X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Uda się. Prędzej czy później wszystkim się udaje 😊✊️
    Ja brałam z zalecenia lekarza:
    melatonina 3x 1mg,
    koenzym q10 1x 600 mg a później 900mg
    dhea 3x 25 mg,
    witamina c 1 x 1000 mg,
    kwas foliowy 2x 400 mg, kwas foliowy metylowany bo organizm normalnego nie przyswaja za bardzo
    Witamina b complex
    Witamina D 1x 4000
    oraz prenetal uno.

    Dla zwiększenia szans i na podstawie badań immunologicznych dodatkowo Encorton dla ochrony przed odrzuceniem przez organizm (mam przeciwciała traktujące zarodek jako ciało obce) i heparyna dla zwiekszenia szans na implantacji.

    Dzięki!
    W takim razie ja też tak zrobię .Widzę że dużo tego nawet i spore dawki. A melatonina to mnie bardzo zaskoczyła. Pamiętasz może w jaki sposób ona ma działać i co daje? wiem ze to na sen głównie jest

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • anett Ekspertka
    Postów: 213 68

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Oj tu mnie zaskoczyłaś z tą dopłatą do hodowli do 5 doby, muszę dokładnie przeczytać wszystko na ich stronie , lekarz nawet ot tym nie wspomniał. Oni chyba z góry zakładają, że każdy kto do nich przychodzi ma kupę kasy.

    Dokładnie, w Novum zamrażają 2-3 dniowe zarodki a potem albo hodują do 5-6 doby albo podają 2-3 dniowe.
    Co do hodowli jeśli wchodzi w grę czynnik męski lub jeśli lekarz widzi wskazania to do hodowli się nie dopłaca.
    Jeśli to Twoje życzenie że chcesz mieć podany 5- cio dniowy a nie dwudniowy to dopłacasz wtedy.
    Więc dopytaj koniecznie jak to będzie w przypadku dawstwa.

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Dzięki!
    W takim razie ja też tak zrobię .Widzę że dużo tego nawet i spore dawki. A melatonina to mnie bardzo zaskoczyła. Pamiętasz może w jaki sposób ona ma działać i co daje? wiem ze to na sen głównie jest

    Też mnie ta melatonina zdziwiła na początku. Pamiętam jak lekarz mówił, że to świetny antyoksydant. Później sprawdziłam w internetach, że ona faktycznie ważna jest. Cytat z pierwszej lepszej strony o niepłodności:

    "Po pierwsze melatonina jest antyutleniaczem i wykazuje działanie antyoksydacyjne. Wpływa na zwiększenie GPx (peroksydaza glutationowa) czy SOD (dysmutaza ponadtlenkowa). Oba enzymy są silnymi antyutleniaczami i dbają o to, aby w organizmie nie dochodziło do nadmiernego stresu oksydacyjnego. Nadmiar stresu oksydacyjnego negatywnie wpływa na dojrzewanie komórek jajowych. Melatonina wykazuje tu działanie ochronne, co zapewnia komórkom jajowym odpowiednie środowisko do dojrzewania. Melatonina więc może stanowić czynnik wspierający płodność."

    mika2 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Dokładnie, w Novum zamrażają 2-3 dniowe zarodki a potem albo hodują do 5-6 doby albo podają 2-3 dniowe.
    Co do hodowli jeśli wchodzi w grę czynnik męski lub jeśli lekarz widzi wskazania to do hodowli się nie dopłaca.
    Jeśli to Twoje życzenie że chcesz mieć podany 5- cio dniowy a nie dwudniowy to dopłacasz wtedy.
    Więc dopytaj koniecznie jak to będzie w przypadku dawstwa.

    Co klinika to inne zasady, u nas nigdy nikt nie mówił o hodowli tylko do 2-3 doby.
    U nas z 7 komórek, które się zapłodniły powstały 4 blastocysty, po 3 dobie odpadły nam tylko dwie, co i tak uważam, ze na czynnik męski to nie dużo, ale na późniejszym etapie jeszcze jedna przestała się rozwijać i przecież równie dobrze mogli po 3 dobie nam ją wybrać do transferu, bo wtedy była OK i nic by z tego nie wyszło…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 07:55

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kupię mężowi tą melatoninę, bo ostatnio narzeka, że nie śpi ☹️ a jak przy okazji to antyoksydant, to dwie pieczenie na jednym ogniu ;)
    A ja stosuję od miesiąca ten koenzym zadowolona, 60mg 🙈 musiałabym łykać 10 tabletek żeby osiągnąć tą dawkę 🙄 następny kupię już w większej dawce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 08:52

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Co klinika to inne zasady, u nas nigdy nikt nie mówił o hodowli tylko do 2-3 doby.

    Prawda? U nas lekarz w Invicta od razu powiedział, że hodujemy do 5 doby. Jego zdaniem (moim też) jak zarodek nie dotrwa do 5 doby na szkiełku to i w macicy też by nie przetrwał. Chociaż statystyki ciąż dla 3 dniowych i 5 dniowych są porównywalne. Tam drobna przewaga dla blastocyst jest, ale niewielka.

    mika2 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    A ja stosuję od miesiąca ten koenzym zadowolona, 60mg 🙈 musiałabym łykać 10 tabletek żeby osiągnąć tą dawkę 🙄 następny kupię już w większej dawce

    Ja tak brałam. 6 albo 9 tabletek po 100 mg. Raz się pomyliłam i kupiłam 50 mg. Wtedy 18 tabletek 😩.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam też to forum dzisiaj szwankuje? Ciągle odświeżać trzeba 😐.

    @Ananasku, pamiętam, że dzisiaj podglądanko ma być. Daj znać co tam wyhodowałaś w tym cyklu🙂.

    Ja mialam wczoraj wizytę. U małej wszystko dobrze. Waży 198g. Mimo stwierdzonej hipoglikemii nie ominie mnie ponowna krzywa cukrowa 😭. Hipoglikemia nie wyklucza ciąży cukrzycowej i badanie trzeba zrobić i już.

    A z ciekawostek to wam powiem, że coś tam brzuch mi już wystaje. No i złapałam się na tym, że jak jestem na dworze to brzuch wciągam żeby grubo nie wyglądać🙁. No chyba mnie powaliło 😖.

    mika2 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jest taki problem :/
    To już duża dziewczyna 🧑 współczuję, że jeszcze raz musisz robić to badanie, ale to już będziesz wiedzieć czego się spodziewać 😌 będzie dobrze 🤞🏻

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Wam też to forum dzisiaj szwankuje? Ciągle odświeżać trzeba 😐.

    @Ananasku, pamiętam, że dzisiaj podglądanko ma być. Daj znać co tam wyhodowałaś w tym cyklu🙂.

    Ja mialam wczoraj wizytę. U małej wszystko dobrze. Waży 198g. Mimo stwierdzonej hipoglikemii nie ominie mnie ponowna krzywa cukrowa 😭. Hipoglikemia nie wyklucza ciąży cukrzycowej i badanie trzeba zrobić i już.

    A z ciekawostek to wam powiem, że coś tam brzuch mi już wystaje. No i złapałam się na tym, że jak jestem na dworze to brzuch wciągam żeby grubo nie wyglądać🙁. No chyba mnie powaliło 😖.

    Mnie tez właśnie coś przycina dziś forum😏
    Fajnie ze u dzidzi wszystko oki❤️, a z kolejnym badaniem dasz rade ✊💪

    A ja no cóż , właśnie jestem po monitoringu. Ogólnie przy tej stymulacji miałam problem z przedłużającym się plamieniem po okresie - dziś 11 dc a mnie dopiero ustało podkrwawianie. Lekarz twierdzi ze taka moja reakcja na podwójna dawkę lametty. Endometrium trochę cienkie ale „i tak ładne”. Wyhodowałam 2 jajka po 13 mm - póki co trochę małe . We wtorek kolejny monitoring, jeśli jajeczka urosną to jest szansa na insemke, jeśli nie to musimy ten cykl odpuścić. Dr coś nawet mówił ze skoro tak reaguje na lamette to może trzeba spróbować na cyklu naturalnym.
    No i tak, trochę tkwimy do wtorku w zawieszeniu :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki 🤍

    @baniusia co to za wciąganie brzuszka ?
    Jak tam w ogóle się czujesz ?

    W ogóle chciałam Cię zapytać czy Ty tez masz takie widoczne żyły na całym ciele ? Ja to normalnie jestem zielona 😀 dekolt biust to masakra.
    Ogólnie… mam takie rozstępy na piersiach, ze tragedia… na szczęście od spodu wiec na ten moment są widoczne tylko dla mnie :(

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Hej dziewczynki 🤍

    @baniusia co to za wciąganie brzuszka ?
    Jak tam w ogóle się czujesz ?

    W ogóle chciałam Cię zapytać czy Ty tez masz takie widoczne żyły na całym ciele ? Ja to normalnie jestem zielona 😀 dekolt biust to masakra.
    Ogólnie… mam takie rozstępy na piersiach, ze tragedia… na szczęście od spodu wiec na ten moment są widoczne tylko dla mnie :(

    Dziękuję. Czuję się bardzo dobrze. W końcu. To co schudłam w ciagu ostatnich tygodni już odzyskane 😊.

    Żyłek i rozstępów nie zauważyłam jeszcze. U mnie ten brzuch wygląda jakbym się więcej najaďla. No biust urósł mi do E i nie wiem czy w F nie byłoby mi wygodniej. To ciężar i niezgoda. Nie potrafię zrozumieć powiększania biustu. Chociaż dziś mężowi powiedziałam, że po urodzeniu i wykarmieniu pewnie mi 2 naleśniki zostaną, to bym je sobie chętnie poprawiła, w znaczeniu podniosła a nie powiększyła. Powiedział tylko, że jeśli poprawi to mój komfort psychiczny to proszę bardzo.

    Ja od początku ciąży smaruje brzuch i biust Mustellą przeciw rozstępom.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Dziękuję. Czuję się bardzo dobrze. W końcu. To co schudłam w ciagu ostatnich tygodni już odzyskane 😊.

    Żyłek i rozstępów nie zauważyłam jeszcze. U mnie ten brzuch wygląda jakbym się więcej najaďla. No biust urósł mi do E i nie wiem czy w F nie byłoby mi wygodniej. To ciężar i niezgoda. Nie potrafię zrozumieć powiększania biustu. Chociaż dziś mężowi powiedziałam, że po urodzeniu i wykarmieniu pewnie mi 2 naleśniki zostaną, to bym je sobie chętnie poprawiła, w znaczeniu podniosła a nie powiększyła. Powiedział tylko, że jeśli poprawi to mój komfort psychiczny to proszę bardzo.

    Ja od początku ciąży smaruje brzuch i biust Mustellą przeciw rozstępom.

    Ja smaruje się tylko oliwką hipp po kąpaniu, ponoć jak się ma predyspozycje to nawet najdroższe kremy i balsamy nie pomogą, ja na szczęście brzuszek mam ładny, nic się jeszcze nie pojawiło i mam nadzieje, ze tak zostanie, a co do biustu… przy tym rozmiarze, który mam teraz to tez się zastanawiam co będzie po karmieniu, ale w sumie, mało mi chyba zależy, ważny jest zdrowy szczęśliwy synek, a reszta to już mało ważna 😍
    Jak już go będziemy mieć przy sobie to cycki będą najmniej ważne 🥹

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Ja smaruje się tylko oliwką hipp po kąpaniu, ponoć jak się ma predyspozycje to nawet najdroższe kremy i balsamy nie pomogą, ja na szczęście brzuszek mam ładny, nic się jeszcze nie pojawiło i mam nadzieje, ze tak zostanie, a co do biustu… przy tym rozmiarze, który mam teraz to tez się zastanawiam co będzie po karmieniu, ale w sumie, mało mi chyba zależy, ważny jest zdrowy szczęśliwy synek, a reszta to już mało ważna 😍
    Jak już go będziemy mieć przy sobie to cycki będą najmniej ważne 🥹

    No tak. Każda z nas to inaczej odczuje. Muszę szczerze przyznać, że gdyby nie sąsiadka pracująca w mustelli i mająca zniżkę pracowniczą, to bym na tą półkę wogóle nie spojrzała.

    Ja wogóle nie mam przyjemności oglądania ubranek, zabawek, przyborów higienicznych, etc. Wszystko albo już jest, albo już zaczynam dostawać, albo mam zapowiedziane, że ktoś tam kupi. ☹️

    Mam nadzieję, że uda mi się chociaż samodzielnie wybrać smoczek.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No tak. Każda z nas to inaczej odczuje. Muszę szczerze przyznać, że gdyby nie sąsiadka pracująca w mustelli i mająca zniżkę pracowniczą, to bym na tą półkę wogóle nie spojrzała.

    Ja wogóle nie mam przyjemności oglądania ubranek, zabawek, przyborów higienicznych, etc. Wszystko albo już jest, albo już zaczynam dostawać, albo mam zapowiedziane, że ktoś tam kupi. ☹️

    Mam nadzieję, że uda mi się chociaż samodzielnie wybrać smoczek.
    .... I wtedy się okaże, że Inga jest bezsmoczkowa.😆

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anansova, trzymam kciuki żeby ten pęcherzyk okazał się być TYM pęcherzykiem 🤞🏻🤞🏻
    Baniusia, z jednej strony super, że rodzina chce pomóc, ale ja bym si trochę wkurzyła, że tyle czekania na ten moment, a zabierają takie przyjemności 🤭
    U nas na razie nuuudy 🙄 w piątek mąż będzie powtarzał badanie nasienia, co oznacza do piątku jeszcze większe nuuudy, potem dostanę okres więc ciężki mój żywot 🤭 na początku przyszłego tygodnia upuszczamy krew, i we wtorek wizyta u dr. Swolkienia. Nie mogę się już doczekać co dalej 🤔

    Ananasova lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki po dzisiejszym monitoringu wieści następujące : jeden pęcherzyk ruszył i ma 16 mm a drugi sobie stoi w miejscu i ma 13 mm . Także jeden dominujący . W czwartek kolejny podglad , jeśli pęcherzyk rośnie obiecująco to robimy zabieg piatek lub sobota . Jeśli nie urośnie więcej to odpuszczamy ten cykl.
    @Baniusia tez bym się wkurzyła jakby cała rodzina organizowała mi wyprawkę 😕 zapewne to z troski ale to przecież cała radość po tylu latach starań w końcu kupować te małe ciuszki ❤️
    @Krysia dawaj znać od razu po wizycie u dr :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ananasova tez trzymam kciuki 🤍

    @krysia23
    Dawaj znać jak po wizycie 🤍
    My też mamy we wtorek kontrole z bąbelkiem a w poniedziałek krzywa cukrowa. Ech… jakoś muszę przeżyć.


    Ja to mam w ogóle jakaś obsesje na punkcie sprawdzania brzucha, mam wrażenie, ze co chwile jest twardy. Chora głowa 😀

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ananasku, to będzie ten pęcherzyk. ✊️✊️ za piątek lub sobotę.

    @Krysia, dawaj znać po seminogramie i po wizycie. Czekamy na wieści.

    @Gmagda, trzymam kciuki za krzywą. Może, nie będzie tak źle. Może ta moja hipoglikemia spowodowała, że tak się czułam fatalnie podczas tego badania.

    Niemniej to badanie było traumatycznym przeżyciem i będę je odwlekać najbardziej jak się da.

    U mnie nuda. Morfologia i mocz na najbliższe badanie, które będzie dopiero w przyszły piątek. No a później USG połówkowe. Ta polóweczka to szybko zleciała.

    Dowiedziałam się przy okazji, że w szpitalu są Sale Rodzinne. Także jedna osoba będzie mogła nocować razem ze mną w szpitalu. Od razu mi się lepiej zrobiło 🙂 Oczywiście już zaklepałam mamę na te kilka dni. Koszt 500 zł za dobę, ale ja na takim komforcie psychicznym nie będę oszczędzać. Chyba, że Inga popsuje wszystkie plany😋.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ