X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a Ty jak po dzisiejszej wizycie? Jak stymulacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie - mamy 10 pecherzykow po 11-12mm,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 17:38

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    punkcja w poniedzialek :) zobaczymy ile bedzie tego dobra :P

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!!! Powodzenia kochana! Trzymamy kciuki! :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszła @, więc zaczęłam nowy cykl, już 19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach, ja juz nie licze nawet...

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 22 listopada 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam kciuki za Ciebie! Tylko się nic nie stresuj i oczywiście czekamy na informacje jak po punkcji! :)

    Ewa jak to mówią nowy cykl, nowe nadzieje... Ja też niedawno zaczęłam kolejny cykl... kiedyś to podchodziłam do tego właśnie z nadzieją, że teraz to już na pewno się uda... Rok zleciał, nadzieja tez już odfrunęła, tylko rozczarowanie z miesiąca na miesiąc takie samo... Życie... :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    W piątek mam badanie hsg, mam nadzieję, że nic innego nie wyskoczy i nie odwołają mi tego. Już mam stresa przed badaniem :)
    Opu czekamy na wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, dziekuje za kciuki ....

    Jestem, slaba, bolal mnie jajniki zemdlalam przed wyjsciem, byla akcja na korytarzuuu .. ale tak to jest jak nie dali mi nic do picia ani jedzenia przed wyjsiem. Dobrze ze mialam tosta... Poszlam przed wyjsciem do toalety - nie moglam zrobic siku ale na papierze zywa krew....

    Okolo 15 pierwsze siku chyba sikalam 10 minut po kilka kropli wstaje a tu normalnie krew jakbym sikala krwia.. chodze zgieta w pol...
    Dzisiaj nadal bole jajnikow bardzo, ledwo wysiedzialam w pracy, troche jeszcze plamie...
    Wiec pobrali 9 oocytow ( moze stad taki bol). Wczoraj caly dzien przespalam ... W toalecie masakra za kazdym razem ale pije duzo bo trzeba...
    Dosyalam po punkcji nowe leki i az 30 zastrzykow fragminu !! Masakra jak to zobaczylam to mi sie odechcialo


    Ale dzis ... Inne podejscie ! bede poslusznie sie faszerowac lekami :) boooo dzwonilam do labu iiiii :) bylo 6 dojrzalych jajeczek, zallodnily sie 4
    Mamy 4 zarodki !!! To sa juz moje dzieci tak sie wzruszylam ze musialam zamknac sie w kiblu i dac upust emocjom ... Lzy szczescia i prosba do Boga by moje dzieci ladnie sie rozwijaly .... Z pewnoscia bede przezywac mocno kazda strate ... To moje dzieci !

    W czwartek transfer ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 17:30

    ewa81, Lili87, Justi86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu cieszę się, że tak dzielnie znosisz :) masz 4 maleństwa i trzymam mocno kciuki, aby były silne i dotrwały do końca :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zniose wszystko! Jestem gotowa na wiele byleby sie udalo ! Ja nawet moge wisiec z glowa w kiblu przez 9 miesiecy byleby miec dziecko.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nawet nie wiesz jak się cieszę! Jestem pewna, że się wszystko teraz pójdzie jak po maśle! Trzymam kciuki za Ciebie i 4 maleństwa :D W ogóle jak to wszystko szybko idzie, jeszcze niedawno użalałyśmy się nad swoim losem, a tu proszę 4 szczęścia :D Bądź dzielna i silna! Powodzenia! :)

    Ewa Ty się nie stresuj, zobaczysz, że badanie to tylko parę sekund, a wynik na pewno będzie bardzo dobry! :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa razem z maluszkami w brzuszku bede trzymala kciuki za ciebie w piatek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie nie moge doczekac transferu ! Mam nadzieje ze maluchy dotrwaja do czwartku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki :) Opu nie ma innej opcji, że maleństwa muszą dotrwać do czwartku i trzeba być dobrej myśli :) Zazdroszczę Ci tego, też już bym to chciała mieć :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała umieć podjąć taką decyzję...:( Bardzo Wam kibicuję kochane i trzymam kciuki za nasz wszystkie tutaj!

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam! Ja juz powoli koncze stymulacje, w piatek usg .... i jak wszystko dobrze pojdzie to punkcja i transfer w nastepnym tygodniu!:) Nareszcie wrocilo pozytywne nastawienie,, niby stresujacy czas, ale bardzo pozytywny i pelen nadziei:) Opu- daj znac jutro jak po transferze! Trzymam kciuki!

    opu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi zgadzam się z Tobą :) stymulacja to czas pelen nadziei :) Mam nadzieje, ze dobrze zniesiesz punkcję :) bo ja mialam lekkie zalamanie po ... pomyslalam sobie ze nie zdecyduje sie chyba w razie czego na druga procedure ... ale juz dochodze powoli do siebie i podejscie sie tez zmienia :) wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :))

    ile masz pecherzykow ? tez leczysz sie w Provicie ?

    ja się wykapalam wlasnie :) umylam sie syberyjskim czarnym mydlem :D razem z wlosami :D polezalam w wannie troszke sie zrelaskowalam :) Mam nadzieje ze dobrze jutro pojdzie :)

    Mamy na 11,20 a maz na 15 ma rozmowe w sprawie pracy ... troche mnie to stresuje ze nie zdazymy ... ale pewnie jak mi podadza jakis rozluzniacz to mi to lotto :P mam nadzieje :D

    Ty Justi dawaj nam tu znac a nie sie kryjesz po krzakach ;)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podchodze do in vitro w Norwegii, bo tu mieszkam. Pierwsze usg bede miec dopiero pojutrze, wiec nic nie wiem i martwie sie, ze moze leki nie dzialaja na mnie i ze pecherzykow nie bedzie...;( No i zastanawiam sie, czy na pewno nie bylo spontanicznej owulacji...Mysli pelno w glowie...
    Tutaj punkcja jest tylko przy miejscowym znieczuleniu plus podaja dozylnie morfine- myslisz, ze przezyje to?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 19:38

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ