzewam ze teraz może być dłuższy czas oczekiwania bo dr nie przyjmował

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadze ze ok.2 tyg sie czeka

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lu84 wrote:
    Pomijając urlop, ile mniej więcej czasu trzeba czekać? Tydzień? Dwa? Miesiąc?:)
    my na pierwsza wizyte zekaliśmy tydzień ;) do Dr akurat nam sie trafło :) nie raz zwolni się miejsce i jest wczesnij nie raz dwa tyg .. :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lu84 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:)

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma trzymam kciuki za wizytę, napisz później koniecznie co powiedział dr W.
    Nam minęło 2 tyg. przerwy w kuracji, jeszcze 4 tyg. i pod koniec lutego wizyta u dr W z nowym wynikiem badania nasienia z posiewem i hormonami.

    Na wizytę u dr W nie czeka się długo. Tylko teraz dr jest na urlopie.

    Aniu a Wy się przygotowujecie do kolejnej inseminacji?

    My jutro mamy imprezę rodzinną, mam nadzieję, że dam radę. Odkąd wiemy o azo nie cierpię takich spędów rodzinnych. Zawsze mi jest wtedy przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 21:52

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    My jutro mamy imprezę rodzinną, mam nadzieję, że dam radę. Odkąd wiemy o azo nie cierpię takich spędów rodzinnych. Zawsze mi jest wtedy przykro :([/QUOTE]
    trzymam kciuki za lepsze badania. Jakie leki maz przyjmuje?
    Rodzinnymi docinkami sie nie przejmuj jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj i pamiętaj o naszym motto obowiązującym na forum: Uśmiech na twarzy na spotkaniach choc serce krwawi

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami i jak po imprezie? Dalas rade?te badania ktore bedziecie robic to mialiscie juz zlecone od dr W wczesniej tzn przed kuracja?bo my idziemy w czwartek na wizyte i zastanawiam sie co M bedzie musial zrobic :czy tylko hormony czy tez badanie nasienia.wydaje mi sie ze najpierw hormony bo jak te ani drgna to nasienia nie ma co badac.dobrze kombinuje dziewczyny?☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 19:38

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma 32 wrote:
    Kendra a Twoje dziecie ile ma latek?☺
    Marta ma 14 miesiecy.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 1 lutego 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma przetrwałam, aczkolwiek padły aż 2 pytania kiedy powiększamy rodzinę... :/

    To będzie Wasza pierwsza wizyta u dr W? Idąc na pierwszą wizytę mieliśmy zrobione tylko hormony (tsh,FSH, LH, testosteron, estriadol, prolaktyna) i 2 razy badanie nasienia (bez posiewu) i mieliśmy dokumentację z operacji wnętrostwa, którą zdobyliśmy od teściów (wtedy dowiedziałam się, że ta operacja była w wieku 10 lat :( ) Na tej wizycie zlecił nam - badania genetyczne, usg układu moczo-płciowego, markery nowotworowe, kiła, hiv, f3 i f4. No i emek zaczął się szczepić przeciw żółtaczce- 3 dawki przyjął w trybie przyśpieszonym

    Teraz natomiast to dr zlecał (hormony i badanie nasienia z posiewem)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Ja ostatnio mało bywam bo koncentrujemy sie bardziej na sobie :)
    spedzamy z mzem tyle czasu ile mozemy razem ,
    ja poszerzam działalnosc wiec cały lut bede na szkoleniach :)
    Maz tez cały luty i marzc ma zlecenia ,, umeblowanie jednego całego mieszkania kuchnia, 2 pokoje przedpokój, łazienka :)
    plus małe zlecenia i pózniej am jechac na pomiar bedzie robil najprawdopodobniej pokój dzieciecy :)
    no i ma drugie mieszkanie wycenic :)

    mielismy nie podchodzic do drugiej IUI tylko skoncentrowac sie na IVF jednak po dlugich rozmowach plus po wzycie zdecydowalismy sie najeszcze jedna próbe ..dr mówi ze skoro za pierwszym razem zaskoczyło to warto sprobowac

    miałam juz w tym cyklu podchodzic ale zdecydowalismy ze nie ma sensu byl jeden pecherzyk bo cykl nie byl stymulowany wiec odpuscilismy :)
    na spokojnie rozpoczniemy stymulke albo w nasepnym cyklu albo za dwa cykle :) za ten czas ja mam porobic progesteron spr pokolo dpo , 7 dpo i 9 dpo jaki jest poziom :)
    i wtedy jak cos beda mi dawali wieksza dawke luty no i od 4 dpo bede miala monitorowany progesteron najprawdopodobniej :

    Joaszo lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani najważniejsze że jesteście razem wspieracie się a starania o dzieciatko sa na dobrej drodze. Pewnie gin ma rację skoro za pierwszym razem była reakcja to znów warto spróbować. Ja kochana bardzo mocno Ci kibicuję!!!! Dobrze ze odpuściłaś przygotuj się do IUI bo to ważny aspekt zeby było więcej pęcherzyków.
    Kochana uszy do góry uda się nam!!!!!
    Ja jadę jeszcze w kwietniu do Rzymu prosić Jezusa i Matkę Najświętszą o cud poczecia zdrowego maleństwa. Będę pamiętała o każdej z was w intencji zajscia w ciążę.

    ami87, Lu84 lubią tę wiadomość

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    del

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 11:46

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    del

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 11:46

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :)
    co do pytań rodziny to u nas coraz rzadziej się pojawiaja .. bo my od poczatku mówiliśmy ze leczymy sie i że predko dziecka nie bedzie .. ;)

    fakt nie raz kos tam wspomni ale juz to zlewam ciepłym moczem ;)
    a jak znajomi dogryzaja to mówie że koncentruje się na kasie co by moje dziecko odziedziczyło miliony ;) ot i ich zatyka :D

    Mi ostatnio moja stomatolog miala dac namiary na jakies zakonnice w Krk chyba w piatek u niej bede to poprosze :)
    jej siostra starala sie 8 lat pojechali tam i poporsili o modlitwe no i w niedlugim czasie była w ciazy :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy, Ania i pozostałe dziewczyny na pewno bedę o was pamiętać w modlitwach. Wierzę gorąco ze uda się każdej z nas!!!!!!!!!!!!!!!
    Aniu daj znac jak bedziesz miała te namiary na Kraków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 11:42

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami - nie to nie będzie pierwsza wizyta:-) Idziemy na pierwszą wizytę po operacji żylaków i ciekawa jestem co dr W zleci.
    Ania - to super, że znajdujesz czas i myślisz o sobie i mężu-to jest własnie klucz do tego wszystkiego by znaleźć dystans i nie wariować.
    Ja póki co jestem na etapie - wszystko mi jedno i mam wszystko gdzieś;-)i co ma być to będzie;-)
    Ważne, że żyjemy, mamy fajnych mężów a reszta się ułoży:-)
    Jak na złośc prawie co noc mam sny, że jestem w ciązy mam wielki brzuch i czuję ruchy dziecka. To chyba podświadomość wysyła mi takie sygnały:-/
    Jutro wizyta u wolskiego- dam znac jak było:-)
    Jak się okaże ,że M będzie miał biopsję to mówimy rodzicom o tym, że się leczymy-taka decyzję podjelismy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 15:34

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ