X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 września 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik będzie dobrze, plamienie niekoniecznie musi oznaczać coś złego! Daj znać, jak już będziesz po pierwszej wizycie :)
    A ja dziś jestem po teście ciążowym - oczywiście jedna kreska :(. Czyli jednak nie ciąża, a przeziębienie jest winą mojego braku okresu :(

    Przyszły cykl stymuluję się lamettą... Oby przyniosła coś dobrego :)

    Miłego dnia dziewczyny :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 8 września 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam nieplanowaną wizytę... ogólnie pęcherzyk jest wielkościowo odpowiedni, poza tym wszystko jest ok... tylko nie widać zarodka...

    Za tydzień kontrola... brudzenie nadal jest ale zobaczymy co się wydarzy... myślę pozytywnie, bo to podobno połowa sukcesu...


    Lili przykro mi z powodu testy... ale trzymam mocno kciuki za stymulacje... dla mnie stymulacja LAMETTĄ była szczęśliwa :) czego i Tobie życzę :)


  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 września 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie też kiepsko. Dziś miała być inseminacja ale niestety nie odbyła się z powodu kiepskiego nasienia. Mój dostał encorton - kuracja miesięczna ale zaczeka z tym jeszcze aż znajdę pracę. Mnie pobrano krew na immunofenotyp. Zobaczymy co z tego wyniknie.
    Teraz zajmuję się szukaniem nowej pracy a potem wrócimy do starań.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 9 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka trzymam kciuki za znalezienie pracy - myśle ze uda Ci się szybciej niż myślisz :) a w jakich dawkach encorton ?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 września 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka pod jakim względem twój mąż ma słabe nasienie? Morfologia ilość bo mar swoją drogą. Czy brał twój mąż coś brał witaminy sterydy? Wcześniej mieliście IUI bez problemu tak nagle się pogorszyło?

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 11 września 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję :)
    Co do nasienia to dokładnie nie pamiętam, ale lekarz powiedział że nic nie daje się z nim zrobić (podczas preparatyki). I oni nie chcą nas naciągać na inseminację bo i tak nic z tego nie będzie. Nie wiemy co się stało. Dostał dwa opakowania i ma 1 tabletkę dziennie. Wcześniej brał tylko witaminy. Na razie tego nie bierze, zacznie jak znajdę pracę, teraz nie mogę pozwolić sobie na dziecko.

    Doncia a jak u Ciebie?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 14 września 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się chyba powieszę. Od lutego próbujemy podejść do IUI ale jak pamiętacie miałam polipa i musiałam czekać 4 miesiące za histero później wstrzemięźliwość kiedy wszystko już było ok to mój gin poszedł na urlop i tak przepadł mi ten cykl i teraz też nie podejdziemy bo mój mąż wyjeżdża w poniedziałek na 3 dni a to ma być właśnie wtedy i znowu czekanie na następny cykl. W styczniu robiliśmy wszystkie badania potrzebne do IUI które są ważne pól roku więc to też nam przepada. Wszystko nie tak.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 15 września 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze - Doncia przykro mi, że tak wyszło. Ja mam tyle szczęścia, że mąż zawsze na miejscu, ale ze względu na pogorszoną morfologię też raczej na 3 miesiące musimy zapomnieć o IUI, także wiem jak to wnerwia. Choć myślę, że Ciebie bardziej, bo o ile wskazania medyczne jeszcze można przeboleć to że tak powiem problemy organizacyjne trudniej przyjąć do wiadomości. Przykro mi.

    Kurcze, niech Asik się odezwie i nas uraczy jakaś szczęśliwą wiadomością :) Albo ktokolwiek :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ku***a doncia, strasznie mi przykro, jaki to cholerny pech!!!. Znam to uczucie, kiedy chcesz do czegoś podejść, a tu same jakieś przeszkody. Też myślałam, że szybko zaczniemy procedurę, a musiałam jeszcze laparoskopię zrobić i czekałam chyba na zabieg 4-5 miesięcy. Beczałam, bo musieliśmy poczekać z tym wszystkim.
    Asik odezwij się, jak się czujesz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2017, 19:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik zaczynam się martwić że nie odzywasz się...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik dalej milczy :( podobnie jak Ewa zaczynam się martwić czy wszystko ok

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 września 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik odezwij się ...

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 21 września 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej cisza ze strony Asik :(

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwię się ciszą ze strony Asik..mam nadzieję ,że nie to co mam na myśli :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 16:47

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 21 września 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja też mam nadzieję, że to tylko brak czasu u Asik, choć te plamienia jej strasznie mnie martwią :(

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 września 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam za troskę... Nie martwcie się...

    w tym momencie jeszcze nic nie jest na 100 % pewne i jeszcze nie mogę powiedzieć, że wszystko się idealnie układa... ale mam nadzieję...

    tydzień temu byłam na wizycie i pęcherzyk ma odpowiedni rozmiar, jest wzgórek z którego powinien pojawić się zarodek... na co bardzo liczę... wizyta za tydzień 28.09... wtedy wszystko się okaże...

    Brudzenia nadal mnie nie opuszczają... ale lekarz stwierdził, że może taki mój urok...

    tak więc czekamy... co przyniesie nam kolejna wizyta...

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 września 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia... przykro mi, że u Ciebie tak wszytko pod górkę ostatnio... ale kochana nie martw się... zobaczysz - jeszcze będzie czas kiedy wszystko pójdzie z górki...


  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 21 września 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik ale nam napędziłaś strachu. Cieszę się, że póki co ok i trzymam kciuki :)musisz częściej wpadać na forum żebyśmy się nie martwiły :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 września 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę tutaj częściej... obiecuję...

    przez ostatni tydzień męczyło mnie przeziębienie (które ciężko było wyleczyć lekami dla kobiet w ciąży) i stąd nie pisałam tak długo...

    ale teraz będę Was informować na bieżąco...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chryste Asik, nie rób nam tego :), napędziłaś nam strachu :), kamień spadł mi z serca...

    asik13 lubi tę wiadomość

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ