X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia super :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia super dziewczynka jest moim marzeniem mam nadzieje ze ja nie dlugo tez Wam cos podobnego napisze ale chlopczyk tez super najwazniejsze chyba zeby bylo zdrowe

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak życzę Ci Malutkiej, ślicznej i zdrowej dziewczynki!!!:)

    zosiak88 lubi tę wiadomość

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczenie na mój wykres... Głupia się nakręcam :(

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ja do końca nie ufam owulacji wyznaczonej przez owu, równie dobrze u Ciebie owulacja mogła być w środę, skok w czwartek ( co nawet z bólami się pokrywa)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 11:34

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, to dopiero 4 dzien... ale życzę ci aby tak wysoko była już cały czas :)

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to tylko program wyznacza owulacje, ale moje pragnienie jest tak wielkie, że sobie wkrecam... To byłby dla nas najwspanialszy cud <3 Oby tempka ładnie się utrzymała. Zrobiłam też zapas dupka, tak w razie czego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 17:08

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy którąś biorąc steryd tylu metyored,eguoral miała po skończeniu brania wysyp trądziku??
    Ja mam jedna wielka tragedię... Na polikach poracha
    Od trzech dni biorę polowke encortonu

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to jest skutek uboczny obawiam sie ze tez mnie to czeka, najlepiej wybierz sie do kosmetyczki ona cos powinna Ci troszke pomoc powiedz ze bierzesz leki oczywiscie.Sama mozesz izywac mydla siarkowego kupisz napewno w aptece i calkowicie wyeliminuj slodycze mam nadzieje ze pomoglam:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 22:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z tym borykam... Niestety nic nie pomaga. Teraz jestem w ciąży wiec mam ograniczone działania, ale wcześniej nic nie pomagalo. U kosmetyczki kwasy, ale to tylko na chwile, bo steryd cały czas się przyjmuje. I póki się go łyka - nie ustąpi. Mnie diety typu ograniczenie słodyczy czy ostrych potraw albo kremu i maści nic a nic nie pomogły.
    Za pierwszym razem miałam wysypany najpierw dekolt, policzki trochę. Teraz dekolt czysty, ale poliki i szyja tragedia. Powiem ci, ze w lustrze na siebie patrzeć nie mogę i płakać mi się chce, ze to nigdy nie zejdzie. Tonę fluidu kładę, żeby chociaż czerwonego nie było widać. Czuje ogromną niesprawiedliwość, bo niektóre kobiety nawet luteiny w ciąży nie brały, a ja z apteczką chodzę. Widząc moja twarz pewnie myślą, ze zaniedbana jestem, ze mogłabym pójść do dermatologa albo kosmetyczki.
    Teraz łykam 16 mg, ale od piątku zacznę powoli schodzić do 8.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie Czara jestes napewno 0iekna kobieta tym vardziej ze nosisz w sobie dzidzie steryd sie bierzr ponoc do 16 tyg wiec jeszcze troche musisz sie pomeczyc ale kak minie ten okres to nawet o tych krostach nie bedziesz pamietac zawsze cos pod gorke ale wiekszisc kobiet ma problem wlasnie po sterydzie problem i ciezko cos z tym zrobic sprobojcie to mydlo siarkowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zosiu. Wypróbuje to mydło. Wyczytałam, ze można je używać w ciąży. Wyszydza skore, ale wysmaruje się olejem kokosowym ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara a od srodka mozesz barc pierzge pszczela tylko z tym ostroznie jedna lyzeczka nie wiecej bo Cie przeczysci jesli bedziesz miala zaparacia tez pomoze;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, od środka boję się cokolwiek brać. Łykam teraz tak dużo leków, nie chcę nic już dodawać, zwłaszcza że w ciąży jestem. Wypróbuję to mydło, a jak już będę mogła, to kwasy i mikrodermobrazja u kosmetyczki :) Póki łykam metypred to walka z wiatrakami.

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara współczuję trądziku. Też czytałam o tym mydle siarkowym, podobno jest bardzo dobre. Jak w ogóle się czujesz??

    Moja cera też pozostawia wiele do życzenia. Jako nastolatka miałam lepszą niż teraz. Ciągle coś wyskakuje :(

    Jutro mam termin @ wg planu. Jeśli owu jednak była, to termin przesuwa się o tydzień. Tempka póki co w górze. Oby tak została... Tak bym chciała żeby się udało. To nasza ostatnia szansa na ten rok. Od trzech lat sobie powtarzam, że do końca danego roku zajdę w ciążę. Tylko kiedy to się stanie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 11:55

    zosiak88 lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara a powiedz mi Ty mi mowilas o tych cwiczeniach jak to jest z tymi cwiczeniami jak zajdziesz w ciaze??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam w ciążę, to przestałam się ruszać ;) Na początku lekarz kazał cały czas leżeć, to trwało jakieś 3 tygodnie, a teraz trochę się boję coś robić. Mąż mi nawet tramwajem czy pociągiem nie pozwala jeździć: bo trzęsie, bo zarazki... Jak miałam lekarza na drugim końcu miasta, to taksówką pojechałam. Wychodzę jedynie na spacery z psem - to moja jedyna aktywność ruchowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka i jak dostałaś @

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ