X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi na niektore rzeczy nie masz wplywu raczej watpie abym byla w ciazy a jesli tak to noe wiem co myslec na ten temat puki co za 8 dni mam miec @. cos ostatnio cisza ns forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak, miałabyś ogromne szczęście i farta gdybyś zaszła w ciążę ;) Podczas stosunku przerywanego jakieś tam szanse podobno są, ale my tak cały związek się "zabezpieczaliśmy" i nic nie było ;) Następnym razem idźcie na żywioł!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zosiak! My też zawsze zabezpieczenie, przerywany i nic. Dopiero jak pełen stosunek to jednak. Ale z drugiej strony, jakby...

    Dziewczyny ja po USG prenatalnym i wszystko dobrze:-) to moje ostatnie dni 1 trymestru. :-)

    -Monika-, czarnaiwi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze kobietki ja jednak obawiam sie teraz przerywanego z takiego powidu ze zaplanowalismy starania na wiosne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak czemu się stresujesz?, ja tylko ta formę "antykoncepcji" stosuję już prawie 10 lat i jakoś nic nie wyszło do tej pory. Nie stresuj siębo Ci sieokres zatrzyma i jeszcze bardziej będziesz przeżywać.

    Czarna dawaj znać.
    Magda super żejuż pierwszy trymestr za Tobą ;-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak, a Wy podchodzicie do szczepień? Na jakiej podstawie Wam je zalecono? Byłaś u dr Paśnika? Z tego co się orientuję, to niewielu lekarzy je zleca, w północnej Polce chyba nawet żaden. Jakie w ogóle badania robiłaś w tym kierunku? Tak się dopytuję, bo zastanawiam się co dalej zrobić. Czy uderzać do Łodzi, zrobić badania (niestety kosztowne) i jakby co, te szczepienia czy odpuścić to sobie i dalej jechać na sterydzie i heparynie.
    Bardzo różne opinie są na temat tych szczepień dlatego nie wiem co robić.

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 4 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dokładnie zosiak! My też zawsze zabezpieczenie, przerywany i nic. Dopiero jak pełen stosunek to jednak. Ale z drugiej strony, jakby...

    Dziewczyny ja po USG prenatalnym i wszystko dobrze:-) to moje ostatnie dni 1 trymestru. :-)


    super :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja druga ciaza byla na podsrawie badan na immunofenotyp w ostatecznosci tez na Łódź uderzymy moj lekarz mi moeil ze alternatywa tych szczepien sa wlewy z intralipidu duzo czytalam ale my bedziemy sie szczepic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 17:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro mowicie ze mam byc spokojna to bede aczkolwiek ka nie mam zaufania do takiej antykoncepcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlewy są chyba na wysokie NK (tak samo jak steryd). Szczepienia na coś innego, czego jeszcze nie zbadałam. Robiłam tylko limfocyty NK i przeciwciała przeciwłożyskowe.

    Zosia, my prawie 11 lat tak się "zabezpieczaliśmy" i nic. Trzeba mieć naprawdę ogromne szczęście ;) Kolega męża żalił się, ze poleciała mu tylko kropelka ;) No i ma syna. Żartowałam z koleżanką, że jedni muszą wlewać litrami, a innym kropelka wystarczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara no wlasnie tak kak mi mowili ze cp rzadko sie zdarza dlatego mpje leki.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 października 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) W 2015 pisałam tu na wątku o swojej sytuacji. Chciałam Wam napisać, że po pierwszej cp zaszłam w dwie zdrowe ciąże :) Także bądźcie dobrej myśli <3 Życzę szczęścia każdej z Was <3

    -Monika- wrote:
    Zosiak czemu się stresujesz?, ja tylko ta formę "antykoncepcji" stosuję już prawie 10 lat i jakoś nic nie wyszło do tej pory. Nie stresuj siębo Ci sieokres zatrzyma i jeszcze bardziej będziesz przeżywać.
    My właśnie w tą obecną ciążę tak zaszliśmy. Po stracie dziecka w 28 tygodniu mieliśmy zaplanowaną około roczną przerwę, no ale udało się szybciej :) Co ciekawe w dwie poprzednie ciążę zachodziłam jakoś po 6-7 cyklach. Trochę nam to pozmieniało plany, ale jestem przeszczęśliwa z powodu tego "wypadku" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 10:13

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh naprawde kate55? Ja nie widze u siebie rzadnych objawow ciazy wiec moze nie potrzebnie sie stresowalam

  • qazs Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 października 2017, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie.
    Też czekam na swój cud i jestem 3 msc po laparotomi cp z ocaleniem jajowodu.
    Przesyłam Wam uściski i życzę pozytywnego spojrzenia na świat.
    PS:Dla nas też kiedyś musi zaświecić słońce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta prawie 0. Szybko spadła. Teraz wizyta i myślenie co dalej...

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 8 października 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. Jajowod prawy jest poszerzony. Szyjka macicy otwarta. Sugeruja ciaze heterotopowa- w macicy i poza nia. Krwawie mocno caly czas skrzepami. Jestem zalamana. Chyba juz nie bede mama.

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi trzymaj sie:(

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 8 października 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium z 12 mm spadlo na 5. Beta tez troche spadla. Obok jajnika zmiana (ktora 1.5 tygodnia temu na IP lekarz nazwal polipem), ale gin ktory mnie badal mpwi ze to cp. Jutro prawdopodobnie metotreksat

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, a może to wodniak, jak prawdopoobnie u mnie? Będziemy jeszcze mamami! Zobaczysz <3 Jesteś naprawdę dzielna.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 8 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial ze to cp. Mialo 11 mm szwrokosci. Az dziwne ze przy tak niskiej becie tak bylo to widac.
    W zatoce douglasa brak plynu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 15:11

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ