Forum Męskie sprawy Dramatyczne wyniki nasienia
Odpowiedz

Dramatyczne wyniki nasienia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • skórka33 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    U mnie jest weselej- ani mąż, ani tesciowie nie pamiętają, czy miał świnkę. Wiedzą, że inne dziecko w rodzinie miało, ale czy on miał, to nikt nie pamięta, "raczej nie". U mnie prolaktyna też za wysoka, ale zbilam bromergonem.
    U mnie podobna sytuacja. Androlog mówił że te przeciwciała mogly wystąpić w wyniku jakiejś choroby nawet w wieku dziecięcym i układ immunologiczny do teraz ma to w pamięci i broni się. Oczywiście że nikt nic nie pamieta, w ksiazeczce zdrowia żadnego wpisu więc też nie wiemy.

dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Ochiach Debiutantka

Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie bromergon tak zadziałał ze miałam prolaktyne poniżej normy. Nigdy nie sądziłam że ta sprawa bedzie mnie dotyczyć. Ale lepiej jest wiedzieć na czym się stoi. Damy znać w marcu co dalej z wynikami.

• melba Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Nie wiem gdzie podpytać... czy Wasi partnerzy/ mężowie zażywali Tamoxifen? Lekarz zaproponował nam aby spróbować (na poprawę nasienia), powiedział,że może poprawi... Ja mam wewnętrznego pietra, bo wyniki męża są mizerne... rok temu zażywał clo (u innego lekarza), po którym parametry z bardzo słabych jeszcze się pogorszyły...

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • Ochiach Debiutantka

Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @saja chyba jesteś ostatnią osobą która może mi powiedzieć co dalej... Przeszliśmy cały program prokreacja i wiadomo poprawy w ilości i jakości plemników nie ma. Mieliśmy zrobione badania hormonów u mnie wszystko dobrze. Zaproponowali mi hsg nie wiem czy je robić. Dzisiaj byliśmy u następnego androloga. Prosto mi powiedział że mam szukać kliniki bo z tym nic nie da się zrobić. Nie mam też robić hsg bo to bez sensu przy in vitro. Poznań i okolice jaką klinikę polecacie. Jakie są potrzebne badania. Co mogę zrobić na fundusz i jakie skierowania od lekarza rodzinnego? Nie wiem czy teraz jestem klebkiem nerwów i nie mogę się pozbierać żeby myśleć praktycznie i realnie czy to już bezsilność mnie dopadła.

• Sandramome Znajoma

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochiach wrote:
    @saja chyba jesteś ostatnią osobą która może mi powiedzieć co dalej... Przeszliśmy cały program prokreacja i wiadomo poprawy w ilości i jakości plemników nie ma. Mieliśmy zrobione badania hormonów u mnie wszystko dobrze. Zaproponowali mi hsg nie wiem czy je robić. Dzisiaj byliśmy u następnego androloga. Prosto mi powiedział że mam szukać kliniki bo z tym nic nie da się zrobić. Nie mam też robić hsg bo to bez sensu przy in vitro. Poznań i okolice jaką klinikę polecacie. Jakie są potrzebne badania. Co mogę zrobić na fundusz i jakie skierowania od lekarza rodzinnego? Nie wiem czy teraz jestem klebkiem nerwów i nie mogę się pozbierać żeby myśleć praktycznie i realnie czy to już bezsilność mnie dopadła.

@Ochiach, trochę minęło czasu od twojej wiadomości, ale mam nadzieję, że się przyda moja wiadomość.Odpowiadam na pytanie:
    1. Invicta.
    2.Ogólne Badanie Nasienia CASA. Ale to zależy, musisz zapytać lekarza.
    3.Nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego.Nerwy trzeba uspokoić!

Leczenie będzie skuteczne, gdy poprawisz swój stan psychiczny :):)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.