X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka - przykro mi bardzo :(

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka... przykro mi...

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka bardzo mi przykro :( nie rozumiem czemu tak się dzieje, czemu takie rzeczy nas spotykają:( a myślicie co dalej?

    Asik13 a co z Twoim okresem? dostajesz coś na wywołanie?

    A ja mam pytanko: czy któraś z Was miała torbiel? Czy to boli? Czy można po jakichś objawach stwierdzić, że ma się torbiel?

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 dostałam duphaston i też to jakoś okresu nie zmobilizowało... dalej czekam...

    A co do torbieli to ja miałam ponad rok temu... brzuch bolał mnie jak na okres, mdłości, pojawiło się delikatne plamienie, cykl się wydłużył a raczej okres się spóźniał, a do tego 3 testy ciążowe z 4 które robiłam wyszły pozytywnie... ogólnie wtedy czułam się bardziej ciążowo niż okresowo...



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 22:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Aneczka bardzo mi przykro :(.
    Opiszę jak będę w domu o zdrowiu Leoska. Jestem zmęczona jazdami, jeździmy od lekarza do lekarza.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily mnie torbiel nic nie bolała, aż się lekarz dziwił, ale za to estradiol 1200, brałam duphaston, okres przyszedł normalnie, a po torbieli ani śladu. Wczoraj byłam na wizycie - są w zasadzie dwa pęcherzyki. A na pogorszone nasienie mąż ma brać Profertil 3 miesiące i powtórzyć badanie.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoś ma hipotonię w obrębie głowy, tułowia, asymetrię, nieprawidłowe odruchy na stopie i brak jakiegoś odruchu wyprostnego bioder.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia nigdy nie słyszałam o czymś takim a da się coś z tym zrobić wyleczyć? To coś poważnego?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 1 września 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a czy to przypadkiem wszystko nie jest związane ze zwiększonym/zmniejszonym napięciem? Co w tej sytuacji proponują lekarze? Trzymam kciuki za Leosia i dużo sił dla Was! Zobaczysz, że za rok to wszystko będzie tylko wspomnieniem, a Leoś będzie ganiał po całym mieszkaniu :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 września 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Aneczka bardzo mi przykro :( nie rozumiem czemu tak się dzieje, czemu takie rzeczy nas spotykają:( a myślicie co dalej?

    Asik13 a co z Twoim okresem? dostajesz coś na wywołanie?

    A ja mam pytanko: czy któraś z Was miała torbiel? Czy to boli? Czy można po jakichś objawach stwierdzić, że ma się torbiel?

    Na razie odpuszczam bo oprócz nieudanej inseminacji doszło wypowiedzenie po 10 latach pracy. Teraz szukam nowej a potem podchodzimy do in vitro.

    Ja nie miałam torbieli a przynajmniej nic o tym nie wiem.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 1 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka życzę Ci abyś szybko znalazła pracę jeszcze lepszą niż poprzednia. Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, przykro mi, że straciłaś pracę i życzę Ci abyś szybko znalazła nową.

    Doncia, Lily - tak to jest związane z napięciem mięśniowym, hipotonia to jest obniżone napięcie mięśniowe. Jest to do wyleczenia, chodzimy na rehabilitację, ale wymaga niestety dłuższego czasu. W domu z nim ćwiczę, ale nie jest łatwo, bo Leoś się irytuje, albo nie reaguje na ćwiczenia. Postęp taki, że obraca się już na bok i brzuszek, ale uparcie na jedną stronę. Na drugą nie chce i zaczął stawiać opór, nie wiem czemu. U zdrowego dziecka, takie czynności są automatyczne i rodzice nie muszą dziecka uczyć. A w przypadku Leosia, trzeba go uczyć, poprawiać, bo źle np coś robi.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 2 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia będzie dobrze. Moja przyjaciółka ma córeczkę, która urodziła się z obniżonym napięciem od pasa w górę i zwiększonym od pasa w dół, miała tez asymetrię, główki nie trzymała chyba do 6 miesiąca. A dziś - ucieka mamie na spacerze :) Miała dużo opóźnienia w rozwoju ruchowym w stosunku do innych dzieci, chodzili na rehabilitację, ćwiczyli w domu i maluszek wszystko nadrobił. U Was tez tak będzie! Trzeba tylko cierpliwości

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 2 września 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka trzymam kciuki za znalezienie szybko nowej pracy... a co do starań to się nie martw - uda się i zostaniesz mamą!!! Zobaczysz!!!

    Ewa - nie martw się... będzie dobrze!!! tak jak pisała Lili za rok nie będziesz już o tym pamiętała.


  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 4 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 4 września 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Aneczka - współczuję sytuacji z praća, sama pamiętam ile stresu mnie kosztowało jak zbliżał się termin zakończenia mojej umowy, na szczęście dostałam przedłużenie i to na czas nieokreślony, także teraz jestem spokojna. Powodzenia w znalezieniu nowej, lepszej, satysfakcjonującej pod każdym względem pracy - trzymam kciuki :)

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... piszę post ze względu na to, że sama jestem jeszcze w szoku... PAMIĘTACIE- w styczniu straciłam moją wyczekana, upragnioną ciążę - staraliśmy się z mężem 4,5 roku... od marca zaczęliśmy kolejne starania... marzec, kwiecień, maj - 3 kolejne IUI... niestety nieudane... w czerwcu dopadł mnie półpasiec... i lekarz internista podczas rozmowy powiedział mi bardzo mądre słowa - trzeba dac czas organizmowi na regenerację... a wtedy wszystko się uda...

    Po wizycie wróciłam do domu i stwierdziłam odpuszczamy starania do września... 3 cykle tylko dla Nas...
    i tak jak już pisałam w czerwcu i w lipcu okres pojawił się jak w zegarku... w lipcu zrobilam badania hormonalne, bo po dwóch latach wypadało je powtórzyć - wszystko wprost idealne... no ale pojawil się problem... w sierpniu tak bardzo bałam się, że okres zepsuje mi plany wakacyjne, bo akurat termin wypadał w czasie jak mieliśmy zaplanowany wyjazd nad morze... a tu i dziwo okres o mnie zapomniał... nad morzem zrobiłam test ciążowy i tak jak przypuszczałam był negatywny... wróciliśmy do domu... a okresu nadal nie było, ponad 45 d.c.... no i kolejny test i kicha... NEGATYWNY...

    no i zapisałam się do lekarza... wizyta w 59 d.c. i słowa... w macicy widzę wzgorek - tylko ciężko mi określić czy to wczeana ciąża czy może polip... zrobimy betę... pomyślałam sobie - a tam co ma być to będzie... wieczorem sms od lekarza: "Jest dobrze! Beta 1354. Prosze powtorzyc we wtorek i w czwartek..."

    więc dziewczyny głowa do góry... nie ma co się załamywać... każdej z nas się uda...

    morganaa, Lili87, ewa81 lubią tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 września 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, aż się popłakałam ze szczęścia :) Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :) czekamy na kolejne wieści :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 5 września 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Kurcze Aneczka - współczuję sytuacji z praća, sama pamiętam ile stresu mnie kosztowało jak zbliżał się termin zakończenia mojej umowy, na szczęście dostałam przedłużenie i to na czas nieokreślony, także teraz jestem spokojna. Powodzenia w znalezieniu nowej, lepszej, satysfakcjonującej pod każdym względem pracy - trzymam kciuki :)


    Morganaa nie piszę tego aby Cię zmartwić ale ja też byłam spokojna. Może trochę wojowałam z nowy dyrektorem ale miałam wsparcie u moich szefów w Holandii. Nie miał możliwości mnie zwolnić bo miałam umowę na czas nieokreślony. Niestety dyrektor znalazł sposób, likwidacja stanowiska pracy. Udało mu się. Na szczęście mam ogromne wsparcie, wszyscy dokoła mnie uważają że dobrze się stało i że nic lepszego nie mogło się wydarzyć bo może to był dodatkowy powód dlaczego się nie udawało. Chcę spróbować ostatni raz insemki (wszyscy mi radzą to zrobić) jak się uda to idę od razu na L4 jak nie to trudno. Zobaczymy... W czwartek mam wizytę u lekarza zobaczymy co powie. Jeśli zdążę do 30 będzie super , jak nie to też ok. Szukam nowej pracy, tam faktycznie byłam już za długo :).

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja mam tyle szczęścia, że mam wsparcie w szefowej, sama mi mówi, że jak tylko zajdę do L4, ale może dlatego mi łatwiej, że pracuje w budżetówce:)

    ale może rzeczywiście zamiana dobrze Ci zrobi, za to też trzymam kciuki :) moja koleżanka jak nie mogła zajść w ciąże to też zmieniła pracę, bo uznali, że to przez stres i teraz mają śliczną córeczkę :)

    mbnotr8.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ