Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie dostawałam zastrzyku na pęknięcie. Zawsze same pękały. Dwie ciąże miałam z CLO.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnoe korci zeby zobaczyc ta homocysteine minal miesiac od wynikow ale jeszcze sie powstrzymam bo i tak mi to nic nie da pije te soki z burakow :p

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny beta po 72godz 521.08 ale progesteron troche ponad 12 tylko ,lekarz kazał brac 2x 100mg luteiny dopochwowo i biorę cały czas 3x 1 duphaston ,może przez ten progesteron zaniżony pojawiły się od wczoraj brązowe plamienia ..:/ boję się:/

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986 wydaje mi sie ze przyrost masz dobryyy :) plamienie czesto sie zdarza nawet do 12 tyg ciazy wiec wypoczywaj jesli Cie to uspokoi to zrob sobie za 48 h przyrost .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje kiedy wizyta? ktory to bylby tydz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny przyrost :) Łykasz progesteron, to dobrze. Znam dziewczynę, która miała progesteron 10 a dzisiaj jest w 15 tyg ciąży :)

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 20 listopada 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no liczę że te tabletki pomogą ... wizyta 27.11 obym dotrwała i żeby już by pęcherzyk :)

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986, super przyrost :) przy takiej becie i przyrostach w poniedziałek powinno już być widać pęcherzyk :) Trzymam kciuki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja super przyrost. Bierz progesteron i wypoczywaj. Jak możesz pozwolić sobie na wolne w pracy, to posiedź w domu. Będzie dobrze :)

    Od trzech tygodni znowu chodzę na treningi :) Bardzo mi tego brakowało.
    Moja trenerka zna dobrze naszą sytuację i kiedyś obiecała mi, że jak tylko pojawią się na zajęciach dwie dziewczyny, które pracują jako położne w szpitalu ginekologicznym w Poznaniu, to zagada z nimi, aby w jakiś sposób mi pomogły. Tak się akurat złożyło, że wczoraj były. Dziewczyny zapiszą mnie do Poradni Leczenia Niepłodności. Podobno są tam bardzo dobrzy specjaliści. Zlecają wszystkie możliwe badania w szpitalu na NFZ. Załatwią mi jakiś sensowny termin (mają swoje sposoby na przyspieszenie wizyty). Zobaczymy co to będzie. Chcę spróbować. Zawsze jakaś oszczędność na kasie na badaniach.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina co trenujesz?

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę na power pump (zajęcia ze sztangą) i na iron mana (trening siłowo-areobowy).

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ja na razie spacery i od czasu do czasu joge;) teraz troszke mam mniej na to czasu

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin wizyty 16 stycznia. Do tego czasu będę już po wizycie u mojej pani doktor. Ojjj będzie ciekawie.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze caka dzisiaj tak mi sie dluzy dzien jutro moj maz przyjezdza i juz nie umiem sie doczekac strasznie nie cierpliwa jestem ostatnio te odwlekanie staran tez mnie wkurza bo chcialabym juz teraz zaczac nie umiem sie wyciszyc targaja mna emocje.

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak a będziesz próbować z monitoringiem czy bez ??

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia nie bede ryzykowac monitiring a co jak znowu trafie na ten prawy jajowod choc i tak nie robie sobie duzej nadziei bo roznie moze byc. Jak tam leki kiedy starania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 22:09

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 22 listopada 2017, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tydzień biorę leki... W poniedziałek jade na monitoring zobaczymy z którego jajnika będę owulowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 02:35

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 22 listopada 2017, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takwogole zapomnialam zapytać co kiedy będę musiała przełożyć starania. Czy nadal się bierze sterydy.. Hmmm

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie mam pojecia zalezy o ile chcesz przelozyc ? Jesli o miesiac to peenie bedziesz brac natomiast wiecej to bym nie brala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia daj znac w poniedzialek po wizycie co i jak.

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ