X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do zabawnych sytuacji to u nas chyba najlepsza byla I wizyta u dr Wolskiego ;)
    jak dr opowiadala jak wyglada mTESE .. ze wyciaga sie z worka mosznowego jadra rozkrawa i szuka mikroskopem najlepeij rokujacych miejsc.. moj M tylko potwierdzal ze ok.. ok ok.. i ze sie zgadzaa..po czym wyszedl i nagle sie zatrzymal ..i do mnie z tekstem..Boniu na co ja sie zgodzilem..oni maja mi zamiar kroic jajka..o matko i corko wez cofniemy sie :D

    druga sytuacja to po badaniu prostaty :)
    i tekst poczulem sie zgwalcony :P

    Lena_83, Lianna, ami87, Joaszo lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może uda nam się z ta biopsja jeszcze w tym roku. Nie chce nawet myśleć o tym ze będziemy musieli brać nasienie od dawcy.

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to cos jeszcze - musze sie podzielic bo na wspomnienie oplułam ekran ;) .... Niech tu tez bedzie chociaz troche śmiesznie czasem ;)

    W trakcie badan kiedy to przemierzałam net w poszukiwaniu przyczyn namiętnie znalazłam informacje o hemochrematozie - czyli nadmiernym gromadzeniem sie ŻELAZA. Jest to choroba metaboliczna dająca obawy takie jak zmeczenie, bezpłodność, brązowe plamy na skórze. Moj Wu miał te objawy.

    Miał isc do lekarza rodzinnego i wziac skierowanie na badanie żelaza. Był juz chyba ta cała terminologia medyczna tysiąca badan zneczony wiec poszedł do lekarza i mowi:

    -Panie doktorze, moja żona* mówi, że mam te... No .... Żelażyce wiec poprosze skórowanie na badania żelaza.

    (* tak se mnie tytułuje)

    Mina lekarza? Musiała byc bezcenna. Facet mu przychodzi i nowe jednostki chorobowe od żony przynosi .....

    Ania_84, Lianna, ami87, Joaszo lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola poki co dawca nie zaprzataj sobei głowy jelsi taki czas nadejdzie to bedziecie myslec.. prawda jest taka ..ze mimo iz moj maz wspominal o dawcy w lutym 2014 roku ja dopeiro "dojrzałam" do tej mysli w marcu 2015 ;) i gdyby nie namietne walkowanie tematu mojego meza.. gdzie wspominal delikatnie o dawcy to chyba bym jseszcze msyalal dlugoo i walczyla o plemnika ;)

    Lena Żelażyca :D hahahahha :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z serii pieknych tekstow mezpw.. moj maz dzwoni do szefa i mowi panie Romanie nie przyjade jednak bo zona ma skirowanie do szpitala i musze z nia jechac pan Roman cos powaznego ?? moj maz ..yyy noo nie wiem cos jej tam chyba wyrosło czy jak :D

    Lena_83, Lianna, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania co Ci tam wyrosło :-D :-D :-D

    Kiedys ogladam to zdjecie:

    http://www.tapeciarnia.pl/88906_ludzie_stopy_rodzina

    I siebrizczylam i mowie do Wu: zobacz jaka fajna rodzinka... Jakie stopy! Słodkie! Ach i och!
    Wu patrzy tak i mowi: wyglądają jak umarli.

    Ania_84, Lianna lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstydzil sie ze powiedzial ze ginekolog ja skierowal :P

    wiec powiedzial ze jej cos tam wyroslo czy jak :P

    Lena_83 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:

    Karolina a jakie dokladnie ma wyniki testosteronu..bo facet w wieku okolo30 lat powinien miec minimum 400
    Wczoraj nie napisałam . Testosteron ma 6,30ng/ml a normę ma do 10,30. Wiec jest raczej ok

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 8 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna,
    W InviMedzie w Poznaniu jednak robia IUI.

    Posłuchałam Wu bo stwierdził, ze jak nie maja w cenniku na poznańskiej stronie IUI to nie robią. Ale dzisiaj mnie tknęło, ze przeciez jak umawiałam sie na wizyte to mowilam o co chodzi, ze o inseminacje.
    I zadzwoniłam do recepcji sie zapytac czy robia. I robia.

    Lianna lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 8 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie to zastanawiało, bo wczoraj obejrzałam dokładnie ich stronę i mają ivf z dawcą. To super.
    Chociaż Wy macie chyba tak samo blisko/daleko i do Poznania, i do Wrocławia, prawda?

    Karolcia, już jesteście po USG?

    Popatrzyłam na naszym bocianie na wiadomy wątek, ale nie dam rady tam wbić - wszyscy już zżyci i w innym miejscu niż ja teraz. Jednak i tak zawsze to podnosi na duchu.

    PWZJp2.png
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 8 października 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do P-nia troche blizej i nam tak jakos bardziej "po ręce". Tym bardziej, że już tam jeździliśmy przeciez to tak bardziej swojsko ;).

    A co do wątków i for ;)
    Mnie to tak nigdzie nie swojo do końca....
    Właśnie probowalam sie kiedys kiedys wbic na NB ale bez szans ;).
    Tutaj nas mało.
    Dzuewczyny z wątków ogólnych tak chyba nie do konca rozumieją....

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:

    Karolcia, już jesteście po USG?


    dzisiaj idzie po 19-stej,Siedze jak na szpilkach...
    wczoraj lekarz mu powiedzial ze brak plemnikow moze byc tez spowodowany swinka i w ogole prolaktyna nie ma nic wspolnego z plodnoscia. Nie czaje.Co to za lekarz ktory tak uwaza. Przeciez na kazdej stonie w necie mozna wyczytac ze to glowny powod bezplodnosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 16:04

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 8 października 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, chyba co lekarz to opinia i niestety trzeba komuś zaufać. Dlatego najlepiej iść do kogoś, kto się tym konkretnym problemem zajmuje. W każdym razie trzymam kciuki za dzisiejsze badanie.

    Lena - mam podobne odczucia ;) Ale też się im nie dziwię. To jednak jest nieco niewyobrażalne...

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynolog tak mu powiedział co jeszcze bardziej mnie zdziwilo. Na tym etapie zakanczamy w naszym miescie chodzenie po lekarzach. Zrobi badania i jedziemy do Wrocławia. Chyba zdecydujemy sie na Invicte, Duzo pozytywnych opini slyszelismy .

    Bobby29 lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 8 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w środę :) Bardzo dziękuję dziewczyny za podpowiedzi co do zniżek na badania genetyczne, ale muszę zrobić kariotyp z krwi, a nie ze śliny. a szkoda!

    Co do wątku na NB to też próbowałam się wbić, ale ciężko było, te dziewczyny się znają - piszą od dawna a czasami nawet spotykają się na żywo. Także teraz jedynie podczytuję :)
    Tutaj czuję się zdecydowanie lepiej!

    Co do śmiesznych historii to mój M. też po badaniu prostaty stwierdził "czuję się zgwałcony" :D

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 8 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami :)
    Az sprawdziłam jaki dzis dzien w telefonie :-D

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 8 października 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra... dziś czwartek!!! ale się zakręciłam:)

    Lena_83 lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 8 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może dlatego, że w pracy zostałam dziś sama w wydziale(urlopy, zwolnienia lekarskie, szkolenia) i 8godz. w pracy minęło mi w mgnieniu oka, pracy miałam całą masę

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) dawno mnie nie było ale cały czas Was podczytuje :) tylko pisać nie miałam co :) a teraz mam, coś drgnęło :) 2.11 mamy wizytę w Inviccie z lekarzem dr Mariuszem Łukaszukiem - w dodatku bezpłatną bo Invicta ma teraz taką promocję. my i tak mieliśmy wylądować w Inviccie więc jak znalazł.
    Przed tym musimy jeszcze zrobić badania, tzn powinniśmy mieć zrobione tylko badanie nasienia i AMH, ale mój stwierdził że zrobimy wszystko teraz, żeby z kompletem badań tam pojechać i coś konkretnego usłyszeć a nie na wizycie usłyszymy jakie badania zrobić i do widzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po USG. Jądra prawidłowej wielkości. Z wyglądu wszystko ok. W prawym jądrze ma żylaki i ma tez Male torbielki poinfekcyjne. Wiec mamy przyczynę braku plemników chyba. Operacja jeszcze w tym roku.

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ