X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam zdrowych i wesołych świat smacznego jajeczka ale przede wszystkim sił i wytrwałości w dążeniu do upragnionego marzenia

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam też życzę zdrowych, spokojnych świąt, smacznego świątecznego jajka, mokrego śmigusa dyngusa i spełnienia marzeń w postaci dwóch kresek

    asik13, doncia82 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziewczyny...
    Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
    pełnych wiary, nadziei i miłości.
    Wesołego Alleluja!!!

    :)

    ewa81, doncia82 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Ja też przyłączam się do życzeń! Zdrowych in radosnych Świat, mokrego dyngusa, smacznego jajeczka i żeby ten zajączek przyniósł każdej z nas ten najważniejszy prezent!! Cudownej Wielkanocy!

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także chciałam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku i wiele radości :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja również składam życzenia zdrowych i wesołych Świąt :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i po świętach...
    Dziewczyny jak u Was po świętach?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 15:52

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, jak po dzisiejszej wizycie?

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po świętach, od razu się przyznaję, że trochę sobie pofolgowałam nie odmówiłam sobie serniczka i babeczki było pyszne :) Mam dzisiaj ciężki dzień czuję się taka zmęczona a nic męczącego nie robiłam, może to pogoda. Ale wracając do naszych spraw na jakim jesteście dziewczyny etapie jakie plany kiedy kto testuje? Czy zajączek przyniósł jakieś niespodzianki?

    asik13, morganaa lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zajączek przyniósł chrześniaka - dokładnie w Wielkanoc, moja szwagierka urodziła drugiego syna. Wiadomo, że się cieszę, ale i tak w sercu kłuje i niestety bez mojego płaczu się nie obeszło :(

    Jeśli chodzi o działania w tym cyklu to my dalej jedziemy na encortonie. Myślę, że do końca maja będziemy próbować ze sterydami, a potem iui - o ile MAR spadnie, bo jeśli nadal będzie tak wysoko, to mój lekarz za bardzo się nie zgadza :/
    Końcem miesiąca chcę wyciągnąć męża do bioenergoterapeuty - skoro lekarze nie są w stanie nic zrobić, to będę próbować gdzie tylko się da...
    Szczerze mówiąc już od jakiegoś czasu mam w głowie, że jeśli do września 2018 nie uda mi się zajść w ciążę, to będę chciała in vitro. No ale zobaczymy, cały czas liczę na naturalny cud...
    Dziewczyny a co u Was?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) u mnie święta też obficie :) ale ile można być na diecie :)

    a co do starań, to akurat w święta był ten czas - mam nadzieję, że za dwa tygodnie będę skakać ze szczęścia :)

    a dziś się dowiedziałam, że koleżanka po dwóch latach starań urodziła koniec marca - odpuścili, pojechali do Włoch i jest:) szkoda, że u nas tak to nie działa, cieszę się jej szczęściem, ale jak mówi Lily delikatne uczucie zazdrości jest, tyle, że obyło się bez łez.
    Lily a może akupunktura?

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Aneczka, jak po dzisiejszej wizycie?

    Witam się i ja. Święta super, szkoda że dziś trzeba było iść do pracy. Jak po wizycie? Hmmm... Chyba dobrze, pani dr zrobiła mi usg, przyglądała się i przyglądała. Powiedziała że jest tam coś ale to jest bardzo małe i trzeba się mocno przyjrzeć żeby zobaczyć (robiła mi to na dokładniejszym sprzęcie, ma dwa rodzaje). Powiedziała że zrobimy histero 15 maja w szpitalu w Katowicach. Jak coś tam będzie to wytnie a jeśli nie to wszystko sprawdzi i będziemy wiedzieć. Jutro mam do niej zadzwonić i mi potwierdzi czy zarezerwowała salę operacyjną. Ona jest naprawdę bardzo fajna. Całkiem fajny termin jak na NFZ. Dziś już mi wypisała skierowanie. Zobaczymy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 21:20

    asik13, morganaa lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to dobrze, że taki termin. Ja histero robiłam w szpitalu w katowicach na Raciborskiej. Jeden dzień i po sprawie - trzymam kciuki :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 03:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    I po świętach...obżarłam się nieźle pozwalając na więcej niż powinnam. Całe szczęście że maluszkowi nic nie było po moim jedzeniu :). Wczoraj byliśmy w klinice na wizycie kontrolnej u mojej gin. Macica się goi, rana też i dostaliśmy zielone światło na seks ;). Odradzała kolejnego zajścia w ciążę ze względu na moje zdrowie. Już wcześniej gadałam z mężem o naszych dwóch mrozakach co robić dalej z nimi. Chcieliśmy mieć dwójkę dzieci, ale boję się kolejnej ciąży i komplikacji. Chyba zostaniemy przy jednym dziecku, a mrozaki do adopcji oddamy. Przyznam, że nie jest to dla mnie łatwe, bo to są nasze dzieciaczki. Za każdy rok przechowywania mrozaków to koszt 1000 zł. Rok nam minie w lipcu i wtedy musimy podjąć decyzję.
    Trzymam kciuki za Wasze badania, wizyty, wyniki.
    Aneczka powodzenia z histero
    Lily powodzenia z wizytą u bioenergoterapeuty. My też byliśmy raz.
    Morgana odpuszczenie czy zmiana klimatu może wpłynąć pozytywnie i zaskoczyć ciążą. W mojej rodzinie też starali się długo o dziecko, wyjechali za granicę i po jakimś czasie zaszła w ciążę. Mają obecnie dwójkę dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 06:46

    asik13, morganaa, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Aneczka to dobrze, że taki termin. Ja histero robiłam w szpitalu w katowicach na Raciborskiej. Jeden dzień i po sprawie - trzymam kciuki :)

    Morganaa to właśnie tam mam mieć histero. Zostałaś w szpitalu na noc ?
    Czy wyszłaś tego samego dnia? Pamiętasz kto Ci to robił?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, ja rano przyszłam, zrobili co trzeba i popołudniu mnie wypisali, tyle, że u mnie to było tylko diagnostyczne. Potem chyba dwa dni plamień miałam. Na noc zostałam jak miałam laparoskopie diagnostyczną.

    Miała robić dr Kulejewska, ale ostatecznie dr Bilewicz czy jakoś tak.



    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Aneczka, ja rano przyszłam, zrobili co trzeba i popołudniu mnie wypisali, tyle, że u mnie to było tylko diagnostyczne. Potem chyba dwa dni plamień miałam. Na noc zostałam jak miałam laparoskopie diagnostyczną.

    Miała robić dr Kulejewska, ale ostatecznie dr Bilewicz czy jakoś tak.


    Morgana no właśnie chodzę do Kulejewskiej, jak dla mnie super babka. Przed chwilą z nią rozmawiałam. Zabieg 16.05, mam być na 7:30 w szpitalu, porobią mi badania i popołudniu histero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 14:08

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ona jest super, bardzo mi pomogła, ale też potrafiła się przyznać, że z problemem męskim nie pomoże, bo się nie zna, cenię takich lekarzy.
    Aneczka a ona leczy Was na MAR? bo jak u nas wykryto to powiedziała, ze niestety nie jest w stanie pomóc i chyba pora na klinikę.

    Aneczka bądź przed 7 w szpitalu bo kolejka jest do przyjęć zazwyczaj, a jeszcze muszą badania rano zrobić (krew m.in. grupa krwi, badanie ginekologiczne itd.) także lepiej być wcześniej, bo o 7:30 to zaczynają przyjmować na oddział. Dostaniesz mega sexi piżamkę :D

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, chetnie przyjme zarodeczek ;) A tak na powaznie zastanawiam sie nad adopcją zarodka i zdaję sobie sprawę z tego, że to sa ciezkie decyzje dla Was...


    ***


    ja dzisiaj mam doła i brzuch mnie boli, zoladek i jelita czy cooo... Jakbym mmiala mega kolke

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nawet sobie nie wyobrażam podejmowania takich decyzji, ale Twoje zdrowie jest najważniejsze, Leoś potrzebuje mamy. Wiem, że to też kwestia finansowa, ale może poczekacie jeszcze rok? nie wiem jak to działa, głośno myślę. Ja mężowi mówiłam już, że istnieje taka możliwość, póki co adopcja zarodka pozostaje jedną z opcji.

    mbnotr8.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ