X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dziewczyny, które zafasolkowały :)
Odpowiedz

Dziewczyny, które zafasolkowały :)

Oceń ten wątek:
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym utworzyć wątek, gdzie będą wpisywać się forumowiczki, którym udało się zafasolkować pomimo złych wyników m. Takie historie dają nadzieję nowym staraczkom, że może się udać, pomimo przeszkód!

    slash, Spero, Fedra, vanessa, frutka, ivi, dojrzała, aja, Anulkaa, Nina86, gogo19, adrenalina, kasza, nadia199191, Stokrotka79, admiralka, JagnaaJankowska lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti popieram i mam nadzieję ze Dziewczyny zajrzą do Nas i opisza po krótce swoje historie dla potomnych :D

    vanessa, kiti, Nina86 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia ostatnio zafasolkowała - a z tego co pisała wyniki m. były z morfologią na poziomie 1% :) wlała w moje serce nadzieję :)

    kiti, Fedra, zbikowa, Nina86 lubią tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) może ja napiszę kilka słów:)

    w pierwszą ciążę zaszłam po 10 miesiącach starań, ale radość była krótka, w marcu 2013 poroniłam w 6 tc.

    mąż w między czasie robił badania:
    - morfologia plemników wahała się od 1,54% do 3,08% prawidłowych form. pozostałe parametry nasienia w normie.
    - stwierdzona niewydolność jąder - testosteron poniżej normy - leczenie do końca życia - przyczyny: nie da się odnaleźć przyczyn.
    - żylaki powrózka - jak na razie tylko obserwacja - na jednym jadrze I stopnia, na drugim II/III stopień

    A we wrześniu 2013 zaczęłam szczęśliwy cykl :) cykl w którym zdarzył sie nasz upragniony cud! zobaczcie sobie na mój wykres, byliśmy w okresie okołoowulacyjnym oboje z mężem przeziębieni, więc starań praktycznie nie było, jakie było moje zdziwienie gdy test wyszedł pozytywny!! to na prawdę cud!:)
    ciąża przyszła w najmniej spodziewanym momencie, jakiś plemniczek przeczekał i wyczekał ;)

    to tak w dużym skrócie. mam nadzieję że moja historia wzmocni Waszą nadzieję! trzymam kciuki za wszystkie staraczki! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 18:10

    kiti, Fedra, Lenuś, Borgnesse, Katha81, Konwalia, vanessa, Manieczka86, sylwiunia, Liluu, Ania_84, aja, Hope2, Ania 36l., kittykate, Justeck, Lili266, Wiola25, BATTINKA, Ruda01, Bursztyn, Anulkaa, Nina86, Enigma 34, werni, Aprilia, kasza, Szyszuunia, Anna6, admiralka, Tamalka, Kasia12384, MamaKubunia, JagnaaJankowskaa, isiaaaa92, zakochanaaw lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta widziałam twój wykresik :) Piękna historia <3 :*

    eta, Nina86, Maniuś lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Borgnesse Znajoma
    Postów: 19 33

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta - po pierwsze gratulacje dla Ciebie i męża. Przeczytałam Twój pamiętnik. Mój m. ma 0% prawidłowych. Możesz polecić tego dobrego androloga? Jest z Warszawy?

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borgnesse wrote:
    eta - po pierwsze gratulacje dla Ciebie i męża. Przeczytałam Twój pamiętnik. Mój m. ma 0% prawidłowych. Możesz polecić tego dobrego androloga? Jest z Warszawy?

    ale 0% wyszło w jednym badaniu czy w np 3?
    pytam ponieważ mój też miał 0% a na następnym miał 3% i tak mu sie to waha pomiędzy 0-4%...
    inne parametry ma w normie?
    badaliście posiew nasienia?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Borgnesse Znajoma
    Postów: 19 33

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra - jest dopiero po pierwszym badaniu, teraz zbieramy informację, co dalej robić. Bierze ProFertil, ale to chyba nie ma znaczenia przy kiepskiej morfologii. W lutym mija 3 miesiące i atedy planuje powtórzyć badanie, zrobić hormony i z tym pójść do androloga. Dobry plan?

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borgnesse wrote:
    eta - po pierwsze gratulacje dla Ciebie i męża. Przeczytałam Twój pamiętnik. Mój m. ma 0% prawidłowych. Możesz polecić tego dobrego androloga? Jest z Warszawy?

    Borgnesse ja polecam dr Robert Jarema, my chodziliśmy do niego do Invimedu na Rakowieckiej w warszawie. on jest urologiem, ale konsultantem ds. andrologii. Natomiast ma naprawdę wiedzę w tym temacie bardzo szczegółową! Zresztą lekarzy o specjalizacji tylko androlog to jest bardzo niewielu, bo w polsce jako tako to nie funkcjonuje. Naprawdę polecam tego lekarza bo ma plan działania i wie co robi oraz wszystko bardzo dokładnie tłumaczy :)

    Powodzenia!

    Borgnesse, kiti lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Ksiu Koleżanka
    Postów: 33 22

    Wysłany: 5 lutego 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 2,5 letnią cudowną coreczkę, mimo bardzo kiepskich wyników m. Teraz już nie pamiętam dokładnie, ale 'specjaliści' z novum, nie dawali nam szans na naturalne zajście. Udało nam się, a wcale wtedy nie wyliczałam sobie dni płodnych. To był czysty spontan. Teraz staramy sie o drugie dziecko. Sytuacja jest dokładnie taka sama. Byliśmy u lekarza, ktory zwrocil nam uwagę na to, ze nasienie, w którym jest niewielka ilosc plemniczkow jest mimo wszystko nadal Płodne (pamiętajmy, ze do zaplodnienia wystarczy jeden). Może cięzej trafić w punkt, moze nie sa tak wytrzymale, ale mozna. Jestem tego przykladem.

    Ita, Lenuś, Borgnesse, kiti, Konwalia, Jakucja, aja, sylwiunia, Panda, Oktawia:), Nina86, werni, Aprilia, Szyszuunia, admiralka, Tamalka, MamaKubunia, JagnaaJankowskaa, JagnaaJankowska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małż z wnętrostwem (jądro wydobyte ale zupełnie niewydolne i nieprodukcyjne), drugie prawdopodobnie też upośledzone, do tego okazało się, że ma żylaki powrózka (co najlepsze to o tych żylakach dowiedzieliśmy się dopiero teraz, kiedy juz jestem w ciąży). Moje AMH czyli rezerwa jajnikowa 2,2 czyli faktyczne 1,1 czyli mówiąc po ludzku rezerwa niska do tego anemia... a jednak się udało w 9 cs w tym 6 cyklu intensywnych starań :) także dziewczyny głowa do góry! :)

    Ania_84, maximka84, kiti, aja, Ita, FasUla, Nina86, Aprilia lubią tę wiadomość

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka gratuluję ależ mnie podbudowałaś :)
    Mój m też w dzieciństwie miał wnętorstwo obustronne. Jak był mały to miał operację ściagnięcia jąder do moszny. M ma takie małe blizny i zawsze jak się go pytałam to nie wiedział czemu, w święta dowiedzieliśmy się od jego rodziców po jakim zabiegu są to pamiątki.

    turkawka, Nina86 lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • AniaKicia87 Koleżanka
    Postów: 42 30

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam udało się w 33 cyklu starań, we wt mam wizytę, mam nadzieję, że jak zobaczę serduszko - odetchnę z ulgą :)

    kiti, Ita, Nina86 lubią tę wiadomość

    Warto mieć marzenia...doczekać ich spełnienia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKicia87 będę trzymać kciuki za ciebie kochana bardzo mocno !!! :))

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 7 marca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co raz więcej optymistycznych wpisów! tylko tak dalej! :) ciągle trzymam kciuki za wszystkie staraczki !! :)

    kiti lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wątek, bardzo pozytywnie nastawiający ;)

    kiti lubi tę wiadomość

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka wrote:
    celia ostatnio zafasolkowała - a z tego co pisała wyniki m. były z morfologią na poziomie 1% :) wlała w moje serce nadzieję :)
    Mój ma morfologie na poziomie 3 % i się załamałam a tu proszę... bosze to takie pokrzepiające!!!!! i daje tyle nadziei!!!!! dzięki !!!!

    Mee, kiti, eta, kasza lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też udało się zafasolkować.
    Ruchliwość z listopada 5%, morfologia 8%. Do marca udało nam się witaminami i dietą podnieść wyniki i są efekty :)

    Ps. na 2 stronie w moim pamiętniku opisałam wyniki małża i tryb postępowania z leniwymi plemniczorami :)

    turkawka, kiti, eta, Nina86 lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    Mi też udało się zafasolkować.
    Ruchliwość z listopada 5%, morfologia 8%. Do marca udało nam się witaminami i dietą podnieść wyniki i są efekty :)

    Ps. na 2 stronie w moim pamiętniku opisałam wyniki małża i tryb postępowania z leniwymi plemniczorami :)

    Ita czytałam, łzy w oczach i wiara w to że Bóg jednak ma dla nas swój plan!
    Serdecznie Ci gratuluję!
    To czekanie na 2 upragnione kreski, ta modlitwa by się udało, na przekór wszystkim i wszystkiemu!
    My na pewno idziemy 30 kw do androloga( z kliniki leczenia niepłodności) by poszukać przyczyny złej morfologii...ale myślę że uda nam się poprawić wyniki, już wprowadziłam witaminy, odstawienie alko i ograniczenie mojego S. palenia do minimum..przed wizytą mamy powótrzyć badanie a później znów za 2,5 miesiąca myślę. A w międzyczasie cały czas próbować - to na pewno. Wierzę w nasz CUD również! wierzę że nam też się uda...

    turkawka, kiti, Ita lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony kropek na święta!!!! Chyba sie udało!!!! Tak bardzo sie cieszę i boje czy wszystko będzie ok!!!!????

    kiti, turkawka, Ita, eta lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ