X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc u Nas czynnik męski plemniki tragiczne kryptozoospermia czy jest szansa in vitro IMSI .Nie wiem czy próbować z plemnikow z biopsji czy będą lepsze .Jesteśmy po 4 nie udanych podejściach .

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie w brzuchu siedzi pięciodniowa blastka 3BB.
    A w poznańskim mrożonym przedszkolu mamy dwie sześciodniowe blastki 4BB.
    A Wasza jakiej jest klasy ? Jak tam hiperka ?

    My mamy 3BC, dlatego tak trochę waham się czy robić transfer. Panie z laboratorium przekonują mnie, że jest rokującą bo inaczej by nie mrozili. Ale o tym, że jest rokującą to ja za każdym transferem słyszałam.

    Podjęłam też decyzję, że uciekam z tej kliniki. Nic mnie tam już nie trzyma poza tym jednym zarodkiem. Nie mamy tam już żadnego depozytu. Wybrałam na początek Invictę. Tam jest bezpłatna konsultacja dla tych co się 3 razy nie udało. Po konsultacji zobaczę, czy wzbudzili na tyle moje zaufanie aby pozostać.

    Hiperki już chyba nie mam. Czekam teraz na @ aby zacząć antyki.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    My mamy 3BC, dlatego tak trochę waham się czy robić transfer. Panie z laboratorium przekonują mnie, że jest rokującą bo inaczej by nie mrozili. Ale o tym, że jest rokującą to ja za każdym transferem słyszałam.

    Podjęłam też decyzję, że uciekam z tej kliniki. Nic mnie tam już nie trzyma poza tym jednym zarodkiem. Nie mamy tam już żadnego depozytu. Wybrałam na początek Invictę. Tam jest bezpłatna konsultacja dla tych co się 3 razy nie udało. Po konsultacji zobaczę, czy wzbudzili na tyle moje zaufanie aby pozostać.

    Hiperki już chyba nie mam. Czekam teraz na @ aby zacząć antyki.
    Pytałam mojego lekarza, jak rokują nasze sześciodniowe. Mówi, że "Statystycznie rzadziej implantują. Statystycznie. Ale proszę pamiętać, że to nadal blastocysta". Mówię sobie, no dobra pierwszy transfer mało komu się udaje, sześciodniowe nie są takie super, to trzeba planować drugą procedurę. Druga miała być w Novum.
    Decyzja o zmianie kliniki myślę, że jest dobra w Waszym przypadku. Pewnie straciliście zaufanie do lekarzy i do tego miejsca. A zdradzisz dlaczego Invicta, a nie Novum?
    Szkoda tylko Twojego przepisu na jajeczka, oby w nowym miejscu stymulowali Cię podobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2021, 17:24

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Pytałam mojego lekarza, jak rokują nasze sześciodniowe. Mówi, że "Statystycznie rzadziej implantują. Statystycznie. Ale proszę pamiętać, że to nadal blastocysta". Mówię sobie, no dobra pierwszy transfer mało komu się udaje, sześciodniowe nie są takie super, to trzeba planować drugą procedurę. Druga miała być w Novum.
    Decyzja o zmianie kliniki myślę, że jest dobra w Waszym przypadku. Pewnie straciliście zaufanie do lekarzy i do tego miejsca. A zdradzisz dlaczego Invicta, a nie Novum?
    Szkoda tylko Twojego przepisu na jajeczka, oby w nowym miejscu stymulowali Cię podobnie.

    No jakbyśmy mieli sześciodniowe to bym nie miała takich wątpliwości. No ale u nas siodmiodniowa, także szanse powodzenia jeszcze mniejsze.

    Idę do Invicty z kilku powodów:
    - mają darmową wizytę dla par, które zaliczyły 3 niepowodzenia,
    - ceny raczej bardziej przystępne niż w Novum,
    - statystyki wydają się być na korzyść Invicty,
    - opinie pacjentek na forach,
    - jest bliżej.

    Jeśli jednak nie wzbudzą mojego zaufania to Novum i Gameta czekają w kolejce.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc u Nas czynnik męski plemniki tragiczne kryptozoospermia czy jest szansa in vitro IMSI .Nie wiem czy próbować z plemnikow z biopsji czy będą lepsze .Jesteśmy po 4 nie udanych podejściach .

    Nie jestem ekspertem, ale przy słabych plemnikach to chyba powinni wam IMSI od razu chyba zaproponować. My mieliśmy IMSI już w 1 procedurze. Z tym, że my mieliśmy plemniki z biopsji więc na klasyczne IVF to się nie kwalifikowalismy.

    A co wam androlog mówi? Jakąś kurację zaproponował?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No jakbyśmy mieli sześciodniowe to bym nie miała takich wątpliwości. No ale u nas siodmiodniowa, także szanse powodzenia jeszcze mniejsze.

    Idę do Invicty z kilku powodów:
    - mają darmową wizytę dla par, które zaliczyły 3 niepowodzenia,
    - ceny raczej bardziej przystępne niż w Novum,
    - statystyki wydają się być na korzyść Invicty,
    - opinie pacjentek na forach,
    - jest bliżej.

    Jeśli jednak nie wzbudzą mojego zaufania to Novum i Gameta czekają w kolejce.
    Rozsądne wyjaśnienia. :)
    Masz w czym wybierać w Warszawie, grunt, żeby dobrze zajęli się mężem, bo nie wszystkie kliniki zajmują się facetami jak trzeba i np zamiast androloga, to jakiś ginekolog (! Nie podważając kompetencji, ale kurde !) wykonuje biopsję. Słyszałam o takich przypadkach.
    Już macie umówiona pierwszą wizytę?

    Ja po badaniach, nasz maluch ma 3,25 cm i jest o dwa dni większy, niż wiek ciąży. :) Umówiliśmy się już na prenatalne, a ja nadal zostaję na zwolnieniu lekarskim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2021, 22:37

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nie jestem ekspertem, ale przy słabych plemnikach to chyba powinni wam IMSI od razu chyba zaproponować. My mieliśmy IMSI już w 1 procedurze. Z tym, że my mieliśmy plemniki z biopsji więc na klasyczne IVF to się nie kwalifikowalismy.

    A co wam androlog mówi? Jakąś kurację zaproponował?
    My z kolei mieliśmy ICSI. Ale też wydaje mi się, że takie ICSI to absolutne minimum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2021, 22:39

  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 1 września 2021, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nie jestem ekspertem, ale przy słabych plemnikach to chyba powinni wam IMSI od razu chyba zaproponować. My mieliśmy IMSI już w 1 procedurze. Z tym, że my mieliśmy plemniki z biopsji więc na klasyczne IVF to się nie kwalifikowalismy.

    A co wam androlog mówi? Jakąś kurację zaproponował?
    No nic właśnie bo tylko na początku byliśmy i nie wiem czy coś tu pomoże są żylaki ale przy in vitro podobno nie ma sensu robić embolizacji .moja ginekolog nie zachęca do embolizacji mówi że nie zawsze pomaga a z biopsji mówi ,że są nie zawsze dojrzałe.sama nie wiem co robić i myśleć .... .mąż bierze suple ale to i tak nie pomoże za wiele😔

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 1 września 2021, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy ostatnie dwa krio IMSI i nic zarodki były zawsze z 6 doby blastocysty dobrej klasy 4 ab..4 ba.4 bb 4 AA

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 1 września 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Mieliśmy ostatnie dwa krio IMSI i nic zarodki były zawsze z 6 doby blastocysty dobrej klasy 4 ab..4 ba.4 bb 4 AA

    No to zarodki mieliście jak ta lala🙂. Ja to mogę tylko zazdrościć takich. Ja bym chyba tutaj problemu szukała nie w plemnikach a w braku implementacji. Sprawdziła immunulogię czy coś. Nie wiem dokładnie bo nie doszłam do tego etapu.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 1 września 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    No nic właśnie bo tylko na początku byliśmy i nie wiem czy coś tu pomoże są żylaki ale przy in vitro podobno nie ma sensu robić embolizacji .moja ginekolog nie zachęca do embolizacji mówi że nie zawsze pomaga a z biopsji mówi ,że są nie zawsze dojrzałe.sama nie wiem co robić i myśleć .... .mąż bierze suple ale to i tak nie pomoże za wiele😔

    Znaczy tak:

    - biopsja wykonana jest wtedy gdy w nasieniu nie ma żadnego plemnika. Dosłownie jedno wielkie zero. Odkąd zgłębiam temat in vitro nie spotkałam się z sytuacją, aby ktoś miał biopsję, gdy plemniki w nasieniu były.

    - Z żylakami podobna sytuacja. Jeśli ktoś je miał, to zwykle decydował się na ich usunięcie.

    No ale przy waszych zarodkach, przy klasach które osiągacie to ja bym szukała problemu gdzie indziej.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 1 września 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Rozsądne wyjaśnienia. :)
    Masz w czym wybierać w Warszawie, grunt, żeby dobrze zajęli się mężem, bo nie wszystkie kliniki zajmują się facetami jak trzeba i np zamiast androloga, to jakiś ginekolog (! Nie podważając kompetencji, ale kurde !) wykonuje biopsję. Słyszałam o takich przypadkach.
    Już macie umówiona pierwszą wizytę?

    Ja po badaniach, nasz maluch ma 3,25 cm i jest o dwa dni większy, niż wiek ciąży. :) Umówiliśmy się już na prenatalne, a ja nadal zostaję na zwolnieniu lekarskim.

    Niech maluch rośnie zdrowo 🥰.

    Ja na razie muszę zapisać się do mojej kliniki odnośnie tego zarodka. Mąż chce abym go tranferowała, więc zrobię to dla niego. Przy dobrych wiatrach transfer i tak byłby dopiero w październiku 😔. Także czas jeszcze mamy.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 1 września 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Znaczy tak:

    - biopsja wykonana jest wtedy gdy w nasieniu nie ma żadnego plemnika. Dosłownie jedno wielkie zero. Odkąd zgłębiam temat in vitro nie spotkałam się z sytuacją, aby ktoś miał biopsję, gdy plemniki w nasieniu były.

    - Z żylakami podobna sytuacja. Jeśli ktoś je miał, to zwykle decydował się na ich usunięcie.

    No ale przy waszych zarodkach, przy klasach które osiągacie to ja bym szukała problemu gdzie indziej.
    Basiu u mnie jest problem immunologiczny kir bx NK 21 miałam jeden introlipid przed ostatnim transferem i nic nie pomogło zawsze embrioglu i akupunktura przy dwóch ostatnich 😢 może jestem już za stara mam 39 w czerwcu mi stukło 😭

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 1 września 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Basiu u mnie jest problem immunologiczny kir bx NK 21 miałam jeden introlipid przed ostatnim transferem i nic nie pomogło zawsze embrioglu i akupunktura przy dwóch ostatnich 😢 może jestem już za stara mam 39 w czerwcu mi stukło 😭

    Nawet tak nie mów. Też mam 39 lat i nie wyobrażam sobie, aby się nie udało za którymś razem.

    Nie wiem co Ci doradzić, bo my jeszcze nie doszliśmy do etapu immunologii. Tym bardziej, że dobrze wiemy, że u nas problem tkwi w plemnikach.

    Jeśli możesz, to może udajcie się do Invicty na tą bezpłatna konsultację dla tych, którym się nie udało kilka razy. Wizyta darmową, to nic nie tracicie a zyskacie nowe spojrzenie na sprawę i może nowe pomysły co dalej.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Fridka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 września 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich,
    To mój pierwszy post. Rok temu mąż miał pierwsze badanie nasienia w tym roku drugie - plemników zero.
    Mąż ma 42 lata

    Ja mam 35 lat i nieregularne cykle podejrzenie policystycznuch jajnikow ale dobrze reagowałam na stymulację letrozolem ( zanim zdiagnozowano męża)
    Niestety wyniki nasienia to było jak wyrok.
    Dzięki Wam trafiliśmy do dra Wolskiego mąż jest już po pierwszej wizycie przed nim badania.
    Przeraża mnie ta cała procedura przede wszystkim pod względem finansowym.
    Czy komuś się udało wykorzystać plemniki że zwykłej biopsji Tese?
    Dziękuję że jesteście

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 4 września 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Witam.
    Czy komuś się udało wykorzystać plemniki że zwykłej biopsji Tese?
    Dziękuję że jesteście


    Witamy.
    Było tu mnóstwo takich przypadków szczęśliwie zakończonych. Także głową do góry 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 września 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Witam wszystkich,
    To mój pierwszy post. Rok temu mąż miał pierwsze badanie nasienia w tym roku drugie - plemników zero.
    Mąż ma 42 lata

    Ja mam 35 lat i nieregularne cykle podejrzenie policystycznuch jajnikow ale dobrze reagowałam na stymulację letrozolem ( zanim zdiagnozowano męża)
    Niestety wyniki nasienia to było jak wyrok.
    Dzięki Wam trafiliśmy do dra Wolskiego mąż jest już po pierwszej wizycie przed nim badania.
    Przeraża mnie ta cała procedura przede wszystkim pod względem finansowym.
    Czy komuś się udało wykorzystać plemniki że zwykłej biopsji Tese?
    Dziękuję że jesteście
    Tak, my. :)
    Biopsja TESE była w grudniu, procedurę zaczęliśmy na wiosnę, pierwszy transfer w lipcu - efekt rośnie mi w brzuchu i ma już ponad 3 cm.
    Dwie blastki mrożą się jeszcze w invimedowym przedszkolu poznańskim. :)

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • kababo Ekspertka
    Postów: 121 106

    Wysłany: 6 września 2021, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Witam wszystkich,
    To mój pierwszy post. Rok temu mąż miał pierwsze badanie nasienia w tym roku drugie - plemników zero.
    Mąż ma 42 lata

    Ja mam 35 lat i nieregularne cykle podejrzenie policystycznuch jajnikow ale dobrze reagowałam na stymulację letrozolem ( zanim zdiagnozowano męża)
    Niestety wyniki nasienia to było jak wyrok.
    Dzięki Wam trafiliśmy do dra Wolskiego mąż jest już po pierwszej wizycie przed nim badania.
    Przeraża mnie ta cała procedura przede wszystkim pod względem finansowym.
    Czy komuś się udało wykorzystać plemniki że zwykłej biopsji Tese?
    Dziękuję że jesteście

    My też wykorzystaliśmy plemniki ze zwykłej TESE z powodzeniem.

    Ona: 29 lat
    09.2019 - IVS8-5T

    On: 31 lat
    06.2019 - azoospermia
    08.2019 - IVS8-5T
    04.2020 - Artvimed - biopsja Tese, mamy plemniki

    f2w3rjjgzj834jjq.png

    07.2020 - Kraków Artvimed- I podejście do In Vitro - zapłodniono 13 kumulusów, zapłodniło się 4. W rezultacie nie uzyskano żadnego zarodka.

    11.2020 - Warszawa - Novum - II podejście do In Vitro i biopsja TESE
    Mamy ❄️❄️❄️

    15.12.2020 - transfer ❄️
    beta 13 dpt 1345
    beta 15 dpt 4034
  • Fridka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 września 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super! To naprawdę napawa optymizmem. Ostatnio byłam u nowego ginekologa co ciekawe stwierdził że nie mam PCoS a dodatkowo właśnie pękł mi pęcherzyk ( szok i niedowierzanie)
    Jak mu powiedziałam o wynikach męża powiedział żeby nie latać po lekarzach bo to przypadek beznadziejny i nic z tym nie zrobią (bez komentarza)
    Miałam doła po tej wizycie.

    Mój malz idzie 13 września na USG do specjalisty poleconego przez dra Wolskiego. Trzymajcie kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Ale super! To naprawdę napawa optymizmem. Ostatnio byłam u nowego ginekologa co ciekawe stwierdził że nie mam PCoS a dodatkowo właśnie pękł mi pęcherzyk ( szok i niedowierzanie)
    Jak mu powiedziałam o wynikach męża powiedział żeby nie latać po lekarzach bo to przypadek beznadziejny i nic z tym nie zrobią (bez komentarza)
    Miałam doła po tej wizycie.

    Mój malz idzie 13 września na USG do specjalisty poleconego przez dra Wolskiego. Trzymajcie kciuki
    Hmm, moj beznadziejny przypadek przed chwila usypiał synka… ;) co więcej, u nas plemników w tese nie było, dopiero w drugiej biopsji mtese się znalazły. Wolski to lekarz z powołania, gorąco go polecam.

‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ