X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wpierniczam w biegu pierogi ze szpinakiem i serem i tak z doskoku to do Was laski zaglądam

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    To w sumie musiało się udać w dzień testu owulacyjnego, bo przed testem kochaliście się 5 dni wcześniej to raczej nie doszło do zapłodnienia
    tez tak myślę ;) innej opcji nie widzę ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj pierogi ze szpinakiem mniammmmm ;) ooo i ruskie uwielbiam ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle dziś to mam jakis gorszy dzień bo wszyscy mi mówią o świętach i tych zajączkach, jajeczkach itp a ja mam wrażenie że mnie to w ogóle nie cieszy, bo myślac o tych świętach czuję taką ogromną pustkę i wiem dokładnie czego mi brakuje. Ja nie wiem co to będzie w trakcie świat bo na pewno to samo mnie ogarnie.

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiekrzynka a na kiedy masz termin @?

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Kiekrzynka a na kiedy masz termin @?
    1 kwietnia

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    1 kwietnia
    No to w dni płodne do dzieła jeśli będzie zgoda ginekologa a w prima aprilis mam nadzieję że nie będzie żartu :)

    kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem ale nie wierzę żeby udało sie tak od razu ;) nie u mnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 17:43

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio staraliśmy sie 16 cykli, to dużo, a teraz wydaje mi sie że albo znowu będę musiała sporo czekać albo sie juz w ogóle może nie udać. Mam takie przeczucia.

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile temu poszlam na miasto a Wy tu trylogie napisalyscie :D

    Aleksandra1988 ten bol od pupen szturchen to cudny jest :D W ogole jakie mega okreslenie :D

    U mnie plamienie sie juz zakonczylo to chyba tez sie mozemy ten tego tam bezpiecznie bez ryzyka ze mnie jakas infekcja zlapie... ja to jestem straszny seksoholik to u mnie bez seksu jak bez piwa, albo bez reki :D :D :D musze sie opic teraz na zapas bo pozniej znowu te g*wniane karmi mi pozostanie :D

    Taka jestem ciekawa na ten cykl... tempka minimalnie drgnela w dol a mi sie zaraz humor poprawil... niech zapierdziela na dol a pozniej hop do gory, a pozniej to niech nie spada :D

    Ostatnio udalo mi sie zafasolic za pierwszym razem, nie wiem czy jestesmy plodni jak kroliki czy poprostu tak sie szczesliwie udalo, szkoda tylko ze na tak krotko :/

    Kupilam sobie dzisiaj buty do jazdy konnej na poprawe humoru, ale nic mi go bardziej nie poprawi jak powrot fasola :3 :D

    To drogie Panie ktora jest teraz nastepna w kolejce do testu ciazowego? Hmmmm???? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 17:59

    Aleksandra1988, kierzynka, unadarcy, monika_89 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Chwile temu poszlam na miasto a Wy tu trylogie napisalyscie :D

    Aleksandra1988 ten bol od pupen szturchen to cudny jest :D W ogole jakie mega okreslenie :D

    U mnie plamienie sie juz zakonczylo to chyba tez sie mozemy ten tego tam bezpiecznie bez ryzyka ze mnie jakas infekcja zlapie... ja to jestem straszny seksoholik to u mnie bez seksu jak bez piwa, albo bez reki :D :D :D musze sie opic teraz na zapas bo pozniej znowu te g*wniane karmi mi pozostanie :D

    Taka jestem ciekawa na ten cykl... tempka minimalnie drgnela w dol a mi sie zaraz humor poprawil... niech zapierdziela na dol a pozniej hop do gory, a pozniej to niech nie spada :D

    Ostatnio udalo mi sie zafasolic za pierwszym razem, nie wiem czy jestesmy plodni jak kroliki czy poprostu tak sie szczesliwie udalo, szkoda tylko ze na tak krotko :/

    Kupilam sobie dzisiaj buty do jazdy konnej na poprawe humoru, ale nic mi go bardziej nie poprawi jak powrot fasola :3 :D

    To drogie Panie ktora jest teraz nastepna w kolejce do testu ciazowego? Hmmmm???? :D
    Bree do soboty może poczekaj a potem moze dostaniecie zielone światło i będziecie się starali o dzidzie :)
    Przypomnij mi proszę czy miałaś zabieg czy sama się oczyściłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 18:28

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam zabiegu, czekalam na poronienie samoistne bo serduszko przestalo bic, ale nie mialam krwawienia ani zadnych boli...poronilam w ubiegly poniedzialek, a lekarz dal mi zielone swiatlo jeszcze przed poronieniem.... nie pytaj jak, to jest Anglia :D

    Aleksandra1988, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ja nie mialam zabiegu, czekalam na poronienie samoistne bo serduszko przestalo bic, ale nie mialam krwawienia ani zadnych boli...poronilam w ubiegly poniedzialek, a lekarz dal mi zielone swiatlo jeszcze przed poronieniem.... nie pytaj jak, to jest Anglia :D
    To ja proponuję iść na usg i jak nie ma zrostów a endometrium się odbudowało to działajcie :) ja bym tak zrobiła. Poczekałabym do wizyty i jak bedzie ok to działać

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree Ty to jak zaczynasz coś pisać to ja sikam po gaciach ze śmiechu ;D

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was. Mam nadzieję, że mnie do siebie przyjmiecie. Gdy byłam świeżo po poronieniu odnalazłam to forum i przeczytałam prawie całe mimo, że się na nim nie udzielałam. Wpisy kobiet, które poroniły a którym potem udało się zajść w ciążę ogromnie podniosły mnie na duchu. :) Moja historia jest taka: O ciążę starałam się trzy cykle. W siódmym tygodniu poszłam do gin na wizytę i wszystko było w porządku, widziałam bijące serduszko. Objawów ciąży nie miałam od samego początku, więc nie podejrzewałam niczego złego i bardzo cieszyłam się na następną wizytę. Przyszłam na nią miesiąc później z kompletem wszystkim badań, które wyszły dobrze. Co z tego skoro serce maluszka już nie biło... Ciąża obumarła, bez żadnych krwawień, bez niczego, to był dla mnie i dla mojego narzeczonego ogromny szok... Na ekranie monitora widziałam moje dziecko, było tak duże i piękne, a jednocześnie martwe :( Serce przestało bić tydzień po pierwszej wizycie u ginekologa. Dowiedziałam się o tym 15.12.14, dostałam skierowanie do szpitala na następny dzień. Najpierw dostałam tabletki wywołujące poronienie ale nie działały, więc następnego dnia wzięli mnie na zabieg. Jakoś się po tym wszystkim pozbierałam i staram się o następnego maluszka :) Jest to teraz drugi cykl moich starań, może będzie szczęśliwy. Rozpisałam się, ale palce same płynęły po klawiaturze... Pozdrawiam wszystkie kobietki, które przeżyły to samo co ja, które straciły swoje ukochane szczęście. Wierzę w to, że za jakiś czas wszystkie będziemy trzymać w ramionkach nasze ukochane dzieci :)

    Bree, unadarcy, Aleksandra1988, Ola_45, kasiuleks lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa witamy i mam nadzieję że ten drugi cykl będzie szczesliwy ;)

    Bree, tysiaa93, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak miałam że zaraz po poronieniu zaczęłam czytać te wszystkie historie i tylko dzięki temu chyba tak mocno sie trzymalam i wierzyłam że nastepna ciąża przyjdzie szybko i będzie wszystko ok ;)
    tysiaa zapraszamy do rozmów ;) udzielaj sie jak najczęściej ;)

    Bree, unadarcy, tysiaa93, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka, przepraszam, nie chcialam zebys miala przeze mnie pranie :P :P :P

    Aleksandra1988 tak chyba zrobie, przezyje do soboty jeszcze jakos przemecze 2 dni... a jak lekarz powie ze zielone swiatlo to po drodze z gabinetu do domu chyba skrecimy w las :D

    Wypedzimy dziki z lasu :D :D :D

    Ale mi sie Grey wlaczyl, pecdziesiata pierwsza twarz normalnie :D

    kierzynka, Aleksandra1988, Majka4 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahah dziki będą patrzeć i zazdrościć ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    któryś cykl na pewno będzie szczęśliwy :D

    kierzynka, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ