X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Aniu rzeczywiście u Was się sporo dzieje :* Jedyny plus z tego taki, że nie masz czasu za dużo myśleć a to naprawdę czasami jest lepiej jak myśli skupione są na czymś innym :) Życzę dużo zdrowia dla męża! a jak się w ogóle czujesz?

    Emma ekstra z tym morzem! Ma być ładna pogoda w najbliższy weekend:)
    Mój mąż dobrze się trzyma albo raczej maskuje. Naprawdę to on mnie pociesza, zamiast ja jego... Wyniki badania doraźnego będą w dniu mTese, a badania histopatologicznego pewnie za około miesiąc od dnia zabiegu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 17:42

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami ogólnie dobrze.. choc boje sie jak stes przemęczenie odbije sie na dziecku 12 sierpnia mam prenatarne wiec zobaczymy ...

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu uważaj na siebie i dbaj o Was ;) Kochana dzięki za kciuki, ale przede wszystkim za założenie tego wątku. Byłaś moją skarbnicą wiedzy, to również dzięki Tobie jesteśmy teraz przed biopsją, nim trafiłam na ten wątek byłam zielona w temacie :) DZIĘKUJĘ CI <3 <3 <3 tak jak napisałaś, w grupie raźniej ;)

    ami87 lubi tę wiadomość

  • zapałka Przyjaciółka
    Postów: 73 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo widzę, że u Was też zdiagnozowano azoospermie. Czy mogę zapytać jakie były przyczyny tej choroby u Was?

    Pozdrowienia i powodzenia w staraniach!

    04.2014 - najpiękniejszy dzień w naszym życiu
    09.2015 - koniec naszych marzeń

    Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami..
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie martw się! W pierwszej ciąży to ja miałam same przygody łącznie z tym, że spadła na mnie półka z książkami (robiliśmy remont) a oprócz tego w 8 miesiącu zatrułam się w knajpie zepsutym mięsem:/ do tego wszystkie też miałam egzaminy i mnóstwo stresu. Postaraj się nie denerwować! Zdrowia dla Ciebie i maluszka!
    A czemu masz prenetalne? To konieczność?

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam duphaston na wywołanie okresu-wszystko mi się zatrzymało,owulacji w cyklu nie było i klops. Mam brać przez 5 dni 2*1 i okres ma się pojawić. Może przyjść wcześniej? Czy duphaston może zaszkodzić przed in vitro?

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma przykro mi, nie pomogę w tym temacie ;)
    Zapałka właściwie to nikt nie doszukał się nigdy konkretnej przyczyny, kiedyś jeden lekarz nazwał to niewydolnością jąder i tyle. Ja upatruje winę w śwince, którą przechodził.

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma duphaston to progesteron. Moim zdaniem Ci nie zaszkodzi. Też kiedyś brałam jak mi okres nie chciał się pojawić po wyjeździe zagranicznym. Poza tym jak jeszcze nie wiedzieliśmy o problemie męża, a chodziłam do takiego zwykłego ginekologa tj.nie w klinice leczenia niepłodności to dostawałam duphaston w trakcie cyklu żeby podtrzymać ciążę jakby doszło do zapłodnienia. Tylko lekarka nie przewidziała, że mój mąż nie ma plemników w ejakulacie

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Ami no wlasnie tez mi się cos kolacze po glowie ze to raczej bezpieczny lek ale wole lepiej dmuchac na zimne;-)
    Zapalko mój maz tez miał azo stwierdzone rok temu. Przyczyna nieznana. Maz nie miał zadnych zapalen,operacji,swinki itp.Rok temu, badanie usg wykazalo zylaki, hormy lh i fsh miał mega podwyższone. Poprawilo mu się po operacji zylakow i zastrzykach z testosteronu oraz lekach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 19:42

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 19:11

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 19:12

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami87 wrote:
    Joaszo hehehe te majtki to są jakieś majtki, które dr zlecał osobom, które miały mTese wcześniej. Ponoć się je kupowało w aptece przy N. - specjalne suspensorium. Nam teraz nic o tym nie mówił i chciałam się upewnić czy może Wam coś wspominał. Antybiotyk też zawsze był zlecany, aczkolwiek nam teraz też nie przepisał. Może dostaniemy w dniu zabiegu takie zalecenia :)

    Emma byliśmy na urlopie- trochę górki, trochę morze. FAJNIE BYŁO :) tylko niestety wszystko co dobre szybko się kończy... Gratuluję awansu! :* ja też ostatnio malutki awans dostałam :) Poza tym Kochana Wy już nieźle działacie- super. I "tyle"(w naszej sytuacji taka ilość) plemników w nasieniu- czad !!! - moje marzenie :)

    Babyboom - kupiłaś wtedy jedne majtki? kojarzysz mniej więcej jaki koszt?


    Ami, tak kupilam jedne ale niestety nie pamietam jaki to byl koszt.

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) cofnelam się dzisiaj wstecz na 1sza stronę tego forum i właśnie doszło do mnie ze większość dziewczyn które pisały na tym forum od początku, albo już urodziła albo jest w ciąży...czy to nie jest piękne?! :) to tylko tak ja się cos ociagam chyba:/ ale co chwila coś wychodzi, no ale w tym tygodniu histeroskopia to może rusze do przodu chociaż boję się zapeszac bo juz nie raz myślałam że po tym badaniu to już napewno szybko poleci i tak mijają już 3lata:/

    ami87 lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dodaje siły, że warto walczyć. Nam zostało równo 2 tyg. do mTese. Babyboom a Ty podchodziłaś już do AID?

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ami,nie nie podchodzilismy jeszcze,do tej pory cały czas walczyliśmy o plemniki u mojego M a jak się okazało że już nie ma żadnych szans to zaczęły się i u mnie problemy:/

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby pociesze cie ze u mnie tez pod gorke niestety, swira juz dostaje od tego wszystkiego.Czasami mam ochote rzucic wszystko w diably i jechac na Malediwy:-)
    Ami 3mam kciuki z całych sil by mtese sie udało!!

    ami87, Babyboom lubią tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma masz już stymulację? :*

    Babyboom oby wszystko się ułożyło u Ciebie!:* U nas podobnie, ponad rok walczymy już o te plemniki a nawet nie wiem jak u mnie będzie. Jakoś nie do końca mam dobre przeczucia jeżeli chodzi też o moją osobę

    Kompletujemy badania do mTese- dziś mąż robił te które dał lekarz rodzinny (morfologia, badanie ogóle moczu, jonogram, glukoza), a jutro robimy te Hbs itp.

    Babyboom lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzis mialam 1 zastrzyk,wstałam przed 6 i zanim go zrobiłam to pół godziny oglądałam instrukcje na you tube jak to zrobić żeby nie schrzanić;-))Orócz tego biorę folic i encorton.
    Czuje jak mi jajniki pulsują to chyba dobrze?;-)Staram sie jesc duzo nabiału i duzu pic bo gdzies wyczytałam, że dieta wysokobiałkowa jest najbardziej wskazana przy stymulacji. Także krzywię się ale jem jajka i popijam kefirem;-)
    Wizytę mam w sobotę u dr Starosławskiej.
    Ami dla Ciebie jak i dla mnie koncówka sierpnia będzie pełna emocjii:-)
    Trzymam kciuki za męza badania:-)
    Ja też nie mam dobrych przeczuć ale jak coś się zaczeł oto trzeba próbować do końca - tak uważam:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 09:36

    ami87 lubi tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ami ogólnie dobrze.. choc boje sie jak stes przemęczenie odbije sie na dziecku 12 sierpnia mam prenatarne wiec zobaczymy ...
    Hej Ania:) i jak tam badanie? Wszystko ok?:)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej prenatalne badanka ok :-)
    Niestety dwa dni pozniej czyli wczoraj trafilam na oddzial z silnymi bolami brzucha zostawili mnie na obserwacji poki co wszystko ok dali mi posluchac tetna :-) mam lezec plus kroplowki jutro dalsze badania :-)

    Babyboom, ami87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ