X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoś przesłodki, przekochany :D

    Lily przykro mi :( niestety każda z nas zna to uczucie :(
    Aneczka - trzymam kciuki, żeby tam nic niepożądanego nie było :)

    a tak optymistycznie :) ostatnio dzwoni Ciotka do mojej mamy, wiadomo gadka o wszystkim i niczym, ale o mnie nie zapomniała i prosił mi przekazać, że jacyś jej znajomi po 8 latach starań się doczekali - także można :) choć ja wolałabym szybciej :)

    a jak tam przygotowania do Świąt? :) jakie macie plany?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 14:40

    ewa81 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i Wam też życzę takiego bobaska:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przykro mi Lily :(

    Ewa nie bede sie powtarzac, Leo slicznyyy :))) takie sreduszko <3

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a ty jak tam?jak w ośrodku?

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Leoś przesłodki, przekochany :D

    Lily przykro mi :( niestety każda z nas zna to uczucie :(
    Aneczka - trzymam kciuki, żeby tam nic niepożądanego nie było :)

    a tak optymistycznie :) ostatnio dzwoni Ciotka do mojej mamy, wiadomo gadka o wszystkim i niczym, ale o mnie nie zapomniała i prosił mi przekazać, że jacyś jej znajomi po 8 latach starań się doczekali - także można :) choć ja wolałabym szybciej :)

    a jak tam przygotowania do Świąt? :) jakie macie plany?


    Ja mam cały tydzień wolne:) . Generalne porządki robię. Dziś pomyłam wszystkie okna i właśnie skończyłam wieszać firany.
    My święta spędzimy u rodziców. Jeden dzień u moich drugi u rodziców męża.

    Lili myślę że w takiej sytuacji musimy sobie trochę popłakać a potem walczymy dalej. Nie ma innego wyjścia. Tak jak pisze morganaa każda z nas to przechodzi.

    Moja kumpela jest po in vitro w piątek robiła betę i też dupa. Też mówi że ma już dość. Ale nic to nie zmieni, musimy się pozbierać i iść dalej aż w końcu się uda. Jak u Ewci. Mamy tu kogoś kto pokazał że się da :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 18:46

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia piękny synuś. Aneczka oby usg nic nie wykazało bo ja niestety mam polipa i przez to pauzuję w staraniach jeszcze 3 miesiące ale liczę na to że miedzy czasie którejś z Was się uda.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie robię większych porządków :D Całe święta jesteśmy u moich rodziców, a potem mamy remont, bo zmieniamy ogrzewanie w domu i będzie jeden wielki syf, więc stwierdziłam, że to nie ma sensu.

    Bardzo mi przykro z powodu tych Waszych przypadłości, życzę wszystkim dużo zdrówka.

    Aneczka współczuję Twojej koleżance - ja in vitro traktuję jako ostatnią deskę ratunku i chyba bym się załamała gdyby jeszcze dodatkowo wynik był negatywny... Do tego jeszcze dochodzą finanse... Ehhh biednemu zawsze wiatr w oczy :(

    Ewcia - możliwe, ze już o to pytałam, jeśli tak to przepraszam ;) ale ostatnio w mediach był szum, ponieważ podobno po narodzeniu dziecka w książeczkę zdrowia i inne dokumenty wpisuje się, że dziecko jest poczęte na drodze in vitro. To prawda?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jak tam ? czytałam Twoj wpis pamiętnikowy z 4 kwietnia i nie wiem co myslec :) sukces ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    A ja nie robię większych porządków :D Całe święta jesteśmy u moich rodziców, a potem mamy remont, bo zmieniamy ogrzewanie w domu i będzie jeden wielki syf, więc stwierdziłam, że to nie ma sensu.

    Bardzo mi przykro z powodu tych Waszych przypadłości, życzę wszystkim dużo zdrówka.

    Aneczka współczuję Twojej koleżance - ja in vitro traktuję jako ostatnią deskę ratunku i chyba bym się załamała gdyby jeszcze dodatkowo wynik był negatywny... Do tego jeszcze dochodzą finanse... Ehhh biednemu zawsze wiatr w oczy :(

    Ewcia - możliwe, ze już o to pytałam, jeśli tak to przepraszam ;) ale ostatnio w mediach był szum, ponieważ podobno po narodzeniu dziecka w książeczkę zdrowia i inne dokumenty wpisuje się, że dziecko jest poczęte na drodze in vitro. To prawda?


    Czytałam o takiej sytuacji jaka miała miejsce w szpitalu w jakimś mieście. Ale w książeczce nie mam nic na ten temat. Nie pozwoliłabym na to.
    Wczoraj miałam straszny dzień, dostałam zapalenia prawej piersi, taki potworny ból, że wyłam i beczałam. Nie dało się wytrzymać, poratowała mnie położna, która powiedziała, co mam robić i pomogło to. Oby to nie wróciło, bo to jest straszny ból, byłam tak wyczerpana, nic nie mogłam zrobić i zapomnieć o spaniu

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa współczuje, dobrze, że miałaś kontakt z położną.

    Lily też bym nie robiła na Twoim miejscu :) my w sumie porządki zrobione, ale to tyle z przygotowań do świąt, bo same święta u rodzinki :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, byłabym w siódmym niebie, ale niestety, to nie mój wpis - skopiowałam sobie post z forum, żeby mi nie uciekło, co zrobić przed kolejnym crio, bo juz nie wiem sama.

    Lily - witaj w klubie ! U mnie też szykuje sie mega syf w związku z remontem, ale okna umyłam przed swiętami.

    W ośroku wszystko dobrze. Zostaliśmy ocenieni pozytywnie. Jeszcze wizyta domowa i trzeba sie przyzwyczaic do czekaaaania



    %%%%%%%%

    Dzis mam 1 dzien @, Kurcze, nie zapowiadalo się tak Znowu mam bolesny okres. nastawiłam bitki i po wizycie w toalecie, gdzie złapał mnie mocny i nieprzyjemny ból nie wiem juz sama czy krzyza czy kości ogonowej cz co postanowilam lyknac pyralgine... Czuje się jakbym macice miała urodzić takie ciągnięcia w plecach czuje - w plecach "ogonowych"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 19:42

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Ewcia piękny synuś. Aneczka oby usg nic nie wykazało bo ja niestety mam polipa i przez to pauzuję w staraniach jeszcze 3 miesiące ale liczę na to że miedzy czasie którejś z Was się uda.

    Doncia no niestety mam polipa :( Ryczałam po wizycie, już mi sił brakuje. Ale cóż jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni. We wtorek idę do drugiego ginekologa na wizytę. Zobaczymy kiedy mogą to wyciąć.

    A jak u ciebie? Dlaczego masz 3 miesiące pauzy?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, tak mi przykro :( a Docncia mówiła, że niestety czekać musi na termin - polska rzeczywistość :( a Ty jak szybko możesz to usunąć?

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek pójdę do mojej pani ginekolog która robiła mi już HSG na NFZ i zobaczymy kiedy może mi zrobić tą histeroskopie. Jak ma to tyle trwać to może zrobię to w klinice ale to koszt ok 1200 pln.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, przykro mi, że to tak się przeciąga z powodu polipa.
    Opu super, że to idzie w dobrym kierunku.

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, a miałaś jakieś objawy tego polipa ? Wyszło na USG czy podczas innego badania ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka jasna Aneczka wiem co czujesz ja też ryczałam jak bóbr ale z drugiej strony lepiej że to ktoś zauważył bo przez tego polipa może być problem z zagnieżdżeniem. A jaki duży jest twój polipek? Ja tyle musze czekać na histeroskopię bo chcę na NFZ a prywatnie lekarz by wziął 3000 zl ale wolę te pieniądze przeznaczyć na IUI bo trochę u nas krucho z kasą :( U mnie szpitale w okolicy w szpitalach usuwają polipy tradycyjną metodą tzn. przez łyżeczkowanie a tą metodą mój gin mi odradza bo później może być problem z endometrium. Najbliżej mam do Poznania ale tam są właśnie takie długie terminy. Muszę jeszcze się zaszczepić na wzw B i zrobić wiele badań przed tą histero. Ale nie sugeruj się moim przypadkiem może u ciebie pójdzie szybciej a zwłaszcza jak zdecydujesz się prywatnie bo u ciebie jest to dużo tańsze. Napisz koniecznie we wtorek jaki masz plan.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    Aneczka, a miałaś jakieś objawy tego polipa ? Wyszło na USG czy podczas innego badania ?

    Wyszło na USG. Najlepiej jest widoczny zaraz po @. Choć lekarz zobaczył go przy drugiej inseminacji. Lekarz powiedział że jak nie wyjdzie to mam przyjść zaraz po @ to to sprawdzimy.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedz. Już się boje czy przypadkiem nie mam.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Cholerka jasna Aneczka wiem co czujesz ja też ryczałam jak bóbr ale z drugiej strony lepiej że to ktoś zauważył bo przez tego polipa może być problem z zagnieżdżeniem. A jaki duży jest twój polipek? Ja tyle musze czekać na histeroskopię bo chcę na NFZ a prywatnie lekarz by wziął 3000 zl ale wolę te pieniądze przeznaczyć na IUI bo trochę u nas krucho z kasą :( U mnie szpitale w okolicy w szpitalach usuwają polipy tradycyjną metodą tzn. przez łyżeczkowanie a tą metodą mój gin mi odradza bo później może być problem z endometrium. Najbliżej mam do Poznania ale tam są właśnie takie długie terminy. Muszę jeszcze się zaszczepić na wzw B i zrobić wiele badań przed tą histero. Ale nie sugeruj się moim przypadkiem może u ciebie pójdzie szybciej a zwłaszcza jak zdecydujesz się prywatnie bo u ciebie jest to dużo tańsze. Napisz koniecznie we wtorek jaki masz plan.

    Doncia nie wiem jak duży jest. Wiem że z tego powodu może nie wychodzić. Zastanawiam się zresztą czy przez to się nie udało. Mój jest tak troskliwy że wymiękam. Cały czas mnie pilnuje :) Faktycznie taniej niż u Ciebie ale też nie chce za to płacić. Wolę to przeznaczyć na inseminacje, przecież w końcu na coś zabierają mi kasę co miesiąc. Nie małą zresztą. Mam nadzieję że we wtorek wszystkiego się dowiem i w miarę szybko to załatwię bo nie chce czekać za długo. Jak będą odległe terminy to pójdę prywatnie.

    Dlaczego my ???? Nie mogę tego zrozumieć.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ