X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 19 lipca 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Cała ampułkę :) a to można pół?

    Ja brałam połówkę. Po 6 dniach miałam już wiarygodną betę. Lekarza powiedział, że owszem mam jeszcze w organizmie ovitrelle, ale 1 czy 2 jednostki. A beta wynosiła wówczas chyba 22 abo 24. I lekarz powiedział, że to już na pewno beta ciążowa. No i miał rację, bo dzień później już chyba 44 wynosiła.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 19 lipca 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja brałam połówkę. Po 6 dniach miałam już wiarygodną betę. Lekarza powiedział, że owszem mam jeszcze w organizmie ovitrelle, ale 1 czy 2 jednostki. A beta wynosiła wówczas chyba 22 abo 24. I lekarz powiedział, że to już na pewno beta ciążowa. No i miał rację, bo dzień później już chyba 44 wynosiła.
    O to szybko testowałas.
    Ale przy iv to tez inaczej. Nie wiem czy wytrzymam te dwa tygodnie i czy nie zrobię wcześniej testu;).

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 20 lipca 2022, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    O to szybko testowałas.
    Ale przy iv to tez inaczej. Nie wiem czy wytrzymam te dwa tygodnie i czy nie zrobię wcześniej testu;).

    A to lekarz przy transferze mi powiedział, że beta rano za 6 dni i widzimy się po południu .

    Jest też gdzieś kalkulator dla ovitrelle. Wskazuje ile tego jest w organizmie. U mnie akurat pokazywało prawidłowo, ale nie wiem czycyo nie przypadek. Ciężko wierzyć tym internetowym kalkulatorom.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    A to lekarz przy transferze mi powiedział, że beta rano za 6 dni i widzimy się po południu .

    Jest też gdzieś kalkulator dla ovitrelle. Wskazuje ile tego jest w organizmie. U mnie akurat pokazywało prawidłowo, ale nie wiem czycyo nie przypadek. Ciężko wierzyć tym internetowym kalkulatorom.
    A mnie lekarz wczoraj mówił przy insemce, że za równe 2 tyg test a później jeśli pozytywny to mam się odzywać do niego a jak negatywny i @ to od nowa stymulacja lametta tym razem 2 tabletki dziennie .
    Co do tych internetowych kalkulatorów to raczej się na nich nie opieram :).

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    A mnie lekarz wczoraj mówił przy insemce, że za równe 2 tyg test a później jeśli pozytywny to mam się odzywać do niego a jak negatywny i @ to od nowa stymulacja lametta tym razem 2 tabletki dziennie .
    Co do tych internetowych kalkulatorów to raczej się na nich nie opieram :).

    No trudno. No to czekamy😊
    02.08.2022 ✊️✊️

    Dodam tylko, że w ulotce Ovitrelle jest info, że utrzymuje się on 10 dni po podaniu 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2022, 11:03

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    A mnie lekarz wczoraj mówił przy insemce, że za równe 2 tyg test a później jeśli pozytywny to mam się odzywać do niego a jak negatywny i @ to od nowa stymulacja lametta tym razem 2 tabletki dziennie .
    Co do tych internetowych kalkulatorów to raczej się na nich nie opieram :).

    Czekamy czekamy ! 😍
    To będą długie dwa tygodnie 🤰 oby zakończone happy endem ☺️

    Ananasova lubi tę wiadomość

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby😀✊🤗
    Dobrze ze już jestem po urlopie to zajmę czymś głowę 😀

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 20 lipca 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gmagda, widzę po suwaczku, że u Ciebie już z górki 🙂

    No trochę zazdroszczę. Też bym już chciała być bliżej niż dalej.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    @Gmagda, widzę po suwaczku, że u Ciebie już z górki 🙂

    No trochę zazdroszczę. Też bym już chciała być bliżej niż dalej.

    Z górki ? Tak bym nie powiedziała, ledwo żyje w ten upał 😀
    Więzadła mi dokuczają… przygotuj się…
    Pożaliłam sie wczoraj lekarce to mi mówi ,, Pani Magdo! Teraz będzie jeszcze gorzej!” Szczupłe kobiety ponoć dużo mocniej odczuwają to wszystko, bo nic nie rozciągnięte :p

    Przeżyje wszystko, ale ponarzekać sobie mogę 😀

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 20 lipca 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się z urlopowej destynacji 🌴
    Mamy wyniki kariotypów. Nic mnie tak dawno nie poruszyło jak te 4 znaki 46, XY 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
    Jestem po wizycie u doktora Wyroby, u mnie wszystko ok, mam dorobić AMH, ale powiedział że pójdziemy krótkim protokołem ☺️ i powiedział, że tak w październiku stymulacja 🙈 a my jeszcze nie zaczęliśmy stymulacji mojego męża, bo na razie 🍹🍹🍹🍹 , a od poniedziałku zaczynamy działać na poważnie 😱
    Kazał się też zastanowić nad dawcą, bo jak już zrobimy stymulację, a plemników nie będzie to co wtedy 🤔 nie dopuszczam takiej opcji, ale pod koniec sierpnia będziemy w klinice u dr. Swolkienia, więc przy okazji zarezerwujemy coś 🙅

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Melduję się z urlopowej destynacji 🌴
    Mamy wyniki kariotypów. Nic mnie tak dawno nie poruszyło jak te 4 znaki 46, XY 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
    Jestem po wizycie u doktora Wyroby, u mnie wszystko ok, mam dorobić AMH, ale powiedział że pójdziemy krótkim protokołem ☺️ i powiedział, że tak w październiku stymulacja 🙈 a my jeszcze nie zaczęliśmy stymulacji mojego męża, bo na razie 🍹🍹🍹🍹 , a od poniedziałku zaczynamy działać na poważnie 😱
    Kazał się też zastanowić nad dawcą, bo jak już zrobimy stymulację, a plemników nie będzie to co wtedy 🤔 nie dopuszczam takiej opcji, ale pod koniec sierpnia będziemy w klinice u dr. Swolkienia, więc przy okazji zarezerwujemy coś 🙅

    Nam ani razu nie wspomnieli o dawcy. Tzn Swolkień mówił, ze jeżeli nic nie znajdziemy to zostaje nam dawca, ale u was chcą robić na świeżo, to może inna sytuacja, u nas odradzali nie wiem czemu, ale Swolkień nam mówił, żeby zrobić to na spokojnie z mrożeniem nasienia (samo mrożenie to jest pierwsza selekcja dla plemników) dla mnie to był strzał w 10 w sumie, bo ciężko mi sobie wyobrazić teraz co by się działo jak mój mąż był po biopsji, leżał, a ja po punkcji czułam się tak koszmarnie, po narkozie rzygałam jak kot, nie jadłam, brzuch miałam takiej wielkości jak teraz w 21tc albo i większy . mąż mi pomagał się wykapać, wstać z łóżka, robił jedzenie, byliśmy 2 razy na kroplówkach w klinice… bardzo przeżyłam to wszystko wtedy, ale ja chyba byłam wyjątkiem z takim samopoczuciem po punkcji, inne to wstaną po wypija herbatkę i do domu. 🫣🥺

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 20 lipca 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę, że proponowali to dlatego, że moja stymulacja będzie od razu, bo narracja była taka "co zrobimy z jajeczkami jak nie będzie plemników" :) ale to na dwoje babka wróżyła, czy to dobrze świadczy że chce żebyśmy zrobili to na świeżo, czy widzi duże nadzieje, czy wręcz przeciwnie 🤷🏼‍♀️
    Też boję się tego, że będziemy równocześnie pokierwszowani, ale jeśli to ma być ta cena, którą przyjdzie nam zapłacić to biorę w ciemno ☺️

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Tak myślę, że proponowali to dlatego, że moja stymulacja będzie od razu, bo narracja była taka "co zrobimy z jajeczkami jak nie będzie plemników" :) ale to na dwoje babka wróżyła, czy to dobrze świadczy że chce żebyśmy zrobili to na świeżo, czy widzi duże nadzieje, czy wręcz przeciwnie 🤷🏼‍♀️
    Też boję się tego, że będziemy równocześnie pokierwszowani, ale jeśli to ma być ta cena, którą przyjdzie nam zapłacić to biorę w ciemno ☺️

    Wow ! zobaczyłam w stopce, ze jesteś z moim wieku :p
    Dobrze, ze przygotowują was na jesień, zawsze będzie lżej niż w lecie na takich upałach jak są teraz.

    Będzie dobrze, zobaczysz :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 lipca 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dobrze, ze przygotowują was na jesień, zawsze będzie lżej niż w lecie na takich upałach jak teraz)

    W lecie będzie rodziła 😊✊️✊️

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    W lecie będzie rodziła 😊✊️✊️

    A No tak będzie:)
    Jak tam się czujesz ?
    Lepiej już ? Te mdłości minęły ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 23 lipca 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    A No tak będzie:)
    Jak tam się czujesz ?
    Lepiej już ? Te mdłości minęły ?

    Biorę leki na mdłości. Więc nie wiem czy faktycznie minęły czy tylko leki je wytłumiły. Stawiam na to drugie, bo czasem łapie mnie odruch wymiotny. Pojutrze kończą mi się leki więc zobaczymy.

    Czułabym się na 4-, ale przez upały to jest tak na 3. Męczą mnie upały niesamowicie. No wiem, że w domu przyjemne 19-22°C, ale ile można w domu siedzieć. Obecnie to psiak z mężem to pół nocy albo i czasem całą noc to na dworze spędzają. Nad ranem przychodzą i śpią do wieczora.

    Zauważyłam też, że strasznie na owoce mnie wzięło. Ale to już od kilku tygodni. Kiedyś jadłam kiedy miałam ochotę, teraz mam ochotę codziennie.

    No i zmorą moją jest biust. Kiedy on przestanie rosnąć? Znów rozmiar większy. Drażni mnie już taki duży biust. Zwyczajnie mi przeszkadza.

    A u Was? Wyprawka już powoli kompletowana?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Biorę leki na mdłości. Więc nie wiem czy faktycznie minęły czy tylko leki je wytłumiły. Stawiam na to drugie, bo czasem łapie mnie odruch wymiotny. Pojutrze kończą mi się leki więc zobaczymy.

    Czułabym się na 4-, ale przez upały to jest tak na 3. Męczą mnie upały niesamowicie. No wiem, że w domu przyjemne 19-22°C, ale ile można w domu siedzieć. Obecnie to psiak z mężem to pół nocy albo i czasem całą noc to na dworze spędzają. Nad ranem przychodzą i śpią do wieczora.

    Zauważyłam też, że strasznie na owoce mnie wzięło. Ale to już od kilku tygodni. Kiedyś jadłam kiedy miałam ochotę, teraz mam ochotę codziennie.

    No i zmorą moją jest biust. Kiedy on przestanie rosnąć? Znów rozmiar większy. Drażni mnie już taki duży biust. Zwyczajnie mi przeszkadza.

    A u Was? Wyprawka już powoli kompletowana?

    No biust to tez moja zmora, cały w żyłach, taki napuchniętych, ze az siwy, swędzą mnie sutki, pojawiły się rozstępy. Nic z tym nie zrobimy, przestałam już zwracać na to uwagę 👀

    Ja tez jem bardzo dużo owoców teraz. Czasem to nawet kilka nektarynek dziennie ☺️ borówki, 🫐🍌banany.
    Był czas, ze robiłam sobie sałatki owocowe, na taki upał to arbuz tez jest super 🍉

    Jeżeli chodzi o wyprawkę, to narazie tylko przeglądam internet i zapisuje :)
    Mamy mieć malowanie ścian domu w sierpniu :) poczekam, jak wymalują to kupimy komodę dla małego i będę może sobie powoli coś kupować, kompletować, ale na luzie.
    👶

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 23 lipca 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    W lecie będzie rodziła 😊✊️✊️

    Jesteście super 🙏😁
    A piersi Wam współczuję, ja praktycznie zaraz po owulacji mam tkliwe piersi, a przed okresem to jest dramat 🥺

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 23 lipca 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Jesteście super 🙏😁

    A no bo grafik już rozpisany 😁

    @Gmagda rodzi na jesień.
    Ja rodzę w zimie.
    @Ananasova rodzi na wiosnę.
    No to na lato jesteś zapisana😊.

    🤗🤗

    Krysia23, Gmagda, Ananasova lubią tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    A no bo grafik już rozpisany 😁

    @Gmagda rodzi na jesień.
    Ja rodzę w zimie.
    @Ananasova rodzi na wiosnę.
    No to na lato jesteś zapisana😊.

    🤗🤗

    Idealnie ujęte 🤰

    Oj dziewczyny, jaki ciężki dzień dziś, dobrze, ze zakończył się burzą, bo w końcu jest czym oddychać.

    Taki miałam ból w lewym boku… na szczęście kąpiel, ciepła woda, kolacja magnez i przeszło. Mogę leżeć 🥰

‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ