X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @baniusia
    Wow ! Super ! Po porodzie ktoś z rodziny cały czas przy Tobie to zbawienie 💛
    U nas chyba nie ma sali rodzinnych.
    Ale jakoś dam radę :) byle by dotrwać do porodu zanim sfiksuję 😀 jakoś to będzie, człowiek nigdy nie wie co go czeka, chciałabym dotrwać do tego 40tc bez żadnych niespodzianek.
    Chciałabym być taką oazą spokoju jak mój mąż.
    A ja ciagle myśle, ze może wydarzyć się coś złego a ja to przegapie. Matko, jestem wariatką.
    Ostatnio zaczęłam panikować z tym twardnieniem brzucha, twardnieje mi już przecież od dawna, było to sprawdzane i jest Ok, a teraz bąbelek jest coraz większy i większy i coraz bardziej ruchliwy może to powoduje to twardnienie teraz.
    Byle dotrwać do wizyty we wtorek 🧡
    Dla mnie nawet 3 tygodnie między wizytami to wieczność:)
    A Tobie każą robić jeszcze jakieś badania prócz moczu i morfologii?
    U mnie tylko te dwa, one wychodzą dobrze wiec pewnie nie ma sensu robić innych.
    Kiedy masz połówkowe ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 09:11

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    @baniusia
    Wow ! Super ! Po porodzie ktoś z rodziny cały czas przy Tobie to zbawienie 💛
    U nas chyba nie ma sali rodzinnych.
    A masz już wybrany szpital? Na Ujastku są sale rodzinne, tzw. apartamenty, gdzie ktoś może być z Tobą ;) ale też zależy na czym Ci zależy, bo tam podobno mają tendencję do zabierania dzieci na noce, i trzymaniu na oddziałach "na zaś"

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    A masz już wybrany szpital? Na Ujastku są sale rodzinne, tzw. apartamenty, gdzie ktoś może być z Tobą ;) ale też zależy na czym Ci zależy, bo tam podobno mają tendencję do zabierania dzieci na noce, i trzymaniu na oddziałach "na zaś"

    Myślałam raczej o Żeromskim.
    Widziałam te apartamenty na ujastku, myslalam o tym nawet, ale ciezko znaleść jakiś cennik, a ja i tak chce wziąć położna do porodu.
    I mam w sumie mętlik w głowie co tu zrobić :) Może tez się odezwę na ujastek o jakąś ofertę, bo szczerze to czułabym się bezpieczniej z mężem przy boku ☺️

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda, jeśli twardnieje Ci tylko jedna strona brzucha, np prawa, albo lewa, albo bardziej twardy jest do góry, to są to wypinania maluszka. Miałam to cały czas na tym etapie, sprobuj zdiagnozować czy konkretne twardnienie jest na całym brzuchu, czy może to maluszek się przeciąga. :)

  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    My braliśmy z ESB akurat nasza klinika nam zarekomendowała ten bank :) właśnie z uwagi na dobra jakość . Pamietaj żeby do inseminacji wybierać jak największa ilość ruchliwych plemników/ml - najlepiej wybrac oznaczenie MOT 20+.
    My płaciliśmy 348 euro + VATza słomkę plus koszt przesyłki ok 275 euro + VAT. Zamawialiśmy 3 słomki.
    Ananasova byłam na stronie CRYOS, ceny są zwalające z nóg , za nasienie MOT 20 cena ok 700 euro + transport, czy myślisz że jeśli podam adres kliniki z którą współpracują to cena będzie niższa? a te ceny na stronie są dla indywidualnego klienta tzn . takiego co zamawia sobie do domu? łudzę się ze tak.

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Gmagda, jeśli twardnieje Ci tylko jedna strona brzucha, np prawa, albo lewa, albo bardziej twardy jest do góry, to są to wypinania maluszka. Miałam to cały czas na tym etapie, sprobuj zdiagnozować czy konkretne twardnienie jest na całym brzuchu, czy może to maluszek się przeciąga. :)

    Tez mi się wydaje, ze to on się wypina.
    Wzięłam większą dawkę magnezu, jest lepiej, raczej leżakuje.
    Bobas jest coraz większy, wierci się coraz bardziej może dlatego ten brzuch mi tak twardnieje, a mnie to niepotrzebnie stresuje.
    Raz jest twardy z jednej strony z drugiej miękki i tez pomyślałam o tym, ze pewnie zależy jak jest odwrócony, wypina się, mi się brzuch napina, bo macica pracuje, bo czasem jest twardy na całości.
    Staram się go nie dotykać tez za bardzo wiadomo, a ja tez ostatnie dni to mam więcej energii i praktycznie w ciągu dnia nic nie odpoczywam.

    Czuje tez czasem takie napięcie w dole brzucha wiec nie wiem tez czy to mały mi gdzieś się rozciąga i to stad . 🤯😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 16:45

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Myślałam raczej o Żeromskim.
    Widziałam te apartamenty na ujastku, myslalam o tym nawet, ale ciezko znaleść jakiś cennik, a ja i tak chce wziąć położna do porodu.
    I mam w sumie mętlik w głowie co tu zrobić :) Może tez się odezwę na ujastek o jakąś ofertę, bo szczerze to czułabym się bezpieczniej z mężem przy boku ☺️

    U mnie w szpitalu jak chce mieć położną na wyłączność to koszt 3000 zł. Jest ona dla mnie dostępna 24/7 od 37 do 42 tygodnia. Opłaca się.

    Za osobę towarzyszącą na sali operacyjnej podczas CC krzyczą 200 zł.no tu myślałam, że mąż może być za darmo.

    @Gmagda, a nie ma u was kolejek tak jak u nas?. U mnie dopiero 18 tc a ja już musiałam wybrać szpital i nawet papiery złożyć. Z racji tego, że mój lekarz prowadzący pracuję w wybranym szpitu, to wszystkie formalności załatwiam przez niego 🙂. Tylko do anestezjologa muszę się wybrać sama 🙂.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ananasku, jak tam dzisiejszy podgląd?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    U mnie w szpitalu jak chce mieć położną na wyłączność to koszt 3000 zł. Jest ona dla mnie dostępna 24/7 od 37 do 42 tygodnia. Opłaca się.

    Za osobę towarzyszącą na sali operacyjnej podczas CC krzyczą 200 zł.no tu myślałam, że mąż może być za darmo.

    @Gmagda, a nie ma u was kolejek tak jak u nas?. U mnie dopiero 18 tc a ja już musiałam wybrać szpital i nawet papiery złożyć. Z racji tego, że mój lekarz prowadzący pracuję w wybranym szpitu, to wszystkie formalności załatwiam przez niego 🙂. Tylko do anestezjologa muszę się wybrać sama 🙂.

    Cooo ??? Kolejki ? Papiery? Pierwsze słyszę, mnie nawet lekarka nie pytała gdzie chce rodzic. 🙉
    Podpytam o wszystko przy kolejnej wizycie .

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    @Ananasku, jak tam dzisiejszy podgląd?
    Dwa pecherzyki jeden 18mm drugi prawie 15. W sobote działamy🙂

    Krysia23, Baniusia lubią tę wiadomość

  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dziś badałam Betę, wynosi 32,91mUl/ml dodam, że jestem 6 dzień po transferze blastocysty 5dniowej. Mam się martwić czy cieszyć? Jednostki mUl/ml to to samo co mlU/ml? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie;)

    Baniusia, Ananasova lubią tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dziś badałam Betę, wynosi 32,91mUl/ml dodam, że jestem 6 dzień po transferze blastocysty 5dniowej. Mam się martwić czy cieszyć? Jednostki mUl/ml to to samo co mlU/ml? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie;)

    32,91 to świetna beta jak na 6 dpt.😊
    Trzymamy teraz kciuki za przyrosty ✊️✊️✊️
    Kiedy będziesz powtarzać betę?
    Czy 2 procedura była plemnikami męża czy zdecydowaliście się na dawcę? Jaki zarodek mieliście podany. Pamiętam, że po 1 procedurze to taką trochę załamkę mieliście. A.tu proszę. 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 21:19

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Cooo ??? Kolejki ? Papiery? Pierwsze słyszę, mnie nawet lekarka nie pytała gdzie chce rodzic. 🙉
    Podpytam o wszystko przy kolejnej wizycie .

    No ja musiałam wybrać szpital max do 22 tc. Z tym, że ja od początku wiedziałam, gdzie chce rodzic, więc podpisałam papiery od razu. No może papiery to dużo powiedziane. Taki papierek, że chce u nich rodzić i kiedy. Czekam teraz na potwierdzenie daty porodu (u mnie daty cc). Jak mi lekarz potwierdzi, że jestem wpisana to muszę się udać na konsultację z anestezjologiem. No i przy okazji zaklepać ten pokój rodzinny.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Dwa pecherzyki jeden 18mm drugi prawie 15. W sobote działamy🙂

    Super. Kciukasy. 😊
    I znów 2 tygodnie czekania 🥺

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No ja musiałam wybrać szpital max do 22 tc. Z tym, że ja od początku wiedziałam, gdzie chce rodzic, więc podpisałam papiery od razu. No może papiery to dużo powiedziane. Taki papierek, że chce u nich rodzić i kiedy. Czekam teraz na potwierdzenie daty porodu (u mnie daty cc). Jak mi lekarz potwierdzi, że jestem wpisana to muszę się udać na konsultację z anestezjologiem. No i przy okazji zaklepać ten pokój rodzinny.

    A to może ze względu na CC musiałaś wybrać szpital wcześniej.
    Mam wizytę w wtorek, dopytam.

    Ja jak wspomniałam mojemu mężowi o pokoju rodzinnym, ze będzie mógł zemną zostać to mowi ,, ze co ze jak to ? Ja się w domu muszę przygotować na wasz powrót ? ” 😀

    Ja doznałam właśnie szoku. Siedzę sobie w lekkiej sukience bez stanika już na tych upałach a tu mokra plama na cycu, wyciek ! 🙉😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 21:59

  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    32,91 to świetna beta jak na 6 dpt.😊
    Trzymamy teraz kciuki za przyrosty ✊️✊️✊️
    Kiedy będziesz powtarzać betę?
    Czy 2 procedura była plemnikami męża czy zdecydowaliście się na dawcę? Jaki zarodek mieliście podany. Pamiętam, że po 1 procedurze to taką trochę załamkę mieliście. A.tu proszę. 😊
    Bętę zleconą przez klinikę mam 22 sierpnia dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny. Dodam,że w 4dpt i 5dpt były pozytywne! Dzisiaj rano nie wyszedł i pojechałam zrobić badanie krwi.
    To nasz jedyny zarodek z całej gromadki, które nie przetrwały do 5 doby. Zrobiliśmy także badanie genetyczne. Plemniki męża.
    Blastocysta wykluwajaca się.
    Dziękuję za słowa otuchy i również trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Bętę zleconą przez klinikę mam 22 sierpnia dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny. Dodam,że w 4dpt i 5dpt były pozytywne! Dzisiaj rano nie wyszedł i pojechałam zrobić badanie krwi.
    To nasz jedyny zarodek z całej gromadki, które nie przetrwały do 5 doby. Zrobiliśmy także badanie genetyczne. Plemniki męża.
    Blastocysta wykluwajaca się.
    Dziękuję za słowa otuchy i również trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! ;)

    To testowanie najgorsze, pamietam jak ja robiłam testy i prawie płakałam jak mi wyszedł jaśniejszy w 7 dniu już w 6, przeżywałam jak cholera, a wszystko było dobrze, teraz każda Beta taki stres 🤍
    Gratulacje, trzymam kciuki 🤍 dawaj znać jak dalsze bety 🤍

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Super. Kciukasy. 😊
    I znów 2 tygodnie czekania 🥺
    Taaak🙈🙈🙈 chyba muszę wyłączyć myślenie na te 2 tygodnie , tylko jak?🤔

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Ananasova byłam na stronie CRYOS, ceny są zwalające z nóg , za nasienie MOT 20 cena ok 700 euro + transport, czy myślisz że jeśli podam adres kliniki z którą współpracują to cena będzie niższa? a te ceny na stronie są dla indywidualnego klienta tzn . takiego co zamawia sobie do domu? łudzę się ze tak.
    Wiesz co u mnie w klinice wyglądało to tak, że my na stronie banku wybieraliśmy sobie wszystkie interesujące nas parametry i wysyłaliśmy te indywidualne dane naszej embriolog która później wg tych wytycznych wyszukiwała dawce w swoim systemie i jak klinika zamawia to wyszło duzo taniej . Przykładowo na własna rękę 648 euro +VAT za słomkę plus transport 275 euro +VAT, natomiast jak zamawiała nam klinika to 348 euro za słomkę to praktycznie o polowe taniej. Polecam kontakt z klinika :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    A to może ze względu na CC musiałaś wybrać szpital wcześniej.
    Mam wizytę w wtorek, dopytam.

    Ja jak wspomniałam mojemu mężowi o pokoju rodzinnym, ze będzie mógł zemną zostać to mowi ,, ze co ze jak to ? Ja się w domu muszę przygotować na wasz powrót ? ” 😀

    Ja doznałam właśnie szoku. Siedzę sobie w lekkiej sukience bez stanika już na tych upałach a tu mokra plama na cycu, wyciek ! 🙉😱

    Nie. Na pewno nie przez CC. Takie kolejki u nas. Lekarz wprost mi to powiedział że trzeba zaklepywać terminy porodów jak hotel na wakacje. Ja wg terminu CC a np. Ty według spodziewanego terminu porodu.

    Dokładnie nie pamiętam, ale lekarz mi mówił, że w tym roku było już u nich ileśtam tysięcy porodów. To mu powiedziałam, że bardzo taśmowo te porody u nich idą. Na co on mi odpowiedział, że nie taśmowo tylko fachowo.😋

    Znajoma będzie rodziła w październiku w Instytucie Matki i Dziecka, tj w innym szpitalu i też termin zaklepywała koło 20 tc.

    A słyszy się wokół, że tak mało dzieci się rodzi. A może to kwestia renomy szpitala. Bo kogo nie zapytam to poród miał albo w tym szpitalu co ja albo w Instytucie. Może w innych nie ma tego problemu. Wody odchodzą i przyjeżdżasz. Nic wcześniej nie uzgadniasz, nie podpisujesz, nie ustalasz.

    No nie wiem. Pierwszy raz jestem w ciąży. Dlatego poprosiłam lekarza, aby dosłownie za rękę mnie przeprowadził przez to wszystko, bo On to robi od lat 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ