Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ładna pogoda, ale zanim gdzieś wyjdę to muszę posprzątać :D
    Dzisiaj pierwszy dzień wiosny a jednocześnie nasz dwudziesty miesiąc, więc będziemy świętować, nanana :D

    MIŁEGO DZIONKA :D

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, nie przejmuj się tym negatywnym testem... Czasem po prostu nie wychodzą II kreski mimo, że jest się w ciąży, ja tak przynajmniej miałam, bo mój 3 test wyszedł negatywnie, pomimo dwóch pozytywnych wcześniej zrobionych. Będzie dobrze :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj pojechałam z mamą na zakupy, a w centrum handlowym pełno dziewczyn z brzuszkami i małymi dzieciątkami. Zaczęło mi być niedobrze, łzy się cisnęły do oczu, powiedziałam mamie, że muszę wyjść, bo źle się czuję :( i z tego wszystkiego i tych nerwów to moje śniadanie zostało zwrócone w wc :(
    Niby piękny pierwszy dzień wiosny, a ja siedzę i się dołuję :( mieliśmy jechać na weekend to teściów, ale niestety plany nie wypaliły... Katastrofa dzisiaj!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papola wrote:
    Ja dzisiaj pojechałam z mamą na zakupy, a w centrum handlowym pełno dziewczyn z brzuszkami i małymi dzieciątkami. Zaczęło mi być niedobrze, łzy się cisnęły do oczu, powiedziałam mamie, że muszę wyjść, bo źle się czuję :( i z tego wszystkiego i tych nerwów to moje śniadanie zostało zwrócone w wc :(
    Niby piękny pierwszy dzień wiosny, a ja siedzę i się dołuję :( mieliśmy jechać na weekend to teściów, ale niestety plany nie wypaliły... Katastrofa dzisiaj!

    Kochana jesteś świeżo po stracie, więc twoja reakcja jest jak najzupełniej normalna :( Pamiętam jak w szpitalu czekałam na zabieg. Na szczęście nie leżałam na sali z kobietami w ciąży, ale te pokoje z ciężarnymi były obok. I co wychodziłam do toalety, to mijały mnie te kobiety z takimi już duuuużymi brzuszkami, też mi było strasznie smutno i kilka razy ryczałam w toalecie. Także daj sobie czas, płacz jeśli musisz bo płacz oczyszcza.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:01

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze przypomniała mi się akcja jak podeszłam ze skierowaniem na przyjęcie na oddział do tego okienka przy samym wejściu do szpitala. Daję jej to skierowanie, ona czyta a za parę minut pyta się mnie czy JESTEM W CIĄŻY. Ja jej odpowiadam prawie z płaczem, że już nie... Tępa idiotka po prostu. Ja nie miałam siły się nawet kłócić i coś jej innego odpowiadać... Za to moja teściowa wyleciała do niej, że na skierowaniu jest wszystko napisane, czy ona czytać nie umie i w ogóle co tam robi skoro czytania ze zrozumieniem jej nie nauczono... Kochana kobieta :D Nie wiem jak bardzo bez wyobraźni trzeba być, żeby zapytać kobietę, która ma jebane SKIEROWANIE na zabieg czy jest w ciąży, tępak, tępak, i jeszcze raz tępak :P

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Ja już z powrotem na ovu. Zajęłam się trochę sprzątaniem i obiadkiem ;)
    papola - to normalne że tak zareagowałaś i nie ma się co dziwić.. To nie jest takie łatwe, mimo że ja się teraz staram to i tak nie doszłam jeszcze do siebie, jest mi potwornie smutno jak widzę kobiety z brzuszkami lub dziećmi ale trzeba żyć dalej.. :(
    Dzisiaj mi wzrosła temperaturka do 36,8. Nie robię już testów owulacyjnych bo nie ma sensu.. Jak się uda to świetnie, jak nie to niech ta franca jak najszybciej przychodzi.
    Zmieniłam sobie datę w tabelce na 4 kwietnia bo pewnie jakoś tak wypada mój termin @ skoro jeszcze owulki nie było..

    Dokladnie Ola, jeszcze jutro ponapastujesz swojego chłopa i co ma być to będzie, może akurat się uda zafasolkować :)

    Ola_45, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:02

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No to nieźle. Ja się strasznie nawkurzałam jak miałam mieć podaną tą immunoglobulinę, w szpitalu na Pradze powiedzieli mi że nie, w LuxMedzie moim że nie podają aż wkońcu pojechałam aż na Mokotów i się dowiedziałam od bardzo miłego lekarza że nie muszę mieć podanej bo mimo że mam RH- to ciąża była tak wczesna że płód nie mógł wytworzyć przeciwciał.
    Lekarz był tak miły, świetny, że wzięłam od niego namiary i będę do niego jezdziła jak bede w ciąży. Szpital też fajny, tam wlasnie urodziła mojego narzeczonego siostra w poniedziałek śliczną córeczkę przez CC i naprawdę świetne warunki no i lekarz na miejscu ;) :D

    Daj spokój... Niektórzy to chyba dostali pracę tylko po znajomości, bo ani trochę się na rzeczy nie znają...

    No i super, że przy okazji znalazłaś dobrego lekarza i dobry szpital, w którym będziesz chciała urodzić :) Już niedługo trafisz tam na porodówkę haha :D

    Ola_45, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 marca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:02

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No to nieźle. Ja się strasznie nawkurzałam jak miałam mieć podaną tą immunoglobulinę, w szpitalu na Pradze powiedzieli mi że nie, w LuxMedzie moim że nie podają aż wkońcu pojechałam aż na Mokotów i się dowiedziałam od bardzo miłego lekarza że nie muszę mieć podanej bo mimo że mam RH- to ciąża była tak wczesna że płód nie mógł wytworzyć przeciwciał.
    Lekarz był tak miły, świetny, że wzięłam od niego namiary i będę do niego jezdziła jak bede w ciąży. Szpital też fajny, tam wlasnie urodziła mojego narzeczonego siostra w poniedziałek śliczną córeczkę przez CC i naprawdę świetne warunki no i lekarz na miejscu ;) :D
    Ola który szpital? ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:03

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam tam na poronienie i zabieg no i nie polecam bo opieka jest kompletnie do niczego

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadził mnie dr Skóra niby spoko ale taki anemiczny trochę ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż napisał na nich skargę po moim pobycie tam. A jak poszłam na wizytę kontrolną to mnie tylko zapytali jak czuje i nie było ani usg ani badania dopochwowo ani nawet skierowania na cokolwiek. Babka powiedziała ze juz mogę się starać mimo że mnie nie zbadala.

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczoru kobietki :D

    Ola_45, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:03

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wróciłam :) póki co @ nadal nie ma :) Może i jutro jej nie będzie i w poniedziałek aż do stycznia :D

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh mi też się podobało dopuki nie musiałam tam być przyjęta na oddział ;) do skóry nic nie mam bo jest spoko ale sama w sobie opieka to masakra;) ja pewnie przy kolejnej ciąży znowu pójdę do skóry ale rodzic juz gdzieś indziej ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele też zależy od pracowników, którzy akurat mają dyżur... Ja trafiłam na fajne pielęgniarki, które były bardzo uprzejme.
    A dobry lekarz to podstawa!

    Kochane, mam takie pytanie, bo teraz kiedy ja zaczęłam "stawać na nogi" po tym wszystkim, widzę, że mój M. zamyka się w sobie, unika rozmów itp. twierdzi, że musi się to uleżeć. Nie wiem czy mogę coś zrobić dla niego, czy tylko dać mu pomilczeć w samotności? Jak widzę go takiego, to jest jeszcze gorzej :( co robić? Czuję się taka bezradna :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 18:04

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ