X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Natali ;) z czasem na pewno Ci się uda ;) będzie Cię to kosztowało sporo nerwów, nadziei,frustracji itp ale na pewno się uda ;)))) wiem sama po sobie ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 2 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Witaj Natali ;) z czasem na pewno Ci się uda ;) będzie Cię to kosztowało sporo nerwów, nadziei,frustracji itp ale na pewno się uda ;)))) wiem sama po sobie ;)
    Mam nadzieje ze szybko sie uda :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Staraczka to mysle ze każda z nas chciałaby mieć taką końcówe jak ty, tylko pozazdrościć.
    A nie jak większość opowiada to lezenie i stękanie bo ciężko ;-)

    No Staraczka niezle niezle, oby do samego konca trzymala Cie ta energia :)

    Ediii ja to znam dziewczyny mlodsze od mojej corki co juz od 3 tygodnia ciazy lezalyby w namiocie tlenowym z dala od swiata, najlepiej niczego nie jadly bo wszystko im moze zaszkodzic i zeby jeszcze ktos za nie sikal i kupe robil bo po drodze do toalety traca sile, i jeszcze eby ktos za nie mrugal bo od za czestego mrugania tez mozna poronic :D nadaja sie tylko do lezenia i pachnienia :D :D :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona CZARNA dzieki wielkie za gratki <3 Co do zgagi to ja mialam w 2 ciazach i pomagaly mi na nia migdaly :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie to wszystko zależy od kobiety i organizmu. Są takie które muszą leżeć bo np mają mega mdłości i wymioty i wtedy ledwo żyją i nie mają siły wstać z łóżka. Są też takie które dbają o siebie przesadnie a też są i takie które mają wszystko gdzieś i fakt że są w ciąży nie przeszkadza im w robieniu różnych głupich rzeczy. Kobiety są różne tak samo jak różne są ciaze. Nie ma co komuś tłumaczyć że źle robi bo dla każdego źle to może być coś innego.

    paznokietek, anjaaa lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mowie o takich ktore leza bo musza a o takich ktore traktuja ciaze jak chorobe smiertelna, wykorzystuja swoj stan jak sie tylko da zeby wszyscy im uslugiwali do okola, albo chodzili na paluszkach a one sobie moga pozwalac na wyimaginowane humory i zachcianki tlumaczac to hormonami i ciaza :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak pisałam czuję sie silną , nawet po operacji przeszkadzalo mi zwracanie uwagi ze mam nie dźwigać i jak robili ze mnie kaleke tzn bardziej mama i siostra :)
    Tego nie dzwigaj , nie schylaj się , nie laz dużo .
    Pierwszy tydzień w domu tylko lezalam a potem juz nuda :D
    Wiecie nie powiem ze cały czas w ciąży jestem chodzaca energią bo byly dni kiedy chodzilam zmeczona i marzylam zeby poleżeć jak chcialam to lezalam , najgorszy pierwszy trymestr no i trochę te upały były wykanczajace ale chodzilam normalnie , na pewno dużo kobiet sie rozleniwia w ciąży a ja juz przed ciążą zapowiedzialam ze bede aktywna tyle ile bede mogla i tak tez robię :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 września 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo są kobiety które w ciąży nagle chcą robić NIC ale to już zależy też od charakteru, no każda baba inna w końcu. Niektóre mają full energii a inne juz nie. Fakt przesadzać nie można i kłaść się do łóżka jakby się było na łożu śmierci wtedy kiedy wszystko jest ok i można cieszyć się ciąża żyjąc normalnie.

    anjaaa, Staraczka23 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 2 września 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Ja to do wczoraj nawet nie wiedziałam o co chodziło z tobą " staraczka" o co taka w tedy akcja była dopiero mi wczoraj Sybi :)napisała albo o prime o co tak naprawdę poszło :)

    Nie wiedziałam ze kobiety w ciąży mogą być aż tak wredne i mściwe, myślałam że to stan Błogosławiony :P ale na szczęście już oderwałam sie od tego :)

    No i proszę ledwo zaszłyście w ciążę a już potwierdza się twoja teoria :D Tez jestes jak sama napisalas wredna i msciwa !

    Bree, matylda08, Micia lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 września 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naleze do aktynych osob, ale jak ktos chce lezec jak obloznie chory to jego sprawa :) niektorzy czuja sie najlepiej lezac w lozku wentylem do gory i nie robiac nic, ja do nich nie naleze :)

    Aczkolwiek wlasnie ide sie polozyc bo musze sie wyspac przed praca :)

    Dobranoc :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 września 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaaa wrote:
    No i proszę ledwo zaszłyście w ciążę a już potwierdza się twoja teoria :D Tez jestes jak sama napisalas wredna i msciwa !

    Ledwo zaszlyscie? To sie chyba mnie nie tyczy bo co jak co ale ja msciwa nie jestem, wredna chyba tez nie :D wrecz przeciwnie zycze wszystkim jak najlepiej, duzo zdrowia, spokoju, i zycia zdala od idiotow bo wierze w to ze karma wraca o czym juz niejednokrotnie mialam okazje sie przekonac :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ledwo zaszlyscie? To sie chyba mnie nie tyczy bo co jak co ale ja msciwa nie jestem, wredna chyba tez nie :D wrecz przeciwnie zycze wszystkim jak najlepiej, duzo zdrowia, spokoju, i zycia zdala od idiotow bo wierze w to ze karma wraca o czym juz niejednokrotnie mialam okazje sie przekonac :)


    Nie dotyczy ciebie ?a to obrabianie nam tylkow wszedzie gdzie sie da jak nazwiesz? czuloscia? nie bardzo wiem, zle ci ze cie z nami nie ma?tak bardzo tesknisz?
    no wlasnie kochana, oby twoja karma do ciebie nie powrocila...

    matylda08, Micia lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Bo są kobiety które w ciąży nagle chcą robić NIC ale to już zależy też od charakteru, no każda baba inna w końcu. Niektóre mają full energii a inne juz nie. Fakt przesadzać nie można i kłaść się do łóżka jakby się było na łożu śmierci wtedy kiedy wszystko jest ok i można cieszyć się ciąża żyjąc normalnie.
    Dokładnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byście sie pochwaliły brzuszkami bo niedługo będziecie miały taki pakunek jak ja :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8807a4f26779.jpg

    paznokietek, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski skonczcie te Pyskowki, bo ten wątek nie jest od tego!

    Dziewczyny ja się przyznam bez bicia, że czasem mam taki dzień, że bym tylko lezala i pachniała :p jak juz się położę to energii zero ;) i wtedy czytam książki lub oglądam tv. A jak już się za coś wezmę to działam. U mnie wynika to z tego, że jestem w pierwszej ciąży i moge sobie pozwolić na blogie lenistwo. Jak będę w drugiej ciąży to już nie będzie czasu na odpoczynek, zwłaszcza ze nie chcialabym dużej różnicy wieku między dziećmi ;) poza tym nie mam zbyt wiele rzeczy do robienia. Mieszkam sama z chłopem; ) wiec jak ma wolne to on wstaje i leci po bułki (bez żadnego przymusu) , dużo mi pomaga z własnych chęci, a ja go od tego nie odciągam, bo jak go teraz nauczę, że ma nic nie robić bo zrobię ja -to później w niczym mi nie będzie pomagał.

    Bree, Aska84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 ale masz fajny brzuchol ;) juz niedługo będziesz się cieszyła swoim maleństwem ;) świetnie!


    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ledwo zaszlyscie? To sie chyba mnie nie tyczy bo co jak co ale ja msciwa nie jestem, wredna chyba tez nie :D wrecz przeciwnie zycze wszystkim jak najlepiej, duzo zdrowia, spokoju, i zycia zdala od idiotow bo wierze w to ze karma wraca o czym juz niejednokrotnie mialam okazje sie przekonac :)
    Nie zwracaj uwagi na te zaczepki , weszłam właśnie na majówki i ona tam też sie dopierdala do hiacynty , dziewczyny zwróciły jej uwagę .

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Staraczka23 ale masz fajny brzuchol ;) juz niedługo będziesz się cieszyła swoim maleństwem ;) świetnie!
    Malenstwem jak malenstwem hahaha ucieszy mnie fakt że pakunku z przodu nie będzie :D :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Byście sie pochwaliły brzuszkami bo niedługo będziecie miały taki pakunek jak ja :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8807a4f26779.jpg

    Staraczka masz fajny zgrabny brzuch i co najwazniejsze nie widac zebys jakos przytyla, moja kuzynka w ciazy przytyla prawie 30 kg a wcale duzo ie jadla, na koniec wygladala jak hipopotam i miala problemy z chodzeniem :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Malenstwem jak malenstwem hahaha ucieszy mnie fakt że pakunku z przodu nie będzie :D :D


    A ja tam juz bym chciała pakunek z przodu:)))

    Bree, Natalii00 lubią tę wiadomość

‹‹ 897 898 899 900 901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ