X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić - Śląsk
Odpowiedz

Gdzie rodzić - Śląsk

Oceń ten wątek:
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 25 września 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Marzenka pytanie dlaczego nie chce słyszeć... chyba nie przez to ze to Mysłowice ;)

    Zgadzam się z Wredotka wszędzie dobrze gdy jest dobrze ;)

    Nynusia, mąż nie chce słyszeć o porodzie w Mysłowiacach.. bo to Mysłowice ;)
    ale jak tak chwalicie to może podjedziemy i do tego szpitala się rozejrzeć.

    Mam jeszcze 3 miesiące więc troche czasu na podjęcie decyzji jeszcze jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 16:20

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 26 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka w środy jest porodówka otwarta można pojechać pogadać z położna gdybyście chcieli ;)


    l22nhdgeccid541p.png
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 26 września 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Marzenka w środy jest porodówka otwarta można pojechać pogadać z położna gdybyście chcieli ;)

    A orientujesz się kiedy mają zostać wyremontowane sale, o których wspominałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć coś na temat szpitala w Bytomiu? :)

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 28 września 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenka wrote:
    A orientujesz się kiedy mają zostać wyremontowane sale, o których wspominałaś?
    Miały być oddane do końca września ale jest poślizg i położna mówiła ze do połowy października będą skończone


    l22nhdgeccid541p.png
  • milusiak Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś z was rodził w pyskowicach, co widzicie o tym szpitalu

  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 30 października 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzic w Bytomiu w 2 na bloku 5. Nie wiem, czy masz lekarza prowadzącego z Bytomia, bo z tego co wiem, to dosyć zmienia sprawę ;-) będę rodzic juz niedługo, wiec podzielę się wrażeniami :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nala85 wrote:
    Ja będę rodzic w Bytomiu w 2 na bloku 5. Nie wiem, czy masz lekarza prowadzącego z Bytomia, bo z tego co wiem, to dosyć zmienia sprawę ;-) będę rodzic juz niedługo, wiec podzielę się wrażeniami :-)
    Moją ciąże prowadzi ordynator porodówki na tym bloku 5 wlasnie ;) to czekam na szczegoly :)) szybkiego i dobrego porodu zycze :)

    Nala85 lubi tę wiadomość

  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh nie dziękuję, leżę na sali porodowej, ale mojemu maleństwu nie spieszy się aż tak bardzo ;-) moja prowadzi dr Tomanek. Póki co jest ok, choć ja szpitali nie znosze, jutro sytuacja pewnie się wyklaruje :-)

    Ikarzyca lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nala85 wrote:
    Heh nie dziękuję, leżę na sali porodowej, ale mojemu maleństwu nie spieszy się aż tak bardzo ;-) moja prowadzi dr Tomanek. Póki co jest ok, choć ja szpitali nie znosze, jutro sytuacja pewnie się wyklaruje :-)
    Ojej jak Ci zazdroszczę;p ja też już bym chciała być na tym etapie ;p a póki co nawet ruchów nie czuję;p Ja też nie znoszę szpitali. Chociaż sama w nim pracuje ;p Trzymam mocno kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili, moja siostra rodziła w Bytomiu ;)

  • Mamuska_first_time Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mamuśki :)

    Czy któraś z Was rodziła w ostatnim czasie w Dąbrowie Górniczej? ponoć są zmiany na lepsze jeżeli chodzi o personel etc. Bardzo proszę o opinie :)

    Pozdrawiam

    Karolina

    Karolina
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodziłam w pyskowicach i jestem bardzo zadowolona z opieki

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 30 listopada 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktos cos wiecej powie o Pyskowicach?

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce rodzic w Pszczynie, wiem ze sa rożne opinie ale mam do niego najbliżej. Moja lekarka wolalaby żebym rodziła w Bielsku, ze względu na niskie położenie łożyska, ale jak tam raz byłam na konsultacjach z podejrzeniem braku przepływów łożyska, to byłam przerażona ile w ciagu godziny kobiet ciężarnych tam sie przewinęło, nie wiem jak oni wyrabiają z porodami.

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w Mysłowicach - bardzo polecam. Poród rodzinny, spokojny, cały czas monitorowany stan dziecka, bezproblemowo zzo. Polecam też położną Panią Kasię :) Warunki ok, szału nie ma, ale położne pomocne i raczej przyjazne.

    kark lubi tę wiadomość

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dana222 wrote:
    Ja chce rodzic w Pszczynie, wiem ze sa rożne opinie ale mam do niego najbliżej. Moja lekarka wolalaby żebym rodziła w Bielsku, ze względu na niskie położenie łożyska, ale jak tam raz byłam na konsultacjach z podejrzeniem braku przepływów łożyska, to byłam przerażona ile w ciagu godziny kobiet ciężarnych tam sie przewinęło, nie wiem jak oni wyrabiają z porodami.
    Ja jestem z okolic Pszczyny, ale wiele się nasłuchałam o tym szpitalu i wszyscy mi odradzają. Moją ciąże prowadzi lekarz który pracuje w wojewódzkim w Bielsku, tam też przeprowadzał hsg i laparoskopie, opieke miałam super, jestem zachwycona atmosfera i tam też zamierzam urodzić :-) pozdrawiam i powodzenia !

  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniecznie daj znać jak po Wojewódzkim. Jestem z Bielska-Białej trudno gdzieś znaleźć opinie na czasie, wszystkie sprzed kilku lat. Wyspiański odpada to wiem...

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    koniecznie daj znać jak po Wojewódzkim. Jestem z Bielska-Białej trudno gdzieś znaleźć opinie na czasie, wszystkie sprzed kilku lat. Wyspiański odpada to wiem...
    Będę pamiętać, zdam relacje ! ;)

  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    któraś z Was moze rodziła w CSK w Katowicach na ligocie i moze podzielić się wrażeniami?? :)

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ