X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dramatyczne wyniki nasienia
Odpowiedz

Dramatyczne wyniki nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    U mnie jest weselej- ani mąż, ani tesciowie nie pamiętają, czy miał świnkę. Wiedzą, że inne dziecko w rodzinie miało, ale czy on miał, to nikt nie pamięta, "raczej nie". U mnie prolaktyna też za wysoka, ale zbilam bromergonem.
    U mnie podobna sytuacja. Androlog mówił że te przeciwciała mogly wystąpić w wyniku jakiejś choroby nawet w wieku dziecięcym i układ immunologiczny do teraz ma to w pamięci i broni się. Oczywiście że nikt nic nie pamieta, w ksiazeczce zdrowia żadnego wpisu więc też nie wiemy.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Ochiach Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie bromergon tak zadziałał ze miałam prolaktyne poniżej normy. Nigdy nie sądziłam że ta sprawa bedzie mnie dotyczyć. Ale lepiej jest wiedzieć na czym się stoi. Damy znać w marcu co dalej z wynikami.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Nie wiem gdzie podpytać... czy Wasi partnerzy/ mężowie zażywali Tamoxifen? Lekarz zaproponował nam aby spróbować (na poprawę nasienia), powiedział,że może poprawi... Ja mam wewnętrznego pietra, bo wyniki męża są mizerne... rok temu zażywał clo (u innego lekarza), po którym parametry z bardzo słabych jeszcze się pogorszyły...

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Ochiach Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @saja chyba jesteś ostatnią osobą która może mi powiedzieć co dalej... Przeszliśmy cały program prokreacja i wiadomo poprawy w ilości i jakości plemników nie ma. Mieliśmy zrobione badania hormonów u mnie wszystko dobrze. Zaproponowali mi hsg nie wiem czy je robić. Dzisiaj byliśmy u następnego androloga. Prosto mi powiedział że mam szukać kliniki bo z tym nic nie da się zrobić. Nie mam też robić hsg bo to bez sensu przy in vitro. Poznań i okolice jaką klinikę polecacie. Jakie są potrzebne badania. Co mogę zrobić na fundusz i jakie skierowania od lekarza rodzinnego? Nie wiem czy teraz jestem klebkiem nerwów i nie mogę się pozbierać żeby myśleć praktycznie i realnie czy to już bezsilność mnie dopadła.

  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochiach wrote:
    @saja chyba jesteś ostatnią osobą która może mi powiedzieć co dalej... Przeszliśmy cały program prokreacja i wiadomo poprawy w ilości i jakości plemników nie ma. Mieliśmy zrobione badania hormonów u mnie wszystko dobrze. Zaproponowali mi hsg nie wiem czy je robić. Dzisiaj byliśmy u następnego androloga. Prosto mi powiedział że mam szukać kliniki bo z tym nic nie da się zrobić. Nie mam też robić hsg bo to bez sensu przy in vitro. Poznań i okolice jaką klinikę polecacie. Jakie są potrzebne badania. Co mogę zrobić na fundusz i jakie skierowania od lekarza rodzinnego? Nie wiem czy teraz jestem klebkiem nerwów i nie mogę się pozbierać żeby myśleć praktycznie i realnie czy to już bezsilność mnie dopadła.


    @Ochiach, trochę minęło czasu od twojej wiadomości, ale mam nadzieję, że się przyda moja wiadomość.Odpowiadam na pytanie:
    1. Invicta.
    2.Ogólne Badanie Nasienia CASA. Ale to zależy, musisz zapytać lekarza.
    3.Nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego.Nerwy trzeba uspokoić!

    Leczenie będzie skuteczne, gdy poprawisz swój stan psychiczny :):)

  • Marikaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część .mój mąż zrobił badanie nasienia nie wyszły dobrze poszedł do androloga który powiedział że takie badania nie mają sensu że do nich trzeba brać odpowiednie suplementy gdzie lekarz gin.nic nie powiedział o tym kiedy zalecał żeby mąż zrobił takie badanie tylko o nie współżyciu kilka dni przed . Czy iść jeszcze do innego androloga?

  • LuckyLady Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marikaaaa wrote:
    Część .mój mąż zrobił badanie nasienia nie wyszły dobrze poszedł do androloga który powiedział że takie badania nie mają sensu że do nich trzeba brać odpowiednie suplementy gdzie lekarz gin.nic nie powiedział o tym kiedy zalecał żeby mąż zrobił takie badanie tylko o nie współżyciu kilka dni przed . Czy iść jeszcze do innego androloga?
    Możesz wpisać wyniki? :)

  • Marikaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LuckyLady wrote:
    Możesz wpisać wyniki? :)

    Objętość ml 1,5
    Liczba 3,32 mln norma 15
    Liczba w ejakulacie 4,98 mln nie ema 39
    Plemniki ruchliwe 29 , procent 36,25
    Nieruchoiwe 51 , procent 63,7m
    Morfologia plemniki nieprawidłowe 100%
    Oligoasthenoteratozoospermia
    Nie jestem pewna czy wszystko dobrze napisałam 🙂 i odczytałam z tych wyników

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ