X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam edytować, a się zacytowałam przez przypadek 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2022, 20:09

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    O to krótko.. zapytam mojego dra co o tym myśli i zrobię to badanie . Myślimy do 2 próby podejść jeszcze na spokojnie . Teraz ma być mocniejsza stymulacja . Może da mi tez coś na II fazę cyklu , w sensie jakiś prog. Bo za 1 razem stwierdził ze spróbujemy jak najbardziej naturalnie.

    Lekarz może nie podejść entuzjastycznie do grzebania w immunologii. Ginekodzy są często niezadowoleni, że staramy się coś na własną rękę robić. Mój z Ovi to o mało mnie wzrokiem nie zabił. Powiedział, że nie ma żadnych badań potwierdzających skuteczność tych badań w IVF. Potwierdził jednak, że nie zaszkodzą a mogą pomóc.

    Lekarza z Invicty postawiłam przed faktem dokonanym
    Ten mnie akurat pochwalił, za badania immuno.

    Ja miałam raptem 2 wizyty u immuno. Na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad i na tej podstawie zlecił 3 badania. Ja już mam jedną chorobę autoimmunologiczną (Hashimoto). I to dawało podstawy do zlecenia m.in. profilu ANA1. Na drugą wizytę poszłam z wynikami. Lekarz stwierdził, że to pewnie przyczyną niepowodzeń. Wypisal Encorton I Neoparin. Życzył powodecznia i tyle się widzieliśmy.

    Może warto pójść do immuno, aby wybrał badania "pod Ciebie". Oczywiście nie teraz, od razu, już. No kiedy zdecydujesz, że to czas na wizytę. Może po 2 próbie nie będzie to konieczne 😊

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Lekarz może nie podejść entuzjastycznie do grzebania w immunologii. Ginekodzy są często niezadowoleni, że staramy się coś na własną rękę robić. Mój z Ovi to o mało mnie wzrokiem nie zabił. Powiedział, że nie ma żadnych badań potwierdzających skuteczność tych badań w IVF. Potwierdził jednak, że nie zaszkodzą a mogą pomóc.

    Lekarza z Invicty postawiłam przed faktem dokonanym
    Ten mnie akurat pochwalił, za badania immuno.

    Ja miałam raptem 2 wizyty u immuno. Na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad i na tej podstawie zlecił 3 badania. Ja już mam jedną chorobę autoimmunologiczną (Hashimoto). I to dawało podstawy do zlecenia m.in. profilu ANA1. Na drugą wizytę poszłam z wynikami. Lekarz stwierdził, że to pewnie przyczyną niepowodzeń. Wypisal Encorton I Neoparin. Życzył powodecznia i tyle się widzieliśmy.

    Może warto pójść do immuno, aby wybrał badania "pod Ciebie". Oczywiście nie teraz, od razu, już. No kiedy zdecydujesz, że to czas na wizytę. Może po 2 próbie nie będzie to konieczne 😊
    Widzisz ja tez mam hashimoto..i kiedyś pare lat temu miałam bardzo wysokie przeciwciała te tarczycowe No ale teraz jestem pod kontrola endokrynologa i wszystkie wyniki mam w normie . Przeciwciała jak były tak są to się nie zmieni wiadomo.
    To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu żeby zrobić ten profil ANA1.
    Mój gin tez jest średnio entuzjastyczny jeśli chodzi o działanie na własna rękę. Kiedyś jak się doktoryzowałam w gabinecie na temat heparyny w ciąży to dziwnie na mnie patrzyl. Zastanawiam się jak go zagadnąć tym razem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mnie to wkur*wia …
    Te wszystkie stare zabobony!
    Ja nie mogę kupić nic dla dziecka przed porodem, bo to przynosi nieszczęście no FUCk! Znalazłam małemu karuzele na olx z little dutch gąski.
    Już przed ciążą mi się mega podobała jest tak słodka ! A jak znalazłam na olx w idealnym stanie za polowe ceny to się nawet nie zastanawiam i jak słyszę .
    ,, Magda wyluzuj nie kupuj tyle rzeczy odrazu ” to szlag mnie trafia na miejscu.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dziewczyny jak mnie to wkur*wia …
    Te wszystkie stare zabobony!
    Ja nie mogę kupić nic dla dziecka przed porodem, bo to przynosi nieszczęście no FUCk! Znalazłam małemu karuzele na olx z little dutch gąski.
    Już przed ciążą mi się mega podobała jest tak słodka ! A jak znalazłam na olx w idealnym stanie za polowe ceny to się nawet nie zastanawiam i jak słyszę .
    ,, Magda wyluzuj nie kupuj tyle rzeczy odrazu ” to szlag mnie trafia na miejscu.
    Od kogo to słyszysz?
    Ciesz się i kupuj, jak tylko Ci się podoba! 😁 Kurde, niektórzy ludzie to są pierwsi do mówienia innym co mają robić i jak żyć, a ciekawe co sami by robili w takich sytuacjach 😤

    Edit, ale świetna tą karuzela! 🥰 Ostatnio wygooglalam ten wózek i teraz mam pełno reklam wózków 🙈 na zmianę z gyncentrum 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2022, 20:34

    Ananasova lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Od kogo to słyszysz?
    Ciesz się i kupuj, jak tylko Ci się podoba! 😁 Kurde, niektórzy ludzie to są pierwsi do mówienia innym co mają robić i jak żyć, a ciekawe co sami by robili w takich sytuacjach 😤

    Edit, ale świetna tą karuzela! 🥰 Ostatnio wygooglalam ten wózek i teraz mam pełno reklam wózków 🙈 na zmianę z gyncentrum 🤭

    No ta karuzela jest mega ! Jestem w niech zakochana, ale oryginalna cena 270 zł to trochę dużo, a cieszę się ze ją upolowałam za polowe 💙 chce dla małego taki kącik boho trochę zrobić, neutralne kolory 😀
    Właśnie wybieram farby do sypialni i mega problem z kolorami 😀

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Od kogo to słyszysz?
    Ciesz się i kupuj, jak tylko Ci się podoba! 😁 Kurde, niektórzy ludzie to są pierwsi do mówienia innym co mają robić i jak żyć, a ciekawe co sami by robili w takich sytuacjach 😤

    Edit, ale świetna tą karuzela! 🥰 Ostatnio wygooglalam ten wózek i teraz mam pełno reklam wózków 🙈 na zmianę z gyncentrum 🤭

    Haha Krysia ja tez wygooglowalam wózek kiedyś ten o którym pisała Magda i mam to samo 😅 a na fb gyncentrum i ivf 🙈.
    @Magda kupuj i się nie przejmuj! Za dawnych czasów tak było ze tego nie , tamtego nie bo zapeszysz. No jasne najlepiej wyprawkę robić i 9 miesiącu z wielkim brzuchem albo już w ogóle po porodzie 😅 jak nie było usg to się chyba tak praktykowało 😀 w razie gdybys nakupiła albo narobiła na drutach niebieskich sweterków a lokator okazałby się być jednak dziewczynka 🙃.

    Krysia23 lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nawet na Instagramie zapisany pokoik z taką karuzelą 🥰 napewno będzie piękny pokoik 🤗
    A wybraliście już imię?

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Mam nawet na Instagramie zapisany pokoik z taką karuzelą 🥰 napewno będzie piękny pokoik 🤗
    A wybraliście już imię?

    Ciagle się wahamy 😀 dlatego nawet nikomu nie mówimy 😀

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u diabetologa, w związku z tą moją krzywą cukrową.

    No i co się okazało. Wyszło na to, że hipoglikemię reaktywną nam odkąd pamiętam. Tylko nikt nigdy mi jej nie zdiagnozował. Wyszła przy okazji zrobienia tej krzywej.

    Nie wiem czy macie czasem takie chwile, że jesteście tak głodne, że aż wam się ręce trzęsą i musicie natychmiast coś zjeść. Natychmiast. To moment, w którym trzustka wyrzuca do organizmu nadmiar insuliny. Ona wpycha nadmiar glukozy do komórek i w krwi już jej niewiele zostaje. Ja mam takie uczucie czasem. Tak myślę, że raz na 2 miesiace.

    Do tej pory myślałam, że zwyczajnie przegłodziłam organizm i się domaga jedzenia 😊. A tu proszę.

    Dobre wieści są takie, że nie ma to wpływu na ciążę i dziecko. Muszę tylko dużo pić, być aktywna (spacery z psem wystarczą) i nieco zmienić dietę na taką o niższym IG. Żegnajcie abuzy 🥺

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Byłam wczoraj u diabetologa, w związku z tą moją krzywą cukrową.

    No i co się okazało. Wyszło na to, że hipoglikemię reaktywną nam odkąd pamiętam. Tylko nikt nigdy mi jej nie zdiagnozował. Wyszła przy okazji zrobienia tej krzywej.

    Nie wiem czy macie czasem takie chwile, że jesteście tak głodne, że aż wam się ręce trzęsą i musicie natychmiast coś zjeść. Natychmiast. To moment, w którym trzustka wyrzuca do organizmu nadmiar insuliny. Ona wpycha nadmiar glukozy do komórek i w krwi już jej niewiele zostaje. Ja mam takie uczucie czasem. Tak myślę, że raz na 2 miesiace.

    Do tej pory myślałam, że zwyczajnie przegłodziłam organizm i się domaga jedzenia 😊. A tu proszę.

    Dobre wieści są takie, że nie ma to wpływu na ciążę i dziecko. Muszę tylko dużo pić, być aktywna (spacery z psem wystarczą) i nieco zmienić dietę na taką o niższym IG. Żegnajcie abuzy 🥺
    Czyli jednak hipoglikemia reaktywna.

    Mnie dopadła raz jak robiłam badania przed ivf, właśnie krzywa cukrowa i insulinowa. Wróciłam do domu i zaczęłam się cała telepać, mroczki przed oczami i nie mogłam ustać na nogach. Więc miałam tak raz.

    Teraz np wstałam o 6:00 i nadal nie zjadłam nic, bo po prostu nie mam uczucia głodu i nic mną nie telepie. Najwyżej za jakiś czas zaburczy w brzuchu, ale daje radę żyć.

    Najważniejsze, że nie ma wpływu na dziecko. No i "lepiej" jak cukry są niższe, niż wyższe. Dieta z niskim ig jest dobra, ale poczytaj o samym ładunku glikemicznym, a nie o samum indeksie. Tak aby cale danie miało niski ładunek, a nie poszczególne skladniki niski indeks.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Czyli jednak hipoglikemia reaktywna.

    Najważniejsze, że nie ma wpływu na dziecko. No i "lepiej" jak cukry są niższe, niż wyższe. Dieta z niskim ig jest dobra, ale poczytaj o samym ładunku glikemicznym, a nie o samum indeksie. Tak aby cale danie miało niski ładunek, a nie poszczególne skladniki niski indeks.

    Moja mama jest cukrzykiem. Cały IG ma już w jednym palcu po tylu latach. Jakby coś to będę do niej dzwonić. Ponieważ w tej ciąży jestem okropnym owocofilem już wiem jakie owoce mogę i że mojego arbuza nie mogę 🥺. Znaczy bez przesady. Wiadomo, że czasem dziabnę, ale już nie w twkich ilościach.

    Dzisiaj trochę poczytałam o hipoglikemia. Okazuje się, że najczęściej dotyczy ona osoby, które miały zabiegi na przewodzie pokarmowym. No miałam. 7 lat temu operację bariatryczną. Teraz powoli mi się wszystko składa w całość. Pamiętam osłabienia, których w żaden sposób nie mogłam z lekarzami wyjaśnić. A to pewnie były początki.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Baniusia dobrze ,ze teraz już wiesz o tym i możesz się kontrolować 🙂 wszystko dla dobra 👶.
    Dziewczyny ja dziś startuje od początku ze stymulacja lametta 2x dziennie. W nastepna sobote monitoring i zobaczymy co tym razem naprodukuje🧐.

    Gmagda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    @ Baniusia dobrze ,ze teraz już wiesz o tym i możesz się kontrolować 🙂 wszystko dla dobra 👶.
    Dziewczyny ja dziś startuje od początku ze stymulacja lametta 2x dziennie. W nastepna sobote monitoring i zobaczymy co tym razem naprodukuje🧐.

    Trzymamy kciuki 💙

    Ananasova lubi tę wiadomość

  • nowyyy Koleżanka
    Postów: 72 5

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, da się na 100% upewnić czy winne są mutacje CFTR ?

    1. badanie lab1 brak plemników
    2. badanie lab 2 0.08 mln/ml 500 tyś ejakulat
    3. badanie lab3 W preparacie bezpośrednim nie stwierdzono plemników. Po odwirowaniu całości ejakulatu stwierdzono 0-1 nieruchomych plemników co kilkanaście pół widzenia. Kryptozoospermia.

    Alfa-1-glukozydaza w nasieniu ↓ 3 mU/ml, norma > 10

    kariotyp , AZF ok

    CFTR:
    Uzyskany wynik: Nieprawidłowy W badanym materiale stwierdzono obecność wariantu TG11T5 na jednym allelu genu CFTR, na drugim allelu stwierdzono obecność wariantu T7. Wykluczono obecność pozostałych badanych wariantów.
    Nazwa tradycyjna:
    c.1210-34 TG[11 ]T[5] (TG11T5)
    c.1210-12T[7J(T7)
    HGVS:
    NM_000492.3:c. 1210-33_ 1210-6G T[11]T[5]
    NM_000492.3:c. 1210-12T[7]
    Komentarz: • Wariant IVS8-5T obserwowany jest ze zwiększoną częstością u mężczyzn z CBA VD (Wrodzony obustronny brak nasieniowodów) w stosunku do grupy kontrolnej.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowyyy wrote:
    witam, da się na 100% upewnić czy winne są mutacje CFTR ?

    1. badanie lab1 brak plemników
    2. badanie lab 2 0.08 mln/ml 500 tyś ejakulat
    3. badanie lab3 W preparacie bezpośrednim nie stwierdzono plemników. Po odwirowaniu całości ejakulatu stwierdzono 0-1 nieruchomych plemników co kilkanaście pół widzenia. Kryptozoospermia.

    Alfa-1-glukozydaza w nasieniu ↓ 3 mU/ml, norma > 10

    kariotyp , AZF ok

    CFTR:
    Uzyskany wynik: Nieprawidłowy W badanym materiale stwierdzono obecność wariantu TG11T5 na jednym allelu genu CFTR, na drugim allelu stwierdzono obecność wariantu T7. Wykluczono obecność pozostałych badanych wariantów.
    Nazwa tradycyjna:
    c.1210-34 TG[11 ]T[5] (TG11T5)
    c.1210-12T[7J(T7)
    HGVS:
    NM_000492.3:c. 1210-33_ 1210-6G T[11]T[5]
    NM_000492.3:c. 1210-12T[7]
    Komentarz: • Wariant IVS8-5T obserwowany jest ze zwiększoną częstością u mężczyzn z CBA VD (Wrodzony obustronny brak nasieniowodów) w stosunku do grupy kontrolnej.

    Cześć.

    Zdaję się, że dr Wolski odpowiedział Wam już na pytanie na forum Bociana 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2022, 17:59

    Krysia23 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Dziewczyny ja dziś startuje od początku ze stymulacja lametta 2x dziennie. W nastepna sobote monitoring i zobaczymy co tym razem naprodukuje🧐.

    ✊️✊️ , ✊️✊️
    Tym razem poprosiłam też Ingę, aby w przerwach od ssania też trzymała 😁

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Rozpoczynam nową drogę w innej klinice, zdecydowałam się na nasienie dawcy, nie była to dla mnie łatwa decyzja. Napiszcie proszę jak to jest urodzić dziecko nieznanego dawcy, są dylematy czy to wszystko mija jak dzidziuś jest już na świecie??? pewnie głupie pytanie ale jestem ciekawa Waszych opinii?

    Ananasova lubi tę wiadomość

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Rozpoczynam nową drogę w innej klinice, zdecydowałam się na nasienie dawcy, nie była to dla mnie łatwa decyzja. Napiszcie proszę jak to jest urodzić dziecko nieznanego dawcy, są dylematy czy to wszystko mija jak dzidziuś jest już na świecie??? pewnie głupie pytanie ale jestem ciekawa Waszych opinii?
    Hej,

    Jeśli masz Instagrama, to polecam to konto https://instagram.com/invi_matka?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    W kwietniu para powitała na świecie dziecko z dawcy nasienia, przeprowadzali też live na ten temat.

    mika2, Ananasova lubią tę wiadomość

  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Hej,

    Jeśli masz Instagrama, to polecam to konto https://instagram.com/invi_matka?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    W kwietniu para powitała na świecie dziecko z dawcy nasienia, przeprowadzali też live na ten temat.
    Dziękuję, na pewno obejrzę :)

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ