X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam się na przyszłość :) ja już powoli jak moja babcia wiem gdzie co taniej w aptece :)

    haha, no mogą być bliźniaki :) może po złej passie będzie teraz u nas plaga bliźniąt :)

    tego drugiego to lekarz dość długo szukał, bo mu się nie podobało, że tak wysoki estradiol i tylko 1 pęcherzyk do tego 15mm. Także jestem zadowolona. Kazał też używać żel pre-speed - ma stworzyć lepsze środowisko dla plemników, bo śluzu u mnie niewiele.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Na pewno nie jest tak źle - do babci ci jeszcze trochę brakuje.

    Strasznie się cieszę i trzymam kciuki :) musi być dobrze :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Lutinus jest cholernie drogi a luteina jest dużo tańsza. Też na początku stosowałam lutinus a potem przerzuciłam na luteinę


    Lutinus kupiony i od jutra (17 dc) zaczynam go stosować.
    Ewcia i mam pytanie bo piszesz że przerzuciłaś się na luteine. Jak to zrobiłaś poprosiłaś lekarza o zmianę? Bez problemu ci to przepisał?

    Ile czasu się to stosuje? Wiem tylko że jeśli beta będzie negatywna to mam to odłożyć a jeśli pozytywna to umówić się na wizytę. Nie bardzo wiem jak to ogarnąć bo jeśli będzie negatywna to nie ma problemu. Ale jeśli pozytywna to będzie ciężko z dnia na dzień się umówić na wizytę. A mam brać 2 tabletki na noc wiec wystarczy do dnia bety. Nie wiem co potem w razie czego.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, jak miałam punkcję, dostałam zlecenia jakie mam leki brać i m.in. tam był ten lutinus, więc go brałam. Jak później wylądowałam w szpitalu,to lekarz mówił, że mogę brać tańszą wersję, a ja głupia trzymałam się wersji, że skoro w klinice mi zlecili lutinus, to będę to brać. Jak wyszłam ze szpitala, musiałam kupić lutinusa, bo go potrzebowałam,lutinus był jeszcze droższy niż w klinice! Farmaceuta powiedział mi, po co pani tyle płaci za lek, skoro luteina jest tańsza a ma taki sam skład co lutinus. Więc się przekonałam do tego i kupiłam luteinę.
    Jak długo to się stosuje, to już zależy od lekarza. Niektóre biorą cały czas, ja brałam chyba do 12-13 tyg ciąży. Bierzesz luteinę podjęzykowo czy dopochwowo?
    Niektóre dziewczyny czują różnicę między tymi lekami, np że jeden bardziej wypływa z pochwy, albo gorzej się czują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 09:33

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja po 3 dniach po inseminacji miałam kontrolne usg. Od tego dnia brałam duphaston 2 razy dziennie. Dostałam dwa opakowania, które miały mi wystarczyć na 20 dni. Po 14 dniach miała zrobić test i jeżeli byłby pozytywny to duphaston brać dalej i umówić się na wizytę, a jeżeli negatywny to duphaston odstawić. Ja umówiłam sobie, tak asekuracyjnie, wizytę na 18 dzień po inseminacji.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a po ilu dniach robiłyście betę?

    Mam 21 tabletek w opakowaniu zatem wystarczy mi to na 10 dni. Od jutra mam zacząć to stosować. Lekarz mówił żeby betę zrobić po 12 dniach to wypadnie w niedzielę 05/03. Lutinus będzę mieć do 06.03. Chyba też umówię się asekuracyjnie na 06/03. Zresztą jak będzie negatywna to nie ma na co czekać i walczymy dalej.

    Asik, Ewcia dzięki :) :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka asekuracyjnie polecam mieć też aptekę gdzie dadzą lek,a receptę się doniesie wtedy człowiek śpi spokojniej. Ja nie raz w książęcej tak brałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 11:35

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę robiłam w 9 dniu, ale był podany 3dniowy zarodek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 12:49

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja betę robiłam w 12dniu po inseminacji a test pozytywny wyszedł dzień wcześniej.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 lutego 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tak cicho :) :) :) dzisiaj rano przywitało mnie piękne słoneczko. :) Achh i zaraz mam więcej sił...

    Ewa jak dobrze pamiętam to w tym tygodniu masz ostatnią wizytę w klinice, co nie? Jak się czujesz na finiszu?




    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 27 lutego 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Ja betę robiłam w 12dniu po inseminacji a test pozytywny wyszedł dzień wcześniej.

    Asik to ja zrobię tak jak ty :) W sobotę test a w niedzielę (12 dzień po inseminacji) pojadę na betę.


    Ja wróciłam wczoraj z Podkarpacia, byliśmy tam na weekend. Mam tam prawie całą rodzinę. Było super ale wczoraj padłam jak wróciłam do domu.
    Dziś faktycznie piękna pogoda :)

    Ewa a ty jak tam ?

    ewa81, asik13 lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Dziękuję, że pytacie. Asik, tak mam w środę ostatnią wizytę u lekarza i już się dowiem kiedy termin cc i kiedy do szpitala. Nie ukrywam, że zaczynam się bać haha :). Dziewczyny na wątku marcówek już się rozpakowują, chyba już 8 albo 9 urodziło dzieci w lutym, które miały termin na początek marca. Czuję się różnie, widzę, że szybko się męczę, wejście na drugie piętro to dla mnie już wyższa szkoła jazdy :). Mały strasznie się wierci w brzuchu, ciasno mu jest i modlę się, żeby przed szpitalem nic się nie działo :).
    A Wy jak się czujecie przed testowaniem? :), cały czas trzymam za Was kciuki.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 lutego 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, ale pamiętaj że to jeszcze może być za wcześnie. SPOKOJNIE :). Jak nie wyjdzie to będziesz musiała powtórzyć za dwa dni. Ja musiałam zrobić test bo byłam chora i Pani w aptece nie wiedziała co mi może dać a co nie :) ;) Trzymam kciuki za sobotę. :)

    Ewa nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Po wizycie środowej daj znać. Trzymam kciuki :)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 27 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do lekarza i w poniedziałek go nie ma, będzie we wtorek. Zapisałam się na wtorek. Na poniedziałek jeszcze mam Lutinus wiec spoko.
    Kurcze najgorsze jest to czekanie.

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 27 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik a u ciebie jak tam ?

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie faktycznie jest najgorsze... i wtedy dni sie strasznie dłużą...

    Aneczka a ja również czekam ale na okres... dzisiaj 50 dni po zabiegu a ja nadal bez okresu... tak bardzo chciałabym zacząć przygotowania do inseminacji.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Asik ja tam liczę, ze okresu nie dostaniesz, a za to pochwalisz się dwoma kreskami za kilka dni :D

    Aneczka trzymam też kciuki za Twoje testowanie, ale byłoby pięknie, gdyby w marcu był wysyp ciąż :D

    Ewcia niesamowite jak to zleciało, jeszcze niedawno cieszyłyśmy się z informacji o Twojej ciąży, a już za niedługo będziemy cieszyć się z narodzin Leosia! Pewnie już się nie możesz doczekać :) Gdzie będziesz rodzić?

    A ja jestem właśnie po wizycie u dr. Juraszka. Nie wiem czy się cieszyć czy martwić, bo mam 17dc, i dwa duże (ok. 22mm ) niepęknięte pęcherzyki w prawym jajniku. Mam przyjść za tydzień do kontroli czy na pewno pękły. Trochę się boję, bo w tym cyklu brałam CLO bez wiedzy lekarzy... No i efekty są, oby tylko wszystko popękało...

    ewa81, asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 27 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może marzec będzie miesiącem bliźniąt? ;) Ale by było mnogo. Co do czekania to ja chyba poczekam najdłużej. W tym cyklu dowiedziałam się, że mam polipa i mój pęcherzyk nie pękł czy może być gorzej :( Czekam za @ a potem po skierowanie do szpitala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 będę mieć cc w Bytomiu :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a ja liczę na Twoje dwie krechy :)

    Dziewczyny, życzę Wam miłego, słonecznego dnia. :)

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ