X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie udało się i tym razem 😭😭😭. Tracę wiarę czy kiedykolwiek się uda😢😢😢

    Dziś 7dpt. Na teście biel vizira. Boli mnie jak na @, pewnie tylko czeka, aż leki odstawie, aby się rozkręcić na dobre.

    Akurat kończy mi się agolutin i lutinus. Pojadę dziś zrobić betę dla formalności, aby potwierdzić, że nie muszę kolejnych recept realizować.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 12 listopada 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera jasna, no !😠
    To nie w porządku, że kolejny transfer i nic nie ruszyło. 😔
    Baniusia, pamiętam jak pisalas, że u Was problem to przede wszystkim zarodki, ale mi tu coś nie gra. Tyle transferów i beta zero, nawet nie ruszyła. Nie myślałaś, aby zbadac czy nie ma problemu z implantacją? Obserwuję różne historie i po kilku transferach, gdzie beta nie ruszyła, szukają problemów właśnie w zagnieżdżeniu. Badanie na trombofilię nie jest drogie i zrobisz je w domu przez testdna.pl
    Naprawdę te cholerne mutacje mogą namieszać i to mocno.

    Skubii lubi tę wiadomość

  • plotka Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 12 listopada 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    część chciałem tylko podać info ze po leku Ovitrelle FSH spadło mi z 30 na 5 - extra! wcześniej brałem
    wcześniej przez 4 miesiaze Clostygebyt bez efektu.
    teraz 6 tygodni dodatkowej stymulacji i biopsja.

    ByPositive lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 listopada 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Cholera jasna, no !😠
    To nie w porządku, że kolejny transfer i nic nie ruszyło. 😔
    Baniusia, pamiętam jak pisalas, że u Was problem to przede wszystkim zarodki, ale mi tu coś nie gra. Tyle transferów i beta zero, nawet nie ruszyła. Nie myślałaś, aby zbadac czy nie ma problemu z implantacją? Obserwuję różne historie i po kilku transferach, gdzie beta nie ruszyła, szukają problemów właśnie w zagnieżdżeniu. Badanie na trombofilię nie jest drogie i zrobisz je w domu przez testdna.pl
    Naprawdę te cholerne mutacje mogą namieszać i to mocno.

    Tak. Myślałam o dodatkowych badaniach u mnie. Zaczęłam kompletować już badania, bo wszystkie straciły ważność, nie mamy nic zamrożonego i zaczynamy od zera.

    Zrobiłam już u mojego M hormony. Te u niego prawie bez zmian. Trochę spadło FSH I nieco wzoslo LH, ale to jakieś niskie wartości, myślę że bez większego znaczenia. Mamy też winki z histo. Androlog umówiony na 6.12.2021.

    Ja w międzyczasie porobię podstawowe badania i na pewno je rozszerzę o immunologię. Biorę jeszcze leki bo w poniedziałki beta dla lekarza. Chcę mieć czyste sumienie. A na tym agolutinie to mój prog marniutki - niecałe 13. Na prolutexie był o niebo lepszy.

    To ostatnia próba.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Tak. Myślałam o dodatkowych badaniach u mnie. Zaczęłam kompletować już badania, bo wszystkie straciły ważność, nie mamy nic zamrożonego i zaczynamy od zera.

    Zrobiłam już u mojego M hormony. Te u niego prawie bez zmian. Trochę spadło FSH I nieco wzoslo LH, ale to jakieś niskie wartości, myślę że bez większego znaczenia. Mamy też winki z histo. Androlog umówiony na 6.12.2021.

    Ja w międzyczasie porobię podstawowe badania i na pewno je rozszerzę o immunologię. Biorę jeszcze leki bo w poniedziałki beta dla lekarza. Chcę mieć czyste sumienie. A na tym agolutinie to mój prog marniutki - niecałe 13. Na prolutexie był o niebo lepszy.

    To ostatnia próba.
    Ta sama klinika, czy Invicta?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do proga, to moja klinika np uznaje, że każdy wynik przy krio, powyżej 8 jest prawidłowy.
    No i wszystko dowcipne leki nie wychodzą w badaniu krwi, więc ten wynik zawsze będzie wyższy.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 listopada 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem co zrobić z kliniką. Pogadam z moim lekarzem i zobaczę co mi zaproponuje w związku z zerową implantacją.

    Do tej pory byłam pewna, że zmienię klinikę a teraz sama już nie wiem co mam robić 🥺

    Teraz mam poważniejsze wyzwanie bo moja chrześnica lat 4 zamówiła w liście do Mikołaja różową deskorolkę, niebieską hulajnoga ze świecącymi kółkami, niebieski zegarek i kolorowe balony 😊. No i na razie tylko balony znalazłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2021, 22:07

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 16 listopada 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda byłoby tracić kasę i kolejne nerwy w miejscu, które chyba nie może Wam pomóc. 😔
    Może warto spróbować gdzieś indziej, inne oko lekarza, inne laboratorium, inni embriolodzy. To na pewno ma znaczenie.

  • Renata13 Koleżanka
    Postów: 45 164

    Wysłany: 16 listopada 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór wszystkim :)
    Mam nadzieję, że dotarłam wreszcie na forum gdzie wiele od was się dowiem, nauczę i wyciągnę wniosków. Nasz problem.. Kryptozospermia :/ szereg badań w Invicta, wszystkie prawidłowe oprocz tego najistotniejszego a więc badania nasienia.
    Pani doktor, która nas prowadziła rozłożyła ręce, pomysłów na szukanie przyczyny brak..
    Mnie też zaczyna dopadać brak sił do tego wszystkiego, a raczej siły do działania, chyba zaczynam łapać etap dołka.

    Nasza historia długa nie jest ale w ciągu 2miesuecy zrobilismy 2xbadanie nasienia (wyniki identyczne-kilka szt plemników widoczne dop po odwirowaniu), usg jąder prawidłowe, hormony i morfo ok, genetyczne, mutacje, cftr prawidłowe..
    Mój narzeczony miał operacje na wędrujące jadra w wieku 6 lat. Pani doktor szła tym tropem ale jak usg nie wykazało nic złego to rozłożyła ręce.

    Jednym słowem 3 słowa :błagam o pomoc.

    👩 31l. 👱‍♂️27l.
    Starania 👶od 2020..
    Wrzesień 2021-Diagnoza Azoospermia
    Grudzień 2022-przygotowanie do biopsji.
    Marzec 2023-po wdrożonym leczeniu (lub zmianie pracy ?)w nasieniu znalazły się 🐉 i udało się je zamrozić.
    Październik 2023- rozpoczęta stymulacja
    7 Listopada - punkcja,12 kumulusów pobranych, 6 zaplodnionych. Przetrwały 2.
    12 listopada-transfer 4.2.2 🫶✊✊
    21 listopada 9dpt: Beta: 91,9
    28 listopada 16dpt :Beta: 1913mlU/ml
    Progesteron 37,50 ng/ml
    12 grudnia mamy ❤️!!!
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 16 listopada 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renata13 wrote:
    Dobry wieczór wszystkim :)
    Mam nadzieję, że dotarłam wreszcie na forum gdzie wiele od was się dowiem, nauczę i wyciągnę wniosków. Nasz problem.. Kryptozospermia :/ szereg badań w Invicta, wszystkie prawidłowe oprocz tego najistotniejszego a więc badania nasienia.
    Pani doktor, która nas prowadziła rozłożyła ręce, pomysłów na szukanie przyczyny brak..
    Mnie też zaczyna dopadać brak sił do tego wszystkiego, a raczej siły do działania, chyba zaczynam łapać etap dołka.

    Nasza historia długa nie jest ale w ciągu 2miesuecy zrobilismy 2xbadanie nasienia (wyniki identyczne-kilka szt plemników widoczne dop po odwirowaniu), usg jąder prawidłowe, hormony i morfo ok, genetyczne, mutacje, cftr prawidłowe..
    Mój narzeczony miał operacje na wędrujące jadra w wieku 6 lat. Pani doktor szła tym tropem ale jak usg nie wykazało nic złego to rozłożyła ręce.

    Jednym słowem 3 słowa :błagam o pomoc.
    Hej,

    Czy proponowali Wam biopsję jąder? Słabo, że klinika rozłożyła ręce, bo pojedyncze plemniki to nie jest temat zakończony. Niektórzy nie mieli ich w nasieniu wcale i marzyli o tym aby pojedyncze się znalazły (tak jak my).
    W takim przypadku jednak, wskazanie jest jedynie in vitro, raczej marne szanse na naturalne poczęcie.

  • Renata13 Koleżanka
    Postów: 45 164

    Wysłany: 17 listopada 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście o biopsji mówili, no i tylko in vitro. Ja jedynie wyczytałam gdzieś jeszcze o badaniu drożności nasieniowodow. Podobno robi się rezonans aby zbadać drożność i można podejść do ich udrożnienia. Nie wiem czy iść w tym kierunku i szukać tego typu rozwiązania, czy zbierać kasę na in vitro..
    Czy ktoś coś o takiej drożności nasieniowodow z was słyszał? :)

    👩 31l. 👱‍♂️27l.
    Starania 👶od 2020..
    Wrzesień 2021-Diagnoza Azoospermia
    Grudzień 2022-przygotowanie do biopsji.
    Marzec 2023-po wdrożonym leczeniu (lub zmianie pracy ?)w nasieniu znalazły się 🐉 i udało się je zamrozić.
    Październik 2023- rozpoczęta stymulacja
    7 Listopada - punkcja,12 kumulusów pobranych, 6 zaplodnionych. Przetrwały 2.
    12 listopada-transfer 4.2.2 🫶✊✊
    21 listopada 9dpt: Beta: 91,9
    28 listopada 16dpt :Beta: 1913mlU/ml
    Progesteron 37,50 ng/ml
    12 grudnia mamy ❤️!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renata13 wrote:
    Oczywiście o biopsji mówili, no i tylko in vitro. Ja jedynie wyczytałam gdzieś jeszcze o badaniu drożności nasieniowodow. Podobno robi się rezonans aby zbadać drożność i można podejść do ich udrożnienia. Nie wiem czy iść w tym kierunku i szukać tego typu rozwiązania, czy zbierać kasę na in vitro..
    Czy ktoś coś o takiej drożności nasieniowodow z was słyszał? :)
    Hej, wyczytałam ze Twój mąż miał problem z wnetrostwem, niestety operacja w wieku 6 lat to zdecydowanie za późno, teraz mówi ze o 2 latach, później niestety wpływa to znacząco na płodność, zazwyczaj, jeśli dotyczy to obu jąder kończy się azoospermia. Nie jest to związane z zatkanymi nasieniowodami czy żylakami, poprostu jądra zbyt długo były w wyższej temperaturze i nie wykształciły się komórki plemnikotworcze. U mojego męża był oto samo, operacja w wieku 4 lat i azoospermia. Nie załamuj się tylko pędź do doktora Wolskiego, to niestety nie ulega poprawie, wręcz przeciwnie. Leczenie i biopsja, będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przepraszam, ale Twoja doktor ma wiedzę na poziomie laika. Skutki wnetrostwa nie są widoczne na USG.. No i jeśli dla niej ta operacja nie jest tropem to brak słów. Uderzaj do Novum!

  • bibisibi Przyjaciółka
    Postów: 108 22

    Wysłany: 21 listopada 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore tak walczycie zeby Wasi partnerzy mogli zostac biologicznym ojcem i przechodzicie dla nich przez in vitro podziwiam Was. A kim innym moglybyscie miec bez probloemu dzieci ale przechodzicie ta trudna droge dla Waszych partnerow. To jest milosc. Szanse sa zawsze pamietajcie, milosc zwyciezy przeciwnosci.

    Awry1990, Baniusia lubią tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 22 listopada 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, to 5 procedura czas start 😊

    Znaczy do samej stymulacji jest jeszcze trochę czasu, ale 4 procedurę traktuje jako oficjalnie zamkniętą a wszelkie obecne działania zaliczam już do 5.

    Także tak, jak to lubi moja mama mówić. Jestem już po wizycie u immunologa, czekam na wyniki zleconych badań. Powinny być w piątek. Wogole się zdziwił, że nie przyszlam po 2 nieudanej próbie. Ja z perspektywy czasu i obecnej wiedzy też się dziwię, że nie poszłam.

    Uzbrojona w nowiutkie wyniki badań (które prawie nie różnią się od starych) oraz wyniki histo w Mikołajki uderzam do androloga, zobaczymy co on tam nam teraz powie, czy można 3 biopsję. Tak czy siak będę na nią nalegać, chyba że będzie zagrażać życiu lub zdrowiu mojego m, to wtedy nie będę.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No, to 5 procedura czas start 😊

    Znaczy do samej stymulacji jest jeszcze trochę czasu, ale 4 procedurę traktuje jako oficjalnie zamkniętą a wszelkie obecne działania zaliczam już do 5.

    Także tak, jak to lubi moja mama mówić. Jestem już po wizycie u immunologa, czekam na wyniki zleconych badań. Powinny być w piątek. Wogole się zdziwił, że nie przyszlam po 2 nieudanej próbie. Ja z perspektywy czasu i obecnej wiedzy też się dziwię, że nie poszłam.

    Uzbrojona w nowiutkie wyniki badań (które prawie nie różnią się od starych) oraz wyniki histo w Mikołajki uderzam do androloga, zobaczymy co on tam nam teraz powie, czy można 3 biopsję. Tak czy siak będę na nią nalegać, chyba że będzie zagrażać życiu lub zdrowiu mojego m, to wtedy nie będę.
    Z immunologią to jest tak, że ta dziedzina nadal nie jest do końca zbadana. Są niektóre kliniki, które w ogóle nie uznają takich badań, ale z obserwacji widzę, że jednak tu lubi tkwić przyczyna niepowodzeń.
    Jak dobrze rozumiem, to zostajecie w Oviklinice, tak? Jakie badania z immuno dostałaś zlecone ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Z immunologią to jest tak, że ta dziedzina nadal nie jest do końca zbadana. Są niektóre kliniki, które w ogóle nie uznają takich badań, ale z obserwacji widzę, że jednak tu lubi tkwić przyczyna niepowodzeń.
    Jak dobrze rozumiem, to zostajecie w Oviklinice, tak? Jakie badania z immuno dostałaś zlecone ?

    No ja zdaję sobie sprawę jak z tą immunologią jest. Robię ja za plecami kliniki. Klinika twierdzi, że problem leży jedynie w słabych plemnikach. Ja wiem, że tak jest, ale mam wrażenie, że to może być nie jedyny problem. Transferowaliśmy 6 zarodków i żaden nawet nie starał się implantować. Beta zawsze 0.

    Zostajemy w Ovi.

    Na początek profesor zlecił mi 3 badania, których nawet nie potrafię poprawnie wymówić. Na pewno jest morfologia z rozmazem, ANA 1 i jeszcze jakieś trudnowymawialne przeciwciała. Morfologię już mam - idealna, wszystko w normie. Reszta wyników powinna być w piątek.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 23 listopada 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No ja zdaję sobie sprawę jak z tą immunologią jest. Robię ja za plecami kliniki. Klinika twierdzi, że problem leży jedynie w słabych plemnikach. Ja wiem, że tak jest, ale mam wrażenie, że to może być nie jedyny problem. Transferowaliśmy 6 zarodków i żaden nawet nie starał się implantować. Beta zawsze 0.

    Zostajemy w Ovi.

    Na początek profesor zlecił mi 3 badania, których nawet nie potrafię poprawnie wymówić. Na pewno jest morfologia z rozmazem, ANA 1 i jeszcze jakieś trudnowymawialne przeciwciała. Morfologię już mam - idealna, wszystko w normie. Reszta wyników powinna być w piątek.
    A KIR i trombofilię też badacie ?
    Plemniki to jedno, ale brak implantacji to drugie. Nawet przy kiepskim nasieniu po tylu próbach, coś powinno się zadziać. Mam nadzieje, że immunolog znajdzie tu przyczynę.
    A można wiedzieć czemu jednak zostajecie w Oviklinice?

    Swoją drogą, chyba większość dziewczyn immuno bada poza kliniką. Ja przed pierwszym transferem też zrobiłam jakaś podstawę i potem jak przyszłam do lekarza z wytycznymi, co do leków, to nie był najszczęśliwszy. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2021, 13:00

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 23 listopada 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A KIR i trombofilię też badacie ?
    Plemniki to jedno, ale brak implantacji to drugie. Nawet przy kiepskim nasieniu po tylu próbach, coś powinno się zadziać. Mam nadzieje, że immunolog znajdzie tu przyczynę.
    A można wiedzieć czemu jednak zostajecie w Oviklinice?

    Swoją drogą, chyba większość dziewczyn immuno bada poza kliniką. Ja przed pierwszym transferem też zrobiłam jakaś podstawę i potem jak przyszłam do lekarza z wytycznymi, co do leków, to nie był najszczęśliwszy. :D

    W oparciu o wywiad i badania jakie posiadałam w dniu wizyty, profesor zlecił mi na razie tylko te badania. Jeśli będą prawidłowe to pewnie będziemy grzebali głębiej. Ja tam się nie znam. Wybrałam profesora licząc, że będzie wiedział co robi. Oczywiście chciałam do Paśnika się zapisać, ale terminy u niego bardzo odległe.

    Wiesz co, sama nie wiem dokładnie dlaczego zostaliśmy w Ovi. Na pewno na decyzję wpłynęły ceny. W klinikach procedury i badania mocno poszły w górę. W Ovi też, ale jeszcze nie tak bardzo. Poza tym mamy już tam świetny przepis na dużą ilość pęcherzyków u mnie. No i jak sobie myślę o tej klinice, to nadal mam do nich zaufanie. Tym bardziej jak byłam u nich ostatnio a babeczki w kolejce kolejno pytały o pappa. Wszystkie w ciąży były. Czyli jakieś wyniki ta klinika osiąga.

    Też nie wiem czy mój lekarz będzie zadowolony z mojego "skoku w bok", tym bardziej że nigdy nawet o nie wspomniał o przebadaniu immuno. Jeśli wyniki będę miała prawidłowe to pewnie nawet o nich nie wspomnę. Jeśli nie prawidłowe to poinformuję o zaleceniach i już.

    A Wy już imię wybraliście? Wyprawkę powoli kompletujecie?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 24 listopada 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    W oparciu o wywiad i badania jakie posiadałam w dniu wizyty, profesor zlecił mi na razie tylko te badania. Jeśli będą prawidłowe to pewnie będziemy grzebali głębiej. Ja tam się nie znam. Wybrałam profesora licząc, że będzie wiedział co robi. Oczywiście chciałam do Paśnika się zapisać, ale terminy u niego bardzo odległe.

    Wiesz co, sama nie wiem dokładnie dlaczego zostaliśmy w Ovi. Na pewno na decyzję wpłynęły ceny. W klinikach procedury i badania mocno poszły w górę. W Ovi też, ale jeszcze nie tak bardzo. Poza tym mamy już tam świetny przepis na dużą ilość pęcherzyków u mnie. No i jak sobie myślę o tej klinice, to nadal mam do nich zaufanie. Tym bardziej jak byłam u nich ostatnio a babeczki w kolejce kolejno pytały o pappa. Wszystkie w ciąży były. Czyli jakieś wyniki ta klinika osiąga.

    Też nie wiem czy mój lekarz będzie zadowolony z mojego "skoku w bok", tym bardziej że nigdy nawet o nie wspomniał o przebadaniu immuno. Jeśli wyniki będę miała prawidłowe to pewnie nawet o nich nie wspomnę. Jeśli nie prawidłowe to poinformuję o zaleceniach i już.

    A Wy już imię wybraliście? Wyprawkę powoli kompletujecie?
    Z wyprawka na razie powoli, chyba dopiero bliżej trzeciego trymestru będziemy się zaopatrzać, to wypadnie jakoś po świętach, więc po szaleństwie świątecznym bedzie lżejsza głowa. No i ja mam jakieś opory z przedwczesną wyprawką, samo zajscie w ciążę to jedno, a chodzenie w niej i radzenie sobie ze zmartwieniami psychicznymi o Maluszka to drugie. Po wielu próbach i bojach ustaliliśmy, że oczekujemy Maksymiliana. :)

    Chyba łatwiej dostać się do Prezydenta na audiencję, niz do Paśnika. Na szczęście w Warszawie masz niejednego immunologa, a kilkunastu. Sam Poznań ma może dwóch, w tym jedna Pani w mojej klinice. Kiedyś interesowałam sie tym tematem, poczytaj sobie o trombofilii, albo zapytaj swojego lekarza. To dość proste badanie, które możesz zrobić sama w domu, a niestety mutacje, które mogą wyjść, często maja wpływ na implantację. Ja test na trombofilię zamawiałam ze strony testdna.pl, kosztuje około 300 zł i wynik na mailu masz po kilku dniach.

    Co do cen, to widziałam ten skok, w Invimedzie podgląd jajeczek skoczył o prawie 60 zł za wizytę. Niedługo dofinansowanie 5 tys zł, to będzie niewiele dla procedury. :(

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ