X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Bree uwielbiam Twój optymizm !!!
    flircik.gif

    dziex

    Tylko lozka nie zarwijcie :D :D :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    dziex

    Tylko lozka nie zarwijcie :D :D :D
    Postaramy się :) Ale nic nie obiecuję :p Zaraz jak wróci z pracy przygotuję mu kąpiel i dam jeść i działamy :) Szkoda, że wraca dopiero koło 19 :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...zreszta... co tam lozko! :D

    ciesz sie kochana ze masz swojego Pana na miejscu bo jak slysze o kobietkach co mieszkaja w PL a panowie pracuja w UK i oni tak musza latac raz na miesiac "na misje ovu" :D :D :D jak łososie na tarło ;)

    Bedzie dobrze! Bo jak ma byc! ;)
    :D

    kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak poczytałam trochę i fachowych porad lekarzy i równie fachowych porad Dziewczyn i postanowiłam że zrobię sobie jakieś badanka prywatnie, toxoplazmoze i różyczkę zrobię na pewno, wiecie może jaki to jest koszt? U mnie są pakiety dla kobiet planujących ciąże i dla kobiet w ciąży. Pierwszy to koszt 316, a drugi 270. Tylko że ja większość badań z tych pakietów mam zrobionych, brakuje mi tylko toxo, różyczki.

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra a mówiłam że może owu będzie chwilę później ;) no wiadomo że teraz coś może być inaczej bo organizm dopiero wraca do siebie po poronieniu ;) więc działajcie ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    ...zreszta... co tam lozko! :D

    ciesz sie kochana ze masz swojego Pana na miejscu bo jak slysze o kobietkach co mieszkaja w PL a panowie pracuja w UK i oni tak musza latac raz na miesiac "na misje ovu" :D :D :D jak łososie na tarło ;)

    Bedzie dobrze! Bo jak ma byc! ;)
    :D
    hahaha jak łososie.. dooobre!

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy jakie cudowne ceny, ja tez chce za tyle zrobic badania... ja u siebie za USG place ponad 500 zl, tsh ponad 200zl, jeden hormon stowa...

    Nie wiem czy na podstawowe badania 1500 zl mi wystarczy :P welcome to UK!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:39

    unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree fajne ceny w porównaniu z Twoimi, przerąbane masz, ale to teraz, a jak Bozia da to badania w ciąży będziesz też prywatnie robić, czy na jakieś ubezpieczenie?
    Ja od początku do końca prywatnie, mój lekarz nie przyjmuje państwowo, poza szpitalem - ale to ordynator, jeden z najlepszych ginekologów w województwie, także trzymam się go.

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu pracuje normalnie i mam ubezpieczenie, ale sęk w tym ze jakiekolwiek badanie bym nie chciala to musze isc prywatnie... dla nich takie poronienie to nie choroba, a skoro bialko mi sie nie scina bo nie mam 41 stopni goraczki i trupem nie cuchne to jestem zdrowa i na h** mi jakiekolwiek badania...

    Jak zapytalam o zwykle USG po poronieniu to popatrzeli na mnie w szpitalu jak na debila :D i powiedzieli ze jedyne co moga mi zaoferowac po poronieniu to test paskowy z moczu na potwierdzenie braku ciazy :D

    Dlatego tez w sobote udaje sie do prywatnej polskiej kliniki w Manchesterze i jak mi powiedza ze "tam na dole" jestem zdrowa to pewnie zejde na zawal jak mi wystawia rachunek :D Tak ze modlcie sie za mnie bo serce mam slabe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:58

    unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja potwierdzona :) Wróciłam właśnie od lekarza i zaraz zrobiłam ponownie test owulacyjny.

    Wynik poniżej foty_koniecznie.gif
    http://s8.postimg.org/uwha0bfxh/100_3623.jpg

    Bree, kierzynka, Lilka, monika_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Dziewczyny tak poczytałam trochę i fachowych porad lekarzy i równie fachowych porad Dziewczyn i postanowiłam że zrobię sobie jakieś badanka prywatnie, toxoplazmoze i różyczkę zrobię na pewno, wiecie może jaki to jest koszt? U mnie są pakiety dla kobiet planujących ciąże i dla kobiet w ciąży. Pierwszy to koszt 316, a drugi 270. Tylko że ja większość badań z tych pakietów mam zrobionych, brakuje mi tylko toxo, różyczki.
    Toxo od 25 do 35 zł zależy gdzie z tym że to badanie składa się z dwóch czynników: IgG i IgM czyli np. ja płaciłam 25 zł (w krwiodawstwie, bo tam u nas najtaniej) za jedno a muszą oba być zrobione czyli 50 zł toksoplazma

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra a mówiłam że może owu będzie chwilę później ;) no wiadomo że teraz coś może być inaczej bo organizm dopiero wraca do siebie po poronieniu ;) więc działajcie ;)
    Mam nadzieję, że plemniczki zdążą na czas :D

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    hahaha jak łososie.. dooobre!
    To samo pomyślałam !!!
    hahaa3.gif
    Aż parskłam śmiechem jak koń :P

    unadarcy, Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Bree fajne ceny w porównaniu z Twoimi, przerąbane masz, ale to teraz, a jak Bozia da to badania w ciąży będziesz też prywatnie robić, czy na jakieś ubezpieczenie?
    Ja od początku do końca prywatnie, mój lekarz nie przyjmuje państwowo, poza szpitalem - ale to ordynator, jeden z najlepszych ginekologów w województwie, także trzymam się go.
    Ja też chodzę prywatnie unadarcy i wszystkie badania również prywatnie robię...

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam na twarz, ciśnienie: 89/60, akcja serca: jeszcze jest...
    Cały czas łaże i się podcieram i się wycieram i się zacieram... już mnie piecze, ale @ brak :)

    Aleksandra1988 coraz bliżej do powrotu Twojego szczęściarza... dobrze że ja to mam za sobą, bo dzisiaj moja reakcja byłaby w stylu "bierz co chcesz". Owocnych starań !!

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Padam na twarz, ciśnienie: 89/60, akcja serca: jeszcze jest...
    Cały czas łaże i się podcieram i się wycieram i się zacieram... już mnie piecze, ale @ brak :)

    Aleksandra1988 coraz bliżej do powrotu Twojego szczęściarza... dobrze że ja to mam za sobą, bo dzisiaj moja reakcja byłaby w stylu "bierz co chcesz". Owocnych starań !!
    Daj spokój ja w biegu :P tu coś do jedzenie przygotowuję dla męża, żeby się posilił jak wróci z pracy, tu pościel zmieniam, świeczki wyciągam z szafki zapachowe i rozstawiam, i latam od laptopa do łazienki, bo w między czasie chcę się wykąpać i ogolić Invision-Board-France-512.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 15:37

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Toxo od 25 do 35 zł zależy gdzie z tym że to badanie składa się z dwóch czynników: IgG i IgM czyli np. ja płaciłam 25 zł (w krwiodawstwie, bo tam u nas najtaniej) za jedno a muszą oba być zrobione czyli 50 zł toksoplazma

    Szkoda że u mnie nie ma krwiodawstwa, najbliżej 30 km ode mnie - bez sensu żebym się tłukła tyle, bo na to samo wyjdzie z ceną... rzeczywiście tanio 25 zł za jeden, ja dzwoniłam i u mnie 36 za jeden :/ Ale jeszcze sprawdze w innych labo, bo na tych badaniach się na pewno nie skończy...
    Do mnie w szpitalu przed zabiegiem mieli pretensje że grupy krwi nie mam oznaczonej, z łaską mi zrobili... RH + mam więc immunoglobuliny mnie obeszły.
    Zastanawiam się jeszcze czy by lekarza rodzinnego troche nie naciągnąć na badania, myśle o takich ogólnych, mofrologia, crp, mocz, tsh... hmmmm

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Szkoda że u mnie nie ma krwiodawstwa, najbliżej 30 km ode mnie - bez sensu żebym się tłukła tyle, bo na to samo wyjdzie z ceną... rzeczywiście tanio 25 zł za jeden, ja dzwoniłam i u mnie 36 za jeden :/ Ale jeszcze sprawdze w innych labo, bo na tych badaniach się na pewno nie skończy...
    Do mnie w szpitalu przed zabiegiem mieli pretensje że grupy krwi nie mam oznaczonej, z łaską mi zrobili... RH + mam więc immunoglobuliny mnie obeszły.
    Zastanawiam się jeszcze czy by lekarza rodzinnego troche nie naciągnąć na badania, myśle o takich ogólnych, mofrologia, crp, mocz, tsh... hmmmm
    Możesz spróbować u rodzinnego, mi nie chciał dać...

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy ja mam RH - więc w tyłek zastrzyk dostałam ;)

    unadarcy, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra to świetne wiadomości ;) owulka jest więc na koniec cyklu będą dwie tłuste krechy ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ