Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 25 września 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Wpadają ze nie chcą mieć dzieci sa dla nich tragedia życiowa a tutaj nie można mieć dramat poprostu

    Cześć, sorki ze się wtrącam, ale mam pytanie. Jaki masz wynik kariotypu ? Jest prawidłowy?

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 26 września 2025, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    Cześć, sorki ze się wtrącam, ale mam pytanie. Jaki masz wynik kariotypu ? Jest prawidłowy?
    Tak wszystkie wyniki genetyczne sa dobre

  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 27 września 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Tak wszystkie wyniki genetyczne sa dobre

    I nadal nie wiadomo, skąd u Ciebie ten brak plemników? Kurcze może warto poszukać jeszcze innego lekarza ?

    Mój mąż też ma azoospermie, plemniki zatrzymują się na poziomie spermatyd czyli 7. Miał mtese, które to wykazało bo w nasieniu wychodził całkowity brak plemników. Ma nie prawidłowy kariotyp, który uniemożliwia plemnikom dojrzewanie..

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 28 września 2025, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    I nadal nie wiadomo, skąd u Ciebie ten brak plemników? Kurcze może warto poszukać jeszcze innego lekarza ?

    Mój mąż też ma azoospermie, plemniki zatrzymują się na poziomie spermatyd czyli 7. Miał mtese, które to wykazało bo w nasieniu wychodził całkowity brak plemników. Ma nie prawidłowy kariotyp, który uniemożliwia plemnikom dojrzewanie..
    U mnie tak samo wychodzi 7 po biopsji a czasami pojawiają sie nasieniu duża ilość i później znowu 0.

  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 28 września 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    I nadal nie wiadomo, skąd u Ciebie ten brak plemników? Kurcze może warto poszukać jeszcze innego lekarza ?

    Mój mąż też ma azoospermie, plemniki zatrzymują się na poziomie spermatyd czyli 7. Miał mtese, które to wykazało bo w nasieniu wychodził całkowity brak plemników. Ma nie prawidłowy kariotyp, który uniemożliwia plemnikom dojrzewanie..
    Widzę, że już jesteś po kilku próbach IVF ? Napiszesz czy doszliście z lekarzami dlaczego się nie udaje donosić ciąży ? Przepraszam jeśli to zbyt osobiste. Ja jestem po pierwszym transferze ale zarodek nie rozwija się prawidłowo i za kilka dni dowiemy się czy są szanse na utrzymanie ciąży 😞

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 28 września 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Widzę, że już jesteś po kilku próbach IVF ? Napiszesz czy doszliście z lekarzami dlaczego się nie udaje donosić ciąży ? Przepraszam jeśli to zbyt osobiste. Ja jestem po pierwszym transferze ale zarodek nie rozwija się prawidłowo i za kilka dni dowiemy się czy są szanse na utrzymanie ciąży 😞
    Współczuję to wszystko takie ciężkie niesprawidliwe trzeba wierzyć ze sie uda.

  • nadziejamtk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 września 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Współczuję to wszystko takie ciężkie niesprawidliwe trzeba wierzyć ze sie uda.
    Przepraszam ale mam pytanie czy wykonywałeś może badanie inhibiny B?
    My właśnie czekamy na wyniki genetyczne i będziemy podchodzić do biopsji.
    Wolski mówił że są dobre rokowania bo fsh jest na poziomie 5,99 inhibina b 171 dlatego podpytuje.

  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 28 września 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejamtk wrote:
    Przepraszam ale mam pytanie czy wykonywałeś może badanie inhibiny B?
    My właśnie czekamy na wyniki genetyczne i będziemy podchodzić do biopsji.
    Wolski mówił że są dobre rokowania bo fsh jest na poziomie 5,99 inhibina b 171 dlatego podpytuje.
    Nie robiłem nigdy a fsh miałem tez różnie przeważnie kolo 7

  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 29 września 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Widzę, że już jesteś po kilku próbach IVF ? Napiszesz czy doszliście z lekarzami dlaczego się nie udaje donosić ciąży ? Przepraszam jeśli to zbyt osobiste. Ja jestem po pierwszym transferze ale zarodek nie rozwija się prawidłowo i za kilka dni dowiemy się czy są szanse na utrzymanie ciąży 😞

    Niestety nie udało sie tego ustalić. Miałam już różne kombinacje leków i nic z tego. Miałam też różne badania, ale bez zagłębiania bardzo w immunologię, bo moja lekarka uważa, że to nie tutaj jest problem.

    Zarodki nie były badane, i może tu być problem(ja tak sobir gdybam, pani doktor nic nie mowi w tym temacie gdy pytam), tylko to troche dziwne dla mnie, że pierwszy transferowany akurat się trafił ten zdrowy.

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 29 września 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    U mnie tak samo wychodzi 7 po biopsji a czasami pojawiają sie nasieniu duża ilość i później znowu 0.

    Ale to mega dziwne jest.. a może jakaś bakteria ?

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 29 września 2025, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    Niestety nie udało sie tego ustalić. Miałam już różne kombinacje leków i nic z tego. Miałam też różne badania, ale bez zagłębiania bardzo w immunologię, bo moja lekarka uważa, że to nie tutaj jest problem.

    Zarodki nie były badane, i może tu być problem(ja tak sobir gdybam, pani doktor nic nie mowi w tym temacie gdy pytam), tylko to troche dziwne dla mnie, że pierwszy transferowany akurat się trafił ten zdrowy.
    A nie chcecie badać zarodków? Od początku widać że zarodek nie rozwija się prawidłowo czy za każdym razem inaczej ? U nas niestety mielismy tylko jeden zarodek. Jeszcze mamy ogromna nadzieje, że wszystko będzie dobrze ale jeśli będę musiała przechodzić znowu stymulację i będzie więcej zarodków to je przebadamy , żeby nie transferować tych z wada, bo to niesamowity stres.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 29 września 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    Ale to mega dziwne jest.. a może jakaś bakteria ?
    Nie znamy przyczyny bylem badany chyba na wszystko co jest możliwe i nawet Dr Wolski powiedzil ze nie wie dlaczego tak jest

  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 29 września 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    A nie chcecie badać zarodków? Od początku widać że zarodek nie rozwija się prawidłowo czy za każdym razem inaczej ? U nas niestety mielismy tylko jeden zarodek. Jeszcze mamy ogromna nadzieje, że wszystko będzie dobrze ale jeśli będę musiała przechodzić znowu stymulację i będzie więcej zarodków to je przebadamy , żeby nie transferować tych z wada, bo to niesamowity stres.

    Jeśli podchodziłabym znów do stymulacji, to chyba bym zbadała wtedy zarodki. Chociaż nie jestem tego pewna na 100% bo czytałam wiele w sieci o badaniu, i nawet te przebadane zarodki nie dają gwarancji ciąży, a te nieprawidłowe mogą się zregwnerwać.. A to są jednak koszta duże.
    Ale też nie wiem, czy zdecyduję się na kolejną stymulację. Pierwszą przeszłam źle - tzn po stymulacji miałam taką hiperke, że myślałam, że wykituje..

    Za każdym razem inaczej było. Pierwsza ciąża donoszona zdrowo, jedynie na początku ciąży miałam obfite krwawienia, nie wiadomo skąd(byłam w szpitalu i nawet miałam usg w trakcie krwawienia i lekarz nie wiedział skąd, uznał że poronie i wypisał mnie do domu...)
    Druga ciąża, wszystko okej i nagle na wizycie w 8tc okazało się, że serce przestało bić.
    Trzecia ciąża, 15tc obudziłam się rano ze skurczem macicy i lekkim krwawieniem. Pojechałam na sor, było wszystko okej na usg, ale trafiłam na oddział. Po chwili od przyjęcia na oddział, zaczęły się mi skurcze, odeszły wody i urodziłam martwe dziecko..
    Czwarta ciąża biohemiczna, Beta ruszyła i opadła.
    Piąta ciąża Beta ani drgnęła..

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 29 września 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Nie znamy przyczyny bylem badany chyba na wszystko co jest możliwe i nawet Dr Wolski powiedzil ze nie wie dlaczego tak jest

    A konsultowałeś się z jakimś innym andrologiem ?

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 29 września 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    Jeśli podchodziłabym znów do stymulacji, to chyba bym zbadała wtedy zarodki. Chociaż nie jestem tego pewna na 100% bo czytałam wiele w sieci o badaniu, i nawet te przebadane zarodki nie dają gwarancji ciąży, a te nieprawidłowe mogą się zregwnerwać.. A to są jednak koszta duże.
    Ale też nie wiem, czy zdecyduję się na kolejną stymulację. Pierwszą przeszłam źle - tzn po stymulacji miałam taką hiperke, że myślałam, że wykituje..

    Za każdym razem inaczej było. Pierwsza ciąża donoszona zdrowo, jedynie na początku ciąży miałam obfite krwawienia, nie wiadomo skąd(byłam w szpitalu i nawet miałam usg w trakcie krwawienia i lekarz nie wiedział skąd, uznał że poronie i wypisał mnie do domu...)
    Druga ciąża, wszystko okej i nagle na wizycie w 8tc okazało się, że serce przestało bić.
    Trzecia ciąża, 15tc obudziłam się rano ze skurczem macicy i lekkim krwawieniem. Pojechałam na sor, było wszystko okej na usg, ale trafiłam na oddział. Po chwili od przyjęcia na oddział, zaczęły się mi skurcze, odeszły wody i urodziłam martwe dziecko..
    Czwarta ciąża biohemiczna, Beta ruszyła i opadła.
    Piąta ciąża Beta ani drgnęła..
    Tak bardzo mi przykro, że musiałaś przez to przejść 💔To takie niesprawiedliwe 😞 ja stymulację przeszłam w miarę ok, ale psychicznie naprawdę słabo. To ciągły lęk, ciągłe czekanie na coś, obawa. Huśtawka nastrojów którą potęgowały leki. Później wymarzone dwie kreski i znów lęk bo lekarz stwierdził że zarodek nie rozwija się prawidłowo. Aktualnie mam wszystkie możliwe objawy ciąży z której nie mogę się cieszyć bo nie wiadomo co z niej wyniknie. Jestem przerażona, że miałabym ją stracić i wizja że miałabym znów podchodzić do stymulacji i przeżywać to wszystko jeszcze raz napawa mnie lękiem.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 30 września 2025, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    A konsultowałeś się z jakimś innym andrologiem ?
    Tak byl jeszcze u jednego ale miałem wrażenie ze wcale nie ma za duzo doświadczenia w tej dziedzinie

  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 30 września 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Tak bardzo mi przykro, że musiałaś przez to przejść 💔To takie niesprawiedliwe 😞 ja stymulację przeszłam w miarę ok, ale psychicznie naprawdę słabo. To ciągły lęk, ciągłe czekanie na coś, obawa. Huśtawka nastrojów którą potęgowały leki. Później wymarzone dwie kreski i znów lęk bo lekarz stwierdził że zarodek nie rozwija się prawidłowo. Aktualnie mam wszystkie możliwe objawy ciąży z której nie mogę się cieszyć bo nie wiadomo co z niej wyniknie. Jestem przerażona, że miałabym ją stracić i wizja że miałabym znów podchodzić do stymulacji i przeżywać to wszystko jeszcze raz napawa mnie lękiem.

    A dlaczego zdaniem lekarza zarodek nie rozwija się prawidłowo? Co się takiego dzieje ?

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Lolka088 Autorytet
    Postów: 305 101

    Wysłany: 30 września 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Tak byl jeszcze u jednego ale miałem wrażenie ze wcale nie ma za duzo doświadczenia w tej dziedzinie

    Jejku współczuję. Jaki teraz macie plan działania ?

    ❤️2021👦
    💔2024👼 8tc
    💔2024👼15tc
    💔2025👼cb
    💔2025 transfer nie udany..
    ❤️2026 ?✊️

    preg.png
  • Walczędokońca Przyjaciółka
    Postów: 203 43

    Wysłany: 30 września 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka088 wrote:
    Jejku współczuję. Jaki teraz macie plan działania ?
    Chyba zostanie AZ bo nie ma materiału a to co bylo to sie nie udało a AID partnerka odmówiła ze nie ma opcji albo wspólne albo niczyje i raczej pójdziemy w stronę adopcji zarodka.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 1298 1121

    Wysłany: 5 października 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczędokońca wrote:
    Chyba zostanie AZ bo nie ma materiału a to co bylo to sie nie udało a AID partnerka odmówiła ze nie ma opcji albo wspólne albo niczyje i raczej pójdziemy w stronę adopcji zarodka.

    Posłuchajcie sobie podcastu naszego bociana o dawstwie.

    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    🍂19.11.24🍂 - transfer 4.1.1, cykl naturalny
    5 i 6dpt - II , 8dpt - 204, 10dpt - 486, 22dpt - 24 293 🔥 27dpt - 💗
    8t3d - 2cm, 176 bpm, 10t5d - 4cm 🍓,
    11t4d - 5,5cm 🍋‍🟩12t - prenatalne - wszystko OK 🩵 14t4d - 110g, 17t4d - 220g, 19t6d - II pren - zdrowy chłopczyk, 380g
    38tc - Jest już z nami nasz mały tęczowy cud 🌈
‹‹ 692 693 694 695 696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ