X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po inseminacji bólu zero stresu dużo. To będą długie dwa tygodnie ale w Waszym towarzystwie będą milsze :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super Doncia :) najgorsze jest to czekanie, ja się staram nie nakręcać choć to trudne :)

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia i morganaa trzymam za Was mocno kciuki... życzę Wam żeby po dwóch tygodniach testy z dwoma krechami cieszyły Wasze oczy...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję albo nie dziękuję Asik :) u mnie na bank będą dwie kreski, bo będę brać pregnyl na podtrzymanie, także wynik będzie zafałszowany jak nic :D

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was, za piękne tłuste krechy:)
    Schowałam na pamiątkę pierwszy test sikany, podpisałam się datą kiedy wtedy robiłam. Kreska widoczna ale nie tak tłusta jak pierwsza. Kupiłam kolejny test, którego już nie użyłam, bo betę robiłam. Życzę Wam takiego pięknego widoku, tej pięknej chwili jak zobaczyłam te dwie kreski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 18:39

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj tak Ewa ma racje, dwie kreski to jest najpiękniejszy widok...
    a później życzę Wam morza łez gdy usłyszycie pierwszy raz bicie serduszka... :) :) :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) doncia ma racje z Wami czekanie będzie milsze :) teraz postanowiłam unikać stresu i nerwów, a za 6 dni mam urodziny :D

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej łoo co się tu zadziało .....
    Morganaa i doncia trzymam kciuki. Czekamy na test i dwie kreski :).

    Ja chodzę do Gyncentrum, narazie mi odpowiada.

    Ja jutro znowu pójdę do ogólnego bo do jutra mam L4 a jeszcze kaszle . Zobaczymy co powie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Morgana to jak Ty masz niedługo urodziny to prezent będzie w brzuszku zobaczysz

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje wielką :) tym bardziej, że mąż ma w lutym także prezent idealny jak dla nas.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    I kolejne L4 do piątku. Jutro idę zrobić tsh a popołudniu usg tarczycy. Ciekawe co się z nią dzieje.

    Pozdrawiam wszystkie :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka szybkiego powrotu do zdrówka! I daj znać co z tarczycą.
    Już po wizycie - szyjka długa i zamknięta, wszystko w porządku, a Leoś waży już ponad 1,700 :)

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, no to Leoś to już duży chłopak :) SUPER!
    kiedy następna wizyta?

    Aneczka, zdrówkaaa!!! i kciuki za dobre wyniki tarczycy!!!

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, za trzy tygodnie, czyli 15 lutego. Znów jestem przeniesiona do innego lekarza, który będzie prowadził końcówkę ciąży i w szpitalu, bo dr Janosz nie będzie w marcu - ma jakieś egzaminy.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, a teraz do kogo będziesz chodziła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam w ogóle tego lekarza, dr Bodzek
    Jednak go kojarzę jak sprawdziłam na stronce kto to jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 21:48

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj ja też pierwszy raz słyszę te nazwisko... Ale pewnie będzie ok. Zresztą po pierwszej wizycie zdasz nam relację, bo może się przydać na przyszłość. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się martwię bo miałam z nim krótką styczność w szpitalu i nie wywarł na mnie dobrego wrażenia, no ale zobaczymy :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, no rośnie Mały :)

    Aneczka i mnie coś bierze - na razie tylko katar. Pije mleko z czosnkiem, ale może znacie jeszcze jakieś inne domowe sposoby na drobne przeziębienie?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana doncia mega kciuki !

    Aneczko duuuzo zdrowka :)

    Ewa Leos kawal chlopa juz :))

    Sugar tutaj tak fajnie bo ni jest nas duzo wszystkie pamietamy co tam u nas mniej wiecj i wspieramy sie :)

    Lili apropos - co u Ciebie ?

    Ja wczoraj wzielam kaaapiel z pachnaca pianka i tak sobie lezac i relaksujac sie po ciezkim dniu wymyslilam ze udam sie do normallnego gina ( nie z kliniki) i bedziemy sie starac naturalnie w koncu mam jeden jajowod drozny czyli 50% szans :) zastanawialam sie tez czy aby nas w to in vitro nie popchnieto zbyt pochopnie - bo taka rola kliniki ...

    Ewa a ty z jakich powodow mialas in vitro ? Przpomnisz ?

    Tak sobie pomyslalam bo u mnie z hormonami ok, nie mam endometriozy ani pco ... Tylko ten jajowod. A zagniezdzic sie nie wiwk czemu nie moze. Moze poprostu nie twn zarodek... Moze jednak naturalnie mamy szanse ? Teraz swoja cala energie skieruje w strone adopcji wiec moze jakas niespodzianka sie wydarzy :)

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ