X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom wrote:
    Emma tylko właśnie, czy u Twojego M przyczyną nie były żylaki? A Fsh i Lh były wysokie przez te żylaki właśnie a operacja pomogła spermatogeneze więc Fsh spadło? Ja myślałam zawsze że wysokie Fsh jest skutkiem nie przyczyną problemu ale nogę się mylić oczywiście :)

    Kurcze w sumie to nie jestem pewna☺na pewno zylaki powodowaly wysoka temperature w jadrach ci powodowalo niszczenie plemni.do tego wszystkiego doszly hormony.pamietam ze Wolski zawsze powtarzal ze jak fsh spada to i testosterin rosnie i u meza faktycznie byla poorawa te 3 mies po operacji potem wszystko juz stanelo w miejscu..a jak ostatnio maz robil badanie nasienia to znow nie bylo zadnych plemnikow.
    Jesli faktycznie facet nie ma zylakow,dobre hormony i usg to ja juz nie wiem skad ten brak plemni

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Z.Cz. Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia04 my na ostatniej wizycie zapytaliśmy czy przy naszych wynikach hormonów mamy szanse znaleźć plemniki w TESE i dr powiedział że hormony są wyższe od normy ale nie są złe więc narazie nastawiam się na pozytywny wynik

    Biopsja 25.07
  • Malgosia04 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z.Cz. no to super, trzymam za Was kciuki! :) Ile czekaliście na decyzje o TESE po odebraniu wyników? Długo się czeka na ten zabieg? Trzeba się jakoś przygotować?

    Ja jeszcze dziś będę konsultować się z moim ginekologiem, bo kolejną wizytę u androloga mamy 26 czerwca (wyjechał teraz na urlop).

  • Z.Cz. Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to niedługo, gdy zrobiliśmy komplet badań M (najdłużej czekaliśmy na cała genetykę bo około 5 tygodni), gdyby nie wyszła ta mukowiscydoza pewnie startowalibyśmy szybciej a tak jeszcze ja robiłam badanie genetyczne i to kolejne 3 tygodnie. Planowalismy biposję na 4.07.2017 tak zeby M mógł wziąć jakiś urlop po zabiegu a tym miesiącu nie było na to szans. Dr terminy na TESE ma bardzo szybkie...jak byliśmy na wizycie w czwartek to już w nast. wtorek mogliśmy działać , no ale u nas ten urlop trochę wszystko pokręcił. z kolei póżniej dr też miał jakieś wyjazdy i konferencję... ostatecznie zapisaliśmy się na koniec lipca. Trochę ochłoniemy od tego w między czasie mamy pierwszą rocznicę ślubu i na spokojnie pojedziemy do Novum :) Mam nadzieję ze czas szybko zleci :) Co do przygotowania to zabieg mamy o 15 więc M ma być tylko 6 godzin przed zabiegiem nacczo więcej zaleceń jeszcze nie znamy

    Biopsja 25.07
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom jak tam testowanie ? Mam nadzieje ze || 3mam mocno kciuki ☺

    Babyboom lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe osoby na forum i trzymam kciuki! W kupie zawsze raźniej :) u nas wczoraj minęło 2 lata od odebrania pierwszego wyniku badania nasienia...
    Bobby tak 5 i chciałabym jak najszybciej podejść. Jak się czujesz po zastrzykach? Mam nadzieję,że ok:)

    Malgosia04, Bobby29 lubią tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, czekam na wynik z krwi. Dam znać niebawem ale mam już lekkie bóle @ więc chyba nic z tego

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby bom trzymam kciuki :)

    dziewczyny co do kuracji to róznie to bywa..jesli hormony sa ok ..to watpie czy bedzie kuracja.. zazwyczaj dr zleca kuracje jak hormony sa rozjechane ;)

    Malgosia04 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Malgosia04 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 czyli, jeśli posiew wyjdzie ok, to bez kuracji będziemy mogli podejść do TESE?
    Mój ginekolog powiedział, że trzeba teraz czekać na wynik posiewu i wtedy ewentualnie antybiotyki i dopiero jakiś czas po antybiotykach biopsja.

    Babyboom zaciskam mocno kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 18:11

  • magda_rol Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u nas Ania hormony są złe, przynajmniej fsh, powyżej 30. Innych jeszcze nie odebrałam. A lekarz powiedział że nie ma sensu leczyć. I tak też gdzieś przeczytałam że sztuczne obniżenie fsh nic nie zmieni. Ale wiecie, ja z nim rozmawiałam minutę może, nie znam pozostałych wyników. Nie ma co wrozyc. Zobaczymy co powie na wizycie. Na cuda już za bardzo nie liczę, chociaż nadzieja jest zawsze.
    Babyboom też mocno trzymam kciuki. Daj znać

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety nie udało się. Ale dziękuję za kciuki. Nie myślałam że tak to będzie bolec ale jednak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 21:49

  • Z.Cz. Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom trzymaj się, domyślam się jak się czujesz ale nie wolno się poddawać. To tylko jedna przegrana bitwa ale nie wojna

    Biopsja 25.07
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom ehh naprawdę wierzyłam,że Wam się uda za pierwszym razem. Wiem jak to bardzo boli :(

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi babyboom, mam nadzieje ze 2 podejscie bedzie szczesliwe

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby i Ami idzcie szybciutko robic crio!jakos nie wierze w te skutecznosc swiezych transferow na poziomie 40 %..
    Ami dostalas juz zielone swiatlo do kolejnego podejscia??

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyboom przykro mi :( domyślam się że boli, popłacz sobie tyle ile musisz a później wracaj ze zdwojoną motywacją do starań :)

  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis mam 10 dni po zabiegu, z ciekawosci zrobilam beta hcg wyszlo 1,7 myslicze ze mam jeszcze jakies szanse ? Za 3 dni pewnie powroze badanie

  • Malgosia04 Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom, przykro mi, trzymaj się dzielnie! Najważniejsze to dalej walczyć i nie poddawać się. Ja wierzę, że my wszystkie tu doczekamy się upragnionych 2 kresek! :)

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma chcę podejść od razu tylko aktualnie walczę z opryszczką wargową (jeszcze tego mi brakowało do szczęścia) i zobaczymy jakie endo będzie itp

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • stardust Przyjaciółka
    Postów: 105 74

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom, bardzo mi przykro :(((( Następnym razem musi się udać!

    Mała87 - wg mnie jest szansa. 1,7 to jednak beta pozytywna, sprawdź przyrost za 2 dni. Ja kilka lat temu przy córeczke w 8dpt (czyli tak jakby dla Ciebie 10 dzień przy inseminacji) miałam betę 1. Oczywiście w klinice lekarz powiedział mi że nic z tego. Już chciałam odstawić lekarstwa, ale dziewczyny na jednym forum na mnie nakrzyczały - i bardzo dobrze, bo już następna beta to było 75 :)

    Anna - ja tam widzę drugą kreskę jak byk na teście - jak się tyle razy wypatruje tej drugiej kreski i nie ma ani cienia, to ten cień potem widać od razu :D

    Ami - przykro mi bardzo, ale podchodźcie jak najszybciej znów. Trzymam kciuki.

    dev330pr___.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ