X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarita35 wrote:
    Trzymam kciuki! A jest jakis powod niedroznosci? Mialas jakies infekcje itd? Czy obnizylas fragmentację? Faktycznie teraz szanse urosły ;)

    W wieku 15 lat miałam operację wyrostka, to mogło wpłynąć na niedrożność prawego. Zapalenie pęcherza miałam raz w życiu i infekcje też raz. Ledwo jajnik puścił pod wpływem kontrastu, prawy udroznili takim mikro narzędziem.
    Mąż- chłodny prysznic, przestał nosić telefon w spodniach, do tego maca, fertiman plus, parention, prospermM, witamina C, Supramen, witamina D, Biotebal, podrzucam czarnuszkę do jogurtu, pyłek pszczeli i kurkuma.
    Nie mogę go namówić na więcej ruchu, jak informatyk siedzi 8h w pracy.

  • Sarita35 Autorytet
    Postów: 1067 556

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi110818 wrote:
    W wieku 15 lat miałam operację wyrostka, to mogło wpłynąć na niedrożność prawego. Zapalenie pęcherza miałam raz w życiu i infekcje też raz. Ledwo jajnik puścił pod wpływem kontrastu, prawy udroznili takim mikro narzędziem.
    Mąż- chłodny prysznic, przestał nosić telefon w spodniach, do tego maca, fertiman plus, parention, prospermM, witamina C, Supramen, witamina D, Biotebal, podrzucam czarnuszkę do jogurtu, pyłek pszczeli i kurkuma.
    Nie mogę go namówić na więcej ruchu, jak informatyk siedzi 8h w pracy.

    Ooo Twoj ma niezly zestaw:) Moj nawet trochę cwiczy, ściągnął sobie treningi na aplikacjach i cos tam cwiczy, ale walczylam o to z pół roku. Ciągle mial wymowki, zeby nie biegac a to kontuzja, a to chore zatoki a teraz ta korona to juz mu calkiem na rękę ;)

    Ja:
    ana2 slabo dodatnie,
    amh: 7.35
    Endometrioza
    Choroba jelit
    Nawracające infekcje

    On: niska morfologia :
    08.2019 2.5%
    10.2019 2%
    03.2020 1%, 309mln
    ŻPN - 1 stopień
    test mar 0%
    Hba: 86%
    Msome 0%, 2 klasa 9%
    Dfi 18%

    Angelius Provita 02.2020
    🍀16.04 b. hcg 263,1 iu/l
    🍀18.04 b. hcg 621,7 iu/l
    😍04.05 mamy 💓🙏🙏

    Udalo się! Mamy Synka❤️

    Liczne infekcje, covid, zapalenie żył, 3 hamowane akcje porodowe w końcu infekcja wewnatrzmaciczna, lyzeczkowanie, zrosty?

    4.04.22 - II kreski.
    🍀B. Hcg 533
    🍀6.04.22 B. Hcg 1533
    😍21. 04.22 Mamy ❤️

    2nn3s65gpq5nysjo.png
  • Sarita35 Autorytet
    Postów: 1067 556

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalala wrote:
    Wiem co czujesz i rozumiem Twoje obawy, też bardzo się bałam wyniku przez chlamydię, ale mimo uważam, że wszystko lepsza zła diagnoza niż żadna. Nawet jeżeli jajowód będzie niedrożny, to będzie można wdrożyć leczenie, które może przynieść efekty. Najgorzej gdy wszystko niby jest ok, a ciąży brak i nie wiadomo z jakiej przyczyny. A gdy znasz "wroga" możesz z nim walczyć. Tak czy inaczej życzę Tobie, żeby wszystko było ok!


    Dzięki. Masz rację lepiej poznac wroga. U mnie dobrze dziala tylko jeden jajnik, drugi jest policystyczny i mam z niego 2 owulacje w roku więc lepiej zeby jajowod przy zdrowym jjaniku byl drozny;)

    Ja:
    ana2 slabo dodatnie,
    amh: 7.35
    Endometrioza
    Choroba jelit
    Nawracające infekcje

    On: niska morfologia :
    08.2019 2.5%
    10.2019 2%
    03.2020 1%, 309mln
    ŻPN - 1 stopień
    test mar 0%
    Hba: 86%
    Msome 0%, 2 klasa 9%
    Dfi 18%

    Angelius Provita 02.2020
    🍀16.04 b. hcg 263,1 iu/l
    🍀18.04 b. hcg 621,7 iu/l
    😍04.05 mamy 💓🙏🙏

    Udalo się! Mamy Synka❤️

    Liczne infekcje, covid, zapalenie żył, 3 hamowane akcje porodowe w końcu infekcja wewnatrzmaciczna, lyzeczkowanie, zrosty?

    4.04.22 - II kreski.
    🍀B. Hcg 533
    🍀6.04.22 B. Hcg 1533
    😍21. 04.22 Mamy ❤️

    2nn3s65gpq5nysjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy !
    Jak to interpretować ?

    Upłynnienie < 60mln
    Objętość : 4,0ml
    pH : 8,0
    Koncentracja plemników : 30,92 mln
    Całkowita l.plemnikow w ejakulacie : 123,68 mln
    Ruch postępowy : 22% 27,2 mln/ ejakulat
    Ruch całkowity: 30% , 37,1 mln/ ejakulat
    Żywotność plemników 92% , 113,8 mln/ejakulat
    Plemniki o prawidłowej budowie : 1,5 % , 1,9 mln/ejakulat
    Koncentracja komórek okrągłych : 0,3 mln


    Czyli teratozoospermia

  • Sarita35 Autorytet
    Postów: 1067 556

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby teratozoospermia, ale nie tak najgorzej. Nie pamiętam jakie są normy dla ruchu calkowitego. Wg who potrzeba 1 mln prawidlowych plemników, wy macie więcej. Dlugo się staracie? Ja polecam zbadac fragmentację dna i wziąć suplementy. Jesli nie będzie poprawy to do urologa. Macie bardzo ładną zywotnosc ;)

    Ja:
    ana2 slabo dodatnie,
    amh: 7.35
    Endometrioza
    Choroba jelit
    Nawracające infekcje

    On: niska morfologia :
    08.2019 2.5%
    10.2019 2%
    03.2020 1%, 309mln
    ŻPN - 1 stopień
    test mar 0%
    Hba: 86%
    Msome 0%, 2 klasa 9%
    Dfi 18%

    Angelius Provita 02.2020
    🍀16.04 b. hcg 263,1 iu/l
    🍀18.04 b. hcg 621,7 iu/l
    😍04.05 mamy 💓🙏🙏

    Udalo się! Mamy Synka❤️

    Liczne infekcje, covid, zapalenie żył, 3 hamowane akcje porodowe w końcu infekcja wewnatrzmaciczna, lyzeczkowanie, zrosty?

    4.04.22 - II kreski.
    🍀B. Hcg 533
    🍀6.04.22 B. Hcg 1533
    😍21. 04.22 Mamy ❤️

    2nn3s65gpq5nysjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarita35 wrote:
    Niby teratozoospermia, ale nie tak najgorzej. Nie pamiętam jakie są normy dla ruchu calkowitego. Wg who potrzeba 1 mln prawidlowych plemników, wy macie więcej. Dlugo się staracie? Ja polecam zbadac fragmentację dna i wziąć suplementy. Jesli nie będzie poprawy to do urologa. Macie bardzo ładną zywotnosc ;)


    Już Cię Kocham ♥️

    Mąż bierze od dwóch miesięcy Fertilman plus. Leczymy się z tego programu niepłodności dla par na NFZ i szczerze ta ginekolog coś mowila o złych wynikach itp. I mieliśmy zacząć inseminacje , ale wirus. Wiec zaczęłam tak analizować wyniki męża i widzę ta kiepska budowę i chyba widzę już przyczynę ale jeśli mowisz ze to nie aż tak złe 😍 3,5 roku 😢

    Sarita35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarita35 wrote:
    Niby teratozoospermia, ale nie tak najgorzej. Nie pamiętam jakie są normy dla ruchu calkowitego. Wg who potrzeba 1 mln prawidlowych plemników, wy macie więcej. Dlugo się staracie? Ja polecam zbadac fragmentację dna i wziąć suplementy. Jesli nie będzie poprawy to do urologa. Macie bardzo ładną zywotnosc ;)


    Myślisz ,że jest szansa na naturalne ?

  • Sarita35 Autorytet
    Postów: 1067 556

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    Myślisz ,że jest szansa na naturalne ?


    Myślę, ze jest. Kazy moj lekarz nam mowil, ze 1% z tak duzej ilosci to bardzo duzo plemnikow- jak to przeliczysz to masz więcej niz normę, ale 3,5 roku staran to dlugo. Robiliscie jakies inne badania? Ja polecam zrobic z nasienia fragmentację dna, ona jest bardzo bardzo wazna. Czy Ty się przebadalas? Wiesz problem moze byc inny niz niska morfologia męża. Zawsze warto szukac u mezczyzny i u kobiety. Fertilman jest niezly, po 3 miesiącach moze byc poprawa. Fajnie tez kupic witaminy osobno i brac większe dawki. U nas fertilman zwiększył liczbę plemników. Morfologii niczym nie udalo się poprawic, ale moj mąż ma zylaka więc to tez inna sprawa :)

    Ja:
    ana2 slabo dodatnie,
    amh: 7.35
    Endometrioza
    Choroba jelit
    Nawracające infekcje

    On: niska morfologia :
    08.2019 2.5%
    10.2019 2%
    03.2020 1%, 309mln
    ŻPN - 1 stopień
    test mar 0%
    Hba: 86%
    Msome 0%, 2 klasa 9%
    Dfi 18%

    Angelius Provita 02.2020
    🍀16.04 b. hcg 263,1 iu/l
    🍀18.04 b. hcg 621,7 iu/l
    😍04.05 mamy 💓🙏🙏

    Udalo się! Mamy Synka❤️

    Liczne infekcje, covid, zapalenie żył, 3 hamowane akcje porodowe w końcu infekcja wewnatrzmaciczna, lyzeczkowanie, zrosty?

    4.04.22 - II kreski.
    🍀B. Hcg 533
    🍀6.04.22 B. Hcg 1533
    😍21. 04.22 Mamy ❤️

    2nn3s65gpq5nysjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już wyrównane tsh : 1,1 i wyrównana prolaktyne. W grudniu miałam laparoskopię i usunęli mi polipa który blokował lewy jajnik . Obydwa mam drożne , super rosnące pecherzyki przy owulacji. Wiec ja już nie wiem w czym jest problem. Badania Wszystkie praktycznie co 2 tyg. Od lipca. Ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarita35 wrote:
    Dziewczyny a badalyscie droznosc jajowodow? Mnie to czeka pod koniec kwietnia. Póki co klinika nie odwołała badania. Ja się boję ze mogą byc niedrozne, choc nie mialam nigdy powaznych infekcji ani zadnych operacji, ale wiecie strach jest ;p
    PoMarzenia a u Was po jakim czasie wydarzyła się ta ciąża? Wiesz, skoro raz się udało, to ja bardzo wierzę, ze znowu się uda i to teraz zostaje kwestią czasu :)
    Zaszłam w ciążę prawie po roku starań, tylko u nas te starania nie były ciągłe, bo partner wyjeżdżał i nie zawsze trafialiśmy w dni płodne, teraz to jest nasz 8cs po poronieniu i też wierzę, że prędzej czy później się uda, tylko szkoda, że wiara i cierpliwość nie idą w parze 😜

    Sarita35 lubi tę wiadomość

  • Moonick Przyjaciółka
    Postów: 115 145

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny U nas po 1,5 roku starań nie było upragnionych dwóch kresek , ze mną wszystko ok miałam nawet robioną laparoskopię diagnostyczna ,wiec zrobiliśmy badania u męża , morfologia wyszła straszna bo 0% plemniki jest nawet więcej niż wskazuje norma ale źle zbudowane ... i diagnoza teratozoospermia , był płacz i załamanie ale teraz jest dieta , fertilman plus ,sok z selera i odstawienie tabletek na nadciśnienie . Czy ktoś miał z Was taka sytuacje i czy Wam się udało? ☘️

    Starania od 2018
    On :Czynnik meski -morfologia 0%
    Ona:Wszystko ok. Laparoskopia Diagnostyczna 👍
    Pierwsze podejscie do IVF 08.2020 jeden zarodek - transfer nieudany😔
    😇☘️
    Drugie podejscie do IVF 12.12
    11oscytow 3 zaplodnione , 2 sa ze mna <3

    1 mrozaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonick wrote:
    Witam Dziewczyny U nas po 1,5 roku starań nie było upragnionych dwóch kresek , ze mną wszystko ok miałam nawet robioną laparoskopię diagnostyczna ,wiec zrobiliśmy badania u męża , morfologia wyszła straszna bo 0% plemniki jest nawet więcej niż wskazuje norma ale źle zbudowane ... i diagnoza teratozoospermia , był płacz i załamanie ale teraz jest dieta , fertilman plus ,sok z selera i odstawienie tabletek na nadciśnienie . Czy ktoś miał z Was taka sytuacje i czy Wam się udało? ☘️
    Polecam obejrzeć ten film, tutaj doktor mówi wszystko o "męskiej niepłodności"
    https://youtu.be/NNsQFhqthBI

    Moonick lubi tę wiadomość

  • Moonick Przyjaciółka
    Postów: 115 145

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoMarzenia wrote:
    Polecam obejrzeć ten film, tutaj doktor mówi wszystko o "męskiej niepłodności"
    https://youtu.be/NNsQFhqthBI

    Dziękuje ;)

    Starania od 2018
    On :Czynnik meski -morfologia 0%
    Ona:Wszystko ok. Laparoskopia Diagnostyczna 👍
    Pierwsze podejscie do IVF 08.2020 jeden zarodek - transfer nieudany😔
    😇☘️
    Drugie podejscie do IVF 12.12
    11oscytow 3 zaplodnione , 2 sa ze mna <3

    1 mrozaczek
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonick wrote:
    Witam Dziewczyny U nas po 1,5 roku starań nie było upragnionych dwóch kresek , ze mną wszystko ok miałam nawet robioną laparoskopię diagnostyczna ,wiec zrobiliśmy badania u męża , morfologia wyszła straszna bo 0% plemniki jest nawet więcej niż wskazuje norma ale źle zbudowane ... i diagnoza teratozoospermia , był płacz i załamanie ale teraz jest dieta , fertilman plus ,sok z selera i odstawienie tabletek na nadciśnienie . Czy ktoś miał z Was taka sytuacje i czy Wam się udało? ☘️
    Nam się jeszcze nie udało, ale poprawiliśmy mocno morfologię. ;)
    z 0% na 5%. Mąż miał żylaki to raz, a dwa jesteśmy na diecie bezglutenowej. :)

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Nam się jeszcze nie udało, ale poprawiliśmy mocno morfologię. ;)
    z 0% na 5%. Mąż miał żylaki to raz, a dwa jesteśmy na diecie bezglutenowej. :)
    Super poprawa, teraz już tylko pozostaje oczekiwać II kresek, które na pewno niedługo się pojawią 😊

  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonick wrote:
    Witam Dziewczyny U nas po 1,5 roku starań nie było upragnionych dwóch kresek , ze mną wszystko ok miałam nawet robioną laparoskopię diagnostyczna ,wiec zrobiliśmy badania u męża , morfologia wyszła straszna bo 0% plemniki jest nawet więcej niż wskazuje norma ale źle zbudowane ... i diagnoza teratozoospermia , był płacz i załamanie ale teraz jest dieta , fertilman plus ,sok z selera i odstawienie tabletek na nadciśnienie . Czy ktoś miał z Was taka sytuacje i czy Wam się udało? ☘️
    Nam również się udało z morfologią 0%, wady główki 100%. Na każdym badaniu tak wychodziło, nawet po operacji żpn.

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoMarzenia wrote:
    Super poprawa, teraz już tylko pozostaje oczekiwać II kresek, które na pewno niedługo się pojawią 😊
    Oj wiecie dziewczyny, ze to nie tak prosto :(

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • KAR Autorytet
    Postów: 447 671

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Poniżej ostatnie wyniki męża:
    Objętość: 5,5 ml
    pH:7,8
    liczba komórek okrągłych: 0,2x 106/mL
    W tym liczba leukocytów: <0,1x 106/mL
    Koncentracja: 6,9x 106/mL
    Całkowita liczba w ejakulacie: 38,1x106
    Żywotność: 87%
    Ruch postępowy 12%
    Ruch niepostępowy 16%
    Nieruchome 72%
    Plemniki prawidłowe 3%
    Plemniki nieprawidłowe 97%
    Wady główki 97%
    Wady wstawki: 30%
    Wady witki : 10%
    Krople cytoplazmatyczne:1%
    GŁÓWKA:
    Prawidłowy rozmiar: 48%
    Mikro: 24%
    Makro:28%
    Prawidłowy kształt:4%
    Okrągłe: 22%
    Pędzelkowe:10%
    Bezkształtne:15%
    Z przewężeniem: 15%
    Akrosom : prawidłowy 100%
    Wstawka prawidłowa 70%
    Witka Prawidłowa 90%
    Rozpoznanie: OligoAsthenoTeratozoospermia
    Od pół roku mąż przyjmuje supramen lecz brak poprawy w wynikach, prowadzimy zdrowy tryb życia, mąż dużo biega.. u mnie wszystko ok..
    Czy któraś z Was spotkała się z OligoAsthenoTeratozoospermią?

    2,5 roku starań
    ona 27 lat
    AMH 3,2
    KIR BX brak:2DS2,2DS3, 2DS4
    ANA1/2/3-dodatnie
    on 29 lat
    Morfologia: 5%
    2 IUI nieudane
    09.2020 1 IVF Mamy ❄️❄️
    13.10.2020 Transfer 5.1.1🙏
    6dpt beta 11,36
    8dpt beta 60,77
    10dpt beta 164,7
    15dpt beta 1014
    22dpt beta 8249
    27dpt beta 22560
    28dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAR wrote:
    Cześć dziewczyny! Poniżej ostatnie wyniki męża:
    Objętość: 5,5 ml
    pH:7,8
    liczba komórek okrągłych: 0,2x 106/mL
    W tym liczba leukocytów: <0,1x 106/mL
    Koncentracja: 6,9x 106/mL
    Całkowita liczba w ejakulacie: 38,1x106
    Żywotność: 87%
    Ruch postępowy 12%
    Ruch niepostępowy 16%
    Nieruchome 72%
    Plemniki prawidłowe 3%
    Plemniki nieprawidłowe 97%
    Wady główki 97%
    Wady wstawki: 30%
    Wady witki : 10%
    Krople cytoplazmatyczne:1%
    GŁÓWKA:
    Prawidłowy rozmiar: 48%
    Mikro: 24%
    Makro:28%
    Prawidłowy kształt:4%
    Okrągłe: 22%
    Pędzelkowe:10%
    Bezkształtne:15%
    Z przewężeniem: 15%
    Akrosom : prawidłowy 100%
    Wstawka prawidłowa 70%
    Witka Prawidłowa 90%
    Rozpoznanie: OligoAsthenoTeratozoospermia
    Od pół roku mąż przyjmuje supramen lecz brak poprawy w wynikach, prowadzimy zdrowy tryb życia, mąż dużo biega.. u mnie wszystko ok..
    Czy któraś z Was spotkała się z OligoAsthenoTeratozoospermią?
    U mojego partnera wyszła astenoteratozoospermia, był u androloga, zbadał go i wszystko było w normie, żylaków też nie stwierdził, zalecił brać FertilMan plus przez 3 miesiące i badania z krwi i za 3 miesiące do kontroli, mam nadzieję, że te suple choć trochę poprawią te parametry, bo ja już tracę nadzieję 😏
    Dodam, że mój partner brał jakieś suple z testosteronem i androlog powiedział, że przez te suple mógł pogorszyć nasienie i oczywiście dostał opierdziel od doktora, że brał taki syf w momencie starań 🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 20:38

  • KAR Autorytet
    Postów: 447 671

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoMarzenia, mam podobnie już tracę nadzieję, daje sobie czas do końca czerwca, bardzo pilnuje diety męża, dodatkowo zaczął przyjmować od wczoraj Ashwagandhe.
    Pod koniec czerwca powtórzymy badania i mam nadzieje ze wtedy bez problemu będziemy mogli udać się do naszego lekarza.
    Trzymam za Was kciuki :)

    2,5 roku starań
    ona 27 lat
    AMH 3,2
    KIR BX brak:2DS2,2DS3, 2DS4
    ANA1/2/3-dodatnie
    on 29 lat
    Morfologia: 5%
    2 IUI nieudane
    09.2020 1 IVF Mamy ❄️❄️
    13.10.2020 Transfer 5.1.1🙏
    6dpt beta 11,36
    8dpt beta 60,77
    10dpt beta 164,7
    15dpt beta 1014
    22dpt beta 8249
    27dpt beta 22560
    28dpt ❤️
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ