Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie zależne odemnie o ile bo może się okazać ze owulacja będzie cały czas z prawego a ryzykować nie będę :/
    Napisze jak po wizycie ;)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super no dokladnie to duzo zalezy od szczescia ja tez ryzyka nie podejmie tez poluje na owulke z lewej strony

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 listopada 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj informacja o wizycie w Poradni Leczenia Niepłodności, a przed chwilą sms od mojej Pani doktor, że 4 stycznia mam się zjawić w szpitalu na histeroskopie. Jestem w szoku!! Tego się nie spodziewałam. Tylko boję się, że znowu będzie problem z @... Termin mam na 5 stycznia :/ W tym cyklu nie biorę już dupka. Może cykl się wydłuży... Jak znowu mi się nie uda, to chyba się załamie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 22:31

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dluga ta Twoja droga Paulinka. A ja mam do Was pytanie czy to jest nirmalne ze mam opuchniete piersi dwa tyg przed okresem szczegolnie w nocy wykluczam ciaze .

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu bardzo długa droga za nami, a ile jeszcze przed nami... Oby nie kolejne 3 lata... Mam nadzieję, że to będzie dla nas jakiś przełom.
    A co do Twoich objawów, to raczej bym się nie stresowała. Kiedyś też tak miałam, że dwa tygodnie przed @ piersi były nabrzmiałe.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj maz mi kupil wyciskarke wolnoobrotowa od jutra soczki;)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 listopada 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak, super prezent :) jak tam po powrocie męża? :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ale bylo pare sprzeczek odleglosc zle wplywa:/ w pon juz jedzie

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 27 listopada 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sytuacja u Ciebie?

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero popołudniu wrócę to napisze bo wizyta na 11:40 także za nim wrócę trochę minie...

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za pozytywne wieści :* Dzisiaj powinnaś zobaczyć już pęcherzyk :) Czekamy na relację :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie u swojego..
    Pęcherzyk po stronie "chorej" nie będę ryzykować
    Z innych badan wyszla i zawyżona homocysteina

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze szkoda molisia sproboj w nast miesiacu i daj znac a jaka ta homocysteina Ci wyszla?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 16:53

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14,60 aha i jeszcze mam ta mutacjr mthfr.
    Od przyszlego tyg cleaxane i emcorton do tego supradyn i mamadha premium

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia ja mialam 14 w pazdzierniku narazie zbijam burakami nie wiem czy udalo mi sie to zbic ale jesli nie chcesz sie katowac jak ja to musisz wdrozyc metyle ja mam wielka nadzieje ze zbije teraz do 10 a w styczniu moze prenatal sobie wlacze bo tez ma metyle ale nie ukrywam moja wymarzona wartosc to 6 mialam wykupiona mamadha ale tam nie ma metyli i przestalam brac a lekarzowi mowilas o tej homocysteinie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 17:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a lekarzowi mowilas o tej homocysteinie?

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u Noego robilam badania min.homocysteine

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiedzial na jej temat czy ja zbijac czy nie jak sie do tego ustosunkowal?

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak jestem u niego to jestem w takim stresie ze polowy rzeczy nie pamiętam.
    Specjalnie wzielam męża ale pytam go teraz a ten baran tez nie pamięta :///
    Czasami mam wrażenie ze jestem z tym wszystkim sama... Jakbym mogła to bym sama w ta ciążę zaszła facet mi nie potrzebny :///


    Przepisał mi te leki które mam brać...
    Ale nie widzę żeby któreś były na ta homocusteone..
    Chyba ze ta mamadha plus ?
    Zapomnialam zapytać czy mam nadal brać kwas foliowy ....

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie musisz brac meza zaposz sobie pytanoa do niego i nic nie zapomnisz jesli masz telefon to zadzwon do niego i zapytaj napewno Ci odpowie powiedz ze zapomnialas sie zapytac. Jesli chcesz zbic naturalnoe to pij soki z burakow.

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ