X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Salfazin dla mężczyzn
Odpowiedz

Salfazin dla mężczyzn

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy myślicie, że tabletki salfazin to dobry pomysł? Na opakowaniu pisze żeby konsultować branie z lekarzem. My nic nie konsultowaliśmy. Czy mogą one zaszkodzić? Czy Wasi partnerzy brali lub biorą te tabletki?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Dziewczyny czy myślicie, że tabletki salfazin to dobry pomysł? Na opakowaniu pisze żeby konsultować branie z lekarzem. My nic nie konsultowaliśmy. Czy mogą one zaszkodzić? Czy Wasi partnerzy brali lub biorą te tabletki?

    Mój aktualnie bierze razem z Koenzymem, L- karnityną, witaminą E i innymi specyfikami ;) i żadne z Nich nie był skonsultowany z lekarzem ..
    To są witaminy i raczej tym nie zaszkodzisz a możesz pomóc ;)

    Isia93, agika88 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lena87, trochę się wystraszyłam jak przeczytałam, że trzeba konsultować z lekarzem...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisza tak bo musza:)ja tez dzis kupilam mezowi cala siatke witamin w tym salfazin i wieledobrego sie o nim naczytalam,kupilas cos jeszcze??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, na razie tylko salfazin, ale myślę, że coś jeszcze dokupię;)

    A co jeszcze kupiłaś?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    same posznoscI I DOSKONALOSCI:) ponoc najwazniejszy jest cynk tak wieckupilam: cynk,magnez,salfazin,mace(ponoc tez bardzo wazna)folik,koenzym Q10,selen zwitamina E,to by bylona tyle narazie;) ile sie staracie ?:)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynamy, teraz czekam na okres , po okresie biorę tabletki dopochwowe bo mam nadżerkę i zapalenie lekkiego stopnia. Jak wyleczę to zapalenie do bierzemy się ostro do roboty;) Wcześniej staraliśmy się 3 miesiące ale dowiedziałam się o tym zapaleniu więc przestaliśmy. A Wy?? ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile to wszystko kosztowało? ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wszystko zaplacilismy 125zl ale czesc leow jest po 60 nawet po 100 tabletek:) a cykle maszregulane??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Raczej tak, mniej więcej co 25 dni. Kiedyś zdarzało mi się mieć bardzo krótkie np po 17 dni, ale później się unormowało;)

    No to nie tak dużo, myślę, że też jeszcze coś dokupię.
    Zastanawiam się też nad witaminami dla siebie, wiem, że w pierwszej kolejności muszę kupić kwas foliowy. A Ty co bierzesz?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to ja mam wiele trudniejsza sytuacje niz Ty:) zakup swojemu wszystko z tej listy:) samo zdrowie,a dla siebie?:) oczywiscie kwas foliowy i biore jeszcze magnez,orazbromergon(Ciebie ten problemnie dotyczy) wieckup sobie jeszcze magnez,slyszalam tez ze omega mama jest super:)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, w przyszłym tygodniu na pewno wybiorę się do apteki;)
    A co się dzieje, że masz trudniejszą sytuację?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy masz dostac planowo @?:) ja tez czekam a tak sie juz cieszylam ze sie udalo:( dzisniby 15 dzien fazy lutealnej,ana okres sie nie zapowiada,ale beta niestety ujemna:( no ale coz..walczymy dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamam niby wysoka prolaktyne,wszystko fajnie niby owulacje pieknie widac na wykresach alemoje cykle trwaja teraz po 70 dni;/tak to nigdy nie doczekamy potomka...mazmial slabe wyniki badan nasienia,ale nie paliod 4msi teraz bedzie bral tabletki:) zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wazne zeby po skonczonym opakowaniu np zamienic na androvit :)
    po 6 miesiacach zrobic miesiac przerwy.. :)
    nie zaleca sie przkraczania dawek dzienny tzn wecej niz na opakowaniu
    jelsi ktoras podaje mezowi salfazin i androwit na raz to bez sensu bo zwyczajnie go wysika :)
    wiec albo salfazin albo androvit, albo miesznaka rano salfazin wieczorem androvit

    do tego polecam dla mezow kwas foliowy, wit c , magnez, omege l-arnityne , mozna tez dodac mace :)

    moj po pol roku brania penego kompletu nie chorowal w ziem ani razu :)

    a dla kobitek wadomo kwas foliowy magnezik wit B , omege ,
    i dla obydwojgo :) Olej lniany :) wsume zastepuje on kwas omega :)

    aa i jeszcze jedno jesli bierzecie np omege , lub wiesiolka.. to nie łykajcie go z innymi tabl bo tamte sie nei wchlopna :) tak samo mezcyznom jelsi dajecie omege i salfazin to osobn.. np godzine rpzed lub godzine po :)

    agika88, Isia93 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekujemy Aniu za informacje...nieorientujesz siemozeAniu czy moge zamienic bromergon na castagnus?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz raczej bym nie zamieniala.. jednak bromergon jest typowymlekeim na zbicie prl .. castangus moze ale nie musi pomoc w jej unormowaniu..jelsi n bromergonie prl ci sie unormowala to ja bym nie ryzykowala a jesli zle go tolerujesz to jest inny lek nie pamietam nawy drozszy ale o wiele lepszy od bromka :)

    ja nie biore poniewaz niemam z tym akurat problemu .. dlatego moge sie ogolnie wypowieziec :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz raczej bym nie zamieniala.. jednak bromergon jest typowymlekeim na zbicie prl .. castangus moze ale nie musi pomoc w jej unormowaniu..jelsi n bromergonie prl ci sie unormowala to ja bym nie ryzykowala a jesli zle go tolerujesz to jest inny lek nie pamietam nawy drozszy ale o wiele lepszy od bromka :)

    ja nie biore poniewaz niemam z tym akurat problemu .. dlatego moge sie ogolnie wypowieziec :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten drozszy zamiennik to dostinex,zamienic chcialamponiewaz niby bromek zbil prolaktyne jednak cykle mam 70 dniowe:( a slyszalam ze po castangusie
    szybkosie normuja cykle

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    kiedy masz dostac planowo @?:) ja tez czekam a tak sie juz cieszylam ze sie udalo:( dzisniby 15 dzien fazy lutealnej,ana okres sie nie zapowiada,ale beta niestety ujemna:( no ale coz..walczymy dalej

    Powinnam dostać ok wtorku.
    Ja przez chwilę też myślałam, że się udało bo miałam kilka objawów jak na ciążę, no ale boli mnie brzuch jak przed @ więc chyba przyjdzie. Może to i lepiej bo najpierw powinnam wyleczyć to zapalenie.

    Nie martw się, na pewno w końcu się uda, trzymam za Was kciuki;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ