X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • babi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    mam pytanie mam wyniki testu Mar z surowicy kobiety dodatni czy wiecie może jaki lekarz najlepiej w wielkopolsce zajmuje się leczeniem?

    babi
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiedziałam, że MAR można zrobić u kobiet :/ Ogólnie polecam przejrzeć wątek dot. problemów immunologicznych albo szczepień Intralipidem, tam powinnaś dowiedzieć się czegoś więcej. Nawet nie wiem czy któraś z nas jest z Wielkopolski... Z resztą jest któraś? ;) Ja - ze śląska, ale to już chyba wszyscy wiedzą :P Pięknego wieczoru :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z wielkopolski mogę Ci podać namiary do naszego androloga który jest też immunologiem prześwietlił mnie i męża na wylot i znalazł u męża przeciwciała przeciwplemnikowe

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już lepiej, na szczęście nie zanosi się żeby się miało to rozwinąć w coś poważniejszego, ale katar mnie wykończy :(

    ja chodzę do endo dr n.med. Łabudzińska-Kasprzek - tel. 889 942 905.
    wizyta kosztuje pierwsza 130, potem po 100, do tego osobno usg 100 zł - jak ktoś jest stymulowany jak my to robi też usg piersi. Jest bardzo specyficzna, zleca bardzo dużo badań zwłaszcza na początku. A gabinet ma w szkole :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Kochane trochę mnie nie było a tu tyle nowości! Widzę, że się dzieje... ;)

    Opu dużo zdrowia Ci życzę, bardzo trzymam kciuki, żeby udało Wam się naturalnie, wiem po sobie, że lekarze są potrzebni, warto ich słuchać, ale najważniejsze to słuchać siebie. Bez względu na to czy będziecie mieli dzieciątko adoptowane czy poczęte naturalnie, to najważniejsze, żebyście byli szczęśliwi! ;)

    Aneczka a bierzesz leki na czczo, minimum pół godziny przed jedzeniem, trzeba popijać małą ilością wody i najlepiej produkty białkowe spożywać co najmniej 2 h po tabletce? Tak ja wyczytałam, podobno nawet wypicie zbyt dużej ilości wody może blokować wchłanianie hormonu.

    Ewa dziś już słońce wychodzi, więc może samopoczucie też troszkę się rozjaśni ;) Wszystkiego pięknego dla Was :P

    Sugarfree ja kończę 30stkę we wrześniu :/ też mam doła z powodu wieku, ale przecież bez względu na wiek można być super ekstra mamą ;) Pochwal się co trenujesz (jeśli już pisałaś, to przepraszam, ale cierpię na sklerozę starczą :P) No i daj znać do jakiego lekarza w Provicie idziecie?

    Morganaa i Doncia!!!!!! Trzymam kciuki żeby były dwie kreski, zresztą nie ma innej opcji! W końcu musimy zapewnić Ewie jakieś towarzystwo brzuszkowe ;) Kurujcie się i uważajcie na siebie!
    Morgana a czy mogłabym prosić Ci o namiary na ta panią endokrynolog? Moja jest w ciąży i niestety od marca kończy przyjmować pacjentów :( I też szukam dobrego lekarza.

    Asik a co u Ciebie? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że te wszystkie dolegliwości już mijają!?


    Ja ostatnio, w sumie przez pomyłkę pań w rejestracji, byłam na wizycie u dr. Juraszka (miałam być dopiero w połowie lutego). Powiem Wam, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Możemy się już starać, dodatkowo wychwalił moje endo, pęcherzyk itp. A na koniec sam od siebie przepisał encorton dla mojego męża. Byłam w szoku. Tak więc od dwóch dni znów walczymy ze sterydami. Oby pomogło...

    No i niech to słońce świeci nam cały dzień, bo od razu robi się człowiekowi lepiej na sercu ;) Buziaki kochane!!

    Jem go popijając małą ilością wody a później przez co najmniej pół godziny nic nie jem ani nie piję. Siostra mi powiedziała o tym . Dzięki.

    Ja właśnie miałam 35 urodziny ale też o tym tak nie myślę i dobrze bo pewnie by mnie to dobija.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    u mnie już lepiej, na szczęście nie zanosi się żeby się miało to rozwinąć w coś poważniejszego, ale katar mnie wykończy :(

    ja chodzę do endo dr n.med. Łabudzińska-Kasprzek - tel. 889 942 905.
    wizyta kosztuje pierwsza 130, potem po 100, do tego osobno usg 100 zł - jak ktoś jest stymulowany jak my to robi też usg piersi. Jest bardzo specyficzna, zleca bardzo dużo badań zwłaszcza na początku. A gabinet ma w szkole :)

    Dzięki Morgana za kontakt.
    Ja to od tego kataru mam cały nos popękany i piecze. Ciągle z kremem na nosie po domu chodzę.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka,u mnie krem to podstawa:)
    Ja w niedziele skończę 32 lata, a jutro robimy imprezę urodzinową:)

    mbnotr8.png
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos pytań dotyczących Provity - w sumie sama jeszcze nie wiem, zobaczymy jak się ten cykl rozwinie, bo najchętniej umówiłabym się około 10-11 dnia kolejnego cyklu :)

    Ewcia, a ile się staraliście w sumie zanim nie pykło Wam z in vitro?

    Ja trenuję z psami dogfrisbee - czyli wyczynowe aportowanie plastikowego talerzyka - w zależności od konkurencji albo chodzi o precyzje, odległość albo o swego rodzaju "taniec" (freestyle) z psem wykonując odpowiednie figury :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree zanim przystąpiliśmy do in vitro, to staraliśmy się ponad dwa lata. Transfer był w 27 cyklu starań.
    Nie słyszałam nigdy o takiej rasie psów. Fajne to musi być zajmowanie się zwierzętami. Z mężem chcemy bardzo mieć kota. No najpierw chcieliśmy skupić się na dziecku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 08:41

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Sugarfree zanim przystąpiliśmy do in vitro, to staraliśmy się ponad dwa lata. Transfer był w 27 cyklu starań.
    Nie słyszałam nigdy o takiej rasie psów. Fajne to musi być zajmowanie się zwierzętami. Z mężem chcemy bardzo mieć kota. No najpierw chcieliśmy skupić się na dziecku.


    Ja mam owczarki australijskie :) Ale planuję jeszcze border collie - pasja dużo mi pomaga, bo po pierwsze zajmuje głowe, a po drugie trochę zagłusza instynkt macierzyński, bo trzeba się kimś zaopiekować, oporządzić, wychować... :)

  • babi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie doncia82 możesz podać mi namiary?

    babi
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Kurpisz przyjmuje w klinice invimed w Poznaniu tel.: 500 900 888 oraz w Ars Medic też w Poznaniu tel.: (061) 8528-108, 8522-153, 8522-159 powodzenia i daj znać jak będziesz po wizycie dodam tylko, że mój mąż brał sterydy i troche mu spadły te przeciwciała, a Ty ile masz procent MAR?

  • babi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w pierwszym badaniu 52 mąż brał eqoral po tych lekach wzrosło do 68 wielkie dzięki za kontakt

    babi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa z jakich powodów mialas in vitro ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w 31 tygodniu :), pogodę mamy słoneczną, ale mroźną.

    Opu - u męża wyszedł pozytywny test MAR czyli przeciwciała przeciwplemnikowe w granicach 87-94%, u mnie endometrioza 3 stopnia.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa już bliżej niż dalej :)

    Dalej trzymam mocno kciuki :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh Ewa jeszcze tylko troszeczkę kulania przed Toba :) a wiosną spacerki z synusiem.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a miałaś jakieś objawy endometriozy wcześniej? jak ją zdiagnozowano u Ciebie? dopiero przy staraniach o dziecko?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha rozumiem. Myslalam, że Tobie nic nie bylo, i tylko na podstawie MAR "skierowano was" na invitro.
    Jakos nie moge oprzec sie wrazeniu ze u nas troche pochopnie te deczyje zapadly.
    Maz mial MAR 73%, ja oprocz niedroznego jajowodu teoretycznie nic wiecej. Hormony w porzo, owulki co miesiac... Chce sie zlapac nadziei ze moze naturalnie damy rade ;)

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wszystko jest możliwe!!!

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ