X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić - Śląsk
Odpowiedz

Gdzie rodzić - Śląsk

Oceń ten wątek:
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 21 września 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sasza:) dziękuję za wpis! Brzmi to bardzo pozytywnie:) a mogłabyś napisać jeszcze co było potrzebne do szpitala? Czy ubranka dają? Kosmetyki, pieluszki?:)

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 21 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital zapewnia właściwie aby ubranka dla dziecka rożek oraz pieluchę tetrową i laktator ale to bardziej dla kobiet po CC .
    Maluszki są zabierane do kompania więc z kosmetyków przyda Ci się tylko jakieś krem na odparzenia pępuszki też czyszczą sami

    Marcia28 lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 21 września 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę miała planowane cc także te wszystkie informacje bardzo mi się przydadzą, dziękuję jeszcze raz :) Ja chyba i tak zapakuje swój laktator, rożek czy pieluchy tetrowe. Nigdy nie wiadomo co się przyda a najwyżej mąż zawiezie z powrotem do domu :)

    Sasza20 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 21 września 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas się waham pomiędzy porodem w szpitalu w Sosnowcu a w Katowiach na Łubinowej. W ostatnim czasie na Łubinowej rodziły moje znajome więc mam u kogo zasięgnąć opinię. Niestety nie wiem nic o porodzie w Sosnowcu (mąż wolałby Sosnowiec - mamy zdecydowanie bliżej bo mieszkamy w Sosnowcu).
    Może któraś z Was będzie w stanie powiedzieć coś więcej na temat porodu w tym szpitalu.

  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 21 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator weź swój ale rożka nie bierz :) Kobietki po CC są tam ważniejsze pomogą ci w pionizacji w myciu i oczywiście dostaniesz leki przeciwbólowe pokarzą Ci również jak pielęgnować ranę

    Marcia28 lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 22 września 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że tak pomagają bo nie ukrywam że się zaczynam denerwować:) A wiesz może na ile dni przed terminem z om zapisują na cc? W nie których szpitalach nawet 10 dni przed albo w ogóle czekają aż akcja się rozkręci ale u mnie jest położenie pośladkowe i nie chciałabym czekać na skurcze..Może wiesz jak jest u nich?:)

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 22 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia jak to tam wygląda bo rodziłam sn ale jak przedzwonisz to na pewno Ci powiedzą :)

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 22 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) Dostanę prawdopodobnie skierowanie 6 października to od razu tam pojadę :)

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 22 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas się waham pomiędzy porodem w szpitalu w Sosnowcu a w Katowiach na Łubinowej. W ostatnim czasie na Łubinowej rodziły moje znajome więc mam u kogo zasięgnąć opinię. Niestety nie wiem nic o porodzie w Sosnowcu (mąż wolałby Sosnowiec - mamy zdecydowanie bliżej bo mieszkamy w Sosnowcu).
    Może któraś z Was będzie w stanie powiedzieć coś więcej na temat porodu w tym szpitalu.
    Ja też mieszkam w Sosnowcu ale będę rodzic w Mysłowicach ogólnie ze szpitalem w SC mam złe doświadczenia (akurat nie porodowke) i od początku mówiłam ze nie chcę tu rodzic a wśród znajomych opinie on ma różne jednak w większości przeważają złe... Zainteresuj się szpitalem nr 1 Mysłowicach przede wszystkim jest bardzo małe obłożenie i teraz dodatkowo jest remontowana porodówka


    l22nhdgeccid541p.png
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 22 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Ja też mieszkam w Sosnowcu ale będę rodzic w Mysłowicach ogólnie ze szpitalem w SC mam złe doświadczenia (akurat nie porodowke) i od początku mówiłam ze nie chcę tu rodzic a wśród znajomych opinie on ma różne jednak w większości przeważają złe... Zainteresuj się szpitalem nr 1 Mysłowicach przede wszystkim jest bardzo małe obłożenie i teraz dodatkowo jest remontowana porodówka

    Nynusia dziękuje za info. :)
    Szpitala w Mysłowicach nie brałam pod uwagę. Jak już bedziesz po wszystkim to proszę opisz swoje doświadczenia.
    Wczoraj jeszcze trochę poczytałam o szpitalu w Sosnowcu i wyczytałam, że kilku lekarzy z oddziału położniczego ma postawione zarzuty w Izbie Lekarskiej. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zraziło mnie to chyba ostatecznie do porodu w tym szpitalu.

  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 22 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenko ja rodzilam w Myslowicach, lezalam tez na podtrzymaniu i wrocilabym tam na pewno z kolejnym maluszkiem!

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 23 września 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka jest to prawda z tymi zarzutami. Oczywiście opiszę wszystko po ;)

    Ty już się załapiesz na dwie nowe sale gdybyś się decydowała na Mysłowice wiec tylko pozazdrościć ;) przy szpitalu działa też bezpłatna szkoła rodzenia polecam! Dostałam tam trochę gadżetów i stos przydatnych informacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 15:00


    l22nhdgeccid541p.png
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 24 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Marzenka jest to prawda z tymi zarzutami. Oczywiście opiszę wszystko po ;)

    Ty już się załapiesz na dwie nowe sale gdybyś się decydowała na Mysłowice wiec tylko pozazdrościć ;) przy szpitalu działa też bezpłatna szkoła rodzenia polecam! Dostałam tam trochę gadżetów i stos przydatnych informacji :)

    Mąż póki co nie chce słyszeć o Mysłowiach. Może jeszcze mu się zmieni ;)
    Obecnie mamy dwa typy: Łubinowa albo SIMiN w Chorzowie.
    Chemy jechać do obu szpitali i zobaczyć jak to wygląda na miejscu. Może wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję :)

    Chociaż z opinii krążących na forach w internecie w SIMiN ostatnio mają często przepełnienie a wtedy już tak super nie jest.

    Ach.. trudna decyzja nas czeka ;)

  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 24 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z SIMiN zrezygnowałam właśnie ze względu na obłożenie - co mi po znieczuleniu, jak rutynowo natną i nie wiadomo czy przy mnie będą, jak będzie trzeba.

    Też będę rodzić w Mysłowicach - znieczulenie dają bez problemu, mało rodzących, świetny personel (opinia mojej znajomej położnej, pracującej na Bonifratrów). Choć jak to mówią - wszędzie dobrze, jak jest dobrze ;)

    Nynusia lubi tę wiadomość

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 24 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka pytanie dlaczego nie chce słyszeć... chyba nie przez to ze to Mysłowice ;)

    Zgadzam się z Wredotka wszędzie dobrze gdy jest dobrze ;)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś wiadomo nt. leszczyńskiego na raciborskiej w Katowicach?

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka wrote:
    A coś wiadomo nt. leszczyńskiego na raciborskiej w Katowicach?

    Leżałam tam na patologii ciąży i jeżeli chodzi o ten oddział to nie polecam. Położne/lekarze bardzo nie mili, warunki jeżeli chodzi o sale fatalne.
    Nie wiem natomiast jak jest na porodówce.

  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 września 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja byłam tam odwiedzić i zajrzałam do kobietek już po porodzie to bardzo chwaliły, salki też ok. Niestety nie dane mi było zajrzeć jak wygląda sala porodowa, przez duże obłożenie w tamten dzień. A to mnie bardzo ciekawi...Eh ciężka sprawa z wyborem szpitala. No ale jak ktoś powiedział - wszędzie dobrze jak jest dobrze. Ale i tak myślę, że jaki by nie był mój wybór to trafienie na empatyczną położną i lekarza zależy od szczęścia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 09:47

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka wrote:
    No właśnie ja byłam tam odwiedzić i zajrzałam do kobietek już po porodzie to bardzo chwaliły, salki też ok. Niestety nie dane mi było zajrzeć jak wygląda sala porodowa, przez duże obłożenie w tamten dzień. A to mnie bardzo ciekawi...Eh ciężka sprawa z wyborem szpitala. No ale jak ktoś powiedział - wszędzie dobrze jak jest dobrze. Ale i tak myślę, że jaki by nie był mój wybór to trafienie na empatyczną położną i lekarza zależy od szczęścia.

    a Twój lekarz prowadzący tam pracuje?

  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pracuje.

    wnidzbmhunwbroqa.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ