X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Wydaje mi się że z godzinę, jak wróci to spytam i jakby było inaczej to sprostuję :)

    oki to czekam ;)

    jak beta ??

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Beta 215 :)

    Z kawą potwierdzam :)

    jupijajej !! <3 <3 <3 to teraz czekam na potwierdzenie pęcherzyka a potem na serdunio <3 <3 <3

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:45

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje :) o jak pozytywnie sie zrobilo :)
    Dziwwczyny, a moj maz zaczyna sie chyba zalamywac. Do tej pory twierdzil ze nie jest tak zle i na pewno sie uda, a teraz sie zafiksowal na starania, ze musi sie udac, ze dawno go tak zestresowanego nie widzialam, co niestety nie pomaga. Widze, ze lezy mu to mocno na sercu ale nie wiem co zrobic.

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Gratuluje :) o jak pozytywnie sie zrobilo :)
    Dziwwczyny, a moj maz zaczyna sie chyba zalamywac. Do tej pory twierdzil ze nie jest tak zle i na pewno sie uda, a teraz sie zafiksowal na starania, ze musi sie udac, ze dawno go tak zestresowanego nie widzialam, co niestety nie pomaga. Widze, ze lezy mu to mocno na sercu ale nie wiem co zrobic.
    u nas tak samo..
    minelo tyle msc od 1 badania (marzec) i moj maz zablokowal sobie w glowie opcje ze jednak nasienie jest sporym problemem i ciagle mowil ze sie uda.
    koncem pazdziernika jak jechalismy do tesciowej to spojrzał na mnie i powiedział "to chyba jednak jest moja wina" okropnie mi sie przykro wtedy zrobiło, widziałam jak cierpi :(

    takze teraz obydwoje sie dołujemy:(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mojego męża nie umiem wyczuć... (dziwne tyle lat się znamy i szybko potrafię ocenić jest nastrój) bo wyniki - moim zdaniem - mamy kiepskie ale on się bardzo cieszył jak była poprawa koncentracji z 1,6 na 2,7, ja się załamywałam morfologią a on mówi że wystarczy ten jeden dobry :/ nie wiem czy tak mówi bo na prawdę tak myśli czy tylko "pozuje" żebym ja się bardziej nie załamywała... przez to wszystko mam wrażenie że on nie czuje "powagi" sytuacji

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    a ja mojego męża nie umiem wyczuć... (dziwne tyle lat się znamy i szybko potrafię ocenić jest nastrój) bo wyniki - moim zdaniem - mamy kiepskie ale on się bardzo cieszył jak była poprawa koncentracji z 1,6 na 2,7, ja się załamywałam morfologią a on mówi że wystarczy ten jeden dobry :/ nie wiem czy tak mówi bo na prawdę tak myśli czy tylko "pozuje" żebym ja się bardziej nie załamywała... przez to wszystko mam wrażenie że on nie czuje "powagi" sytuacji

    u nas też tak było, ze skoro tylko 1 parametr obnizony był przy 1 badaniu a plemników duzo ponad norme, ruch te byl ok to on stiwerdzil ze z nim jest wszystko super ....
    teraz widze ze zmienil podejscie aczkolwiek ma dalej takie momenty ze buja w obłokach.
    ale ja to sobie mysle ze go ruszyło bardzo ale to jest mega czuły punkt dla każdego mężczyzny i on to dusi w sobie...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się obawiam, że onimto dusza w sobie. mój ostatnio się przyznał że czytał fora po tym jak zrobiliśmy badanie fragmentacji i trochę się obawiam, że to mogło mu uświadomić jak wygląda sytuacja.
    A do tego w tym cyklu dokładnie wiedział kiedy mam dni płodne i niestety takie odliczanie do dnia owu przyniosło odwrotny efekt niż zamierzalismy. Jednak już chyba wole sama tego pilnować żeby nie zabić tego co dobre w seksie takim seksem na zawołanie bo trzeba.

  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak kochana super super!!!!! Gratulacje!!! Trzymam kciuki za Twojego maluszka.

    My mielismy juz badania polowkowe, silny zdrowy chlopak ☺️

    Miśkowa, Alimak, antonna lubią tę wiadomość

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta gratuluję syna :) powiedz jak udało Wam się tak skutecznie poprawić morfologie? i czy tylko ona była problemem?

    Ehh te nasze chłopaki :) mój dziś jedzie znowu na badanie, trzecie od sierpnia, teraz zamkniemy pełny cykl spermatogenezy od kiedy zaczął brać leki... ciekawe co się okaże?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj idzie w czwartek wiec zobaczymy...
    moj tez sie przyznał ze przeszukał internety, aż się zdziwiłam ale powiedział mi ze on mimo tego że nie rozmawia ze mna o tym to nie znaczy że się nie interesuje tematem.
    wiec to mnie tylko utwierdza w przekonaniu że on to w sobie dusi...
    my ostatnie badanie robilismy w czerwcu wiec teraz spora przerwa, ale na cuda nie licze ....

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój jutro idzie na badanie :) i co mnie dziwi, mówi, że się bardzo stresuje, a przy poprzednich badaniach mówił, że to badanie to dla niego standard jest. Poprzednie badanie mamy z sierpnia i ja szczerze mówiąc poprawy się nie spodziewam, bo leki miał te same co poprzednio, a morfologia od stycznia nie drgnęła i androlog nie zrobił nic żeby znaleźć przyczynę, dopiero teraz sami na własną rękę robimy badania, które może coś nam powiedzą.

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki
    Moj też dusi to w sobie jak próbuje z nim rozmawiać to mówi ze wszystko bedzie ok i uda nam sie w 100 % , ze ja mam sie nie stresować bo to najgorsze itp. itd.

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To mój jutro idzie na badanie :) i co mnie dziwi, mówi, że się bardzo stresuje, a przy poprzednich badaniach mówił, że to badanie to dla niego standard jest. Poprzednie badanie mamy z sierpnia i ja szczerze mówiąc poprawy się nie spodziewam, bo leki miał te same co poprzednio, a morfologia od stycznia nie drgnęła i androlog nie zrobił nic żeby znaleźć przyczynę, dopiero teraz sami na własną rękę robimy badania, które może coś nam powiedzą.


    a jakie badania robiliscie ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy badanie z wrzesnia teraz czekamy na ta wizytę chyba dostanę szału nienawidzę tak czekać :( i wtedy zapewne bedzie kazał nam ponownie zrobić badania i zapewne mi też

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    a jakie badania robiliscie ?

    Zrobiliśmy usg, hormony: teestosteron, shbg, prl, lh, fsh, tsh, fragmentację, teraz jeszcze musimy zrobić posiew nasienia na wszystko: tlenowy, beztlenowy, grzyby, chlamydia, ureoplasma i mykoplasma i jeszcze na koniec MAR test. To jest lista badań, którą ja dostałam od Urologa z którym rozmawiałam, a androlog do którego mąż chodzi nic z tych badań nie zlecił :( Póki co nic nie wyszło w usg i tsh jest dobre, na resztę czekamy.

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Zrobiliśmy usg, hormony: teestosteron, shbg, prl, lh, fsh, tsh, fragmentację, teraz jeszcze musimy zrobić posiew nasienia na wszystko: tlenowy, beztlenowy, grzyby, chlamydia, ureoplasma i mykoplasma i jeszcze na koniec MAR test. To jest lista badań, którą ja dostałam od Urologa z którym rozmawiałam, a androlog do którego mąż chodzi nic z tych badań nie zlecił :( Póki co nic nie wyszło w usg i tsh jest dobre, na resztę czekamy.

    a jak wam wyszły hormony ?
    b u nas fsh lekko ponizej normy laba w ktorym robilismy, ale jak czytaam normy innych to sa jakies inne mimo ze jednostk ite same :| i chyba jutro powtorzymy to również w innym labie :/

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy jeszcze reszty wyników, tylko tsh już znamy i jest 0,81 więc ładne.

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o czyli mamy zbiorowe badanie nasienia:) trzymam kciuki żeby wszystkie wyniki były dobre :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nadia199191 Przyjaciółka
    Postów: 69 54

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    zamówiłam mężowi nowe witaminy FertilMan Plus czy któraś podawała jej swojemu ???
    wczesniej brał macca androvit plus i salfazin wyniki morfologi poprawiłay sie z 0 na 2 %
    ale wyczytałam ze ten jest tez bardzo dobry
    Moj mąż bierze te witami i do tego jeszcze proxeed plus po 3 miesiącach stosowania była znaczna poprawa wyników.

    ❤️ 👧
    ❤️ 👧
    💙 👦

    preg.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ