X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:34

    adrenalina lubi tę wiadomość

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za te szczepionki dopłaca sie ? Czy one juz sa w cenie ?

  • redrubin Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wcześniejszym poście napisałam błędnie szczepionka od gruźlicy była z kliniki a drugą którą się podaje dziecku jest od żółtaczki i tą kupowaliśmy był to Engerix. Sama taką szczepionką się szczepiłam i dziecko chciałam nią zaszczepić. A cena tej szczepionki to 55 zł, tylko trzeba pamiętać że są podawane jeszcze dwie dawki tej szczepionki i pozostałe też trzeba kupić.

  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:34

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejcia;) czytalam was z wypiekami na twarzy;) jestem w 30 tyg i pomalu trzeba podjac decyzje o miejscu porodu. z moim dr Lemancewiczem moge rodzic i u arciszewskich i w usk... sa plusy i munys kazdej z tych decyzji.. no ale szala coraz bardziejsie przechyla na prywatne rodzenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 15:57

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:34

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja ze względu na bliźniaki mam wybór: usk czy warszawska.
    Na warszawskiej leżałam na patologii ciąży tydzień a w usk (w poradni patologii ciąży) teraz prowadzę ciążę. Naprawdę nie wiem.

    Czy muszę jakoś "oficjalnie" wybrać szpital? Czy po prostu w razie czego jechać tam gdzie chcę?

  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:34

    adrenalina lubi tę wiadomość

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje, ale nie byłam pewna.

    Dziewczyny a macie jakąś położną godną polecenia, co będzie odwiedzać mnie po porodzie?

  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:35

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 7 maja 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migussia odnośnie gbs, wynik masz po kilku dniach już dokładnie nie pamiętam ile dni czekałam. Pozytywny wynik absolutnie nie dyskwalifikuje z porodu na parkowej. Muszą tylko wiedzieć czy potrzebny będzie antybiotyk żeby ci podać. Ja akurat gbs mialam ujemny, ale inne bakterie mi wyszły i dostałam antybiotyk jak tylko do kliniki przyjechałam i potem jeszcze kolejne dawki przez cały pobyt u nich.

    migussia lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:35

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migussia wrote:
    Ja niestety nie pomogę, zdaje się na tą która przyjdzie z przychodni :)
    Ale może inne dziewczyny coś poradzą. ?
    Podobno od lipa mają wejść jakieś nowe przepisy uniemożliwiające wybór położnej, także chyba nie będę musiała się zastanawiać, dostanę z przydziału kogoś :(
    Trochę szkoda, bo moje bliźniaki pewnie będą wcześniakami i chciałam jakąś kompetentną osobę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 15:08

  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:35

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn chcących rodzić u Arciszewskich.
    Jestem po pierwszej obowiązkowej wizycie.
    Na pierwszej wizycie ogólny wywiad,założenie nowej karty ciąży, USG (u nas udało się również zrobić 3D). Zlecił badania,których mój lekarz prowadzący do tej pory nie zlecał. Taka wizyta to koszt 150zł.
    Jeśli chodzi o chęć wykonania cc- nie robią wielkiego problemu, pomagają dopełnić formalności.
    U mnie termin na 6go lipca, z czego doktor zaznaczył,że gdyby się coś wcześniej działo to i wcześniej można się zgłosić i zrobią co trzeba.
    Dla dzidziusia nie trzeba mieć nic, dla siebie- tyle co ubrania, dokumenty i kosmetyki.

    migussia, adrenalina lubią tę wiadomość

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 16 maja 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie a duzo wczesniej umawiałam sie na wizytę ? Czy wystarczy zadzwonić w 32 tc i sie umówić i za dzień lub dwa wizyta ?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 16 maja 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarantowa zdawaj relacje na bierząco :) jakie badania ile zapłaciłaś kiedy kolejna wizyta :) jesli nie sprawi Ci to problemu ja bede juz spokojniejsza jak bede wiedziec :)

  • just27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 16 tyg, i tez zastanawiam się gdzie rodzic, ale mam jeszcze troche czasu, nie wiem czy powoli zmnieniac lekarza na któregoś z kliniki, nie wiecie od kiedy wypisuja zwolnienia, miewam bole brzucha i głowy(choruje na migrene od 5 lat) a moj lekarz stwierdzil ze bole glowy powinny przejsc a jesli chodzi o brzuch to nie ma zagrozenia ciazy,i nie chce mi wypisac zwolnienia boje sie o malego bo jestem osoba nerwowa i moj szef juz mnie tak wkurza, jak tak bedzie to bede musiala sie chyba zwolnic bo nie wytrzymam.

  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 17 maja 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina, ja się chciałam umówić do konkretnego lekarza (uważanego za jednego z najlepszych u Arciszewskich) i do niego sa kolejki na 2-3 tygodnie do przodu. Jak się ma większą dyspozycję co do godzin to zapewne bliżej 2 tygodni.
    Za wizytę zapłaciłam 150zł- gdzie miałam sporo rzeczy zrobionych i według ich cennika ze strony powinno być drożej.
    Kolejna wizyta- 3 tygodnie po pierwszej.
    Co do badań to będę robić w przyszłym tygdoniu więc będe informować- ale z tego co mówił lekarz,to można robić w dowolnym laboratorium.

    just27- jeśli chcesz rodzić w poliklinice to lekarza można zmienić do 32 tygodnia,także naprawdę masz jeszcze czas :)
    A zwolnienia wypisują nawet od początku ciąży. Zależy czy są wskazania i czy lekarz widzi taką potrzebę.

    adrenalina lubi tę wiadomość

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 maja 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. To zadzwonię do nich koło 30tc.
    Ja nie znam z tamtąd żadnego lekarza. Ale moze poczytam wczesniej opinie :)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ