X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy pojedyńcze plemniki w nasieniu
Odpowiedz

pojedyńcze plemniki w nasieniu

Oceń ten wątek:
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 17 października 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co ja się dowiadywałam to na fundusz można zrobić testosteron, prolaktyne i może B-HCG ale jeżeli lekarz wyrazi taką chęć bo wcale nie musi... bezsensu!

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 17 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam powiedzial zebysmy nie szli do androloga, bo to bez sensu. Mamy isc na usg do urologa. Poradni genetycznych poszukam, zobaczymy. Masakra jajas. Od czegis trzeba zaczac, tylko jezeli lekarz nie daje nadziei to trudno o normalne myslenie.

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyy ze niby czemu do androloga nie to przecież urolog ktoru dodatkowo ma specjalizacje z dziedzin takich jak endokrynolog a moze wystarczy doprowadzić jakies hormony do ladu o tym ta babka nir pomyslala ehhh co za lekarze

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 17 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fistaszek wrote:
    Nam powiedzial zebysmy nie szli do androloga, bo to bez sensu. Mamy isc na usg do urologa. Poradni genetycznych poszukam, zobaczymy. Masakra jajas. Od czegis trzeba zaczac, tylko jezeli lekarz nie daje nadziei to trudno o normalne myslenie.

    dziwne,,, nie rozumiem tego, mi się wydaje że w takim wypadku tylko androlog pomoże i trzeba myśleć pozytywnie inaczej można zwariować, ja wierze że po wszystkich zrobionych badaniach bedzie można coś naprawić u mojego M żeby plemników było o wiele więcej, coś na pewno można zrobić

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 17 października 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katowice nie robia tego typu badań genetycznych. Zajmują się, ale badaniami kobiet w diagnostyce nowotworowej. Także chyba można usunąćz listy :-)

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 17 października 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decyzja pojęta-przenosimy się do Katowic-jedno, ze blisko-5km, a drugie, ze blisko :-)

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 18 października 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne jak jest bliżej to jest zawsze łatwiej, My nie mamy wyjścia najbliżej miasto o 70km oddalone ale nie przeraża mnie to, też mój ma do zrobienia badania genetyczne i można je zrobić w zwykłym laboratorium tylko oczywiście za kase, My chyba tak zrobimy no i hormonalne też.

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 18 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowe wiadomości.Weszłam wczoraj przypadkiem na stronke Katowickiego Invimedu. Okazalo sie, ze maja dzsiaj dni otwarte i mozna sie umowic na bezplatna wizyte. Zadzwonilam rano i mieli miejsce. A wec jestem mile zaskoczona. Bardzo uprzejmy personel, fachowa Pani Doktor. Siedzielismy troche w gabinecie i tak:napisala nam plan dzialania :-)Najpierw badania hormonów, z tymi wynikami do urologa na usg, a pozniej do niej. Z kariotypem mozemy poczekac na pierwsze wyniki. Wiec 28.10 urolog tez u nich, przedtem wyniki hormonow, a 4.11 wizyta u Pani Doktor :-)Powiedziala, ze jezeli wyniki sie nie poprawia to ona poprosi embriologow, aby tak zagescili nasienie, aby mogli zbadac morfologie i sprawdzic, czy te nasz kilka sztuk nadaje sie do in vitro :-)I podpoiwedziala nam, ze jezeli moj T. robil seminogram 14 lat temu to jest on rownierz podstawa do refundacji z NFZ. Wiec T. bedzie szperal, bo podobno laboratoria przetrzymuja wyniki kolo 20 lat :-)
    Jestem zachwycona. Pani dr do pielegniarek "widze dziewczyny, ze macie dzisiaj moje ulubione galaretki :-)" Bardzo ludzkie, mile i przyjemne podejscie. Jak czkelismy w poczkalni to podeszla do nas psycholog z zapytaniem, czy moze z nami kilka slow zamienic i poinformowala o mozliwosc darmowej wizyty. Wiec mamy plan i bedziemy dzialac:-)

    aipoite, BATTINKA, Ania_84 lubią tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 18 października 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super wiadomości, widać że personel fachowy i z super podejściem do pacjenta, ale ta "Pani" to ginekolog? czyli tylko jest opcja invitro? nie wiadomo czy da się tak podleczyć żeby plemników było więcej do naturalnej ciąży? bo w sumie jeszcze nie wiadomo jaka jest przyczyna że tych plemników jest kilka, tak jak u nas z resztą...

    <3
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fistaszek kurde faktycznie opieka super.pomarzyc tylko o takiej można wiec nadzieja jest super:)aż chce sie działać w tym kierunku...
    Powodzonka!

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 18 października 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani ginekolog, takze w tym sensie jest ok. Badania maja nas doprowadzic do odpowiedzi dlaczego ejst ich tak malo. Jezeli to zylaki powrózka to bedzie operacja, jezeli hormony to bedziemy regulowac, a jezeli nie znajdziemy przyczyny mimo wnikliwych badan to bedziemy zageszczac nasienie tak, aby zrobic morfologie tym kilku szt, zemy moc ocenic, czy nadaja sie do in vitro.

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, rozumiem, mój ma wykluczone żylaki, ale reszta czyli hormony i badania genetyczne są do sprawdzenia, szkoda że to tak wszystko musi długo trwać i nie wiadomo co będzie. U nas in vitro chyba nie wchodzi w grę mój M nie jest do tego przekonany ;/ dlatego mam wielką nadzieję że uda się poprawić ich ilość...

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 19 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnostyka ma teraz do końca roku pakiet badan do mężczyzn, wystarczy wejsc na str i wypelnic kupon. w pakiecie jest min TSH, testosteron, glukoza, lipidogram i duzo innych rzeczy, ktore nie byly zlecone przez lekarza, ale wychodzi 60 zl za caly pakiet, takze sie oplaca:-)

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info sprawdzę, tylko ciekawe w jakich miastach te badania można zrobić, zobaczę ale i tak już powoli sił mi brak, mam nadzieję że wytrwam. Najważniejsze zrobić wszystkie badania i zobaczymy co jest nie tak.

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 19 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz spis wszystkich placowek na ich stronie, a te badania mozna zrobic w kazdej placowce. Zawsze to cos w kieszeni zostaje:-) W tym momencie My tez skupilismy sie na badaniach, bo co innego Nam zostalo? Wiesz, mysle sobie, ze bedziemy wykluczac po jednej rzeczy. Za dwa tyg mamy kolejna wizyte, wiec calkiem niedlugo, wtedy juz powinnismy cos wiecej wiedziec. A pozniej to juz tylko decyzje.

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, wiem już sprawdziłam, u Nas jest to najgorsze że badania może mój zrobić ale wizyta u androloga dopiero na początku stycznia to mnie wkurza, bo tyle czekania, niepewności i nie ma dnia żebym nie myślała o Naszym problemie, porozmawiać też nie mam z kim bo nikt mnie nie rozumie WSZYSTKIE moje koleżanki już mają dzieci tylko My zostaliśmy...w sumie nie dziwie się że nie rozumieją jak nie mają takiego problemu, jak będziesz wiedziała coś więcej daj znać, może chociaż dzięki Twoim wiadomościom jakoś przetrwam do stycznia.

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na razie znamy wynik inhibiny B, mój ma 74,6 a wartość referencyjna to mniej niż 400, nie wiem czy to dobrze czy źle... zobaczymy dopiero za dwa miesiące.resztę chcemy niedługo zrobić ale mój jest kierowcą i ciężko jest mu zrobić badania...

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 19 października 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój alpinistą, wiszącym w szelkach wiecznie ;-)

    aipoite lubi tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawy zawód ;-)

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 19 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj żeby tylko coś u Naszych facetów drgnęło! mam nadzieję że żołnierzyki się znajdą po kuracji jak w końcu ją dostaną!

    <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ