X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Właśnie zjadłam ostatnią tabletkę 🥳 wracam do gry 😁😁
    Tak się cieszę, że musiałam się tym podzielić 😏

    🤗

    To jaki teraz plan?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na krwawienie i mam się umawiać na wizytę. Na ostatniej doktor mówił o cyklu sztucznym, transfer około 18dc.
    Nawet jak mi się cykl znacznie w piątek to 23.12 będzie 15dc, więc raczej przed świętami nie będzie transferu.🙂
    Wiecie zresztą, że nie ma co tak planować, bo sie może okazać że go w ogóle nie będzie 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2022, 13:48

    Baniusia, Martynaaa92 lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, u nas z kolei sytuacja nie zbyt ciekawa - no ale cóż, psychicznie mam wrażenie byliśmy na to gotowi. No wiec dziś mieliśmy rozmowę z Dr Wolskim, który przedstawił nam wynik badania hispat. Plemników nie znaleźli, ale podobno wszystko jest ok i powinny one tam być.. wybaczcie ale nie zarejestrowałam wszystkiego. Po prostu spermatogeneza zachodzi? Dr polecił nam 3 miesiące gojenia sie po mtese, potem stymulacja przez 3 miesiące (gonatropinami? Znów nie zarejestrowałam). No i po tym pol roku znów mtese. Podobno, wg dr Wolskiego 40% reaguje na stymulację.. tak dla przypomnienia pojedyncze plemniki się pojawiłam w nasieniu. Wiec nie mam pojęcia dlaczego nas to spotyka i mimo tego co robimy nadal nic 🥲🥲🥲🥲

    Jesteśmy super zmęczeni psychicznie tym wszystkim, mój M jest zdecydowany na dawcę, a ja nie wiem czy za szybko się nie poddajemy. Z kolei kolejne pol roku w zawieszeniu i strachu mnie przeraża 🥺 co sądzicie? Czy kojarzycie faktycznie jakieś przypadki które miały 2 mtese i po stymulacji coś się pokazało..?

  • anett Ekspertka
    Postów: 213 68

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Hej wszystkim, u nas z kolei sytuacja nie zbyt ciekawa - no ale cóż, psychicznie mam wrażenie byliśmy na to gotowi. No wiec dziś mieliśmy rozmowę z Dr Wolskim, który przedstawił nam wynik badania hispat. Plemników nie znaleźli, ale podobno wszystko jest ok i powinny one tam być.. wybaczcie ale nie zarejestrowałam wszystkiego. Po prostu spermatogeneza zachodzi? Dr polecił nam 3 miesiące gojenia sie po mtese, potem stymulacja przez 3 miesiące (gonatropinami? Znów nie zarejestrowałam). No i po tym pol roku znów mtese. Podobno, wg dr Wolskiego 40% reaguje na stymulację.. tak dla przypomnienia pojedyncze plemniki się pojawiłam w nasieniu. Wiec nie mam pojęcia dlaczego nas to spotyka i mimo tego co robimy nadal nic 🥲🥲🥲🥲

    Jesteśmy super zmęczeni psychicznie tym wszystkim, mój M jest zdecydowany na dawcę, a ja nie wiem czy za szybko się nie poddajemy. Z kolei kolejne pol roku w zawieszeniu i strachu mnie przeraża 🥺 co sądzicie? Czy kojarzycie faktycznie jakieś przypadki które miały 2 mtese i po stymulacji coś się pokazało..?


    Przykro że się nie znalazły te plemniki 😔

    Ja nie kojarzę takiego przypadku ale może za krótko tu jestem.
    Mogę się jedynie wypowiedziec na temat stymulacji gonodotrapinami. Mój M ja miał i też miała być 3 m-ce. Potem dr przedłużył o kolejne 3 m-ce, i potem jeszcze dołożył kilka tyg.
    Więc jeśli się zdecydujecie na to to się nie nastawiajcie że stymulacja 3 m-ce i potem biopsja. Bo tu jeszcze muszą się zgadzać poziomy hormonów a tu często przy stymulacjach one wariują.
    A i nas ta stymulacja kosztowała w sumie 10 tyś.

    Skoro mieliście pojedyncze plemniki to fakt, spermatogeneza zachodzi.
    Osobiście na waszym miejscu gdyby finanse nie były ograniczeniem i wiek to bym jeszcze powalczyła i choćby trzeba było rok czasu odczekać to bym poczekała.
    Ale wiadomo każda decyzja będzie słuszna i wasza ☺️
    Powodzenia ☺️☺️

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • Renata13 Koleżanka
    Postów: 45 164

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Hej wszystkim, u nas z kolei sytuacja nie zbyt ciekawa - no ale cóż, psychicznie mam wrażenie byliśmy na to gotowi. No wiec dziś mieliśmy rozmowę z Dr Wolskim, który przedstawił nam wynik badania hispat. Plemników nie znaleźli, ale podobno wszystko jest ok i powinny one tam być.. wybaczcie ale nie zarejestrowałam wszystkiego. Po prostu spermatogeneza zachodzi? Dr polecił nam 3 miesiące gojenia sie po mtese, potem stymulacja przez 3 miesiące (gonatropinami? Znów nie zarejestrowałam). No i po tym pol roku znów mtese. Podobno, wg dr Wolskiego 40% reaguje na stymulację.. tak dla przypomnienia pojedyncze plemniki się pojawiłam w nasieniu. Wiec nie mam pojęcia dlaczego nas to spotyka i mimo tego co robimy nadal nic 🥲🥲🥲🥲

    Jesteśmy super zmęczeni psychicznie tym wszystkim, mój M jest zdecydowany na dawcę, a ja nie wiem czy za szybko się nie poddajemy. Z kolei kolejne pol roku w zawieszeniu i strachu mnie przeraża 🥺 co sądzicie? Czy kojarzycie faktycznie jakieś przypadki które miały 2 mtese i po stymulacji coś się pokazało..?



    Fakt ,że to wszystko człowieka wykańcza. Ale może czasami trzeba chwilę ochłonąć zanim znów zacznie się mieć tą "supermoc i motywację do działania".
    Najgorsze jak czasami przychodzą dni,że człowiek sobie zdaje sprawę że czas tak szybko leci, rok za rokiem a dzidziusia jeszcze brak.
    Ale wytrwałości ! Trzymam kciuki za cierpliwość.

    U nas z nowości tyle ,byliśmy u dr w Gamecie , przepisał narzeczonemu na 4miesiące Tamofixen Sandoz oraz Fertiduo. Ma zrobić badanie nasienia po 4 miesiącach,i jeśli znajdą się choćby pojedyńcze plemniki to mamy mrozić. Powtórzyć oddanie nasienia jeszcze dwa razy w odstępach kilkudniowych i pomrozić co się da. Wtedy szykować mnie do punkcji.. Ewentualnie jeśli nie będzie plemników (tak jak do tej pory) , to szykujemy mojego do biopsji.
    Więc wszystko okaże się w kwietniu :)

    👩 31l. 👱‍♂️27l.
    Starania 👶od 2020..
    Wrzesień 2021-Diagnoza Azoospermia
    Grudzień 2022-przygotowanie do biopsji.
    Marzec 2023-po wdrożonym leczeniu (lub zmianie pracy ?)w nasieniu znalazły się 🐉 i udało się je zamrozić.
    Październik 2023- rozpoczęta stymulacja
    7 Listopada - punkcja,12 kumulusów pobranych, 6 zaplodnionych. Przetrwały 2.
    12 listopada-transfer 4.2.2 🫶✊✊
    21 listopada 9dpt: Beta: 91,9
    28 listopada 16dpt :Beta: 1913mlU/ml
    Progesteron 37,50 ng/ml
    12 grudnia mamy ❤️!!!
  • Renata13 Koleżanka
    Postów: 45 164

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie, czy któryś z waszych mężczyzn przyjmował taki Tamofixen Sandoz ?Lub Fertiduo?
    Ulotka Tamofixen jest przerażająca..

    👩 31l. 👱‍♂️27l.
    Starania 👶od 2020..
    Wrzesień 2021-Diagnoza Azoospermia
    Grudzień 2022-przygotowanie do biopsji.
    Marzec 2023-po wdrożonym leczeniu (lub zmianie pracy ?)w nasieniu znalazły się 🐉 i udało się je zamrozić.
    Październik 2023- rozpoczęta stymulacja
    7 Listopada - punkcja,12 kumulusów pobranych, 6 zaplodnionych. Przetrwały 2.
    12 listopada-transfer 4.2.2 🫶✊✊
    21 listopada 9dpt: Beta: 91,9
    28 listopada 16dpt :Beta: 1913mlU/ml
    Progesteron 37,50 ng/ml
    12 grudnia mamy ❤️!!!
  • Bezowa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Hej wszystkim, u nas z kolei sytuacja nie zbyt ciekawa - no ale cóż, psychicznie mam wrażenie byliśmy na to gotowi. No wiec dziś mieliśmy rozmowę z Dr Wolskim, który przedstawił nam wynik badania hispat. Plemników nie znaleźli, ale podobno wszystko jest ok i powinny one tam być.. wybaczcie ale nie zarejestrowałam wszystkiego. Po prostu spermatogeneza zachodzi? Dr polecił nam 3 miesiące gojenia sie po mtese, potem stymulacja przez 3 miesiące (gonatropinami? Znów nie zarejestrowałam). No i po tym pol roku znów mtese. Podobno, wg dr Wolskiego 40% reaguje na stymulację.. tak dla przypomnienia pojedyncze plemniki się pojawiłam w nasieniu. Wiec nie mam pojęcia dlaczego nas to spotyka i mimo tego co robimy nadal nic 🥲🥲🥲🥲

    Jesteśmy super zmęczeni psychicznie tym wszystkim, mój M jest zdecydowany na dawcę, a ja nie wiem czy za szybko się nie poddajemy. Z kolei kolejne pol roku w zawieszeniu i strachu mnie przeraża 🥺 co sądzicie? Czy kojarzycie faktycznie jakieś przypadki które miały 2 mtese i po stymulacji coś się pokazało..?

    To u nas tak było. Mój mąż miał jedna mtese w której nic nie znaleziono, później zgłosiliśmy się do Wolskiego i on stymulował męża menopurem (koszt 10tys zl) I po pół roku mieliśmy kolejna mtese i tam się znalazły plemniki w bioptacie.
    Pierwsza mtese też wskazywała że wszystko jest ok a jednak plemników nie było.

    Azoospermia
    On i ona mutacją w genie CFTR

    2020rok - pojedyncze plemniki w nasieniu
    2021rok- decyzja o invitro z użyciem tych kilku plemnikow które miały być w nasieniu.
    06.2021- Oocyty pobrane a plemników brak.
    07.2021- Rozpoczęcie stymulacji M. przez ówczesnego lekarza ale bez efektów
    11.2021- m-tese w ówczesnej klinice. Nie znaleziono ani jednego plemnika
    03.2022- stymulacje u Wolskiego
    10.2022- m-tese w Novum z sukcesem
    2023- I wszystko po nic?
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:

    Jesteśmy super zmęczeni psychicznie tym wszystkim, mój M jest zdecydowany na dawcę, a ja nie wiem czy za szybko się nie poddajemy. Z kolei kolejne pol roku w zawieszeniu i strachu mnie przeraża 🥺 co sądzicie? Czy kojarzycie faktycznie jakieś przypadki które miały 2 mtese i po stymulacji coś się pokazało..?

    Były takie przypadki, ale wiesz, to bardzo indywidualna sprawa. Tak samo jak wasza decyzja. Musicie to przemyśleć, przekalkulować.

    Ja, gdybym była młodsza i finanse pozwalały, to bym powalczyła o biologiczne dziecko. Zarodki z nasieniem dawcy byłyby dla mnie ostatnią szansą. Gdyby wszystko zawiodło, umarła ostatnia nadzieja na biologiczne dziecko to wtedy brałabym dawcę.

    Ja tu dodam, że powyższe bym zrobiła wyłącznie ze względu na męża. Dla mnie osobiście, czy plemniki męża czy dawcy, czy moje jajeczka czy dawczyni to wszystko jedno. Ta matka, co wychowała.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na USG. Inga rośnie jak na drożdżach. Wczoraj było 2360g. Wszystko u niej dobrze.

    U mnie, nie wiadomo jeszcze. W poniedziałek mam badania krwi. Zobaczymy jak te kwasy wyjdą. Na chwilę obecną termin CC mam zawieszony. Wszystko będzie zależało od wyników badań.

    Ponieważ bardzo dbam o tą dietę wątrobową, biorę leki to liczymy, że wynik spadnie już poniżej 20 (norma do 6). Wtedy cięcie odbędzie się między 2 a 5 stycznia 2023 (38 tc)
    No ale to wszystko zależy od wyników kwasów.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Byłam na USG. Inga rośnie jak na drożdżach. Wczoraj było 2360g. Wszystko u niej dobrze.

    U mnie, nie wiadomo jeszcze. W poniedziałek mam badania krwi. Zobaczymy jak te kwasy wyjdą. Na chwilę obecną termin CC mam zawieszony. Wszystko będzie zależało od wyników badań.

    Ponieważ bardzo dbam o tą dietę wątrobową, biorę leki to liczymy, że wynik spadnie już poniżej 20 (norma do 6). Wtedy cięcie odbędzie się między 2 a 5 stycznia 2023 (38 tc)
    No ale to wszystko zależy od wyników kwasów.

    Oo to super wiadomość, że Inga rośnie i że wszystko u niej dobrze :).
    Mam nadzieje, że ta dieta i leki pomogły i trzymam kciuki żeby wyniki były zadawalającej coby sobie dziewczyna jeszcze w brzuchu u mamy posiedziała :)
    A co tam jesz na tej diecie ? Bardzo ciezko jest ?

    Ja od dziś zaczęłam robić testy owulacyjne i w przeciwieństwie do poprzedniego cyklu wychodzą krechy jak talala a to dopiero 9 dc. Zobaczymy we wtorek- co powie doktorek 😀

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Oo to super wiadomość, że Inga rośnie i że wszystko u niej dobrze :).
    Mam nadzieje, że ta dieta i leki pomogły i trzymam kciuki żeby wyniki były zadawalającej coby sobie dziewczyna jeszcze w brzuchu u mamy posiedziała :)
    A co tam jesz na tej diecie ? Bardzo ciezko jest ?

    Ja od dziś zaczęłam robić testy owulacyjne i w przeciwieństwie do poprzedniego cyklu wychodzą krechy jak talala a to dopiero 9 dc. Zobaczymy we wtorek- co powie doktorek 😀

    Ta dieta jest zaprzeczeniem wszystkiego co dobre. Jem tak bo muszę, idzie o zdrowie i zycie mojej córki. Po narodzinach odbije to sobie garem tłustego bigosu,
    ktory zawiera w sobie wszystko czego teraz nie mogę 😊

    Dziewczyny i chlopaki nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wiele znaczy sól. Nawet mala szczypta. Ja jej nie mogę i dlatego niemal wszystko jem mdłe i bez smaku: ziemniaki z wody bez soli, udko z kurczaka czy rybka pieczona bez soli i przypraw, buraczki bez soli, gotowana marchewka lub inne warzywa bez soli. Kasza czy ryz gotowane bez soli. Zero sosów. Z dobrych (nawet smacznych trochę dań) mam makaron (oczywiście gotowany bez soli) z jogurtem naturalnym i powidłami (łyżka powideł lub jabłek gotowanych) oraz pierogi ruskie. Jeszcze pierogi leniwe. Kanapki z kapką masła, chudą wędlina i ogórkiem lub pomidorem bez skórki. Do picia woda, mleko poniżej1,5% oraz Inka. Na szczęście bardzo lubię Inkę 😊.

    Mnie od zawsze w dzień owulacji bolał (dosyć bardzo) jeden z jajników. Dlatego zawsze wiedziałam, kiedy mam owulację i z którego jajnika. Nienawidziłam tego. Jak zaczęliśmy leczyć niepłodność to bardzo to doceniłam. Teraz bardzo doceniam brak @, która zawsze była dla.mnie bardzo bolesna. Wiem, że niedługo wróci i już nabyłam ketonal, ale póki co cieszę się jej brakiem😊.

    No, to @Ananasku czekamy na potwierdzony termin transferu 😊.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam bardzo za wszystkie słowa otuchy🥹

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mój boziu. Jestem w tej poradni perinatologicznej. Kazali mi przyjść na 7:40. O 8:00 przyjęła mnie położna. Czekam teraz na lekarza. Nie wiadomo ile. Lekarz może może przyjść niedługo, za godzinę, za dwie.

    Na wizycie zleci badania krwi. Pewnie będę musiała na nie czekać do 12 czy 13. Masakra. Jakoś ta poradnia dla ciąż zagrożonych słabo zorganizowana. A ja jestem na czczo i słabo mi.

    To będzie długi dzień 🙁

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    O mój boziu. Jestem w tej poradni perinatologicznej. Kazali mi przyjść na 7:40. O 8:00 przyjęła mnie położna. Czekam teraz na lekarza. Nie wiadomo ile. Lekarz może może przyjść niedługo, za godzinę, za dwie.

    Na wizycie zleci badania krwi. Pewnie będę musiała na nie czekać do 12 czy 13. Masakra. Jakoś ta poradnia dla ciąż zagrożonych słabo zorganizowana. A ja jestem na czczo i słabo mi.

    To będzie długi dzień 🙁
    O jeju i jak tam przeżyłaś ten dzień ? Jak wyszły wyniki ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    O jeju i jak tam przeżyłaś ten dzień ? Jak wyszły wyniki ?

    No to słuchajcie dalej 🙂

    Po około 1,5 h przyszła do mnie położna. Ta sama która mnie wysłała pod gabinet lekarza. Przyszła mi powiedzieć, że ..... wysłała mnie pod zły gabinet 🤦‍♀️

    No to poszłam pod prawidłowy gabinet, który mieścił się w innym budynku. Dosłownie przy oddziale na którym leżałam. Od tej chwili wszystko sprawnie poleciało. Zrobiono mi usg, zlecono badania krwi. Krew pobrano szybciutko. Zapisałam się na kolejną wizytę za tydzień i jeszcze zajrzałam do mojego lekarza prowadzącego, bo jak się ubierałam to usłyszałam jego głos w gabinecie obok.

    Byłam umówiona z lekarką, że zadzwonię do niej po 14 po wyniki krwi. Zadzwoniłam 14:10 i usłyszałam, że lekarka jest na oddziale i że oddzwoni.

    Oddzwoniła około 1,5 h godziny po moim telefonie i powiedziała, że nadal nie ma najważniejszego wyniku tj. kwasów żółciowych. Jak będą dzisiaj to mi prześle info smsem. Jak nie to zadzwoni jutro.

    Także ma chwilę obecną nadal nie mam wyniku i nie wiem co dalej. 😐

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam wynik. Kwasy spadły do 9,9.

    W szpitalu miałam 39,5. Ja mnie wypuszczali to miałam 27 z groszem. W domu jestem tydzień i tak pięknie dietą i lekami zbiłam.

    Czekam jeszcze na nowy termin CC. Lekarz mój prowadzący obiecał dzisiaj mi go podać.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super 😌
    To będzie styczniowa dziewczyna 😏 ja mogę powiedzieć, że bycie z grudnia za dzieciaka ssie, ale w dorosłym życiu jest ekstra 😁😁

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    O super 😌
    To będzie styczniowa dziewczyna 😏 ja mogę powiedzieć, że bycie z grudnia za dzieciaka ssie, ale w dorosłym życiu jest ekstra 😁😁

    No ja powiedziałam lekarzowi, żeby wybierał termin tak, aby było jak najbezpieczniej dla Ingi. To powiedział, że na pewno po 30.12.2022 tj. po 37 tc.

    Ponieważ jest to jednak okres około sylwestrowy może być kiepsko z zespołem do krojenia. Także prawie na pewno będzie styczeń(jeśli wynik się utrzyma). Strzelam, że to będzie 05.01.2023.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 5 stycznia planuje betę 😏 byłam wczoraj na wizycie, dostałam estrofem, kontrola w przyszłym tygodniu.

    Odebraliśmy wynik histopatologii z biopsji jądra, i wyszło tam, że są same komórki sertoliego.

    Baniusia lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @baniusia
    Super, ze poprawiły się wyniki, oby malutka dosiedziała do tego 37+0 trzymam kciuki

    @Krysia23 super, ze coś się zaczyna dziać i ruszacie do przodu ! 🫶

    Podglądam was dziewczyny co tu się dzieje, mam nadzieje, ze młody da nam za niedługo odżyć i będę zaglądać częściej 🫶

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
‹‹ 613 614 615 616 617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ