X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka32 wrote:
    Zawsze chcialam miec piatke dzieci... ja wiem,ze nie kazda z Was mnie zrozumie, ale tak bardzo chcialam miec jeszcze syna... poczuc cieplo noworodka na piersi i jego zapach w domu... bezzebny usmiech... zobaczyc pierwsze stawiane kroki....
    Ja rozumiem ....

    Malinka32 lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z Nas tego doswiadczy :) trzeba tylko wyluzowac :) Malinka pewnie ze ja tez bym juz chciala byc wnkolejnej ciazy ale takim stresem i nastawianiem sie na konkretny cel wiem, ze ucieknie mi zycie miedzy palcami, uciekna chwile z rodzina i przyjaciolmi, nie dajmy sie zwariowac bo jak sie dasz to zwariujesz... mozesz moec mnie za gowniare i niedoswiadczona bezdzietna dziewczyne, ale ja widze co siw dzieje gdy ludziom zbyt na czyms zalezy... nie odrazu Rzym zbudowano, wszystko do czego dazymy w zyciu wymaga od nas cierpliwosci i czasu :) Ja gleboko wierze, ze tersz gdy mam tarvzyce pod konrola to teraz na bank sie uda :)) ale mie nastawiam sie zbytnio bo wiem ze to wymaga vzasu, a nim sie obejrze bede w ciazy...blizniaczej ;)) bo o to codzien sie modle :) o zdrowa ciazr z dwojka maluszkow ;) wiem ze to moze glupie ale ja zawsze chcialam miec dwojke odrazu parke i przezimowac z brzuszkiem ;) to sa moje marzenia a nie cel :) bo ja nicc nie moge. Czlowirk strzela ale to Bog nosi kule... Zacznijcie zyc, mysli skierujcie w innymkirunku... moj cel to nowy samochod i wyjazd za granice na wakacje :) choc celow jesy wiele ale pokolei bedr je odchaczac :) wiem , ze tez dacie rade :) kochane glowy do gory :)

    Malinka32 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka sprawa jest bardzo świeża, daj może mężowi trochę czasu. Wiesz, on też przeżywa, boi się kolejnej porażki i dodatkowo boi się o Ciebie...może wrócicie do tej rozmowy jak nieco te najgorsze emocje opadną?

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Kazda z Nas tego doswiadczy :) trzeba tylko wyluzowac :) Malinka pewnie ze ja tez bym juz chciala byc wnkolejnej ciazy ale takim stresem i nastawianiem sie na konkretny cel wiem, ze ucieknie mi zycie miedzy palcami, uciekna chwile z rodzina i przyjaciolmi, nie dajmy sie zwariowac bo jak sie dasz to zwariujesz... mozesz moec mnie za gowniare i niedoswiadczona bezdzietna dziewczyne, ale ja widze co siw dzieje gdy ludziom zbyt na czyms zalezy... nie odrazu Rzym zbudowano, wszystko do czego dazymy w zyciu wymaga od nas cierpliwosci i czasu :) Ja gleboko wierze, ze tersz gdy mam tarvzyce pod konrola to teraz na bank sie uda :)) ale mie nastawiam sie zbytnio bo wiem ze to wymaga vzasu, a nim sie obejrze bede w ciazy...blizniaczej ;)) bo o to codzien sie modle :) o zdrowa ciazr z dwojka maluszkow ;) wiem ze to moze glupie ale ja zawsze chcialam miec dwojke odrazu parke i przezimowac z brzuszkiem ;) to sa moje marzenia a nie cel :) bo ja nicc nie moge. Czlowirk strzela ale to Bog nosi kule... Zacznijcie zyc, mysli skierujcie w innymkirunku... moj cel to nowy samochod i wyjazd za granice na wakacje :) choc celow jesy wiele ale pokolei bedr je odchaczac :) wiem , ze tez dacie rade :) kochane glowy do gory :)
    Magic a tak z ciekawosci ile masz lat? ;)

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Malinka sprawa jest bardzo świeża, daj może mężowi trochę czasu. Wiesz, on też przeżywa, boi się kolejnej porażki i dodatkowo boi się o Ciebie...może wrócicie do tej rozmowy jak nieco te najgorsze emocje opadną?
    Wiem, ze to emocje... narazie musze uporac sie z tym co sie stalo... potrzebujemy oboje troche czasu... dziekuje za wsparcie

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic a tak swoja droga ja nikogo nie oceniam, kazdy ma prawo do swoich pragnien i marzen i wlasnego widzi mi sie.... to ze jeden pragnie dzieci a drugi byc singlem jego sprawa ... Nie mnie oceniac...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 11 maja 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Malinka ja Ciebie tez nie oceniam. Tylko szkoda mi Ciebie bo widzax jakie masz.problemy z ciaza i teraz maz Ci sie poddaje to nie tyle chce lub nakazuje Ci zmienic cele.w.zyciu... wiele przypadkow.jest ze ludzie sie nastawiaja na dziecko i nie wychodzi a gdy poddaja sie bo zostaje tylko in vitro, po jaims czasie zachodza w zdrowa donoszona ciaze. Tak jak liloe mowi to jest swieza sprawa... wyplacz sie, na krzycz na kogos. Mnie to pomoglo. Nie patze juz w przeszlosc lecz w przyszlosc :) na marginsesie mam 26 lat i od 10mscy staramy sie o dziecko. Dwie proby, jedna pozamaciczna biochemiczna, druga obumarla w 7 tyg, a donoszona.do 11. ..pierwsza mnie"pokarala" bo chcialam juz byc bardzo w ciazy. Druga bardziej na luzie lecz planowana. Po dwoch miesiacach sie udalo ale tylko na 11 tygodni... wgeudniu 2014 tafilam.do bardzo madrwgo lekarza w warszawie i on po badaniu powiedzial nam ze on daje nam 2-3 msce i bedzie ciaza ale zeby sie nie skupiac zbyt na tym celu... zalecil nam by skupic sie na sobie, na naszych dzieciach ktore juz mamy- nasze firmy...a dziecko przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie :)
    Wierze, ze znajdziesz na nowo swiatelko i pojdziesz droga na ktorej spotka Cie wiele dobrego ;)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 11 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic też marzę o bliźniętach. Zawsze marzyłam ... Kiedyś gdy byłam w Austrii wysłałam życzenie do nieba i czasem trochę się boje, że jednak dotarło, a ta ciąża była pojedyncza...

    Ale masz sporo racji, może po prostu za bardzo nam zależy. Trzeba bardziej na luzie.
    Ja nie mam żadnego dziecka. Chciałam trochę ustabilizować się w pracy. Planowałam dziecko chwile przed 30ka i to jest właśnie teraz. Kupiłam z mężem dom, mamy bardzo poukładane życie, brakuje tylko dziecka. Uczyłam się cierpliwości starając się i faktycznie gdy troszkę odpuściłam udało się. Ale jakoś od początku kwietnia wszystko zaczyna nam się psuć...

    Ja tak bardzo chciałabym mieć choć jedno i zazdroszczę każdej z was która choć jedno ma...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 21:41

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 11 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM moj maz tez tak chcial...wszystko pokolei, slub, wlasnepy kat,ustabilizowanie w pracy, samochod a na koncu dziecko. Czasami w zlosci wurzucam mu, ze jak chciala i mialam czas na latanie po lekarzach i labolatoriach to on nie chcial, bo co on wtedy mial... to powiedzialam, ze mnie i moja milosc... a to dziecku by wystarczylo... ale czasu nie cofne. Musze wam sie przyznac ze mam 26 lat a do gin chodze od kilku miesiecy....paralizowal mnie strach przed tym lekarzem. Ale moje priblemy nie sa zwiqzane wogole z braku opieki gin... mielismy taka fajna przygode na naszych pierwszych wakacjach :-) hehe teraz smiejemy sie ze jak by wtedy nam wyszlo to nasze dziecko mialoby teraz 7 lat :-) i zaluje ze wczesniej go nie cisnelam :-) a mialam dwa czy trzy epizody niepohamowanej checi posiadania dziecka...pierwszy raz w wieku 21lat potem dwa lata pozniej :-) ale coz... teraz jest nowa terazniejszsc i sie z nia godze.

    eM lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 11 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ja Ciebie rozumiem.Sama ma 2 dzieci i niejeden mówi,że chce nam się jeszcze jedno na starośc jak mamy już 2 odchowanych dzieci. Ja w tej chwili mam bardzo silne pragnienie przytulić maleńkie dzieciątko,że już staję się to obsesja.Myslę,że teraz mam bardziej wyostrzony instynkt macierzyński niż przy pierwszych dwóch ciążach i takie samo pragnienie jak mają dziewczyny które nie mają jeszcze dzieciątka. Mój mąż dopiero w tym wieku chyba też dostał instynktu tacieżyńskiego i chce mieć jeszcze jedno maleństwo.Narazie staramy się znowu ale jesli znowu cos pójdzie nie tak,to nie wiem jaką decyzję bysmy podjeli pózniej.Na dzień dzisiejszy myslę,żebym odpuściła po 2 niepowodzeniach ale z drugiej strony nie wiem jak instynkt mnie pokieruje.
    Narazie kochana wszystko jest za swierze i za dużo się wydarzyło w nie dużym, odstepie czasu.Myślę,że jest jeszcze za wczesnie na takie rozmowy.Ja się bałam,że mój też już nie będzie chcial i dlatego zwlekałam z zapytaniem się go o następne staranka ale jak już mineło trochę czasu i oboje ochłonelismy to zdecydowaliśmy,że spróbujemy znowu.Odeczekaj może troche jak juz emocje opadna i odpoczniecie psychicznie,to może mąż się zgodzi chociaż na jeszcze jedno podejście.

    Magic, peppapig lubią tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Ale naskrobałyście ostatnio,nie mam czasu Was nadrobić.
    Jak maż pojedzie postaram się to zrobić :)
    Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie :)

    peppapig lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez teraz mam mniej czasu ale wpadam żeby chociaż poczytac o czym piszecie ,Magic u Ciebie mąż a u nas ja mieszkanie samochod praca na początek teraz juz to mam i co tylko dziecka brakuje chociąż wmoim wypadku nie wiem czy dobrym wyjściem zsytuacji było na poczatku staranie sie odziecko pracowałam wtedy w promieniach rtg więc nieciekawie

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to fakt, nie za dobra praca. A wiecie jak jest z zdjeciem zeba a ciaza?

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie było mnie wczoraj zdaję relacje co u mnie i będe uzupełniac zaległości..
    a więc niedziela zeszła mi na rozmowę z moim mężem, ciężko było bo dawno nie gadaliśmy na ważne sercowe sprawy i się tego uzbierało... jakiś efekt jest czuje się lepiej na duszy. Jest jeden wielki minus, mąż chciałby zupełnie czego innego niż ja, marzy mu się podróż szalona jakaś, życie we dwoje,wyjazd do innego kraju a ja... wolałabym tu zostać dobrze się czuje w moim domu i kogoś mi brakuje do pełni szczęścia, tej fasolki którą straciłam. Ciągle za nią tęsknię przez to jestem smutna :( i co byście zrobiły na moim miejscu? ja teraz mam mega instynkt ale nie chce zmuszac mojego chłopa który już dwoje odchował...chciałby odpocząć czas dla siebie posięcić, ja jestem nieszczęśliwa..żałoba trwa...doszłam do wniosku że zadbam o siebie, schudnę trochę, zadbam o męża bo czuje się zaniedbany przeze mnie, dopieszcze go wtedy może między nami się relacja polepszy i samo jakoś się zafasolkuje?...nic na siłę co ma być to będzię...
    a co do lekarza to KATASTROFA... zrobił usg wymusiłam na nim zeby cos powiedział , mruknął że nie widzi nic niepokojacego... pytam sie czy mam dobry progesteron, czy nie za niski? może by go uzupełnić? a on że nie potrzeba... i pytam czy mogę byc w ciąży? czy jakies badania zrobić , jakby był tam za karę! co za baran... zaraz mu opinie wystawie odpowiednią zero informacji... zapisze sie prywatnie...
    przepraszam,że tak długo dzisiaj...

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppapig powiedz mu co czujesz naprawde... nie chowaj tych uczuc, bo one cie rozsadza od srodka. Ja tez teraznsie skupiam na sobie i mezu, a owocem waszej milosci i troski o siebie bedzie dziecko :-)a co do lekarza, to trafilam na takiego jednego, ktory baaaardzo duzo mowil, ale madre rzeczy :-) powiedzial bym odzywiala sie zdrowo zadnych lekow typu witaminy dla kobiet w ciazy nie brac bo witaminy sa w jedzeniu a takie sa lepsze :-) wiesz mi bardzo brakowalo takiego spontanu u nas... wyjazdu we dwojke na weekend :-) wlasnie sie wybieramy na rocznice pierwsza :-) ciesze sie strasznie bo chce do poludnia sie z nim wylegiwac w lozku i pierwsze i najwazniejsze zadnych dni plodnych sluzu czy termometru :-) spontanicznosc musi przodowac :-). Trzeba na nowo zyc :-) ja rzycam sie w wir obowiazkow i pracy, ktora kocham :-) :-) na jakis czas uciekam z forum. Ale bede zagladac :-) trzymajcie sie :-) i udanych staran :-)

    eM, peppapig lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppapig ja bym na twoim miejscu zrobiła mężowi tę przyjemność i pojechała gdzieś. Po 1 się do siebie zbliżycie i odbudujecie relacje a po 2 na wakacjach podobno łatwiej zafasolkować :) Sama myślę, czy gdzieś by nie pojechać, ale jesteśmy w połowie remontu...

    peppapig lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppapig ja też bym pojechała, na pewno lepiej wam to zrobi ;)

    peppapig lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magic jestem radiologiem z wyksztalcenia nie pracuje w zawodzie całe szczeście ajesli chodzi ortg zęba to dostaniesz taki fartuch olowiany do załozenia ale o tym czy zrobic zdj musi zdecydowac twoj dentysta czy gin myśle że ci zrobia jesli jest to konieczne to tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdjecia zebow to sa tak zwnae zdjecia celowane i dawka nie jest ąz taka duża

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę zrobić jutro rtg miednicy ponieważ zaliczyłam upadek z wysokości w weekend. To bedzie 26 dzień po poronieniu. Wolę teraz niż po @ żeby nie naświetlać pęcherzyków. Kasiu co myślisz?

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ