X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps bylam u lekarza z wynikami badania moczu i wychodzi z nich ze moze byc nawrot bo idealne nie sa :( mam jednak nadzieje ze nic takiego sie nie wydarzy. Ciagle lykam zurawit, pije duzo, zakwaszam organizm ze juz czasem mam dosc. Nie slodze.
    I wlasnie tu znowusz problem natury kardiologicznej - jestem niskocisnieniowcem i nie moge tak sobie nie slodzic i jesc tylko kwasne... Bo od razu slabne. Tak mialam wczoraj - po tej kapieli zaslablam potem jak w miare doezla do siebie poszlam walnac sie przed tv a tam ze mna coraz gorzej nie mialam sil wstac z kanapy maz musial mi podac szklanke wody bo nie dalabym rady dojwc do kuchni ... Jakis doczolgalam sie do lozka i poszlam spac . Masakra. Bardzo tego nie lubie. A kardiolog na to mowi ze lepiej tak niz miec nadcisnienie ... No swietnie tylko na nadcisnienienlyka sie cos i jest ok a ja ? Mam gorzej bo slabne ! I nie moge nic z tym zrobic - tylko czekac az strac przytomnosc ... Bo narazie to zaslabniecia bez utraty przytomnosci ale bardzo to uciazliwe i komplikuje zycie.
    Kiedys mialam krysys za kierownica ... Masakra ledwo dojechalam do jakiegos sklepu po jakis sok z mega iloscia cukru - wypilam i po jakims czasie bylo mi lepeij moglam dojechac do domu po pracy ... Jeszcze wtedy upal auto bez klimy no niebezpiecznie bylo ...
    Mialam kiedys holter - wykazal niedocosnienie i bradykardie ( czyli spadek pulsu ponizej 50 uderzen na minute )
    Ale nic z tym nie zrobiono ...

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu - a może jakaś kwestia immunologiczna? Bo skoro hormony ok, endometriozy nie ma...myślę, że dobry trop to starania na luzie ;) Ja wiem, że już nigdy się nie będziemy zabezpieczać :P

    Ja mam niedomogę drugiej fazy cyklu plus endo, plus niedrożny jajowód - brzmi przerażająco :(

    Dawajcie znać jak u Was dzieczyny po inseminacji! :)

    Ja teraz czekam na końcówkę cyklu i w przyszłym wybieramy się do Provity. Miałam zawiesić na kołku starania, ale chyba tak nie potrafię...nie wiem sama co robić. Plan był taki, że teraz olewamy sprawę i relaksujemy się, ja trenuję do zawodów i startuję, a jeśli do września się nie uda, to biorę szczeniaka, planowany jest świetny sportowy miot, który mi się marzy. A z drugiej strony...kurczę w przyszłym roku kończę 30 lat.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, luz luzem ale prawda jest taka, że jeżeli się człowiek stara o dzidzię dłuższy czas to luz jest kwestia niedostepną...

    Sugarfree do kogo wybierasz się do Provity?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik zgadzam się - niby luz ale zawsze gdzieś w tyle głowy pozostaje dziecko.

    Opu ja Ci współczuje tylu problemów zdrowotnych :(

    Sugarfree działaj :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest zle :)
    Ja o tym luzie mowie w sensie zakonczenia staran jako takich. I postaram sie nie myslec o tym tylko czerpac przyjemnosc z seksu bez napinki. Jak podejlismy decyzje o ado to mam nadzieje ze bedzie latwiej.

    Sugar immuno badania w miare ok ale lekarz zaproponowal szczepienia. Jestem po serii szczepien i nic z tego wiec nie wiem czego to kwestia. Nie bedziemy sie juz diagnozowac bo gdzie nie pojdziesz tam ci cos znajda. To jest wyciagactwo kasy i nic wiecej. Szczepien zaluje najbardziej ze je mialam. Organizm ludzki to nie maszyna. Czasem jakis plemnik przepcha sie nawet przez teoretycznie zapchany jajowod wiec nic nie jest takie oczywiste. Kobiety zachodza w ciaze z bardziej rozjechanymi wynikami od moich ... Wiec nie wiadomo co od czego zalezy i dlaczego jest tak a nie inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 11:14

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, to każdy lekarz - jak pójdziesz to coś znajdzie.

    My dziś mamy wizytę u endo - ja do niej trafiłam jak mi TSH podskoczyło do 2 i lekarz wolał skonsultować z endo i oczywiście coś znalazła i teraz wizyta co miesiąc. a z racji starań to wzięła też na tapetę męża i u niego też coś znalazła i bierze Eutyrox- także masz 100% racji opu - zawsze coś znajdą :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) no

    Jeeejku jak ja bym chciala kiedyw naturalnie zajsc w ciaze... Tak poprostu jak wszyscy inni ( marzenia dobra rzecz ;). )

    My po szczepieniach powiedzielismy sobie koniec balu. Wiecej nie bedziemy jezdzic po lekarzach. Chociaz moze jeszcze sprawdzimy allo mlr i ewentualnie sie doszczepie ( rozwazam to jeszcze) chociaz mi sie nie chce zupelnie. Ale nic ponad to nie bede robic

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Ewa, no rośnie Mały :)

    Aneczka i mnie coś bierze - na razie tylko katar. Pije mleko z czosnkiem, ale może znacie jeszcze jakieś inne domowe sposoby na drobne przeziębienie?

    Morgana mi się zaczęło od psikania i kataru doszło do zapalenia oskrzeli. Wiec działaj d razu. Mi mój robił herbatki z sokiem malinowym za chwilę kolejną z miodem i cytryną (musiała mieć odpowiednią temperaturę ). Do tego cały pakiet leków ale u ciebie to odpada.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Aneczka szybkiego powrotu do zdrówka! I daj znać co z tarczycą.
    Już po wizycie - szyjka długa i zamknięta, wszystko w porządku, a Leoś waży już ponad 1,700 :)

    Dzięki :)
    Ale rośnie. Super że wszystko w porządku.

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zawsze przeziębienie przyjdzie w najmniej odpowiednim momencie.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa kuruj się, bardzo dobra jest herbata z imbirem i cytryną.
    Jestem dziś do niczego...niewyspana, brzuch trochę boli, zero energii

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa zdrówka!!!

    Ewa może twoje samopoczucie to wina pogody? Ale pocieszające jest to, że od jutra pogoda ma się poprawić i będzie słoneczko... a jak słoneczko świeci to człowiekowi się bardziej cokolwiek chce :).

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej już po usg tarczycy. Wszystko ok. Nie ma zapalenia ani nic z tych rzeczy
    Zatem nadal nie wiemy dlaczego mimo brania leków tsh rośnie. W piątek idę do ogólnego może da mi skierowanie do endo. Jak nie to muszę iść prywatnie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka moge Ci polecić edno, ale przyjmuje prywatnie. Babka pomogła już kilku osobom, które starały się o dziecko, w tym koleżance, której ginekolodzy nie dawali szans na naturalną ciążę.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa to poproszę o namiary do tej lekarki. Zobaczę co jutro powie mi lekarz ale może mi się przydać ten kontakt.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa a jak się dzisiaj czujesz? Przechodzi ci choć trochę.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trochę mnie nie było a tu tyle nowości! Widzę, że się dzieje... ;)

    Opu dużo zdrowia Ci życzę, bardzo trzymam kciuki, żeby udało Wam się naturalnie, wiem po sobie, że lekarze są potrzebni, warto ich słuchać, ale najważniejsze to słuchać siebie. Bez względu na to czy będziecie mieli dzieciątko adoptowane czy poczęte naturalnie, to najważniejsze, żebyście byli szczęśliwi! ;)

    Aneczka a bierzesz leki na czczo, minimum pół godziny przed jedzeniem, trzeba popijać małą ilością wody i najlepiej produkty białkowe spożywać co najmniej 2 h po tabletce? Tak ja wyczytałam, podobno nawet wypicie zbyt dużej ilości wody może blokować wchłanianie hormonu.

    Ewa dziś już słońce wychodzi, więc może samopoczucie też troszkę się rozjaśni ;) Wszystkiego pięknego dla Was :P

    Sugarfree ja kończę 30stkę we wrześniu :/ też mam doła z powodu wieku, ale przecież bez względu na wiek można być super ekstra mamą ;) Pochwal się co trenujesz (jeśli już pisałaś, to przepraszam, ale cierpię na sklerozę starczą :P) No i daj znać do jakiego lekarza w Provicie idziecie?

    Morganaa i Doncia!!!!!! Trzymam kciuki żeby były dwie kreski, zresztą nie ma innej opcji! W końcu musimy zapewnić Ewie jakieś towarzystwo brzuszkowe ;) Kurujcie się i uważajcie na siebie!
    Morgana a czy mogłabym prosić Ci o namiary na ta panią endokrynolog? Moja jest w ciąży i niestety od marca kończy przyjmować pacjentów :( I też szukam dobrego lekarza.

    Asik a co u Ciebie? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że te wszystkie dolegliwości już mijają!?


    Ja ostatnio, w sumie przez pomyłkę pań w rejestracji, byłam na wizycie u dr. Juraszka (miałam być dopiero w połowie lutego). Powiem Wam, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Możemy się już starać, dodatkowo wychwalił moje endo, pęcherzyk itp. A na koniec sam od siebie przepisał encorton dla mojego męża. Byłam w szoku. Tak więc od dwóch dni znów walczymy ze sterydami. Oby pomogło...

    No i niech to słońce świeci nam cały dzień, bo od razu robi się człowiekowi lepiej na sercu ;) Buziaki kochane!!

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    cześć, przepraszam że tak wpadam wam w dyskusję,
    mam problem dziś odebrałam wyniki męża test Mar- negatywny ale przeciwciała plemnikowe wykryto w krwii :(
    Dodam że ja też je wytwarzam czy któraś tak miała i jest szansa że chociaż inseminacja pomoże?

    My wszystkie mamy tu problem z testem MAR, więc nie do końca jesteśmy w temacie ;) Mój mąż miał robione przeciwciała ANA z krwi, ale wyszły w porządku. A u Was jakie badania z krwi wykazały te przeciwciała? Ja polecam wizytę u immunologa, bo chyba takie przeciwciała to wynik chorób układu immunologicznego? Nie chce wprowadzać Cię w błąd, ale na forum "Nasz Bocian", jest dość duży wątek dotyczący przeciwciał we krwi i tam wyczytałam, że lepiej mieć we krwi niż w nasieniu, bo przynajmniej da się to leczyć. A co iui wydaje mi się, że jeśli parametry nasienia są dobre, a u Ciebie też nie ma przecwiwskazań, to jest to świetny pomysł. Ale o tym musicie zadecydować Wy , no i lekarz. Jeśli mogę Cię prosić, to daj znać, jak w ogóle lekarze reagują na info o Waszych przeciwciałach i co zalecają, bo bardzo jestem ciekawa. Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili u mnie od dzisiaj widać światełko w tunelu... gorączka zaczęła spadać, krwawienie ustąpiło, ból jeszcze dokucza ale już chociaż jakieś pozytywy są. Jutro wizyta kontrolna i zobaczymy co lekarz powie.

    Lili trzymam kciuki za owocne starania!!!

    Dziewczyny ja w maju mam 31 urodziny i 5 lat po ślubie - tak więc wiekiem się nie przejmujcie.

    Słoneczko pięknie świeci, i tak jak pisała Lili aż się człowiekowi bardziej chce. Miłego dnia kochane!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Kuźwa padam na twarz!!! Nie przypuszczałam, że chodzenie po mieście mnie tak wykończy :). Dziś w lepszej formie, bo noc przespana i niedawno słońce zaświeciło :). Teraz odpoczywam, a potem obiad.
    Lili dawno Cię tu nie było, trzymam kciuki mocno za Wasze starania :)
    Dziewczyny wiekiem się tak nie przejmujcie, Leosia urodzę to już będę mieć skończone 36 lat :)
    Mam nadzieję, że lepiej się czujecie, że przeziębienie Was opuszcza.

    Miłego dnia :)

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ