X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej opu, dzieki za pamiec:) Mamy zaplodnionych 8 jajeczek:) Wszystkie zaplodnione metoda ICSI. W czwartek o 15:15 podadza mi jeden zarodek, mam nadzieje ze beda jakies do zamrozenia:) Trzymamy teraz kciuki, by sie ladnie dzielily.

  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Tak wszystko przeprowadzila dr. prowadzaca :) ja placilam po wykonanym zabiegu etapami. Tzn stymulacja to oczywiscie koszty lekow, badania krwi i wizyty wliczone w cene, potem punkcja ( zapomnialam faktury wziac :P ) ale placilam wtedy za punkcje i imisi, potem w dniu transferu dostalam kolejna FV

    Opu czyli badania są wliczone w cenę?? Czyli nie musze do kosztów już ich dodawać?? bo pewnie troszkę by kosztowały bo jest ich sporo. A mówiła Ci coś Dr jakie najczęściej protokoły stosuja i jaka jest skuteczność?? powiem szczerze, że nie chcę długiego protokołu... nie chcę już czekać dłużej:( jestem zdecydowana i chcę to zrobić jak najszybciej ale zaczynam się bać ale tego czy się uda czy nie..

    i co u Ciebie słychać?? Jak się czujesz??

    Justi i jak samopoczucie przed transferem?? w skowronkach czy zdenerwowana??

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czego to zależy czy jest krótki czy długi protokół i czym się one się różnią?>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina x - ja i mezulek cali w skowronkach jestesmy:) Bardzo radosny dzien dzis mamy:) Oczywiscie myslimy o tym, jak sie maluszki beda dzielic i czy do czwartku duzo dotrwa, no ale jest na to duza szansa, wiec patrzymy pozytywnie w przyszlosc:)

    Ewa81- nie wiem od czego zalezy dobor protokolu... Wiem tylko, ze dlugi (ten co ja mialam) zawiera najpierw wyciszanie jajnikow przed stymulacja pecherzykow (wprowadzanie w tak zwana sztuczna menopauze- stad czesto napady goraca w tej fazie). Krotki to tylko stymulacja pecherzykow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, ze jestem po transferze. Trzymajcie prosze kciukasy, by zarodeczek sie pieknie rozwijal:)
    Jak sie nie uda tym razem, to w razie co mamy az 6 zamrozonych zarodkow, wiec nie bede musiala ponownie sie stymulowac hormonami. Bardzo dobre wiesci:)
    Trzymam tez kciuki za Was, by kolejne miesiace przyniosly same pozytywne rezultaty staran!

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi86 super!!! Trzymamy kciuki i czekamy na wieści! Kiedy testujesz?

    Justi86 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mowil, ze nie wczesniej niz za dwa tygodnie, bo hormony, ktore bralam do stymulacji, moga dac falszywie pozytywny wynik wczesniej. Wiec mysle, ze 16/12 bede testowac:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 20:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jesteśmy już w domu i po wizycie, ogólnie jeśli chodzi o wiadomość to ok, miałam usg i owulacja była, bo pęcherzyk pękł i jest obecny płyn douglasa. Dr kazał jeszcze dziś serduszkować. Następny cykl będę mieć stymulowany plus porobić badania z krwi. A w styczniu jak będzie nowy cykl i wszystko ok, to przystępujemy do inseminacji. Cieszę się z tego, ale ogólnie to jestem mega wkurzona na lekarza. Kuźwa on w ogóle nie ma podejścia do pacjentek, w ogóle nie przejmuje się stanem, zdrowiem itp. Nie zapytał się, czy wyleczyliśmy, czemu tak późno przyszliśmy, jak pytałam o badania potrzebne do IUI, to powiedział następnym razem powie, potem na odwal napisał to na kartce. Strasznie ciężko jest coś od niego wyciągnąć, sam jest bardzo małomówny....ech rozczarowałam, sama wizyta była bardzo krótka....no szlag mnie trafia
    Lili87 jesteś zadowolona z dr J?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa mam bardzo podobne odczucia do Twoich. O wszystko trzeba go dopytywac, sam jest bardzo malomówny wręcz zamknięty na pacjenta, taki bez emocji. Z drugiej strony dzięki niemu po roku starań jestem prześwietlona z każdej strony pod względe m ginekologicznym a mąż walczy z urologiem o zdrowe plemniki. Ale szczerze mówiąc jeśli teraz po badaniach nasienia okaże się że tylko ivf, to nie wiem czy do in vitro nie wybiorę innego...Nie wiem :(

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja u dr bylam raz na podglądanku, nie bylo mojej gin.No to powiedzial ze jeetsem po owulacji choc jak sie potem okazalo owulacje mialam baaardzo pozno chyba ze dwa tygdonie po wizycie ( bylam w 12dc chyba) a ten cykl jakas byl anomalią. Potem tak nabazgrolil w karcie ze moja dr nie potrafila sie doczytac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 17:36

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wiem, że to bardzo bardzo trudny czas dla Ciebie, ale nie możesz mieć takich czarnych wizji. Myślenie pozytywne działa cuda, wiem, że mi się łatwo mówi, ale macie jeszcze zarodki... Bądź dobrej myśli, wyluzuj się. Twoje dzieciaczki chcą mieć spokojną i szczęśliwa mamę a nie nerwową i smutną!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy zarodkow :( tylko te niunie co sa ze mna w brzuszku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, bol okresowy o niczym nie swiadczy. Mi wczoraj po transferze powiedzieli, ze nie mam panikowac jak bede miec bole okresowe, bo to wcale nie swiadczy, ze pojawi sie okres. Badz dobrej mysli!:)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro nie macie, to tym bardziej musisz pozytywnie myśleć! Czarne myśli w niczym Ci nie pomogą! Zobaczysz, że dla Was też zaświeci słońce i ja wierzę, że to będzie szybciej niż myślisz ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa byłam raz u Dra J i średnio byłam zadowolona.. Niby tylko na usg byłam ale nic za bardzo mi nie powiedział.

    Opu na pewno będzie dobrze:) Tym bardziej, że z Tobą jest wszystko w porządku i dobrze im u Ciebie będzie.

    Ja jadę dzisiaj na wizytę do Dr M.. bo niestety nie dostałam wymarzonego prezentu na urodziny.. :( jesteśmy zdecydowani na IVF. Chciałabym tylko jak najszybciej zacząć. Gorzej jak będzie chciał kilka miesięcy mnie wyciszać.. ale jak będzie trzeba to trudno. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych nowych torbieli:/ Jedna mi wystarczy...


    Trzymajcie się :*

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Opu, szkoda, że inne zarodki się nie utrzymały, ale najważniejsze te, które u Ciebie są :), bóle miesiączkowe w ciąży są normalne, nie stresuj się tak, bo to nie jest dobre dla maluszków. Będzie dobrze :)
    Justi trzymam mocno kciuki za pozytywny test :)
    Niestety dziś zmieniłam lekarza na innego. Ten J. doprowadził mnie do tego, że się popłakałam dziś. Nie wiem jak można być takim oschłym, bez empatii do pacjentki, nie okazuje żadnych emocji, nie wykazuje się troskliwością, zero przejmowania się zdrowiem pacjentki, już nie mówiąc, że prawie o niczym nie informuje, nie wytłumaczy, zachowuje się jak automatyczna maszyna. Nie mam żadnego komfortu psychicznego, ani nie czuję się bezpieczna. A pacjentka musi być zadowolona ze swojego lekarza, mieć dobrą opiekę medyczną, psychiczną. A to ma bardzo duże znaczenie dla ciąży, bo jak kobieta, która już się stresuje całą sytuacją, że nie może normalnie zajść w ciążę, wizytami, badaniami itd, to jak ma spokojnie zajść w ciążę i donosić ją, mając takiego lekarza??? On w ogóle nie powinien tam pracować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 14:31

    Justi86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kogo zmienilas ?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia najważniejsze jest żebyś udała swojemu lekarzowi, przynajmniej ja tak uważam. Tez jestem ciekawa, kto będzie teraz Was prowadzil? I kiedy masz pierwszą wizytę u tego lekarza?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniła moja koleżanka w mym imieniu do rejestracji, spytała się, czy jest możliwość zmiany lekarza. Nie było problemu, wybrałam dra Mańkę. Będę miała ciągłość leczenia, że nie muszę od nowa zaczynać. Fakt, że muszę mu wszystko od nowa powiedzieć. Następną wizytę mam w nowym cyklu i dzwonić jak dostanę @ i umówić się na 11-12 dzień cyklu - będzie to cykl stymulowany. Mam nadzieję, że ten lekarz będzie lepszy, bardziej sympatyczniejszy i rozmowniejszy od tamtego..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 16:54

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ