X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu- ja też w klinice słyszałam, że przy MAR tylko in vitro i to pomimo tego, że moje wyniki nie były najgorsze. Także chyba taką mają procedurę. Choć lekarz wtedy od razu powiedział, że takiej decyzji nie podejmuje się po jednym badaniu i żeby za jakiś czas powtórzyć MAR i wtedy zobaczymy. Dopiero jak trafiłam do mojego obecnego lekarza, to mnie uspokoił, że będziemy próbować inaczej to obejść :)

    Opu a ty miałaś jakąś inseminacje czy tylko in vitro?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam IUI, lekarz uznal ze to bez sensu z jednym droznym jajowodem biorac pod uwage slaba skutecznosc tego.

    Morganaa a u kogo sie leczysz teraz ? Nam spadl mar o 3% do 73 wlasnie.

    Ale bez zadnych lekow, wiec to moze chwilowe - ktoz to wie...

    Wiesz, Lili sie udalo a jej maz mial 99% wiec naprawde tak pomyslalam że może jeszcze jakos sie uda samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu głównie z powodu męża było o ivf bo moja endometrioza została zdiagnozowana później. Jak to zostało wykryta to lekarka mówiła to tym bardziej ivf. Próbowaliśmy naturalnie, mąż brał leki które nie pomogły. Czas leciał, nam lata przybywały i dlatego nie chcieliśmy już czekać.
    Morgana jedynym objawem to miałam bolesne miesiączki. Nie obfite tylko skąpe co nie jest charakterystyczne dla tej choroby. Moja koleżanka która ma endo to miała typowe jej objawy. Moja lekarka zauważyła że coś z prawym jajnikiem było nie tak i zleciła mi laparoskopię, która potwierdziła endo że mam torbiel czekoladową na prawym jajniku i ogniska endo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 07:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem. My juz druga procedura i nic. Jestem zniechecona tym wszystkim. Masz wielkie szczescie ze udalo sie za pierwszym razem, za pierwszym transferem <3

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu u nas po roku leczenia MAR w klasie Igg spadł z 92% do 74%, ale w klasie Iga wzrósł. Leczymy się nie w klinice, ale w prywatnym gabinecie u lekarza, który w zasadzie obecnie skupia się na leczeniu niepłodności, tylko to jest 50 km od Katowic.
    Ja w zasadzie w klinikach byłam 3, ale po pierwszych wizytach nie chciałam już chodzić, zraziłam się po tekstach typu "nic Pani nie jest, ale prosze zastrzyki (Menopur) i zdecydować czy inseminacja czy naturalnie", potem usłyszałam, że tylko in vitro i stwierdziłam, że pójdę jeszcze do obecnego lekarza na konsultacje i on zalecił, żeby jeszcze się wstrzymać.

    Przypadek Lilly dał nam strasznie dużo nadziei - pamiętam, że jak tylko to przeczytałam to do męża dzwoniłam :)

    Ewa u mnie podczas laparoskopii stwierdzono endometriozę I stopnia, ale żadnych nigdy objawów nie miałam większych.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana, a w ktora strone jezdzicie ? My mamy stowe do Katowic, dlatego tez jestem zmeczona dojazdami, kazda procedura czy crio duzo mnie kosztuje energii i wysilku. W pracy jestem jak trzepnieta ( zaczynam od 7.00 wstaje o 5,30) bo do domu wracamy poznym wieczorem. Caly dzien najpierw w pracy potem w drodze, i padam jak mucha. Na dluzsza mete nie daje rady

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 16:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, to prawda że my mamy ogromne szczęście, że udało się za pierwszym razem. A powiedz mi, który teraz miałaś transfer? Wiem, że criotransfer. A wcześniej? Czy to miałaś IMSI?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, okolice Jastrzębia-Zdroju. To jak na Wisłę jedziesz.

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa a do kogo jeździsz w Jastrzębiu? Bo ja do Jastrzębia mam około 25km.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 21:41

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa i u niego miałaś inseminację? A jak cenowo u niego wyglądają wizyty, inseminacja itp.?
    Ps. morganaa, kochana wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!! Przede wszystkim zdrówka, miłości i spełnienia najskrytszych marzeń!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana masz urodziny? :). Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Asik :)

    tak, u niego robiłam inseminacje w gabinecie, cenowo podobnie jak w klinikach wizyta 100 zł, a za inseminacje 700. także cenowo to chyba niewiele się różni, no i w prywatnym gabinecie nie ma recept z refundacją także wszystkie leki 100%, to chyba największy minus.

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Ewa :) dziś 32 lata, także liczę na prezent :D

    ewa81 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serducha życzę Ci tego prezentu ;) :)

    A jak osobiście odbierasz tego lekarza?

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spełnienia upragnionego marzenia:) a jak się czujesz? katar minął? Masz jakieś objawy na ciążę? U mnie raczej dupka bo piersi mi już się powiększyły jak zawsze przed okresem.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Doncia :) ja nie mam żadnych objawów, dziś trochę jedynie jajniki bolały, a tak to nic. Ja nie chcę się nakręcać objawami,także nawet ich nie szukam. Kiedyś byłam bardziej wyczulona na ciążowe objawy, ale kończyło się tylko większym rozczarowaniem jak okres przychodził. A masz coś w drugiej fazie na podtrzymanie - może to o leków? A katar na szczęście się nie rozwinął w nic gorszego, także już nie jestem pociągająca :)

    Asik ja jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim mam wrażenie, że to jest bardziej indywidualne podejście niż w klinice by było.

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin! Spełnienia tego jednego największego marzenia :)

    A co do Pawłowic i Jastrzębia , to muszę trochę prywaty wprowadzić - to moje rodzinne strony - jestem z najpiękniejszego miasteczka na świecie - Cieszyna ;) , sorry , ale jak słyszę o tamtych regionach, to włącza mi się lokalny patriotyzm :P i musiałam się tym pochwalić ;)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki i czekam na info o dwóch kreskach dziewczyny! Musi się w końcu dać!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lili :)

    trzeba być lokalną patriotką :) a Cieszyn jest na piękny :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa życzę Ci takiego prezentu :)
    Lili poważnie mówisz, że jesteś z Cieszyna????

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ