X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom nie lubię tego ! Lubię to wcisnęłam przypadkiem.

  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom przykro mi... u mnie in vitro zamiast iui dlatego ze szanse na powodzenie sa wieksze to bylo glowna przyczyna dlaczego sie na to zdecydowalam, przekroczylam juz 30 i czuje ze szansa mi ucieka na zajscie w ciaze, tyle czasu sie staramy ze lapie sie tego co moze mi dac w koncu to na co tak dlugo czekam, a poniewaz dostalam taka propozycje od dr zeby moze juz probowac w taki sposob zdecydowalam sie, mam nadzieje ze w koncu nam sie uda

    ami87 lubi tę wiadomość

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki!

    Ja już po punkcji. pobrali 15 komórek, z czego jedynie 7 było dojrzałych (dobre i to, bo i tak możemy zapłodnić tylko 6!). Pytałam dr przy wypisie z czego to wynikało że było dużo komórek a tylko połowa z nich dojrzałych i powiedział że po prostu moje jajniki produkują w ten sposób i nie jest to jakaś wielka anomalia. grunt ze tych 6 mamy.

    i najważniejsza informacja - obyło się bez biopsji, znaleźli tych kilku pływaków w nasieniu!! w poniedziałek mają dzwonić co i jak, a we wtorek pewnie transfer. proszę nie puszczajcie kciuków!

    Aha, i moja nowa platoniczna miłość - anestezjolog w Novum ;-) <3

    ami87, Malgosia04 lubią tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boby super ze wszystko sprzyja oby tak dalej bede trzymala kciuki aby wam sie wszystko ułożyło

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby trzymam trzymam :* czyżby dr B to twoja nowa miłość? Moja miłością jest dr Z.!;) choć wolałabym do niego już nie chodzić, żeby się w końcu udało!

    Mój pęcherzyk pękł. Transfer we wtorek. Też się polecam kciukom Kobitki

    Mala to prawda in vitro daje większe szanse niż inseminacje. U nas ivf,ale dlatego,że próbowaliśmy z naszymi plemnikami...

    Babyboom jak ja rozumiem Twoje zrezygnowanie. Też tak mam. Naprawdę boję się kolejnej porażki...I teraz ta nadzieja, która znowu wzrosła do rozmiarów gigantycznych. A ostatnio 6 znajomych w ciąży. To uczucie zazdrości w środku mnie niszczy

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby i Ami trzymam baardzo mocno.Bobby ja mialam pobrane 6 jajek i 6 dobrych i to jest naprawde akurat☺koniecznie dajcie znac co i jak.Ami bierzesz zwolnienie po transferze??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 22:32

    ami87, Bobby29 lubią tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma tym razem spróbuję chodzić do pracy. Biorę urlop na transfer+2 dni po. Ostatnio po punkcji i przy świeżym transferze byłam 3tyg na zwolnieniu i wszyscy już plotkują co mi jest. Przy pierwszym transferze byłam na zwolnieniu, przy drugim odwołanym 4 dni na urlopie, a na ostatnim - tak jak wspominałam- na zwolnieniu.

    Zrobiłam wczoraj jeszcze tsh, wynik 0,622. Nie jest to za mało? Powinno być ok 1, max 2,5 i nie wiem co sądzić o tym wyniku. Może coś podpowiecie?

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, mi dawno temu gdy jeszcze próbowaliśmy naturalnie nieświadomi niczego, endokrynolog mówił że u starających powinno być TSH między 0,5 a 1,5 ;) ale te informacje otrzymałam w 2014 może coś się zmieniło.

    Bobby29, ami87 lubią tę wiadomość

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami ja ostatnio tsh mialam 0,7,tez się martwilam że może za niskie ale dr Langner powiedziała że jest super. więc nie masz co się przejmować.

    tak, dr Biarda :) a twoja miłość to dr Zamora? robił mi punkcje :)

    Ami wiesz o której masz transfer we wtorek? u mnie jeżeli będzie co transferowac to też będzie we wtorek. może się akurat spotkamy!!

    ami87 lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze po transferze do pracy, ale pracuje przy kompie więc ryzyka jakiegoś specjalnego pewnie nie ma. gdybym miała pracę na nogach to pewnie bym się zastanowiła nad zwolnieniem.

    dziewczyny a jak to jest z aktywnością po transferze? można np iść na rower? biegam czasami ale chyba bieganie to raczej będę musiała sobie odpuścić, co?
    i co z seksem? można? muszę sobie zapisać żeby zapytać.

    ami87 lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    ja chodze po transferze do pracy, ale pracuje przy kompie więc ryzyka jakiegoś specjalnego pewnie nie ma. gdybym miała pracę na nogach to pewnie bym się zastanowiła nad zwolnieniem.

    dziewczyny a jak to jest z aktywnością po transferze? można np iść na rower? biegam czasami ale chyba bieganie to raczej będę musiała sobie odpuścić, co?
    i co z seksem? można? muszę sobie zapisać żeby zapytać.

    Odradzalabym rower i sex.Po transferze najlepiej sie oszczedzac i przez te pare dni zyc
    jak krolowa spolojnie i bez stresu☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 18:14

    ami87 lubi tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak jest z sexem przy stymulacji ? Czy mozna bezpiecznie czy jednak lepiej sie powstrzymac ?

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Joaszo :*
    Mała chyba lepiej się powstrzymać od seksu,żeby te pęcherzyki nie popękaly za szybko.
    Bobby rower i bieganie odpada, ma być oszczędzający tryb życia :) Bobby dzwonili ile się zaplodnilo komórek czy dziś będą dzwonić? Ja mam transfer ok 13.30, a Ty? Mówię około bo u dr Z zawsze się przesuwa parę minut ;)

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, zapisałam się na 13.07. na wstępną wizytę do dr Langner ;)

    ami87, Bobby29 lubią tę wiadomość

  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami Powodzenia 3mam mocno kciuki ☺

    ami87 lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo super! :) czyli padło na Wwę :)

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za jutrzejsze transfery!!!

    ami87, Bobby29 lubią tę wiadomość

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, Bobby kciuki za Was ;)

    Padło na Wawę. Mąż tam w sumie wolał, a i ja przez forum zdobyłam różne informacje o novum i lekarzach tam przyjmujących ;)
    4.07 mam wizytę u gina u siebie na NFZ
    13.07 nOvum - mam nadzieję że "13" przyniesie tylko dobre wieści.
    18.07 inny gin na NFZ u nas.

    Dzwoniłam do naszego szpitala. Terminy na HSG na fundusz są na lipiec tego roku. Tylko teraz muszę zdobyć skierowanie!! :)

    Ja już widzę jak mnie w pracy pocisną, jak ja będę teraz co chwila brać wolne ;)
    Na tego 13.07 próbuję nas też zapisać do Gawlikowskiej na wizytę ;) co by 2 rzeczy za jednym zamachem ogarnąć ;)

    Bobby29, ami87 lubią tę wiadomość

  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo ostatnio sie tu dzieje ☺ ale to dobrze najgorsze w naszej sytuacji jest jak sie stoi w miejscu, joaszo tez najbardziej mnie martwi to ze wizyty moga kolidowac z praca i bede musiala brac zwolnienie a u mnie w pracy jest ono malo porzadane, jednak jak narazie wszystkie wizyty wychodza w moje dni wolne lub gdy mam na 2 zmiane .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My musimy dojeżdzać do Wawy więc bez zwolnienia lekarskiego się nie obejdzie ;)

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ