X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Aniu rzeczywiście u Was się sporo dzieje :* Jedyny plus z tego taki, że nie masz czasu za dużo myśleć a to naprawdę czasami jest lepiej jak myśli skupione są na czymś innym :) Życzę dużo zdrowia dla męża! a jak się w ogóle czujesz?

    Emma ekstra z tym morzem! Ma być ładna pogoda w najbliższy weekend:)
    Mój mąż dobrze się trzyma albo raczej maskuje. Naprawdę to on mnie pociesza, zamiast ja jego... Wyniki badania doraźnego będą w dniu mTese, a badania histopatologicznego pewnie za około miesiąc od dnia zabiegu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 17:42

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami ogólnie dobrze.. choc boje sie jak stes przemęczenie odbije sie na dziecku 12 sierpnia mam prenatarne wiec zobaczymy ...

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu uważaj na siebie i dbaj o Was ;) Kochana dzięki za kciuki, ale przede wszystkim za założenie tego wątku. Byłaś moją skarbnicą wiedzy, to również dzięki Tobie jesteśmy teraz przed biopsją, nim trafiłam na ten wątek byłam zielona w temacie :) DZIĘKUJĘ CI <3 <3 <3 tak jak napisałaś, w grupie raźniej ;)

    ami87 lubi tę wiadomość

  • zapałka Przyjaciółka
    Postów: 73 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo widzę, że u Was też zdiagnozowano azoospermie. Czy mogę zapytać jakie były przyczyny tej choroby u Was?

    Pozdrowienia i powodzenia w staraniach!

    04.2014 - najpiękniejszy dzień w naszym życiu
    09.2015 - koniec naszych marzeń

    Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami..
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie martw się! W pierwszej ciąży to ja miałam same przygody łącznie z tym, że spadła na mnie półka z książkami (robiliśmy remont) a oprócz tego w 8 miesiącu zatrułam się w knajpie zepsutym mięsem:/ do tego wszystkie też miałam egzaminy i mnóstwo stresu. Postaraj się nie denerwować! Zdrowia dla Ciebie i maluszka!
    A czemu masz prenetalne? To konieczność?

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam duphaston na wywołanie okresu-wszystko mi się zatrzymało,owulacji w cyklu nie było i klops. Mam brać przez 5 dni 2*1 i okres ma się pojawić. Może przyjść wcześniej? Czy duphaston może zaszkodzić przed in vitro?

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma przykro mi, nie pomogę w tym temacie ;)
    Zapałka właściwie to nikt nie doszukał się nigdy konkretnej przyczyny, kiedyś jeden lekarz nazwał to niewydolnością jąder i tyle. Ja upatruje winę w śwince, którą przechodził.

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma duphaston to progesteron. Moim zdaniem Ci nie zaszkodzi. Też kiedyś brałam jak mi okres nie chciał się pojawić po wyjeździe zagranicznym. Poza tym jak jeszcze nie wiedzieliśmy o problemie męża, a chodziłam do takiego zwykłego ginekologa tj.nie w klinice leczenia niepłodności to dostawałam duphaston w trakcie cyklu żeby podtrzymać ciążę jakby doszło do zapłodnienia. Tylko lekarka nie przewidziała, że mój mąż nie ma plemników w ejakulacie

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Ami no wlasnie tez mi się cos kolacze po glowie ze to raczej bezpieczny lek ale wole lepiej dmuchac na zimne;-)
    Zapalko mój maz tez miał azo stwierdzone rok temu. Przyczyna nieznana. Maz nie miał zadnych zapalen,operacji,swinki itp.Rok temu, badanie usg wykazalo zylaki, hormy lh i fsh miał mega podwyższone. Poprawilo mu się po operacji zylakow i zastrzykach z testosteronu oraz lekach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 19:42

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 19:11

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 19:12

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami87 wrote:
    Joaszo hehehe te majtki to są jakieś majtki, które dr zlecał osobom, które miały mTese wcześniej. Ponoć się je kupowało w aptece przy N. - specjalne suspensorium. Nam teraz nic o tym nie mówił i chciałam się upewnić czy może Wam coś wspominał. Antybiotyk też zawsze był zlecany, aczkolwiek nam teraz też nie przepisał. Może dostaniemy w dniu zabiegu takie zalecenia :)

    Emma byliśmy na urlopie- trochę górki, trochę morze. FAJNIE BYŁO :) tylko niestety wszystko co dobre szybko się kończy... Gratuluję awansu! :* ja też ostatnio malutki awans dostałam :) Poza tym Kochana Wy już nieźle działacie- super. I "tyle"(w naszej sytuacji taka ilość) plemników w nasieniu- czad !!! - moje marzenie :)

    Babyboom - kupiłaś wtedy jedne majtki? kojarzysz mniej więcej jaki koszt?


    Ami, tak kupilam jedne ale niestety nie pamietam jaki to byl koszt.

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) cofnelam się dzisiaj wstecz na 1sza stronę tego forum i właśnie doszło do mnie ze większość dziewczyn które pisały na tym forum od początku, albo już urodziła albo jest w ciąży...czy to nie jest piękne?! :) to tylko tak ja się cos ociagam chyba:/ ale co chwila coś wychodzi, no ale w tym tygodniu histeroskopia to może rusze do przodu chociaż boję się zapeszac bo juz nie raz myślałam że po tym badaniu to już napewno szybko poleci i tak mijają już 3lata:/

    ami87 lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dodaje siły, że warto walczyć. Nam zostało równo 2 tyg. do mTese. Babyboom a Ty podchodziłaś już do AID?

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ami,nie nie podchodzilismy jeszcze,do tej pory cały czas walczyliśmy o plemniki u mojego M a jak się okazało że już nie ma żadnych szans to zaczęły się i u mnie problemy:/

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby pociesze cie ze u mnie tez pod gorke niestety, swira juz dostaje od tego wszystkiego.Czasami mam ochote rzucic wszystko w diably i jechac na Malediwy:-)
    Ami 3mam kciuki z całych sil by mtese sie udało!!

    ami87, Babyboom lubią tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma masz już stymulację? :*

    Babyboom oby wszystko się ułożyło u Ciebie!:* U nas podobnie, ponad rok walczymy już o te plemniki a nawet nie wiem jak u mnie będzie. Jakoś nie do końca mam dobre przeczucia jeżeli chodzi też o moją osobę

    Kompletujemy badania do mTese- dziś mąż robił te które dał lekarz rodzinny (morfologia, badanie ogóle moczu, jonogram, glukoza), a jutro robimy te Hbs itp.

    Babyboom lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzis mialam 1 zastrzyk,wstałam przed 6 i zanim go zrobiłam to pół godziny oglądałam instrukcje na you tube jak to zrobić żeby nie schrzanić;-))Orócz tego biorę folic i encorton.
    Czuje jak mi jajniki pulsują to chyba dobrze?;-)Staram sie jesc duzo nabiału i duzu pic bo gdzies wyczytałam, że dieta wysokobiałkowa jest najbardziej wskazana przy stymulacji. Także krzywię się ale jem jajka i popijam kefirem;-)
    Wizytę mam w sobotę u dr Starosławskiej.
    Ami dla Ciebie jak i dla mnie koncówka sierpnia będzie pełna emocjii:-)
    Trzymam kciuki za męza badania:-)
    Ja też nie mam dobrych przeczuć ale jak coś się zaczeł oto trzeba próbować do końca - tak uważam:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 09:36

    ami87 lubi tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ami ogólnie dobrze.. choc boje sie jak stes przemęczenie odbije sie na dziecku 12 sierpnia mam prenatarne wiec zobaczymy ...
    Hej Ania:) i jak tam badanie? Wszystko ok?:)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej prenatalne badanka ok :-)
    Niestety dwa dni pozniej czyli wczoraj trafilam na oddzial z silnymi bolami brzucha zostawili mnie na obserwacji poki co wszystko ok dali mi posluchac tetna :-) mam lezec plus kroplowki jutro dalsze badania :-)

    Babyboom, ami87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ