X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:31

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa jak tam u Ciebie? Nic się nie dzieje póki co? Już chyba finisz na dniach:-)

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jak na razie nic się nie dzieje,termin mam na 15kwietnia więc już jest coraz bliżej :-). Teraz mam codziennie przychodzić na ktg bo wczoraj miałam podwyższone i teraz trzeba kontrolować i obserwować co się dzieje,a tak poza tym brak innych objawów...więc trzeba czekać co się będzie działo w najblizszych dniach..

    fbb4f6521a.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam u Ciebie?Jak Dominik? :)

    fbb4f6521a.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już bliziutko u Ciebie też:-)zobaczysz te kilka dni szybko zleci i będziesz tulila swego malucha:-)dobrze że chodzisz na ktg, lepiej monitorować skoro trochę wyższe było.

    U nas czas strasznie szybko leci, Dominik już zaraz miesiąc będzie miał, aż trudno w to uwierzyć. Ogólnie myślę że nie jest źle. Ładnie je, wprawdzie do piersi tylko w nocy się przysysa, w dzień chyba za dużo się dzieje naokoło i się nie może skupić żeby spokojnie jeść, ale wtedy ściągam i daję mu swoje mleko. Dobrze przybiera na wadze, taki mały zarloczek z niego. W nocy na jedzenie raz się budzi i potem już o 6 rano pobodka na dzień. W dzień śpi różnie, w domu nie za bardzo daje radę zasnąć, więc chodzimy na spacery do moich rodziców i tam na podwórku bardzo ładnie śpi. Jest bardzo pogodny i lubi towarzystwo więc jak nie śpi to trzeba z nim siedzieć bo jak jest sam to płacze. Często jak tak patrzę na niego to trudno uwierzyć że to mój synek i że rósł w brzuchu 9 miesięcy, taki prawdziwy cud:-)

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że w najbliższym czasie zacznie się coś dziać..,bo takie czekanie też się dłuży i tylko myśli się o tym.... To fajnie że wszystko dobrze jest z Dominikiem ,normalnie zazdroszczę Ci :) ,dobrze że teraz pogoda dopisuje to możesz bez problemu chodzić na spacery..

    fbb4f6521a.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:31

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Migussia :-),mam nadzieję że właśnie tak będzie...

    fbb4f6521a.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    U mnie dopiero początek :) ale podczytuje juz powoli :) od kiedy muszę zacząć jeździć do kliniki w której zdecyduje sie urodzić ? Od 7 msc wystarczy czy za wczesnie ?
    Ja zastanawiam sie nad parkowa lub nad arciszewskimi.
    Do Białegostoku bede dojeżdżać 70km.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wolałabym ( jak zdążę :) ) miec CC :)

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Adrenalina:),na Parkowej musisz zgłosić się na pierwszą wizyte ok 37tyg ciąży,a żeby już u nich rodzić musisz mieć skończony 38tydz bo wcześniej Cię nie przyjmą...

    adrenalina lubi tę wiadomość

    fbb4f6521a.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chcesz mieć cc to nie ma większego problemu bo umawiasz się na konkretny termin..

    fbb4f6521a.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bardzo przyjmę każda sugestie :) jestem narazie w początkowej fazie z myślami o porodzie :)

  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o Arciszewskich to pierwsza wizyta w 32 tyg i około 3 wizyt do końca ciąży i zasada taka jak na parkowej- przyjmują tylko donoszone ciąże.
    Jeśli chodzi o cesarki też tak samo.

    A czy któras z was się orientuje,czy cukrzycę ciążową traktują jako przeciwwskazanie do porodu w klinice?

    adrenalina lubi tę wiadomość

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:31

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migussia, dzięki za super wiadomość. Wśród znajomych miałam dwie różne wersje,a jakoś za bardzo się nastawiłam na klinikę i cięzko by było teraz decydować się na szpital państwowy. ;)

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:31

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umówiłam się i tak tam na kolejne USG, także myślę,że zostanę przy tym wyborze.
    Byłam już tam dwukrotnie(na badaniach,nie na porodzie ;P) i bardzo mi się spodobało,więc myślę,że pozostanę przy Arciszewskich. :)

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa jak tam sytuacja u Ciebie? Domyślam się że można już gratulowac:-) jak wrażenia po porodzie i jak maluch?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:31

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ