X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak to czekamy na wynik bety ale na pewno jest prawidlowy :)

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam doła dzis na maksa wczoraj dziecko moje wróciło od taty i oświadczyło ze bedzie miało brata albo siostre
    i stwierdziłam ze nie ma sprawiedliwości na świecie moj były mąż robi dzieci na zawołanie a potem zostawia partnerki i dzieci na pastwę losu ( jakos sobie poradzą ) aaaa dobiła mnie ta wiadomośc

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka nie przejmuj sie,
    ja tez mam mega dola, ze tylko my mamy wsrod znajomych tak pod górke..
    Ty juz jedno dziecko masz a my nie i ciagle pytanie a kiedy my a kiedy my.. dosc juz mam :(
    teraz nawet jakbym chciała nie moge nic przyspieszyc i musze czekac do 23 stycznia na laparo a to czekanie jest najgorsze...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam z kim pogadać o tym a jest mi ciężko :(
    my lekarza mamay 22 listop. zobaczymy co powie
    wyniki kariotypu sa juz do odebrania ale nie ma sensu jechac tyle km tylko po wyniki wiec jak juz bedziemy na wizycie to odbierzemy
    wszystko tak po woli sie toczy ja bym chciała już już coś wiedzieć !!!!

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    nie mam z kim pogadać o tym a jest mi ciężko :(
    my lekarza mamay 22 listop. zobaczymy co powie
    wyniki kariotypu sa juz do odebrania ale nie ma sensu jechac tyle km tylko po wyniki wiec jak juz bedziemy na wizycie to odbierzemy
    wszystko tak po woli sie toczy ja bym chciała już już coś wiedzieć !!!!

    my tez zastanawiamy sie nad kariotypami, ile placiliscie za to badanie ? Oboje sie badaliscie ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moja kuzynka tez oświadczyła ze jest w 2 ciąży i też poczułam zazdrośc to silniejsze ode mnie :(
    a jaj mąż był po ostre chemii nie dawali mu szans na dziecko a tu pach ciach jedno i teraz drugie :)

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Androlog kazał tylko mężowi zrobić bo stwierdził ze jak ja mam dziecko to u mnie ok

    7b0f9c1e19.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:44

    domiszka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba 400 zł

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    no moja kuzynka tez oświadczyła ze jest w 2 ciąży i też poczułam zazdrośc to silniejsze ode mnie :(
    a jaj mąż był po ostre chemii nie dawali mu szans na dziecko a tu pach ciach jedno i teraz drugie :)
    moja przyjadiolka urodzila w czwartek kolejne dziecko, w sobote bylismy na roczku u innych znajomych, maz na pepkowym jeszcze..
    wszedzie dzieci tylko u nas tak strasznie pusto :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    domiszka ja jutro idę na HSG do szpitala. A po HSG mam zamiar powiedzieć lekarce, że jeśli to możliwe to w następnym cyklu chcemy przystąpić do in vitro. Mój od czerwca nie powtarzał badań, ale stwierdził, że nie chce już dłużej czekać i nie wierzy w cuda, że nagle mu się morfo podniesie o tyle od antybiotyków. Zobaczymy co lekarka na to :P

    Mikuska no nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie! Tez tak uwazam.

    antonna a nie zrobisz sobie wczesniej laparo ? IUI nie ogarniacie ?
    Ja juz mam z lekarka odbyta rozmowe i powiedziała ze jak jestesmy zdecydowani i w laparo nie wyjda zadne cuda wianki ktore trzeba będzie przeleczyć to zaczynamy juz w lutym zabawę... no ciekawa jestem bardzo, te kolejne dwa miesiące to ja chyba będe łazić po suficie jak babcie kocham...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamówiłam mężowi nowe witaminy FertilMan Plus czy któraś podawała jej swojemu ???
    wczesniej brał macca androvit plus i salfazin wyniki morfologi poprawiłay sie z 0 na 2 %
    ale wyczytałam ze ten jest tez bardzo dobry

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuska ja to posrana za przeproszeniem jestem tymi badaniami kariotypu...
    moja gin powiedziała ze w zasadzie warto je zrobić przed pierwsza procedura ale boje sie tak ze niemal sikam po nogach ... :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:44

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Mikuska moj bierze Fertilman od czerwca, ale nie wiem czy się coś poprawiło - dziecka jak nie było tak nie ;)

    domiszka no więc jak zrobimy badanie nasienia i się okaże, że morfologia jest przynajmniej te 2-3% to być może pójdziemy w IUI. Ale jakie są na to szanse, jak mój teraz jest po antybiotykoterapii? Musielibyśmy czekać do lutego z badaniami, a szczerze to nam się nie chce :P A na co jest laparoskopia? Szukałam kiedyś coś na ten temat jak pisałaś o tym, ale musiałam źle wpisywać, bo mi mało co znalazło. Laparoskopia mi sie kojarzy z metodą operowania :> Mam jutro sprawdzanie scianek macicy i drożności jajowodow - to nie wystarczy? :)

    ja w zasadzie bede miala laparoskopie i histeroskopie i moja lekarka mowi zeby robic to w zestawie.
    histeroskopia to zagladaja Ci do macicy i obczajają czy wszystko jest cacy, nie ma polipow, miesniakow, zapalenia endometrium, ognisk enometriozy. i tam dostaja sie przez szyjke.
    laparoskopia dostaja sie rpzez powloki brzuszne i tam ogarniaja temat jajnikow, ja np mam mała torbiel endometrialna ktora widzi tylko moja dr prowadząca, nawet pokazuje mi ja na usg i widac ja doskonale a 2 innych ginów jej nie widzi, zakladam ze gorszy sprzet maja.
    wiec laparo beda oceniac moje janiki, torbiel za mała wiec nie beda raczej nic usuwac bo nie daje objawow wiec nie ma po co, moze plyn odciagna z niej i tyle.

    nie wiem czy podczas laparo czy podczas histero ale wyfaje mi się że podczas laparo sprawdzają dokladnie droznosc jajowodów, bo czasem jest tak ze na HSG wychodza nie drozne a laparo pokazuje ze jednak sa drozne a to badanie jest bardziej dokladne :)

    moj ma robic badanie w czwartek i tez nie wiem czy jest sens jak ostatnio brał antybiotyk na grype przez 3 dni ( azycyna ) a teraz kilka dni brał antybiotyk na opryszczke ( heviran) ale jedziemy do Wolskiego w poniedziałek i wymaga on swiezych badan. Na szczescie udało mi się załatwić mu badania bezpłatne więc chociaz tyle. W czwartek jeszcze maz robi raz usg bo to tez mam yzabrac do Wolskiego i powtorke FSH bo wynik minialnie ponizej normy wiec chce sprawdzic w innym labie ;)

    jak mialas sprawdzane scianki macicy ? histeroskopia ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:44

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak u nas zawsze ruch A+B był okolo 50 % ( z czego A okolo 35 %) a nadle w dniu iui po preparatyce A+B wyszlo jakos 23 % o ile sie nie pomylilam..wiec załamka totalna...

    antonna to fakt jak jutro masz histeroskopie razem z HSG to powinno wystarczyc ;) Ja mam PCOS i ultra duze AMH wiec chcemy zobaczyc moje jajniki i ewentualnie nakluc ze 3-4 pecherze ale to juz moja dr zadecyduje podczas badania...
    masz racje ilez mozna do cholery czekac :(
    my wystartowałysmy w tym samym czasie i mam nadzieje ze nam sie uda wszystko tak jak chcemy i ze dzieciaki tez rodzic bedziemy szybko czyli teraz ja po Tobie ale tylko max 2 msc pozniej :D

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:45

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak gratulacje!!! super :) teraz trzymam kciuki za pięknie rosnącą bete :)

    u nas mąż jutro powtarza badanie i wizyta u gina w poniedziałek za tydzień. Bierze profertil i troszkę ruszyło z ilością ale do tego mąż brał clo i leki na zbicie prolaktyny.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Domiszka czyli miesliście wcześniej ładny ruch, może to chwilowe osłabienie i nie ma co się za bardzo przejmować. U nas ruch a+b był 23-25%, mąż przed iui wypił pół kawy, pewnie przez to miały też więcej energii ;)

    Dziewczyny na bank tak będzie, wierzę w to mocno.
    Kilka miesięcy temu napisałam, że niedługo listopad, w tamtym roku się nie udało, to w tym może będzie lepiej, więc też planujcie, planujcie to się uda :)
    to ja mu na czwartek zrobie też poł litra mocnej kawy co by mu tylko serce nie wysiadło hahaha
    na ile przed oddaniem nasienia pił tę kawe ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 13:53

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ