X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to nie zapalenie pęcherza, tylko jak to lekarz określił: "niepokoi mnie ta bolesność macicy, jakiś stan zapalny zaczyna się robić i nie możemy doprowadzić do większego".
    Już się nie mogę doczekać zdjęcia królestwa Twojego Leosia :).

    Doncia a to racja, że dobry mąż to połowa szczęścia... u Nas ogólnie walka o dziecko sprawiła, że jesteśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko... i fakt, że mój mąż w tym uczestniczy, że jest na każdej wizycie to sprawiło, że bardziej to wszystko ze mną przeżywa, i nawet ostatnio stwierdził, że mnie podziwia jak widzi ile się muszę nacierpieć...

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam kciukasy za dalsze etapy :)
    Doncia masz moje mocne kciuki za IUI.
    Aneczka zdrówka, niech choroba idzie precz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w 30 tygodniu, w końcu magiczna 30-stka :)

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa teraz to już z górki :)
    3/4 ciąży za Tobą!!!
    Została ostatnia ćwiartka!!!

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to ja też czekam na zdjęcia :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c76fa40cf04.jpg

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ślicznie:)

    My dziś mieliśmy inseminację-może będzie prezent na dzień dziadka :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa śliczny kącik Leosia :)

    morganaa trzymam kciuki za dzisiejsza inseminację

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa trzymam mocno za IUI z efektem w postaci zielonego groszka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 20:48

    asik13 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana trzymam mocno kciuki za Was i za nas ja mam dzisiaj mieć inseminację trochę się denerwuje. Powiedz a kiedy miałaś robiony zastrzyk z pregnylu?

    ewa81, asik13 lubią tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :)

    Doncia to trzymam za nas kciuki :) ja nie miałam zastrzyku. Brałam tylko Clo i robiłam testy owulacyjne, no i badałam estradiol. W 14 dniu cyklu miałam monitoring, w 15 dc pozytywny test owulacyjny i w niedziele sprawdzenie czy pękł pęcherzyk - na szczęście pękł i robiliśmy inseminacje.
    Teraz mam tylko cały zestaw zaleceń do stosowania, a zamiast duphastonu żel crionone i 3 zastrzyki z pregnylu (ale połówki) w odpowiednie dni.

    Dla nas to była druga inseminacja, stres był, ale lekarz jest tak delikatny, że zero bólu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 07:38

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia powodzenia! Trzymam kciuki

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, myślałam, że tu taka cisza, a tyle się stało odkąd ostatni raz do Was zaglądałam! Bardzo Was polubiłam, jesteście moją ulubioną ekipą staraczkową (z innych wątków bardzo szybko uciekałam), ale kurczę chyba nie rozumiem się ze strukturą tego forum :P

    Opu - to dobry początek, dobrze, że piszesz, ja na razie jestem stanowczo na nie, jeśli chodzi o adopcje, może Twoja droga coś we mnie zmieni...

    Asik - zdrówka kurczę :(

    Dziewczyny trzymam kciuki za powodzenie inseminacji!

    A mnie dziś szlag trafił i szukam kolejnego lekarza. Miałam wizytę na 11:15, wchodzę o 10:55 a tam 9 osób przede mną. Pytam pani w recepcji, a ona mi na to, że no, tak, jest dość duży poślizg. Dodałam do tego, że odczekam 2 godziny, a potem jak zawsze maksymalnie 15 minut i pacjent do domu, 150 złotych w kieszeni, stwierdziłam że dość tego dobrego.

    Gdzie leczycie się na Śląsku? Możecie kogoś mi polecić? Najlepiej trochę bardziej ludzkiego.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm, Sugarfree ja się leczę w gabinecie prywatnym, a nie w klinice leczenia niepłodności. Jakoś kliniki mi nie podeszły - byłam w 3, ale jak słyszę - nic Pani nie jest, ale proszę zastrzyki i zrobimy inseminacje to się człowiek zastanawia po co. żadna z klinik nie podjęła nawet tematu męża, dopiero lekarz do którego teraz chodzimy zalecił MAR.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 12:04

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree leczę się w klinice niepłodności provita Katowice

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    hmm, Sugarfree ja się leczę w gabinecie prywatnym, a nie w klinice leczenia niepłodności. Jakoś kliniki mi nie podeszły - byłam w 3, ale jak słyszę - nic Pani nie jest, ale proszę zastrzyki i zrobimy inseminacje to się człowiek zastanawia po co. żadna z klinik nie podjęła nawet tematu męża, dopiero lekarz do którego teraz chodzimy zalecił MAR.

    A do kogo chodzicie?

    Ewa - dziękuję, poszukam.

    Tak naprawdę jestem na etapie, że chciałam odpuścić, odpocząć. Ale tak naprawdę nie wiem, czy nie bezpieczniej by było spróbować pójść gdzieś jednak indziej do lekarza. Sama nie wiem, czego chcę.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do lekarza 50 km od Katowic,także jeżeli takie odległości nie przeszkadzają mogę podać namiary w wiadomości prywatnej. Lekarz de facto specjalizuje się w leczeniu niepłodności,w tym czynnika męskiego.

    Ja też nie raz myślałam,żeby od tego wszystkiego odpocząć,ale zawsze gdzieś myśl,a może jeszcze ten jeden cykl..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 14:33

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia trzymam mocno kciuki.
    Sugarfree ja jeżdżę do kliniki do Katowic - Angelius Provita i jestem bardzo zadowolona.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo jak Asik jestem bardzo zadowolona z kliniki

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez cztery lata leczyłam się u różnych lekarzy i efektu w postaci dzidzi nie było...
    W klinice zgodziłem się na laparoskopię, później miałam cykle stymulowane i jedną inseminacje zakończoną dwoma pięknymi kreskami na teście ciążowym. Jestem bardzo zadowolona z opieki, lekarza i leczenia... i nadal będę z nimi walczyć...

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ