X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród w Trójmieście
Odpowiedz

poród w Trójmieście

Oceń ten wątek:
  • Tellina Znajoma
    Postów: 28 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o remont w Redłowie to dostałam sprzeczne informacje :( Koleżanka, która chodzi tam do SR powiedziała mi, że remont ma być pod koniec sierpnia i znieczulenie na żądanie od 01.09 a porodówka przeniesiona na I piętro, natomiast gdy ja byłam zobaczyć szpital to dowiedziałam się, że przetarg nie zakończony, anestezjologa ma nie być na razie. Położna powiedziała, że trzeba dzwonić i się pytać czy porodówka funkcjonuje. Eh szkoda gadać :( jednym słowem nikt nic nie wie :/

    ce59ue6.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anestezjolog jest bo mnie znieczulał do cesarki ale oni pewnie dodatkowego potrzebują do tego znieczulenia na żądanie ;)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba dzwonić i się pytać czy porodówka funkcjonuje? To znaczy, że mogę akurat trafić na termin, kiedy w ogóle nie będą przyjmowali rodzących na oddział i będę musiała szukać innego szpitala? :(
    livia30, dzięki za odpowiedzi, na razie nie mam więcej pytań :D

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • karola1986 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja rodziłam w Wejherowie pod koniec października 2013 roku. Wszystko było super. Oczywiście byłam przestraszona opowiadaniami innych dziewczyn. O 20 trafiłam na Sor a juz 22.30 córka była ze mną. Szpital ok jedzenie jak to szpitalne ale nie najgorsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że do października Redłowo uwinie się. Do Wejherowa troszkę daleko ,a Gdańsk - jakoś mi nie odpowiada.

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam najświeższe info na temat remontu w Redlowie. Moj lekarz tam pracuje i sie go wypytalam. Remont sie przesunął, ja mam termin na polowe września i lekarz mowi, ze na pewno sie nie zalapie bo bedzie pozniej.
    Kto ma zatem termin wczesniej tego remont ominie a kto pozniej... No cóż trzeba sie bedzie pewnie na bieżąco dowiadywać ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me, a mówił kiedy później, ja mam na 7.10

  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dostałam podobną informację, ale również zostałam zapewniona, że porodówka nie będzie zamknięta. Także te, które planują rodzić w Redłowie na pewno będą miały taką możliwość, ale nie wiem kiedy otworzą nową wyremontowaną część.

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    4me, a mówił kiedy później, ja mam na 7.10
    Nie niestety nie mowil ale ja tez nie pytalam ;) mysle, ze oni sami nie wiedza ;)

    Pewnie, ze porodowka bedzie dzialac- no ale rodzenie podczas remontu to pewnie srednia wygoda i wierze sie zapewne tez z jakimiś utrudnieniami...

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • maya17 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziła może już któraś z was na Zaspie że znieczuleniem na żądanie?

    3jgxs65g6av6ekmv.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 1 września 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam szpital Wojewodzki polozne super kieruja porodem opiekuja sie sa bardzo pomocne znieczulenie dostepne mi lekarz sam zaproponowal opcje znieczulenia dostepna jest tez wanna prysznice i gaz rozweselajacy drabinki i pilki do skakania moj porod z oxytocyna i znieczuleniem trwal 4 godz 10 min wspominam bardzo dobrze nie obeszlo sie bez naciecia krocza ale do przeżycia szycie troche boli
    Opieka po porodzie wiekszosc poloznych do rany przyloz sa do dyzpozycji 24 godz na dobe laktacyjne cierpliwe i chetne do pomocy
    Incormuja co za badania robia dziecku wzzystko na miejscu
    Ogolnie w skali 1 do 10 daje 9 i pol :-) ps jedzenie tez dobre

    Gosiak, orchideaa, Kaja lubią tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na patologi ciązy w Redłowie, chyba przekonałam sie do zmiany szpitala.
    Zabrakło nawet oksytocyny, dzwonili po szpitalach. Na wywołanie zakładają cewnik na szyjkę.
    Dziewczyny po cc leżą na patologi ciazy przez 2 dni. Remont ma zacząć się kolo 2 polowy października lub listopad

  • Loullu Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maya na Zaspie nie ma chyba opcji znieczulenia na żądanie...

    Rodziła któraś z Was tam niedawno? Ja niby tam chcę rodzić, ale im bliżej tym mam coraz więcej wątpliwości.

    f2w3s65gie60bgdx.png
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loullu wrote:
    Maya na Zaspie nie ma chyba opcji znieczulenia na żądanie...

    Rodziła któraś z Was tam niedawno? Ja niby tam chcę rodzić, ale im bliżej tym mam coraz więcej wątpliwości.

    na kiedy masz termin? ja na 3 grudnia i wybralam kliniczna

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosza, dostać się na kliniczną to trzeba mieć fart... Położnik z klinicznej mówił nam na szkole rodzenia, że blokady są bardzo często, średnio co 3 dzień :( Warto sobie od razu obmyślić plan b.
    Na Zaspie tydzień temu rodziła siostra. Na salach porodowych są piłki i gaz, nie ma drabinek itp., prysznice są na korytarzach, nie ma zzo... Położne to mówiła, że zależy jak się trafi. Rodziła 12 h i szczęśliwa, że nie potwierdziło się to co piszą dziewczyny w opiniach na rodzić po ludzku, nie było żadnego pospieszania, nie było oksy. Na Zaspie nie znęcają się i jeżeli dziecko jest duże to robią od razu cc. Jak się zgłaszasz na izbę z ciążą przenoszoną, tak 41 tydz, to nie wyganiają w świat tylko pomagają. Tyle się dowiedziałam.

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 11 listopada 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania.ogg wrote:
    Martosza, dostać się na kliniczną to trzeba mieć fart... Położnik z klinicznej mówił nam na szkole rodzenia, że blokady są bardzo często, średnio co 3 dzień :( Warto sobie od razu obmyślić plan b.
    Na Zaspie tydzień temu rodziła siostra. Na salach porodowych są piłki i gaz, nie ma drabinek itp., prysznice są na korytarzach, nie ma zzo... Położne to mówiła, że zależy jak się trafi. Rodziła 12 h i szczęśliwa, że nie potwierdziło się to co piszą dziewczyny w opiniach na rodzić po ludzku, nie było żadnego pospieszania, nie było oksy. Na Zaspie nie znęcają się i jeżeli dziecko jest duże to robią od razu cc. Jak się zgłaszasz na izbę z ciążą przenoszoną, tak 41 tydz, to nie wyganiają w świat tylko pomagają. Tyle się dowiedziałam.

    hmm tez słyszałam o tych blokadach ale myslałam ze to bujda....trezba jednak obrać plan B:)

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosza83 wrote:
    hmm tez słyszałam o tych blokadach ale myslałam ze to bujda....trezba jednak obrać plan B:)
    To nie bujda, aktualnie tu jestem i obserwuję na bieżąco. Plan b obowiązkowo. Poza tym nie rozumiem szału na to miejsce. A troszkę się w ciąży nabujałam po patologiach i mam porównanie.

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • maya17 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 9 stycznia i zdecydowanie Zaspa po raz drugi. Inne szpitale mnie przerażają, a na Zaspie jest jakoś tak domowo. Jednak szkoda ze nie dają zzo. Ustawa ustawą a życie życiem.

    3jgxs65g6av6ekmv.png
  • maya17 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie jak to jest teraz na Zaspie, czy po porodzie matka dostaje od razu dziecko do opieki i sama sobie ma radzić? Bo jakoś sobie tego nie wyobrażam że będę w stanie jak każą leżeć kilka godzin i odpoczywać.

    3jgxs65g6av6ekmv.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a może znajdzie się jakaś, która rodziła w clinice medice, albo planuje tam rodzić?

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ