X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przynoszę dobrych wieści... Beta 0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, a który masz dzień do tranferze? Może to za wcześnie? Nie wiem, co Ci powiedzieć...przykro mi :(, ale póki nie ma okresu to poczekaj....
    Jednak zmieniłam dra M. na panią P.do której chciałam się zapisać na samym początku, ale wtedy nie mogłam do niej się zapisać, bo dużo pacjentek miała

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! co tam u Was? Świąteczna gorączka czy wszystko na chill out? :) Ja dziś mam doła, spóźnia mi się okres 3 dzień, zrobiłam dziś test i niestety negatywny :( Byłam chora w tym cyklu, miałam też ogromne nerwy z powodu śmierci w rodzinie i pewnie to tak na mnie wpłynęło, że wszystko się poprzestawiało. Już bym wolała dostać okres, a nie takie czekanie, bezsensownie cykl się przedłuża, teoretycznie za 2 dni kończyłabym @ a tak wszystko dopiero przede mną :( Strasznie mnie to wszystko wk***** :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Lili87 bardzo Ci życzę, żebyś nie dostała @ tylko dwie kreski :). Ja mam teraz cykl stymulowany i w niedzielę mam mieć monit. Mam nadzieję, że następny cykl to będzie już IUI. Dziś porządki robiłam przed świętami, jakoś tydzień temu uszka do barszczu. W środę ciasto zrobię i galaretkę z owocami. Od czwartku mam już wolne i dopiero w styczniu wracam do pracy :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziś dostałam, to co miało nie przyjść:P Rano oczywiście był płacz, ale teraz już jest ok :)
    Ewa Zazdroszczę Ci tego wolnego, ja dziś 12h w robocie, a jutro 13h... dopiero Wigilia wolna :( a potem w niedzielę znów 12h... idzie się załamać :(A jak znosisz stymulację? Co łykasz - CLO? i jak wrażenia z dr Paligą? Wszystko proszę mi tu ładnie opowiedzieć!!!:P Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za nas wszystkie!

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 przykro mi, że dostałaś :(. Gdzie Ty pracujesz aż 12 godzin??
    Teraz dostałam lek lametta - nie wiem jakie są skutki uboczne, ale źle spałam, ale nie każdą noc. Lek brałam tylko przez 5 dni, to mój drugi cykl stymulowany, pierwszy był lekiem apo letro. Jeszcze nie spotkałam się z dr Paligą - w niedzielę mam mieć monit, ale jutro mają mi zadzwonić z kliniki czy u niej będę mieć monit, czy u dr Cholewy.
    Na forum będę prawdopodobnie w niedzielę, czyli po świętach. Życzę Wam zdrowych spokojnych świąt, upragnionej ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja! Jednak udało mi się na chwilę wejść na forum. Jak Wam wigilia mija? U nas spokojnie, pojedzeni jesteśmy :). Dziś mieliśmy tel z kliniki, że mamy wizytę w niedzielę na 9 rano i do dr P. :). Już nie mogę się doczekać tej wizyty

  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Heja! Jednak udało mi się na chwilę wejść na forum. Jak Wam wigilia mija? U nas spokojnie, pojedzeni jesteśmy :). Dziś mieliśmy tel z kliniki, że mamy wizytę w niedzielę na 9 rano i do dr P. :). Już nie mogę się doczekać tej wizyty

    Heja dziewczyny:)

    Ewa a cóż tak wizyta w niedzielę??:)Czyżbyście się do czegoś przygotowywali??:)

    Ja teraz jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i w styczniu zaczynam długi protokół.. ale słyszałyście może coś o tym, że dziewczyny uciekają z provity?? głównie chodzi o IVF... , że ponoć laboratorium kuleje :/ Trochę mnie to zmartwiło:( nie wiem co robić...

    a co u Was tak ogólnie??:) co słychać??:)

    Pozdrawiam :* buziaki

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jestem po wizycie u dr P., miałam monit i dlatego wypadło w niedzielę. To co się dowiedziałam to mnie załamało, cały prawie dzień beczałam...:(. Zmiana lekarza to strzał w dziesiątkę, ona jest wspaniała, taka "ludzka", dużo nam rzeczy powiedziała, dowiedziałam się dużo, niż przez pół roku u J. On w ogóle nam nie pomógł, nic nie zrobił, chciał nas naciągnąć na kasę. Planowo w styczniu mieliśmy mieć IUI. Okazało się, że nie ma sensu robić IUI, bo przy takim procencie z testu mar nie mamy żadnych szans, chyba, że jak w styczniu mąż zrobi ponowne badanie nasienia i test mar spadnie poniżej 60 procent. Jednak nie wierzę, żeby mu tak spadło. Więc nam zostaje ivf. Jeszcze dowiedziałam się, że mam torbiel endometrialną na prawym jajniku :(, czeka mnie laparo :(. Jeśli okaże się, że trzeba to wyciąć, to ivf dopiero w czerwcu :(, bo w kwietniu miałabym laparo na nfz, dwa miesiące muszą minąć do wygojenia się rany. Kwalifikujemy się do rządowego programu, ale co z tego jak już nie załapiemy przez pieprzony PIS. No po po prostu załamka:(
    Sabina x czemu uciekają z provity?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 17:48

  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Ewcia Pani Paliga jest bardzo zachwalana :)to pewnie laparoskopie będzie robił Dr Mańka. Jeśli torbiel nie będzie duża to można podejść do ivf. Ja mam na obu jajnikach i podchodzę.. z tym, że ja już miałam laparo i wiem co się dzieje w środku.

    A czemu uciekaja własnie nie wiem.. ale to wiesz pare osób na innym wątku tak pisało. Ponoć mają problem z mrożeniem zarodków... . i już sama nie wiem. Ponoć laboratorium kuleje. Ale jak patrzyłam na raport gazety wyborczej z 2014 r to provita była w czołówce i w sumie na Śląsku najlepiej wypadła. Aaa nie będę się martwić na zapas. Ile ludzi tyle opinii pewnie.

    A pytałaś Pani Dr czy kwalifikują do rządowego IVF??? Jest w ogóle taka możliwość??

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się kwalifikujemy w lutym bo wtedy mija rok leczenia w klinice. Ale co z tego jak nie załapiemy się już na tą listę :(. To wszystko z powodu pieprzonego PiSu.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Z czego robią się te torbiele? Ewcia to dr J. nie widział na USG, że masz taką torbiel????????? <szok> A co do tych kwalifikacji - to musi być rok leczenia w klinice?? - nie wystarczy rok starania o dziecko, udokumentowany np przez wypisy od zwykłych ginekologów?? ehhh jakoś inaczej sobie to wszystko wyobrażałam :/
    A mój mąż zrobił wczoraj badanie nasienia, pierwszy raz po usunięciu żylaków i oczywiście nic to nie dało... wyniki identyczne jak przed, test mar 99% pozytywny... Cudów brak :/

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lili
    J. mówił, że na prawym jajniku coś jest, że może to być endometrioza, ale nie wspomniał, żeby zrobić laparo :/. P. nam wspomniała, że chlamydia, którą miałam, mogła spowodować zniszczenia jajnika prawego i tym torbiel endometrialna. Tylko najbardziej wkurza mnie to, po co J. nam sugerował IUI, skoro przy takim procencie MAR nie ma szans?????
    Dobrze, że uświadomiłaś o tym leczeniu poza kliniką, nie zapytałam się, czy u zwykłego ginekologa też się to liczy. Zapytam się o to na następnej wizycie - dopiero za miesiąc pewnie.
    Poważnie, po usunięciu żylaków nawet test MAR nie spadł???? masakra...:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego i przede wszystkim życzę upragnionej ciąży :)
    Opu odezwij się, kiedy masz następne podejście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu i Lili odezwijcie się :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się odzywam ;) hehe u nas bez zmian, myślimy o kolejnych badaniach.A co u Was? :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili o jakich kolejnych badaniach myślicie? Co macie zamiar dalej robić skoro zabieg usunięcia żylaka nie wpłynęło na poprawę nasienia?
    Zrobiłam badania krwi na TSH, witamina D, toxo IgG i IgM, CMV IgG, rubella igg.
    Mam nadzieję, że będą ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 16:01

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Pietrusa jeszcze przed zabiegiem usunięcia żylaków, zasugerował zrobienie badań na: HPV, HSV, chlamydię, mycoplasmę i ureoplasmę. Więc będziemy pewnie w tym szukać przyczyny przeciwciał. A Ty kiedy masz wyniki badań?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tygodniu odbiorę

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a jak w badaniach wszystko będzie w porządku to co dalej planujecie?
    Dziewczyny co tam u Was słychać? Opu, Sabina odezwijcie się :) Miłej niedzieli :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ