X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dziewczyny, które zafasolkowały :)
Odpowiedz

Dziewczyny, które zafasolkowały :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam tu napisać, 24 marca morfologia 3%, 1,2 mil plemników w 1ml, po ponad miesiącu (ale od listopada było leczenie) pojawia się ciąża! Ja jestem jak z podręcznika medycyny z mężem nieciekawie (beznadziejnie znaczy się) było, a więc można!
    Odnośnie patologicznych plemników i tych zasranych teorii (już mnie lekarka tym postraszyła, więc zmieniłam lekarkę),trudno mi uwierzyć, by uszkodzony plemnik wygrał ze zdrowym plemnikiem, badań na ten temat brak, do invitro biorą wyselekcjonowane plemniki i też nie zawsze zarodek się rozwija ( a może to z jajem było nie tak?).
    Czy naprawdę musimy mnożyć nasze lęki? Czy na pewno chcemy dotrzymać każdą ciążę? Tę patologiczną też? Mam nadzieję, że te decyzje pozostaną w kwestii osób, które ponoszą całą odpowiedzialność sytuacji.Przepraszam, ale aktualna sytuacja polityczna irytuje mnie ogromnie, im ktoś ma z tymi problemami mniej wspólnego, tym więcej wygłasza mądrości powołując się na Ducha św. i rzucając kamieniami na udręczone kobiety. A Duch wieje gdzie chce i jak chce! Mnie heretyczkę raczył obdarzyć ciążą.

    Mallina, Bursztyn, kiti, Nina86, Aprilia lubią tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    druga beta prawidlowo przyrosla:) mocne postanowienie- nie zadreczac sie glupimi myslami i dbac o siebie i o "CUD-aczka" ... czekam na kolejne wpisy na tym forum, powodzenia

    Fedra, Mallina, dojrzała, Borgnesse, kiti, eta, Nina86 lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super marcela :) bardzo się cieszę.

    Dojrzała, już gratulowałam i pogratuluję tutaj! Baaaaardzo mnie cieszy Twoja ciąża! :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, a teraz mam nowe problemy, bo nowa lekarka z funduszu nie skora do zwolnień lekarskich, dostałam bezpłatne badania, ale jak zechce wysłać mnie do pracy i i być zwolenniczka naturalnych porodów, to pójdę do następnego lekarza, po ciąży to matka zostaje sama z dzieckiem i jego stanem zdrowia.

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogę się i ja w końcu dopisać ku pokrzepieniu serc :)

    m w pierwszym badaniu tragiczne wyniki, mała ruchliwość, bardzo mała ilość , po suplementacji witaminkami wszystkie parametry super oprócz ilości (dalej 2,6 milion/ml a w całości zaledwie 13milionów), następnie suplementacja profertilem.

    Nie wiem co pomogło, ale zdarzył się CUD , który dziś ma 2,52 cm i ładnie rośnie w brzuszku mamusi <3

    Ania_84, Nadira, paaulla84, Anja89, FasUla, Nina86, marcela29, Anulkaa, Aprilia, Nula30, admiralka lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti zajebiście Tobie i Wam dziewczyny zazdroszczę....My naradzie mamy dylemat czy poddać się operacji żylaków powrózka nasiennego ponieważ w 1 ml 4,39 mln i morfologia 1% mimo suplementacji. Ponoć.Ponoć nie gwarantuje to poprawy wyników. Ale czytając takie posty jeszcze pielęgnuję w sobie nadzieje że może jeszcze w tym roku...........

    kiti, Anja89 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti zajebiście Tobie i Wam dziewczyny zazdroszczę....My naradzie mamy dylemat czy poddać się operacji żylaków powrózka nasiennego ponieważ w 1 ml 4,39 mln i morfologia 1% mimo suplementacji. Ponoć.Ponoć nie gwarantuje to poprawy wyników. Ale czytając takie posty jeszcze pielęgnuję w sobie nadzieje że może jeszcze w tym roku...........

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 26 lutego 2015, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa zawsze możecie zamrozić to co macie i poddać się operacji...

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Anja, lecz boję się tez tego , że u mojego męża w rodzinie często występowały choroby męskie związane z narządami płciowymi, bywały nawet zgony , raki prostaty, itp. A wiesz jak ludzie powiadają "Nie dotykaj gówna bo śmierdzi"....i tak trochę sięcykamy tam ingerować. Na razie ma te żylaki,nie bolą go, nie ma dolegliwości i tak cały czas się jeszcze zastanawiamy....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Nina86 Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    małż z wnętrostwem (jądro wydobyte ale zupełnie niewydolne i nieprodukcyjne), drugie prawdopodobnie też upośledzone, do tego okazało się, że ma żylaki powrózka (co najlepsze to o tych żylakach dowiedzieliśmy się dopiero teraz, kiedy juz jestem w ciąży). Moje AMH czyli rezerwa jajnikowa 2,2 czyli faktyczne 1,1 czyli mówiąc po ludzku rezerwa niska do tego anemia... a jednak się udało w 9 cs w tym 6 cyklu intensywnych starań :) także dziewczyny głowa do góry! :)

    Dziękuje, jesteśmy w podobnej sytuacji walczmy. Ja AMH 1,1 mąż jedno upośledzone jądro.

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały czas mocno trzymam kciuki, aby do tego wątku dopisywały się kolejne dziewczyny, my już mamy nasz Cud przy sobie (2,1mln plemników, 1% prawidłowych - i jeden z tych plemników leży sobie grzecznie w kołysce i śpi) - dziewczyny Wam też się uda, czy będą to naturalne czy medyczne Cuda doczekacie swoich pociech;)....w przyszłości być może chciałabym jeszcze jedno dziecko (zależy to od mojej pracy), dlatego tez mamy zamrożone nasienie, bo niestety ale u mojego męża może być tendencja spadkowa co do plemników...

    Anja89, FasUla, paaulla84, Nina86, kiti, Anulkaa, Aprilia lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela gratulacje dla młodej mamy:)

    marcela29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela podnioslas mnie troche na duchu. Wiem, ze kazdy przypadek jest inny, ale skoro Wam sie udalo z tym 1%, to nam tez moze sie udac i tego bede sie trzymac. Niestety u nas kiepsko z morfologia, ale inne parametry nie byly az takie tragiczne. Mimo to lekarze wysylaja na in vitro, ale ja na przekor im zajde naturalnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę sobie czasem na ten wątek żeby się podbudować i uwierzyć, że z tragicznymi wynikami nasienia możliwe jest powodzenie w staraniach i II krechy... :)

    kita, kiti lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była morfologia 2% i teratozoospermia i udało się. Trzymam za Was kciuki.

    kiti, shooa, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • alibabbka Znajoma
    Postów: 23 19

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    chociaż rzadko się udzielałam na forum, to chciałam Wam napisać tzw ku pokrzepieniu :)Staraliśmy się z mężem o drugiego potomka ok 2lat. W grudniu przebyłam histeroskopię z usunięciem zrostów, a u męża okazało się, że ma słabej jakości nasienie ( w 3 kolejnych badaniach 5mln; 3,5mln; 5mln, ruchliwość - ok 5% w ruchu prawidłowym, morfologia 4%). Karmiłam męża Fertilmanem- zjadł może dwa opakowania. W 02.2015 przebyłam pierwszą inseminację ( 8mln plemników- w trakcie 2 opakowania suplementu) bez efektu- zresztą profesor powiedział, że nie spodziewa się efektów, i generalnie z taką jakością nasienia kwalifikujemy się tylko do in-vitro, a zapłodnienie drogą naturalną jest mało prawdopodobne. Ponieważ inseminacja nie zakończyła się sukcesem, postanowiliśmy, że na in-vitro na razie się nie decydujemy, tym bardziej, że jedno dziecię już jest, a ja źle zniosłam stymulację hormonalną. Daliśmy sobie jeszcze rok czasu na próby na tzw. luzie. I otóż okazało się, że w następnym cyklu zaskoczyło! Obecnie to 6 tydzień ciąży i odpukać, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    Nie poddawajcie się. I postarajcie się czasami trochę odpuścić, bo myślę,że duże znaczenie ma tu nasza zafiksowana głowa.
    Powodzenia :)

    Ania_84, Anja89, muszynka, kiti, Aprilia, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alibabka Gratulacje spokojnej i nudnej ciązy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • alibabbka Znajoma
    Postów: 23 19

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) 3 dni temu trochę się strachu najadłam, bo pojawiło się niewielkie plamienie, ale ustąpiło i wygląda na to, że już jest i będzie dobrze (mam nadzieję)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alibabbka gratulacje ogromne:)
    nam udało sie wyprowadzić suplementacja(tez jadł fertilman i jeszcze sporo innych :)) nasienie z nadającego sie tylko do ivf do pięknych parametrów w normie:) teraz mam nadzieje ze to kwestia czasu az pojawi sie malutkie szczęście:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 17:19

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Cocosowa zawsze możecie zamrozić to co macie i poddać się operacji...
    Jeśli mogę sie wtrącić to powiem tyle : moj lekarz i lekarz mojego m jak chciałam zamrozić nasienie to powiedział ze przy słaby nasieniu to kompletnie nie ma sensu szkoda pieniędzy i nadzieji. To jest dla osób które maja problem po stronie jedynie damskiej i jak nie mogą być Np przy ivf albo przy iui. Ale jak juz jest problem męski to tak sie nie da bo jeszcze bardziej sie osłabia i te zabiegi nie maja sensu.
    Niestety :( No tak jak w moim przypadku tez byłoby duzo łatwiej by tak było mozna.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ