X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi86 powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi86 wrote:
    Podchodze do in vitro w Norwegii, bo tu mieszkam. Pierwsze usg bede miec dopiero pojutrze, wiec nic nie wiem i martwie sie, ze moze leki nie dzialaja na mnie i ze pecherzykow nie bedzie...;( No i zastanawiam sie, czy na pewno nie bylo spontanicznej owulacji...Mysli pelno w glowie...
    Tutaj punkcja jest tylko przy miejscowym znieczuleniu plus podaja dozylnie morfine- myslisz, ze przezyje to?;)

    Wiesz co, ja tez sie balam ze pechole nie rosna ... ale na 1 usg bylo ich az 10 ! :) juz niedlugo sie uspokoisz, a punkcje przezyjesz :D widzialam na yt punkcje gdzie kobieta byla swiadoma i ogladala sobie na usg jak pobieraja jajeczka :) z mezem przy glowie :))

    Co do owulacji, nie ma opcji ja zaczelam stymulacje piatek a w poniedzialek wlaczylam zastrzyk ktory hamowalowulke i bralam go codziennie az do podania ovitrelle na wywolanie jajeczkowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 08:10

    Justi86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za slowa otuchy:) Jutro sie przekonam co sie dzieje:) Duzo sie naczytalam, ze bardzo sie czuje jajniki jak sie bierze Menopur, bo jest w nich duza aktywnosc wtedy. Ja nie czuje nic!
    Co do punkcji- my mamy obserwowac na monitorku pobieranie jajeczek, no i mezus ma mnie trzymac za raczke:D Dokladnie tak jak piszesz:)
    Dzis odbierasz swoje dzieciatka, prawda? Powodzenia! Daj znac po!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor przywitala nas wiadomoscia, ze mam 4 zarodki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 17:37

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zalamuj sie, mysl pozytywnie! Przeciez jeden zarodek byl dobrze rozwiniety:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu super, że transfer przebiegł w porządku. Teraz musisz być nastawiona pozytywnie, że maluszki będą z Tobą :) trzymam mocno kciuki :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu czasem wydaje nam się, że jest tragicznie, a po paru dniach wszystko tak się zmienia, że nie potrafimy zrozumieć, jak pozytywnie się to mogło zakończyć. Życie jest dziwne, ale zawsze wszystko jest po coś i ma jakiś sens. IVF to są mega emocje i na pewno ogromny stres, ale kochana popatrz na to wszystko pozytywnie. Masz 2 kropeczki w brzuszku i teraz musisz w nie uwierzyć! Wszystkie trzymamy kciuki a Ty włącz pozytywne myślenie! Będzie dobrze!!!!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlaczylam :) gadam z brzuchem od wczoraj wieczora :))) dzis maluchom powiedzialam zeby sie niczym nie martwily i ladnie sie lokowaly :))

    Ewa ! Mysle o Tobie ! Badz dzielna kochana !

    Lili87, ewa81 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu to super!!!!!

    Ewa daj nam znać, jak już będziesz po badaniu. :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po usg:) Mam 17 pecherzykow! Wow! A nie czuje nic.... Lekarz mowi, ze wszystko super wyglada i ze mam myslec pozytywnie:) Punkcja bedzie w poniedzialek (czekam jeszcze na potwierdzenie). Niepotrzebnie sie tak zamartwialam ze leki na mnie nie dzialaja.

    ewa81, Lili87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) dziękuję bardzo za kciuki :) już po badaniu, oba jajowody drożne :) nic nie bolało, a strach miałam ogromny. Jedynie jak dostałam przed badaniem zastrzyk przeciwbólowy to prawie odjechałam :P, myślę sobie - super, jeszcze tego brakowało przed badaniem, żeby zemdleć.
    Justi86 super tyle pęcherzyków, trzymam kciuki :)

    Justi86, Sabina_x lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ewcia :))) musi byc dobrze !

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam

    Ewa 81 - super wiadomość;)

    Opu super, że już po:)trzymam kciuki i na pewno będzie wszystko dobrze:):*
    Odpoczywajcie sobie teraz:)
    Ja za tydzień jadę na wizytę i zobaczymy. A mam jeszcze pytanko czy wszystkie czynności związane z procedurą przeprowadzała tylko Twoja Dr prowadząca?? I chciałam dopytać jak to jest z płatnościami.. czy od razu z góry za wszystko czy po każdym etapie??
    Oj stresuje się tym wszystkim już.. a jak czułaś się w trakcie stymulacji?? i po punkcji i transferze?? Chodziłaś do pracy normalnie czy trzeba lepiej zaplanować urlop??

    Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko:):*

    ewa81 lubi tę wiadomość

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stymulacje znioslam bardzo dobrze, wrecz martwilam sie ze leki nie dzialaja...;) Jutro koncze stymulacje, i od dzis dopiero troche czuje jajniki (mam tam az 17 pecherzykow!). Na usg wygladal kazdy z jajnikow jakby mial kisc dorodnych winogron w sobie...;)
    Ja mam punkcje w poniedzialek. Lekarz prowadzacy mowil, ze dostane trzydniowe zwolnienie i ze to spokojnie wystarczy. Zobaczymy jak bedzie, dam znac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina_x wrote:
    Cześć Wam

    Ewa 81 - super wiadomość;)

    Opu super, że już po:)trzymam kciuki i na pewno będzie wszystko dobrze:):*
    Odpoczywajcie sobie teraz:)
    Ja za tydzień jadę na wizytę i zobaczymy. A mam jeszcze pytanko czy wszystkie czynności związane z procedurą przeprowadzała tylko Twoja Dr prowadząca?? I chciałam dopytać jak to jest z płatnościami.. czy od razu z góry za wszystko czy po każdym etapie??
    Oj stresuje się tym wszystkim już.. a jak czułaś się w trakcie stymulacji?? i po punkcji i transferze?? Chodziłaś do pracy normalnie czy trzeba lepiej zaplanować urlop??

    Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko:):*

    Tak wszystko przeprowadzila dr. prowadzaca :) ja placilam po wykonanym zabiegu etapami. Tzn stymulacja to oczywiscie koszty lekow, badania krwi i wizyty wliczone w cene, potem punkcja ( zapomnialam faktury wziac :P ) ale placilam wtedy za punkcje i imisi, potem w dniu transferu dostalam kolejna FV

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu kiedy będziesz testowała? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, trzymamy kciuki:)
    Ja dochodze do siebie po punkcji... Brzusio boli:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi to weź tabletkę p/bólową :/. Kiedy będziesz miała transfer?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis obudzilam sie juz bez zadnych dolegliwosci, oby tak juz pozostalo.
    Dzis o 12 dowiem sie, ile komorek sie zaplodnilo, i planowany transfer bedzie w czwartek. Ale duzo jeszcze sie moze zmienic...

    opu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co Justti ? Jakie wisci z labu ?
    Mnie jakby przestaje pobolewac cokolwiek :(

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ